Dior

Ár:   19 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Sminkes, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   19 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Illatösszetevők: frézia, jázmin, rózsa, mandulavirág

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

blondiebunny

2020. február 27.

A Douglas-ben illatoltam meg, nagyon finom, édes, nyugodt, kedves. A csuklómra fújtam, még másnap reggel is éreztem a csodálatos, könnyed aromákat. Tipikus angyalka-illat. Furcsa, hogy virágos létére teljesen gyümölcsös volt, elején-közepén, sőt, másnap is. Maximum a rózsát éreztem. Amúgy sem kedvelem a virágos illatokat, de ez pazar. Ismét nem okozott csalódást a Dior, szóval szerintem be is szerzem a Hypnotic Poison mellé :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 27.

agica721

Korcsoport: >54
2017. október 10.

Rózsa,rózsa,rózsa.Csak!mint egy kert nyáron a teljes virágzás idején.Mégis téli emlék,a "kislányom" használta karácsony környékén sok-sok éve.Olyan szép ,tökéletes tisztaság.15 éves volt akkor :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 10.

Lilisuzy

2015. november 4.

Én nem tudom osztani a többiek lelkesedését.Virágosként írják,de ahhoz képest inkább édeskés illata van. Van benne valami ami engem irritál, gyanítom a mandulavirág. Tartóssága nagyon jó, de van nála sokkal szebb virágos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 4.

sminkesmas

2014. november 23.

Nagyon szeretem ezt a könnyű tavaszi virágos rózsaszín púderes illatot.
Reptereken vettem anno.
Nagyon tartós, miközben nem tolakszik az illat.
Bármelyik korosztálynak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 23.

Nagyon szeretem ezt a könnyű tavaszi virágos rózsaszín púderes illatot.
Reptereken vettem anno.
Nagyon tartós, miközben nem tolakszik az illat.
Bármelyik korosztálynak.

Svetlana

2014. június 14.

A Dior-ház egyik legjobb illata. Hihetetlen, hogy alig lehet beszerezni. Nem szeretem a Dior illatokat, de ez erős kivételt képez. Szerelem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 14.

csokiskex

2014. április 19.

Csak reptéren találkozok ezzel a parfümmel. Limitált kiadású, de még mindig kapható - Ferihegy reptér. Imádom. Virágos az illata és eszméletlen tartós és rendkívül kiadós. Csak egy fújás kell belőle és egész nap terjeng az illata. Volt, hogy alaposan letusoltam és még utána is éreztem (pszichésen? :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 19.

széna

2013. február 5.

Imádtam ezt a parfümöt! Egyszer egy reptéren vettem, még évekkel ezelőtt... azóta is keresem... örök szerelem.
Haragszom is Diorékra, mert a Remember me-t is ilyen limitált, repteres verzióban adták ki... ó, de szeretném őket újra magamra fújkálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

lolka75

2013. január 13.

Könnyű, virágos, nagyon elegáns tavaszi-nyári illat - szinte bárkinek. Picit púderes leszáradáskor, de egyáltalán nem nehéz. A harmat jut róla az eszembe. Könnyű illat, de ennek ellenére a tartósságával nincs probléma. Nekem az új verzió van, a Les Creation de Monsieur Dior Forever and Ever Dior. Picit még könnyebb mint az elődje, az üveg pedig átlátszó. Azon illatok egyike, amit ha használok, minden alkalommal számos dicséretet zsebelek be - nemcsak baráti társaságból. Volt már, hogy az utcán szólítottak meg, mi ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 13.

Sminkes

2012. április 4.

Túlzás nélkül állíthatom, hogy az egyik leges-legjobb parfümöm. Vagyis ezt szeretem a legjobban. Utána jön a BV Omnia. A Forever and Ever-t egy damaszkuszi rózsakerthez tudnám hasonlítani, azonban nem egy tömény pacsuli szagot képzeljünk el, hanem egy hihetetlen citrus-rózsa keveréket. Az én bőrömön ez és az Omnia a legjobb. Sajnos nagyon drága, ezért ált. akkor veszek, ha valaki a repülőtérre megy és a free-be megveszi nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 4.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.