Dior

Ár:   28 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Béatrice, Módosítva: 2018. december 27.

Ár:   28 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2014-ben megjelent illat, az orr mögötte Francois Demachy.

Fejjegyek: édesgyökér, mandula

Szívjegyek: arab jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: tonkabab, vanília

Ár: 8500 Ft foxpostos ár! , Eladó: Texaseve
Állapot: Nagyjából félig van: 50 ml/kb. 23 ml, Helyszín: XXI. kerület (megbeszélés szerint XI. ker., esetleg IX. ker.), fizetés: személyes átvétel/fizetés lehetséges, vagy küldöm foxposton és banki utalással fizethetsz (előre).
Dior Hypnotic Poison EDP és más fújósok
Ár: l. leírást , Eladó: Lierre
Állapot: használt, kipróbált, stb. , Helyszín: Budapest , fizetés: személyes átvétel munkaidőben 13 h után, az Árpád hídtól pár percre. Foxposttal és postán maradóként is mehet, szombatonként tudom küldeni a csomagokat
Anett0721

2019. június 14.

Rajtam ő is fordítva működik, mint az összes vaníliás meleg csoda: télen fojtó, fullasztó, nyáron meg frissítő és kellemes.
Nyári melegben tökéletes rajtam, tegnap a 36.5 fokban csak őt tudtam elviselni magamon. A virágosak megfojtanak ilyenkor, wc illatosító katyvasz lesz rajtam a legszebb virágos kreálmány is, a gyümölcsösek jellegtelen légfrissítővé alakulnak a bőrömön 10-20 perc után. De a vaníliás parfümök egésznap tartanak, mint egy jóféle goffri vanília fagyival és sok tejszínhabbal a strand büféjében :) Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

lndnmvlszl

2019. április 9.

marc.30.
Meg nem vettem meg de muszaj velemenyt irnom. Csodalatos! Nagyon tartos (este 7kor fujtam a csuklomra, es masnap reggel meg 8kor ereztem, igaz eleg halvanyan). Melegseg illata van, vanilia, de en fahejas almat is erzek meg. Kulonleges, mindenkepp veszek.
UPDATE apr.9.
Nem tudom mi tortent. Ma bementem a notinoba es a csuklomra fujtam. Mondom uristen, miez.. ez nem ilyen volt. biztos hamisitvany, gondoltam. de betertem a douglasbe es ugyanez fogadott. Teljesen mas lett az illat, mint ahogy eloszor jellemeztem. Semmi vanilia, semmi fahejas alma.
Mintha valami eros, mentolos(?) parfumot szagoltam volna. Szomoru vagyok. Nem tudom mi tortent. :( Nem volt hamisitvany a notinos, de nem ertem, hogy valtozott meg teljesen az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

marc.30.
UPDATE apr.9.

Milva07

2019. március 29.

Ez az a parfüm, amit, ha megnézem a Fragranticán, vakon, vadul és elfogultan kéne imádnom. Nem megy, sajnos nekem avíttas/poros szag csak, ami a múzeumban kiállított régi hárászkendőből jön és valaha élt tulajdonosának megmaradt illatfoszlányát hordozza. Talán a mandula a bűnös, talán nem, mindegy is. Rövid kaland volt, felejthető...Két pont: egy a háznak ,egy pedig a tartósságának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 29.

Barbe

2019. március 25.

Nagyon karakteres erős illat, én szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Nagyon karakteres erős illat, én szeretem!

Lilu003

2019. január 21.

Az illat, amit nagyon akartam, hogy szeressek. Lélegzetelállító az üvege! Mintába rendeltem az edp-t és az edt-t is, hogy könnyebben össze tudjam hasonlítani, melyiket válasszam. Reménykedtem, hogy az edp fog jobban tetszene, persze nem így lett. Egyáltalán nem tudtam vele azonosulni, túl komoly és erős illata van. Ellenben az edt kis finom lágy púderes illat, így utóbbit választottam. Később még újra próbálkozom vele, hátha másodjára jobban fog tetszeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Bettuss

2018. december 8.

Úgy 2000 környékén illatoztam meg az első kiadást egy parfümériában, szerelem lett rögtön. Nagyon erőteljes és tartós volt az illata, elég volt egy fújás is belőle. Akkor egy üveggel használtam el csak, de azóta sem találtam jobb téli illatot magamnak. Sokan írják, hogy az újabb kiadás már nem ugyanaz, szerintem itt az ideje, hogy tegyek egy próbát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Nina1205

2018. december 7.

Csodálatos illat, egy legenda, de egyrészt 40 alatt és talán nagyestélyi nélkül szerintem bárki kevés ehhez, másrészt pedig mindig érzek benne valami ódon, fájdalmas felhangot. Ez annak a tökéletes modorú, hajú, ruhájú nagyasszonynak az illata, aki végül mégsem mehetett hozzá élete szerelméhez. Végtelenül sajnálom, de emiatt az üvegbe zárt szomorúság hangulat miatt csak 4 csillag.
Talán ha 15 év múlva megérek rá, akkor újra próbálkozom, hátha nem érzem benne már ugyanezt.

update: Kiegészíteném a dolgot annyival, hogy a finomabb hangvételű másolatait (Police Forbidden, Spirit of cashmere musk) tudom és szeretem is magamon viselni, ehhez a valódihoz továbbra is fenntartom, hogy el kell érni egy bizonyos életkort, hogy igazán jól is álljon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

oraikovacseva

2018. november 23.

Igazi szívmelengető illat a hideg napokon. Nem csak az én szívem vidítja fel, hanem a párom is nagyon szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

Timi8

2018. november 17.

Fantasztikus illat. "Gurmandusok" királynője. Édes parfümök alfája és omegája (T. Mugler Angel-jével egyetemben). Soha nem válnék meg tőle, örökkön-örökké magam mellett kell tudnom belőle min.egy teli üveget. Mennyei, testes, balzsamos, mézédes, és olyannyira melengető, hogy szinte forr. Folyékony magabiztosság. Forrò, vanìliás-fűszeres szirup, étvágygerjesztő csodaparfüm. Nem mellékesen pedig az üvege is tökéletes. Kb. Monica Bellucci-nak érzem magam ha ezt fùjom :) Pedig a hosszù barna hajon kìvül aztán semmi hasonlòság... sajnos. No de mindegy is, hiszen ez az illat, wahhh....maga a sex-appeal. ;) Valòdi téli finomság lévén hideg időben a legmutatòsabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

nyuszo

2018. november 12.

Klasszikus darab...
Klasszikus illat....
Meseszép üveg....
Édes-púderes-mandulás bájital őszi búskomorság ellen....
Hidegben működik igazán (melegben a Poison Girl a jó választás!)
Minél mostohább az időjárás, ő annál jobban teljesít!
Nem feltétlen 40 év feletti, mert, ha valakiben ott van a dög, az 20, 30 évesen is tudja viselni!
Persze nem mindenki...
Hosszú kabát, neccharisnya, fekete garbó mindenképpen jól állnak neki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Klasszikus darab...
Klasszikus illat....
Meseszép üveg....
Édes-púderes-mandulás bájital őszi búskomorság ellen....
Hidegben működik igazán (melegben a Poison Girl a jó választás!)
Minél mostohább az időjárás, ő annál jobban teljesít!
Persze nem mindenki...
Hosszú kabát, neccharisnya, fekete garbó mindenképpen jól állnak neki!

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.