Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: chamo, Módosítva: 2019. április 17.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek:

Fejjegyek: grapefruit, bergamot, amalfi citrom, elemi

Szívjegyek: vetiver, virginiai cédrus, gyömbér

Alapjegyek: szantálfa, rozmaring, levendula

Adam0108

2019. február 20.

Finom,sportos,de rajtam nagyon hamar szétesik sajnos ...maradok a Chanel Allure Homme Sportnál ..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Whistler

2019. február 1.

Az egyik legjobb férfi parfüm, amit ismerek. Legnagyobb előnye, hogy évszaktól függetlenül hordható: a citrusosságának köszönhetően a legvadabb kánikulában is friss marad, ám ha tovább szimatoljuk, elősejlenek belőle a fűszerek és a gyömbér, amik mélységgel/melegséggel ruházzák fel. Őszintén csodálom, hogy sok mainstream illattal szemben nem lett népszerűbb!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

silence

2018. december 19.

A FÉRFI ‼️
Isteni pasi-illat, számomra ez a férfi illatok alfája és omegája❗️
Nőket megszédítő és rabul ejtő illatával hódításra termett, igazi szexi, sármos férfi illata ez!
Ha ezt az illatot megérzem, minden gondolkodás nélkül az ezt viselő férfi karjaiban kötnék ki! ☺️🤭 Na, ezért is vettem meg a Páromnak rögtön, amikor megismertem 😆
Azóta is újravásárolom Neki, imádja Ő is, mindig kell, hogy legyen itthon egy (lehetőleg nagy) üveggel belőle! Viszont önző módon csak olyankor hagyom, hogy használja, amikor együtt megyünk valahova....... nehogy már más is beleszeressen ebbe az illatba 😃

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

A FÉRFI ‼️
Isteni pasi-illat, számomra ez a férfi illatok alfája és omegája❗️

RenataB

2018. október 21.

Páromnak volt meg. Istenien dögös illata van. Szexi, de közben sportos is. Mindig odabújtam hozzá, amikor ezt viselte, egy-egy szippantásnyi illatot csenni.
Talált azóta mást, de majd még ráveszem, hogy újra el kezdje használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

Talált azóta mást, de majd még ráveszem, hogy újra el kezdje használni.

banyadék

2018. július 22.

Isteni illat, de a 2012 szerintem jobban sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

Isteni illat, de a 2012 szerintem jobban sikerült.

Tessa

2015. október 1.

Ez az illat büntet, de komolyan. Viszont nagyon jó értelemben. Az olyan fiúkat, férfiakat is megszépíti ez az illat, akik távolról sem nevezhetőek vonzónak, vagy éppen dögösnek. Elég, ha csak behunyom a szemem, megszimatolom ezt az illatot és előttem a szexi, dögös hím, olyan kocka hasizmokkal, hogy azon répát lehetne reszelni. Tudom; mondták már, hogy van egy kis velem született női sovinizmus, de ha egyszer ezt váltja ki belőlem ez az illat. Az egyik barátnőm pasija használta ezt a parfümöt, én pedig folyton szagolgattam, ha a közelemben volt, pedig egyáltalán nem volt az esetem. Frissítő, citrusos illata van egy kis gyömbér beütéssel, ami szerintem a melegebb nyári napokban fejti ki a legjobban hatását. Összegségében diszkrét, kellemes és szexi. Igazi pasi illat. Akinek pedig ilyet használ a pasija, párja, férje, jobban teszi, ha rövid pórázon tartja, nem feltétlen miattam. Afrodiziákum ez szerintem a legtöbb nő számára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 1.

conradkollmann

2014. augusztus 14.

azért nem mondanám, hogy bárki viseli, megindul a kémia. bár, ha valaki annyira ki van éhezve, elképzelhető. :) szó-szó. figyelemfelkeltő, friss és tartós illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

moncsi29

2012. november 19.

Ma jött hozzánk egy német orvos továbbképzést tartani.
Az első sorban ültem,nagyon kellett volna figyelnem,de egyszerűen nem tudtam.
A professzor Úr szemtelenül jóképű 40-es pasi,és pofátlanul ezzel volt befújva(rákérdeztem).
Igaz hogy inkább nyári illat,de így ősszel is nagyot üt.
Azt hiszem karácsonyra ezzel lepem meg férjuram.
Azt még nem tudom hogy ki merjem-e majd engedni az utcára...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 19.

Ma jött hozzánk egy német orvos továbbképzést tartani.
Az első sorban ültem,nagyon kellett volna figyelnem,de egyszerűen nem tudtam.
Igaz hogy inkább nyári illat,de így ősszel is nagyot üt.
Azt hiszem karácsonyra ezzel lepem meg férjuram.
Azt még nem tudom hogy ki merjem-e majd engedni az utcára...

andrea.horvath79

2012. augusztus 28.

Emberek, szerelmes vagyok ebbe az illatba! És ahogy Yndre is utalt rá, mindegy , hogy ki használja, ennél az illatnál megindul a kémia...
Ma délelött két parfümériában fújtam belöle papírra, és egész nap ezt szimatolgatom, oda vagyok töle és vissza..
Remélem a férjemnek is tetszeni fog ( szerintem biztos), de ha tetszik, ha nem, veszek neki egy üveggel és használnia kell :D

Update:
Nos, nem kellett rákényszeríteni az Uramra, megvette Ö saját magától, egyböl 100 miliben.
Azóta csak ezt használja - pedig van még néhány más csodás darabja is-, én pedig imádom, ahogy reggelenként a fürdöszoba ebben a parfümben illatozik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Update:

Carolin

2012. augusztus 7.

Egyik legkellemesebb férfi illat. Fiatalos, friss, sportos és tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Egyik legkellemesebb férfi illat. Fiatalos, friss, sportos és tartós.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)