Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Karakter: fás-virágos

Dior Dune Pour Homme fújósok
Ár: 1600 Ft, 2400 Ft , Eladó: Lapo
Állapot: 5-10 ml fújósok kiadók belőle, Helyszín: Diósd/Budapest 11. ker. (Savoya Park közelében), fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost

savonm

2020. február 11.

Irgalmatlan nagy illat!
Füge dominál a gyümölcs keleties és szúrósága köszön visza irgalmatlan Dior minőségben én imádok a szúrós karcos világot ez az és érdekes nem a sauavage iszonyatosan romboló undor módon szúros az ambroxán miatt hanem valami gyönyörűen szúrós a füge miatt MENNYEI ILLAT olyan érzet mintha a sivatagban rá találnál egy dűnére ahol füge fák nőttek magasra a rűző napsütésben leülhetsz az árnyékában meg pihenni és a szomjad oltani .

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 11.

Irgalmatlan nagy illat!

barni8

2019. szeptember 12.

Kriszta.
Gótikus szobor extramodern kiadásban. Évekig szerettem. Nem mint nőt, bár egyedi volt, mint egy fehér cédrus a pálmafák közt, hanem mint barátot. Szerettem, hogy szereti: menthetetlenül sznob vagyok..vagy méginkább imádom a porhintést..a porhintést, ha aranyporról van szó.
Kriszta imádta a parfümöket..és az illatokat.
Kubebát párologtatott és Darshant füstölt.

Bharat Darshan..amíg meg nem gyújtják, hogy ne érezd a fapálcika füstjét...
Ez a parfüm erre emlékeztet.
Kubeba és a Darshan.
Nincs benne kubebabors. De a cassis zsálya bazsi egyveleg aztán a tonka vanília szantál dobolása és a rózsa rezeda virágszirmai ..

Minap voltam St. Cyrus rózsaszín homokos tengerpartján..
Homokdűnék göndör hajfürtjei, tengeri fű hangjegyek.
Semmi nem emlékeztet ebben a parfümben egy ilyen partra..
Csak az, hogy mindkettő maradandó.

Egy parfüm akkor remek, ha nem esik szét, ha egyetlen, jellemző illatot érzel.
A Dune, mint a női párja is, ilyen.

Van benne valami friss, valami kortalan, valami ami igazán Dior-ra emlékeztet.

A modern Dior illatok, a levendulás szétesések, a Paco Rabannés tucat rovarölők nem mások, mint tucat utcakölkök, kis klónok tucatízlésének semmicskéi.

A Dune-nek karaktere van. Stílusa.
Dior-i pompája.
Ez a parfüm ért(ett) a porhintéshez.

Antik bronz váza pora egy ultramodern üvegteremben..
Porában szerelmes levelek hamvai, elsuttogott tengeri emlékek

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Kriszta.
Kriszta imádta a parfümöket..és az illatokat.
Kubebát párologtatott és Darshant füstölt.

Bharat Darshan..amíg meg nem gyújtják, hogy ne érezd a fapálcika füstjét...
Ez a parfüm erre emlékeztet.
Kubeba és a Darshan.

Minap voltam St. Cyrus rózsaszín homokos tengerpartján..
Homokdűnék göndör hajfürtjei, tengeri fű hangjegyek.
Semmi nem emlékeztet ebben a parfümben egy ilyen partra..
Csak az, hogy mindkettő maradandó.

Egy parfüm akkor remek, ha nem esik szét, ha egyetlen, jellemző illatot érzel.
A Dune, mint a női párja is, ilyen.

Van benne valami friss, valami kortalan, valami ami igazán Dior-ra emlékeztet.

A Dune-nek karaktere van. Stílusa.
Dior-i pompája.
Ez a parfüm ért(ett) a porhintéshez.

Antik bronz váza pora egy ultramodern üvegteremben..
Porában szerelmes levelek hamvai, elsuttogott tengeri emlékek

Rhodesian Ridgeback

2019. április 15.

Hazudnék, ha azt állítanám, hogy a kedvenc parfümmárkám lenne a Dior, de ha egy igazán jó és kiemelkedő alkotást kellene megneveznem ennél a márkánál, akkor az a Dior Dune Pour Homme lenne. Sajnálattal olvastam, hogy megszüntették a gyártását. Éppen ezért gyorsan beszereztem egyet belőle. Már alig, vagy egyáltalán nem kapható. Érdekes, hogy ez a parfüm bőven megelőzte a korát még a 90's években is. Akkor már telítve volt parfümpiac vízi, fougere, orientális és chypre illatokkal. A Dior Dune PH a gyümölcsös-fás-virágos elhatározással tulajdonképpen egy új illatkategóriát hozott létre és működött. Visszafogott hatótávval és minimális projekcióval, de nagyon kellemes, modern és tiszta, férfias illattal. Akkor is, ha akkor kereskedelmileg megbukott ez a parfüm. Akkor is megélt 2 évtizedet. Én pedig hálás vagyok érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

dnl

2018. szeptember 20.

Az elmúlt hetekben olvastam a hírt, hogy a Dior beszüntette a Dune pour homme gyártását..
Nem lepett meg a hír, de annak örültem, hogy két évtizedet kibírt.. mégha kiherélték is.. a sok "discontinued" mestermű ellenére..
Én legalább 3 verzió létezéséről tudok, de az illatanyagkorlátozásoknak köszönhetően előfordulhat több is..
Tehát, a legelső vintage darab a képen látható, 4 összetevővel a doboz alján.. állítólag ez volt a legerősebb koncentráció, nekem még nem sikerült tesztelnem..
A második, ami nekem van.. egy 2007-es példány, 13 összetevővel.. érdekes, az üvegcse teljesen úgy néz ki mint a vintage, a dobozán viszont a "Christian Dior Paris" helyett nagy "Dior" felirat van, ám a batch kód még gravírozva van.. illetve az összetevők között felfedezhető egy bizonyos " Evernia Prunastri (Ring Lichen) Extract ".. a folyadék színe pedig világoszöld.
Ez parfüm valami csodálatos mestermunka.. a csuklómon 4 fújás 12 órát bír, bár a vetítés nem túl nagy az első 2-3 óra után.. vagy csak én nem érzem. Az illat maga férfias, virágos-fás, nem nagyon illik bele a mai trendekbe.. (a Higher és Higher energy messze nincsenek ennyire kidolgozottak)
És a harmadik (?) változat.. az üveget is pucér Dior felirat borítja, 16 összetevő, kizárólag szintetikumokkal.. a batch kód matricázva van, és a folyadék teljesen áttetsző. Ez nagyjából 2010-től lehetett forgalomban, mert egy 2010. júliusi gyártmány már így nézett ki..
8-10 órát ez a változat is kibír a bőrömön, de érezni hogy valami hiányzik belőle.. valahogy nem..

8/10

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

8/10

csakmoni

2017. november 28.

Most már a férfiillatokba is bele-beleszagolok, és többnél is azt érzem, annyira jó, hogy én is szívesen használnám. Ez az illat is ilyen, annyira kiegyensúlyozott, vonzó! Friss, valóban fás-virágos, sajnos nem túl tartós és a hatósugara sem túl nagy. Felsorakozott a Prada Luna Rossa mellé a kívánságlistára..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 28.

maniac78

2016. február 29.

Évek óta a legnagyobb hatást egy férfi a parfümmel ezzel éri el nálam. Az IGAZI FÉRFI illata. Tiszta, igényes, választékos, stílusos, finom, különleges, ízléses, jómódú, elit.... ezek a szavak jutnak róla az eszembe. Nem jön szembe minden sarkon, kevésnek áll jól. Volt egy középiskolás osztálytársam, ő használta, örökre belevésődött az emlékeimbe. Egy igazi jóképű, érzelmes, meglehetősen sznob macsó volt. Ő mai napig ilyen és mai napig nagyon illik hozzá, illik a stílusához.Ez az ő illata, a hozzá hasonló "kényes" férfi illata, aki nem éri be akármilyen nővel, és megteheti, hogy válogat. Férjemnek is vettem, nagyon szerette. A top 3-ban mindenképpen benne van. Sőt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 29.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

borsos csoda

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

borsos csoda

Musil

2014. május 31.

Az igazi férfi onnan ismerszik meg, hogy Dior Dune-ben illatozik. Tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 31.

Az igazi férfi onnan ismerszik meg, hogy Dior Dune-ben illatozik. Tökéletes!

Laci

2012. augusztus 16.

Milyen régóta vagyok ennek a rajongója, de sosem vitt rá a lélek, és az anyagiak, hogy ilyen drága illatot vegyek magamnak. Aztán mikor megvehettem volna, valahogy mégsem ezt választottam, amit nagyon bánok. Nem kezdem el itt elemezni, már megtették előttem. A lényeg, hogy az egyik legjobb Dior az Eau Sauvage és a Dior Homme-k mellett. S z e r e t e m !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol