Dior

Ár:   28 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Béatrice, Módosítva: 2018. december 27.

Ár:   28 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2014-ben megjelent illat, az orr mögötte Francois Demachy.

Fejjegyek: édesgyökér, mandula

Szívjegyek: arab jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: tonkabab, vanília

Ár: 2300/3500 Ft postával , Eladó: urbanzsu
Állapot: frissen fújt üveg fújósba, Helyszín: Tatabánya, fizetés: Személyes átvétel, banki utalásnál postán maradó
Dior Hypnotic Poison EDP 50 ml
Ár: 18000 , Eladó: Csikocskak
Állapot: Pár fujás hiányzik belőle, Helyszín: Ózd, fizetés: Banki utalás
Classic

2020. február 8.

Decemberben megvettük a férjemmel a Dior Hypnotic Poison edt változatát, mely rendkívül elnyerte tetszésemet, azóta is ezt használom. Igy aztán érdeklődéssel fordultam e parfüm iránt is, arra gondolva, mint kiderült, tévesen, hogy ez is Hypnotic Poison, csak az edt-nél erősebb változatban. De nem. Megvallom őszintén, nem értem a parfümök elnevezése mögött meghúzódó üzletpolitikát, filozófiát. Miért kell két parfümnek ugyanazt a nevet adni, csupán a töménységet megváltoztatni, ha azok nem ugyanazt az illatot fedik le? Mert ez a jelenlegi irány kimondottan félrevezető. Teljesen más illat, más érzésvilág, más kiteljesedés, más beteljesülés. Számomra nagy tévedés volt, nem tudok azonosulni ezzel az illattal, halványan sem sejlenek fel az edt verzió jegyei, órák múlva sem csendesedik el az illat. Bár lehet, hogy éppen emiatt telitalálat. Vagy...vagy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 8.

erzsebet0304

2019. december 19.

Régóta ízlelgetem és még inkább kíváncsi lettem rá az itteni jó vélemények után.Sajnálom,hogy rajtam nem jó. Ha őszinte akarok lenni sem kifújáskor sem bőrön,sem papírcsíkon ,sem órák múlva,sem semmikor nem tetszik,iszonyat erős édesgyökér és vanília kombo rajtam.Még órák múlva is nagyon erős.Olyan irigy vagyok rátok,de sajnos velem nem akar együttműködni ez a parfüm.Csillagból azért nem fogok fukarkodni,mert látom a sok jó véleményt.Lehet pár év múlva újra próbálom!
Később.....Bocsånat ezt nagyon rossz helyre írtam,mert a véleményem az Edt -hez kellett volna írni,de låtom többen is tévedtek ennél a parfümnél.Az EDP nagyon tetszik,rajtam a mandula és tonkabab dominål,amiket imådok,javítom a csillagokat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 19.

level

Korcsoport: >54
2019. november 15.

Kifinomult, nagyon tartós, igazi erőteljes illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. november 15.

Kifinomult, nagyon tartós, igazi erőteljes illat.

Phoenix19

2019. október 23.

Vétek róla negatívan nyilatkozni, de akkor én most vétkezem. Nyomasztó, fullasztó mandulás illat. Poros, púderes, nehéz, tömény és megkockáztatom, bár ezért meghajigálnak, hogy iszonyatosan szintetikus. Tudom, hogy ez felér egy istenkáromlással, de akkor is műanyag. Többször próbálkoztam vele, de nem bírom elviselni. Tömény, műanyag mandula, nagyon rossz érzést okoz az illata, megfulladok tőle. Többen dögösnek, vonzónak találják, szerintem nem az. A férfiak nem szeretik ezeket a fullasztó illatokat, nekem ez a tapasztalatom, hacsak valakinek egyéb terve van a pacienssel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 23.

Zsuzska1979

2019. október 21.

Imádom. Egyszer magamra fújtam egy parfümériában, és annyira tetszett, hogy csak arra tudtam gondolni, hogy nekem ez kell. Nagyon. Az első adandó alkalommal visszamentem megvenni. Bekerült azok közé a parfümök közé, akikből mindig lenni kell itthon egy üveggel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 21.

alegria800

2019. október 11.

Iszonyuan imadom!
Telitodtem mar vele es szerintem most a nyar alatt megposhadt, meg nem probaltam. Remelem azert meg fogom tudni hasznalni, mert csodalatos es kezd eljonni az o ideje;
a hideg teli napok es legfokeppen ejszakak! =)
Szivmelengeto illat, kifinomul es sikkes. Eros es tomeny, en a kispriccelem es belesetalok, porgok benne modszert szeretem a felvitelhez. =D Mindig Mosolyogva tavozom a felhobol es melyeket szippantok az illatbol. <3 <3 <3
Nagyon tartos es harom evembe tellett betelni vele. =D

Sportcipohoz szerintem nagyon nem illik, inkabb egy szep csizmahoz, szovetkabattal, tenyleg nagyon noies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Iszonyuan imadom!
a hideg teli napok es legfokeppen ejszakak! =)
Nagyon tartos es harom evembe tellett betelni vele. =D

Anett0721

2019. június 14.

Rajtam ő is fordítva működik, mint az összes vaníliás meleg csoda: télen fojtó, fullasztó, nyáron meg frissítő és kellemes.
Nyári melegben tökéletes rajtam, tegnap a 36.5 fokban csak őt tudtam elviselni magamon. A virágosak megfojtanak ilyenkor, wc illatosító katyvasz lesz rajtam a legszebb virágos kreálmány is, a gyümölcsösek jellegtelen légfrissítővé alakulnak a bőrömön 10-20 perc után. De a vaníliás parfümök egésznap tartanak, mint egy jóféle goffri vanília fagyival és sok tejszínhabbal a strand büféjében :) Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

lndnmvlszl

2019. április 9.

marc.30.
Meg nem vettem meg de muszaj velemenyt irnom. Csodalatos! Nagyon tartos (este 7kor fujtam a csuklomra, es masnap reggel meg 8kor ereztem, igaz eleg halvanyan). Melegseg illata van, vanilia, de en fahejas almat is erzek meg. Kulonleges, mindenkepp veszek.
UPDATE apr.9.
Nem tudom mi tortent. Ma bementem a notinoba es a csuklomra fujtam. Mondom uristen, miez.. ez nem ilyen volt. biztos hamisitvany, gondoltam. de betertem a douglasbe es ugyanez fogadott. Teljesen mas lett az illat, mint ahogy eloszor jellemeztem. Semmi vanilia, semmi fahejas alma.
Mintha valami eros, mentolos(?) parfumot szagoltam volna. Szomoru vagyok. Nem tudom mi tortent. :( Nem volt hamisitvany a notinos, de nem ertem, hogy valtozott meg teljesen az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

marc.30.
UPDATE apr.9.

Milva07

2019. március 29.

Ez az a parfüm, amit, ha megnézem a Fragranticán, vakon, vadul és elfogultan kéne imádnom. Nem megy, sajnos nekem avíttas/poros szag csak, ami a múzeumban kiállított régi hárászkendőből jön és valaha élt tulajdonosának megmaradt illatfoszlányát hordozza. Talán a mandula a bűnös, talán nem, mindegy is. Rövid kaland volt, felejthető...Két pont: egy a háznak ,egy pedig a tartósságának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 29.

Barbe

2019. március 25.

Nagyon karakteres erős illat, én szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

Nagyon karakteres erős illat, én szeretem!

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.