Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Schildi, az összetevőket feltöltötte: Sh4ayoa, Módosítva: 2015. december 2.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek

xadriennx

2017. február 16.

Sajnos a nagy név ellenére számomra a kis mezei Garnier olajmentes BB krém kedvesebb.. Túl nehéz és túl narancssárga a Dior, pedig egyáltalán nem vagyok világos bőrű és kimondottan barna az arcom is. Viszont kontúrnak remek, mert nagyon határozott színe van, csak a mennyiségre ügyelni kell. Az adagoló pumpája tetszik és a csomagolás is kompakt, de csak ezért, és hogy kontúrozni használjam túl drága. Nekem nem jött be sajnos..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

noemi90

2015. január 16.

Nekem nagyon bevált ez a BB cream. A fedése megegyezik egy alacsonyabb árkategóriában lévő alapozómmal, az állagát tekintve is inkább sűrűbb, mint krémes. Nem mattosít, inkább természetes ragyogást ad a bőrnek. Az előttem szólókhoz abban csatlakozom, hogy elég sötét, és sárgás tónusú bőrrel rendelkező lányoknak jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 16.

Trixi

2012. július 4.

A pozitívum, hogy fényvédő is található a krémben, valamint hogy az én sárgás-bézs bőrszínemhez nagyjából passzol az árnyalata. Sajnos a bőrhibákat nem igazán fedi el (vörös erek), illetve lehet, hogy még korrektort kellene alá tenni a biztosabb fedéshez, de én pont azért vettem, mert azt gondoltam, all in one, nem kell majd sem korrektor, sem púder. Sajnos púder is kell utána, mert egyáltalán nem mattosítja az én zsíros bőrömet. A másik negatívum, legalábbis számomra, hogy alapos eldolgozást igényel, mint egy alapozó, mert ha csak úgy feldobja az ember, foltos, nem egyenletes. Szóval nem váltotta be a gyors szépítőkrém iránti reményemet. Ez az első BB krém, amit kipróbáltam (sajnos meg is vettem), de egyelőre nem sikerült megbarátkozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 4.

tanacsm

2012. június 13.

Dior alapozo fankent ugy gondoltam kiprobalom a ceg BB kremjet is. Oszinten szolva nem voltam elajulva tole. Az allaga folyekonyabb, mint az eddig probalt BB kremeke, konnyu a felvitele es gyakorlatilag azonnal magneskent tapad az arcra. Fedese talan az eddigi viszonylatban a legjobb, mar-mar eleri a Dior Nude alapozo szintjet. Szinezett hidratalokent kozepesen fedi el a borproblemakat. Tartossagat illetoen eleg megbizhato, bar az en T-zonas borom brillianskent csillogott tole ...szamomra egy fedopuder elkerulhetetlen. Az ara az alapozohoz kepest kedvezobb, 50 ml termeket kapunk 30 ml helyett. A vegere hagytam a BB krem legnagyobb hibajat, vagyis a tonusat. Erthetetlen szamomra, hogy miert ilyen sotet arnyalatban keszult. Reklamban az azsiai borapolasi szokasokra hivatkoztak. Az en rozsaszin arnyalatu borom ugy nezett ki, mintha jol lepirultam volna a napon. Hasznalatat 040 szinkodtol felfele ajanlom, foleg sargas alaptonusu borre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. június 13.

Schildi

2012. június 12.

Teljesen elégedett vagyok. Clinique BB krémet szerettem volna, de a németországi Murrmannban még nem volt 2hete.Igy ezt ajánlották:)Nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.