Dior

Ár:   28 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Béatrice, Módosítva: 2018. december 27.

Ár:   28 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2014-ben megjelent illat, az orr mögötte Francois Demachy.

Fejjegyek: édesgyökér, mandula

Szívjegyek: arab jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: tonkabab, vanília

Ár: 2500/3700 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó

gili

2020. december 25.

Személy szerint nagyon szeretem, mert nem tucat illat.
Tartóssága is megfelelő, nagyon sokáig érződik (11-12 órán át biztosan).
Nem mindenkihez passzol, kell hozzá egy bizonyos érettségi szint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 25.

Személy szerint nagyon szeretem, mert nem tucat illat.
Tartóssága is megfelelő, nagyon sokáig érződik (11-12 órán át biztosan).
Nem mindenkihez passzol, kell hozzá egy bizonyos érettségi szint.

floracska6

2020. november 3.

Na ezt kár volt megszagolni... Nem akartam új parfümöt venni most. Látom magamat pár éve hogy fujjogva tettem volna vissza a polcra ezt a boszorkányos uvegcset most viszont 30on túl nem győzök betelni vele! Nem viselnem ezt minden nap de alkalmi parfumnek beruhaznek rá. Sajnos a barátom nyanya illatnak tartja így ezzel még várok picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 3.

bankszil

2020. október 4.

A mi találkozásunk az első pillanattól kezdve döntő volt. Rögtön azonosulni tudtam vele. Egyéni illat, és nem mindenkihez illik. Rendkívül romantikus, érzéki, sálas, illat. A tartóssága is rendkívüli, pár nap múlva is érzem a sálamon és a kabátomon. Amikor magamra fújom, a boldogság érzése tölt el még akkor is, ha néha rosszabb a kedvem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 4.

cicafun

2020. május 22.

Szerintem ezt a parfümöt vagy nagyon szereti valaki, vagy utálja. Ez az illat nem is való mindenkinek, nem egy kifejezett divat-tucat illat. Alapvetően én nem szeretek illatokat pontozni, mert abszolút szubjektív dolog. Valóban tömény, édes, karakteres illat, számomra igazi nagyasszonyos, határozott, szuggesztív csoda. Igazán találó a parfüm elnevezése. Nekem az őszi-téli időszak megtestesítője a krémes, mandulás melegségével. A tartósságára sem lehet panasz, sajnos az edt verziójának a tartósságával van bajom, az edp verzió számomra sokkal karakteresebb és az illata sokkal tovább velem marad. Számomra örök kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 22.

Lilka

2020. április 27.

Fel kell noni ehhez az illathoz....nem a fiatal korosztály számára ajánlanám. A piros fekete kombo nagyon jol ábrázolja magátaz illatot. Drakula grof feleségén tudnám elképzelni. :) Nem egy tucat illat, megvan a maga bája, de azt érteni kell...Ezt az illatot valoban tudni kell viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 27.

Sophie0517

2020. április 13.

A fiam azt kérdezte, amikor ebben az illatfelhőben libbentem haza, hogy új autóillatosítód van? Nagyon szintetikus valóban. Sokan írták ezt róla, és én egyetértek ezzel. Száműztem hátra a polcon egy ideje, aztán majd meglátjuk. Mégis csak egy Dior. Az edt meg megpróbalom azért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 13.

erzsebet0304

2019. december 19.

Régóta ízlelgetem és még inkább kíváncsi lettem rá az itteni jó vélemények után.Sajnálom,hogy rajtam nem jó. Ha őszinte akarok lenni sem kifújáskor sem bőrön,sem papírcsíkon ,sem órák múlva,sem semmikor nem tetszik,iszonyat erős édesgyökér és vanília kombo rajtam.Még órák múlva is nagyon erős.Olyan irigy vagyok rátok,de sajnos velem nem akar együttműködni ez a parfüm.Csillagból azért nem fogok fukarkodni,mert látom a sok jó véleményt.Lehet pár év múlva újra próbálom!
Később.....Bocsånat ezt nagyon rossz helyre írtam,mert a véleményem az Edt -hez kellett volna írni,de låtom többen is tévedtek ennél a parfümnél.Az EDP nagyon tetszik,rajtam a mandula és tonkabab dominål,amiket imådok,javítom a csillagokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 19.

level

Korcsoport: >54
2019. november 15.

Kifinomult, nagyon tartós, igazi erőteljes illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 15.

Kifinomult, nagyon tartós, igazi erőteljes illat.

Phoenix19

2019. október 23.

Vétek róla negatívan nyilatkozni, de akkor én most vétkezem. Nyomasztó, fullasztó mandulás illat. Poros, púderes, nehéz, tömény és megkockáztatom, bár ezért meghajigálnak, hogy iszonyatosan szintetikus. Tudom, hogy ez felér egy istenkáromlással, de akkor is műanyag. Többször próbálkoztam vele, de nem bírom elviselni. Tömény, műanyag mandula, nagyon rossz érzést okoz az illata, megfulladok tőle. Többen dögösnek, vonzónak találják, szerintem nem az. A férfiak nem szeretik ezeket a fullasztó illatokat, nekem ez a tapasztalatom, hacsak valakinek egyéb terve van a pacienssel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 23.

Zsuzska1979

2019. október 21.

Imádom. Egyszer magamra fújtam egy parfümériában, és annyira tetszett, hogy csak arra tudtam gondolni, hogy nekem ez kell. Nagyon. Az első adandó alkalommal visszamentem megvenni. Bekerült azok közé a parfümök közé, akikből mindig lenni kell itthon egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.