Dior

Ár:   9300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2021. január 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás, 2020. karácsonyi kollekció része

Intenzív színt kölcsönöz és megvédi körmöket a töredezéstől, és hámlástól. A körmök hibátlanul sima megjelenése az intenzív ragyogásnak köszönhetően még jobban kiemelkedik.

3 színben kapható

Tarzicia

2021. január 7.

Nem volt még ilyen limitált Dior lakkom, de idén két színt is sikerült vennem, 767 Red Wonders és 997 Dark Nights.
Nagyon tetszik ez a kerekded üveg, arany a nyaka és a kupakja is. De nem csak szép, az űrtartalma is nagyobb, itt 12 ml lakkot kapunk, a "normál" Dior üvegekben csak 10 ml van. Az ecset ugyanolyan, csak a szára rövidebb, először fura volt, de hamar meg lehet szokni.
767 Red Wonders
Ezt a pirosat hirtelen elhatározásból vettem még Karácsony előtt, amúgy év közben sosem festem élénk színűre a körmömet, pirosra meg aztán pláne nem. A két végletet szeretem, vagy a francia manikűrt és az egészen világos drappokat, vagy a nagyon sötét színeket, a bordót, majdnem feketét. Karácsonyra készülődve ezt a piros Dior lakkot választottam, és minden szempontból meg voltam vele elégedve, másoknak is tetszett, egészen kedvet kaptam a piros körmökhöz. Ez egy nagyon jól eltalált piros árnyalat, se nem világos, se nem sötét, nem meleg narancsos, és nem is hideg piros. Önmagában is szép, de ha már lúd, legyen kövér alapon még felvittem rá egy réteget a szintén limitált 001 Golden Snow lakkból is, nagyon jól mutattak együtt. Meglepően jól bírta az igénybevételt, a karácsonyi sütés-főzést, még a hetedik napon is jól nézett ki, nem repedezett meg, nem pattogzott le, a fénye is megmaradt, csak a körömvégeken látszott egy hajszálvékony kopás. Nem tudom, meddig bírta volna még, de nehezen adta meg magát, lemosni sem volt könnyű.
997 Dark Nights
Nagyon szép sötét szín, a kedvencemhez, a Chanel Rouge Noir-hoz hasonló, de annál lilásabb és sötétebb is egy kicsit, két rétegben szinte feketének látszik. Szuper.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 7.

767 Red Wonders
997 Dark Nights

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.