Dior

Ár:   €35   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosarany, Módosítva: 2020. november 18.

Ár:   €35
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

2020 ünnepi limitált kiadás

Csillogó, tartós rúzs ultramagas pigmenttartalmú színárnyalatokkal, tündöklően csillogó fénnyel.

4 árnyalatban kapható: – Glittery Rose, mély rózsafaszín, Dark Sparkle, intenzív szilvakék, Shimmery Red, élénk vörös, Dazzling Beige, tündöklő nude

Ár: 10.000,- Ft (+ postaköltség) , Eladó: ViKimi
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után

florcsiii

2020. november 23.

Ebben az évben nem sok márka karácsonyi kollekciója indította be nálam az "eztmegkellvennem" reakciót, de a Dior az mindent vitt!
Ebből a rúzsból a 72-es Shimmery Red-et választottam, első körben csak swatch-oltam őket, nem célirányosan mentem a boltba, csak ott láttam meg őket.
Hazafele a párom, aki minden egyes sminktermékre azt mondja, hogy túlárazott, beleegyezését adta, hogy ebből a kollekcióból szerinte is bármit megvehetek, mert ezek tényleg szépek lettek. Több sem kellett, kb. sminkben feküdtem le aludni, hogy reggel minél hamarabb indulhassak :D. Szóval maga a rúzs, egy súlyos arany tokban van. A rúzs külsején csillagok vannak, amelyek jobban csillognak, mint a rúzs maga. A szín egyébként egy mély piros, ilyen igazi karácsonyi szín, szerintem se nem sárgás se nem kékes. Felvéve tele van ezüst és piros mikrocsillámokkal és szaténosnak mondanám a végeredményt. Mindenen nyomothagy, de szépen és ízlésesen kopik. Megvettem a Bobbi Brown idei karácsonyi rúzsát is, mindkettő után azt a véleményt kaptam: "most már csak ilyen rúzsokat vegyél". Nekem ennél több nem kell. ;) Müllerben 13750 Ft körül volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Antioxidánsok: Tocopherol, Propyl Gallate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.