KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dior

Ár:   28 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Béatrice, Módosítva: 2014. december 18.

Ár:   28 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2014 januárjában megjelent illat, az Orr Francois Demachy.

Fejjegyek: édesgyökér, mandula

Szívjegyek: sambac jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: tonkabab, vanília

REPLIKA Dior Hypnotic Poison
Ár: 2000 Ft , Eladó: verabaranyi93
Állapot: 1 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, vagy előreutalás esetén postázás
Ár: 1300 Ft+ posta , Eladó: Jusztina
Állapot: 5/2 ml, Helyszín: Pannonhalma , fizetés: Banki átutalás

Heine

2018. augusztus 2.

Persze meg kellett vennem az 50 ml-s kiszerelést a yodeyma utánzat után: kiütéses győzelmet aratott. Mármint felettem. Nagyon kicsi vagyok még hozzá... húszévesen kár ebbe belevágni :D
Az édesgyökér a legerősebb, mellette a kesernyés mandula, a háttérben füstös vanília. Műalkotás: tagadhatatlanul elegáns és letaglózóan, egyedien, füstösen szexi. Kár, hogy nem érzem még a magaménak, még nem vagyok benne olyan magabiztos, sajnos egyelőre elnyom.
Tíz-tizenöt év múlva találkozunk.

Heine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Tíz-tizenöt év múlva találkozunk.

via0408

2018. április 29.

Az az édesgyökér ott a fejjegyben szíven szúrt, és addig fogok szenvedni, amíg nem szerzek ebből egy teljes üveggel. A vicces az, hogy pár hónappal ezelőtt, amikor megvettem az EDT változatot, megszagoltam mindkettőt, és az EDP-t azonnal félretettem, hogy nem kell. De az is igaz, hogy akkor épp púderes illatot kerestem, és a kettő közül tényleg az EDT-nek van inkább púderes jellege. Az EDP az én orromnak már-már uniszex, főleg az elején. A kesernyés édesgyökér és a mandula valami gyönyörűen intenzív a fejjegyben, a jázmin és a narancsvirág is kellemesen egészíti ki a kompozíciót, és a vége igazi vaníliás-tonkás-krémes finomság. A hatótáv nagy, és a tartósság is dicséretes:) Megvan milyen új parfümmel lepem meg magamat ősszel, addig is csendben sóvárgok. Valahogy nem tudom elképzelni ezt az illatot 20 fok felett:)

Szerk: Ma felfújtam őket felesben, és tényleg elég különböző a két illat, bár koránt sem annyira, mint első szaglásra gondoltam, mert egyértelmű, hogy testvérek. Az EDT sokkal összetettebb és mélyebb. Az első fél órában sokkal élesebb, köményesebb, az EDPben viszont nagyjából egyenlő arányban van a mandula és az édesgyökér. Összességében az EDT szárazabb, fűszeresebb, és sokkal fásabb, míg az EDP krémesebb és édesebb is. A tonkás-vaníliás alap szinte gyümölcsös, míg az EDT-nek a zárása is szárazabb a szantállal és vaníliával.

via0408
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Jucus85

2018. április 19.

Nagyon jó,télre nagyon betalált nálam.nőcis illat.

Jucus85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Nagyon jó,télre nagyon betalált nálam.nőcis illat.

homonnaizs

2017. december 28.

Diorék isteni ,sexi, dögös és simogató illata amely elfeledteti a bánatot :-) hozzám ilyen :-) <3

homonnaizs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 28.

Shona21x

2017. december 22.

Na igen, A Hipnotikus Méreg....
Pár éve komoly függősségben szenvedek... Parfümfüggő lettem. Gyakorlatilag egy nagykert el tudnék látni. :D
Tartóssága nagyon jó, illatra nekem Ő a nagyvad. Dögös, vaníliás csoda. Elcsábít és nem enged a dög. :D Szívem szerint ebben fürdenék. Nálam mindenképp a polcon a helye, ha fogyóban van rohanok utánpótlásért.
Aki szereti a vaníliás illatot, mindenképp ajánlom. Nem olcsó, de ezt tényleg érdemes megvenni.

Shona21x
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 22.

Na igen, A Hipnotikus Méreg....

bellalabella

2017. november 10.

szamomra orok kedvenc! most keresgelek mas illat utan is, de ez mindig megmarad!
Ennel tartosabb parfumot sem talaltam meg!!! (mondjuk mostanaig nem is kerestem)

bellalabella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

rosa.love

2017. október 19.

Kifujaskor olyan szuros "macskás néni" illata van...tudjatok, mint amikor valaki egyutt el 10 macskaval, es minden ruhadarabjanak macska(pisi) szaga lesz..
Aztan szelidul az illat, azok az agyoncukrozott de izetlen teasutemenyek ugranak be rola...
Nekem ez nagyon nem tetszik, de amugy ismerek olyat, aki ezt hasznalja, es neki viszonylag jol all.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 19.

Piciandi

2017. október 9.

Ezt az illatot nem viselni kell tudni, hanem elviselni. Nagyanyám füstölöje után, "ez hogy jön le rólam" kérdés jutott eszembe. Elhiszem, hogy valakihez illik, de az nagyon nem én vagyok. Szerencsére kb 5 óra múlva megtört az ereje. Azért szerintem próbáljátok ki, mindenki más, lehet nektek tetszeni fog.

Piciandi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Katia88

2017. október 5.

A tökéletes téli illat. Vaniliás, édes, tömény. Megállja a helyét egy kellemes vacsorán, egy Karácsonyi vásáron forralt borozás közben is, de egy faházikóban való kuckolás alkalmával is. Olyan romantikus, tehát nem poison :)

Katia88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

angyalszív

2017. szeptember 20.

Hiába a sok-sok pozitív vélemény, a vonzó külső a jól csengő név... Rajtam sajnos olyan lesz, mint egy jó minőségű, szexi férfi parfüm a brutálisan tartós fajtából. Már negyedszer próbálkoztunk barátságot kötni, de rájöttem: ami nem megy azt egyszerűen el kell engedni, így hát elengedtük egymást.

angyalszív
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.