Dior

Ár:   28 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Béatrice, Módosítva: 2018. december 27.

Ár:   28 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2014-ben megjelent illat, az orr mögötte Francois Demachy.

Fejjegyek: édesgyökér, mandula

Szívjegyek: arab jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: tonkabab, vanília

Fújós Dior Hypnotic Poison EDP
Ár: 2900Ft/5ml , Eladó: Chrissy
Állapot: Frissen (ma) bontott, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Postán maradó ajánlott posta, FoxPost, Packeta
Dior Hypnotic Poison EDP fújósok
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

Chamana

2022. július 31.

Soha nem gondoltam volna,  hogy erre az illatra nekem egyszer szükségem lesz. Régóta ismerem,  próbáltam is már , nem egyszer, üvegből szagolva
, papírcsíkon tesztelve, bőrre fújva, de valahogy sosem indított meg. Egysíkúnak gondoltam, valahogy úgy éreztem, van ilyen már a palettán, nem is egy, több tucat.
Múltkori  netes rendelési mellé bedobtam a kosárba egy mintát, 1,2 ml-s, végig sem gondoltam miért. Amikor megérkezett, csak félreraktam, nem os érdekelt, a mai napig.
Szeles vasárnapra ébredtem, kimondottan kedvelem ezt az időt. Valami motoszkált bennem, szinte ellenállhatatlanul,  hogy el kell indulnom, csak úgy céltalanul, bóklászni a szélben, sétálni, csak úgy lenni a jelenben, ehhez valami megfoghatatlan szívszorító érzés is társult, így a reggeli kávé és zuhany után felöltözve, magamra fújtam 2 spriccet ebből és belevetettem magam a szélbe. Már több km séta után egyszer csak megcsapott valami. Hú, mondom magamban, mi ez a jó illat?? Megtorpantam, körbe-körbeszagoltam,  sehol egy lélek, sehol semmi, csak Én.
Rájöttem, rólam libbent ilyen édes -keserűen ez az illat, az én szívemet szorongatta meg ezen az amúgy melankolikus, de mégis valahogy nosztalgikus napon, a szél, amit úgy szeretek,  a saját illatomat mutatta meg az édes vaníliás alapján túl. Azt a picit kesernyés mélységet,  amit a mandula illata okoz. Szentül meg voltam győződve, hogy én nagyon nem szeretem a mandula illatát, kizárólag enni szeretem, zavart eddig minden kozmetikumban, krémekben
, testápolókban, szappanokban is. Sőt, maga a tudat is zavart, hogy valaminek mandula illata van. Hozzáteszem, nem is gondolkodtam azon, hogy a Hypnotic Poison egyik alappillére. Nagy meglepetés ez nekem és alighanem valami elkezdődött. Még nem tudom, szabad-e megrendelnem egy üveggel, vagy hagyjam. Nem tudom, kitartóan fogom-e tudni szeretni. Nem tudom, hosszabb távon is ilyen hatása lesz rám, vagy megunom -e majd? Elgondolkodtató illat , az kétségtelen, mint ahogy az is, hogy jelen pillanatban vágyom rá. Hogy mit hoz a holnap , még nem tudom. Ma épp szerelmes vagyok ebbe. Talán elmúlik, talán megmarad.
Szép élmény volt ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 31.

Szép élmény volt ez.

Lina14

2022. július 15.

sajnos nem nekem való, nem kompatibilis a brmmel, rajta fűszeresen jön ki, ettől eltekintve egy kellemes, édeskés, mindennapi illat, sajnos nem tartós

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 15.

lolablau

2022. január 27.

Üveges maradékra érdeklődő volnék:)
Ha nem lesz, kénytelen leszek sok pénzt elkölteni:)

Pár éve próbáltam, ha jól rémlik, de az is lehet, hogy az EDT volt, mindenesetre véleményeztem magamban, hogy na ezt el fogom kerülni.
Tartottam is magam tőle jó sokáig, mígnem decemberben betévedtem egy távoli Müllerbe, és leemeltem a polcról, mondhatni jobb híján, a sok trendi, számomra érdektelen "újdonság" közül.
Na abban a pillanatban belém csapott a villám, és nem értettem, hogy kerültük el eddig egymást?

Karácsonyra megérkezett a kis fújcim, és azóta nem jövök le róla, úgyhogy - bár mocsokdrága - üveges lesz a vége. Nekem addiktív, és végre a partneremnek is tetszik:)

Reggel 1 fújás, és du 4-ig szépen kísérget. Akkor csak azért szoktam egyet utána fújni, mert munkából fáradtan hazafelé nagyon jól esik ülni az illatban. Terápiás volt számomra: voltak napok, amiket nem tudom, hogy vészeltem volna át a támogatása nélkül.

Édeskés, de nem gej, puha, finom, kissé púderes. Merőben más érzés, mint az EDT - azt továbbra sem kedvelem.
El tudom képzelni szignatúrának. Bár, hogy megelben mit fog előadni, még nem tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 27.

Üveges maradékra érdeklődő volnék:)
Ha nem lesz, kénytelen leszek sok pénzt elkölteni:)

Echooo

2022. január 16.

update: az van, hogy rászoktam. Addig szagolgattam amiatt az oldala miatt, ami rögtön megtetszett, hogy beszippantott teljesen, csutkára. Tényleg hypnotic... nem tudok mit mondani, még mindig kiérzem azt az irritáló vonalat belőle, de nem győzöm eleget szagolgatni ennek ellenére. Meg vagyok lepve, mert ilyen velem nem szokott lenni. Na, most már ilyen is lett. Mandulás, édes, nekem tényleg függőséget okozó... pasikon még nem teszteltem :D

Rohadt szomorú vagyok. Ugyanis ez egy isteni illat lenne (én csak most találkoztam vele, itt vettem mintát), de van az a nem tudom melyik jegy benne (szantálnak hittem, de nem biztos)... és én ezt a biz. jegyet már régóta utálom, amikor ilyen formában van egy illatban, és rendszeresen az olcsó parfümökből érzem ki így, ahogyan ebből. Nem bírom. És persze, hogy a leszáradásban van, amit legtovább érzek. Bármennyire szeretném. nem. Ha az nem lenne benne, megvenném, de ... áh. Megyek sírni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 16.

Aranyrebi

2021. december 12.

Kb 10 éve éreztem még egy nőtársamon és rögtön megvettem. Váltogatja használtam más parfümökkel és egy ideig újra sem vettem, mert nem éreztem teljesen magaménak. Pár éve újra megpróbáltam, magamra fújtam és azóta nincs megállás. Nekem ez A parfüm! Szóval talán igaz hogy meg kell hozzá érni. Nagyon különleges, fejvisszafordítós hatása van! és igen sokan leírják hogy ez csak édes,de ez az illat sokkal komplexebb ennél.. érzékien krémes talán ami a legjobban leírja. Nekem ez életem végéig a meghatározó illatom lesz az biztos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 12.

riatai

2021. november 19.

Hogy-hogy, hogy nem.....engem is hipnotizált. Túl édes, túl mandulás. Alapvetően nem is szeretem a mandulát. Nem is értem, mit akarok én ettől az illattól. De kb. 5 ml elfújkálása után is azt tudod mondani, hogy nem ereszt. November tökéletes időszak a számára. Nagyon szépen visszaadja ez az időjárás. Kiérzek mindent, amit kell. Több és mélyebb egy süti illatnál. Annál tartalmasabb. Érzem a jázmint és a narancsvirágot is. Nagyon szép kompozíció. Ő az új kedvenc.....Elég tartósnak is mondható. Gyanítom, hogy idén sokat fogom fújni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 19.

Maria2n

2021. október 30.

Örök szerelem számomra ez a parfüm. Egy biztos, ezt az illatot tudni kell viselni. Bizonyos értelemben meg kell “érni” ehhez az illathoz. Szuper tartós. Én őszi/téli időszakra használom inkább és akkor sem a mindennapokra. Igazi érzéki, ünnepi, telt illat. Ünnepnapokon ez koronázza meg a megjelenésem. Sokszor ha rosszabb kedvem van, csak beleszagolok ebbe a parfümbe és egy olyan mágikus energetikus érzés kerít hatalmába, hogy egyből jobb kedvem lesz. Teljesen illik rá a neve. Van, hogy télen egy picit fújok a sálamra/kabátom nyakába és hihetetlen meddig benne marad az illat, mintha csak épp akkor fújtam volna rá. Telitalálat, garantált mindig a dicséret mikor ezt használom 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 30.

Sophie0517

2021. április 1.

Up: az utóbbi időben igencsak megváltozott a véleményem. Az oka nagy valószínűséggel az, hogy az utóbbi időben megjelent tinglitangli illatok mellett meg tanultam jobban értékelni azokat az ikonokat, mint amilyen ez is. Ennek az illatnak van tartása, van alapja, van leszáradása, van tartóssága, és egyáltalán nem "karácsonyi". Az utóbbi időben sok alkalommal ezt fújtam. Felpontozom. A fiam azt kérdezte, amikor ebben az illatfelhőben libbentem haza, hogy új autóillatosítód van? Nagyon szintetikus valóban. Sokan írták ezt róla, és én egyetértek ezzel. Száműztem hátra a polcon egy ideje, aztán majd meglátjuk. Mégis csak egy Dior. Az edt meg megpróbalom azért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 1.

gili

2020. december 25.

Személy szerint nagyon szeretem, mert nem tucat illat.
Tartóssága is megfelelő, nagyon sokáig érződik (11-12 órán át biztosan).
Nem mindenkihez passzol, kell hozzá egy bizonyos érettségi szint.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 25.

Személy szerint nagyon szeretem, mert nem tucat illat.
Tartóssága is megfelelő, nagyon sokáig érződik (11-12 órán át biztosan).
Nem mindenkihez passzol, kell hozzá egy bizonyos érettségi szint.

floracska6

2020. november 3.

Na ezt kár volt megszagolni... Nem akartam új parfümöt venni most. Látom magamat pár éve hogy fujjogva tettem volna vissza a polcra ezt a boszorkányos uvegcset most viszont 30on túl nem győzök betelni vele! Nem viselnem ezt minden nap de alkalmi parfumnek beruhaznek rá. Sajnos a barátom nyanya illatnak tartja így ezzel még várok picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 3.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.