Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 1.

Lelőhely:   parfümériák, online

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

VickyV

2018. szeptember 25.

Az abszolút széttéplek illat😳 Döbbenetesen ráugrós!! Fenomenális!! Megmagyarázhatatlan, hogy egy édes illat hogyan tud eeennnnnyire megkerülhetetlen lenni. Amikor ezt először éreztem valakin, legszívesebben végigszippantottam volna nyitásként az egész nyakát, ami valljuk meg, kicsit furcsa lett volna, de így végül csak aprókat szipogattam a levegőbe, majd első adandó alkalommal levadásztam a oarfümériában, mi is ez:D
Tényleg atompasis illat, csak az vegye meg, aki tudja kezelni a súlyosságát és az üzenetet, amit hordoz...🥃

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

banyadék

2018. július 22.

A legleglegleglegeslegjobb FÉRFI illat. Aki hódítani akar, ezzel tegye. Engem szó szerint levett a lábamról. ;-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

lianex

2015. november 1.

Férfiparfümről nem tudok írni, de ide nekem egy ilyen illatú pasit. B terv: sürgősen veszek egyet a férjemnek :D, nem is értem, miért nincs neki. És ha lesz, néha lenyúlom egy fújás erejéig, mert rajtam is jó ám...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 1.

fiona

2012. december 17.

Ez az egyik legjobb férfi parfüm. Nagy különbség a régi és az új illat között nincs, mind a kettő tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 17.

Yndre

2012. június 9.

Húúú... ez a parfüm nagyon bejön. Bár nekem is problémát okoz eldönteni, hogy a normál vagy a sport változat tetszik jobban. Ez első szippantásra ez citrusosabb, frissebb mint az előző változat. Majd mire ajándékozásra kerül a sor megpróbálok dönteni, de tényleg mindkettő fantasztikus, dögös illat. Engem ezzel teljesen le lehetne nyűgözni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Laci

2012. április 14.

Tegnap szagoltam meg és bajban vagyok. Nem tudom, hogy a régi, vagy az új a jobb, de ez is egyszerűen fantasztikus. Citrusos, gyömbéres kezdet, viszont ebben az írisz miatt több az érzékiség, krémesebb, ezáltal éjszakai illatként is el tudnám képzelni. Több, mint egy sportos illat. Tavaszra, nyárra ideális. Nagyon tartós, ajánlom! Szerintem nem nagyon lehet vele melléfogni, ez az illat 10 emberből 9-nek biztos nagyon tetszene. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 14.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)