KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dior

Ár:   28 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: Béatrice, Módosítva: 2018. december 27.

Ár:   28 800 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2014-ben megjelent illat, az orr mögötte Francois Demachy.

Fejjegyek: édesgyökér, mandula

Szívjegyek: arab jázmin, narancsvirág

Alapjegyek: tonkabab, vanília

REPLIKA Dior Hypnotic Poison
Ár: 2000 Ft , Eladó: verabaranyi93
Állapot: 1 fújás hiányzik belőle, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel, vagy előreutalás esetén postázás
Dior Hypnotic Poison EDP - fújósok
Ár: 1800Ft / 2900Ft + pkg. , Eladó: silence
Állapot: 5ml / 10ml fújós frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki előre utalás után, postán maradó ajánlott levélként küldöm
Bettuss

2018. december 8.

Úgy 2000 környékén illatoztam meg az első kiadást egy parfümériában, szerelem lett rögtön. Nagyon erőteljes és tartós volt az illata, elég volt egy fújás is belőle. Akkor egy üveggel használtam el csak, de azóta sem találtam jobb téli illatot magamnak. Sokan írják, hogy az újabb kiadás már nem ugyanaz, szerintem itt az ideje, hogy tegyek egy próbát.

Bettuss
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

Nina1205

2018. december 7.

Csodálatos illat, egy legenda, de egyrészt 40 alatt és talán nagyestélyi nélkül szerintem bárki kevés ehhez, másrészt pedig mindig érzek benne valami ódon, fájdalmas felhangot. Ez annak a tökéletes modorú, hajú, ruhájú nagyasszonynak az illata, aki végül mégsem mehetett hozzá élete szerelméhez. Végtelenül sajnálom, de emiatt az üvegbe zárt szomorúság hangulat miatt csak 4 csillag.
Talán ha 15 év múlva megérek rá, akkor újra próbálkozom, hátha nem érzem benne már ugyanezt.

update: Kiegészíteném a dolgot annyival, hogy a finomabb hangvételű másolatait (Police Forbidden, Spirit of cashmere musk) tudom és szeretem is magamon viselni, ehhez a valódihoz továbbra is fenntartom, hogy el kell érni egy bizonyos életkort, hogy igazán jól is álljon.

Nina1205
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Lilu003

2018. november 24.

Az illat, amit nagyon akartam, hogy szeressek. Lélegzetelállító az üvege! Mintába rendeltem az edp-t és az edt-t is, hogy könnyebben össze tudjam hasonlítani, melyiket válasszam. Reménykedtem, hogy az edp fog jobban tetszene, persze nem így lett. Egyáltalán nem tudtam vele azonosulni, túl komoly és erős illata volt. Ellenben az edt kis finom lágy púderes illat, így utóbbit választottam. Később még újra próbálkozom vele, hátha másodjára jobban fog tetszeni.

Lilu003
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 24.

oraikovacseva

2018. november 23.

Igazi szívmelengető illat a hideg napokon. Nem csak az én szívem vidítja fel, hanem a párom is nagyon szereti.

oraikovacseva
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 23.

Timi8

2018. november 17.

Fantasztikus illat. "Gurmandusok" királynője. Édes parfümök alfája és omegája (T. Mugler Angel-jével egyetemben). Soha nem válnék meg tőle, örökkön-örökké magam mellett kell tudnom belőle min.egy teli üveget. Mennyei, testes, balzsamos, mézédes, és olyannyira melengető, hogy szinte forr. Folyékony magabiztosság. Forrò, vanìliás-fűszeres szirup, étvágygerjesztő csodaparfüm. Nem mellékesen pedig az üvege is tökéletes. Kb. Monica Bellucci-nak érzem magam ha ezt fùjom :) Pedig a hosszù barna hajon kìvül aztán semmi hasonlòság... sajnos. No de mindegy is, hiszen ez az illat, wahhh....maga a sex-appeal. ;) Valòdi téli finomság lévén hideg időben a legmutatòsabb.

Timi8
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

nyuszo

2018. november 12.

Klasszikus darab...
Klasszikus illat....
Meseszép üveg....
Édes-púderes-mandulás bájital őszi búskomorság ellen....
Hidegben működik igazán (melegben a Poison Girl a jó választás!)
Minél mostohább az időjárás, ő annál jobban teljesít!
Nem feltétlen 40 év feletti, mert, ha valakiben ott van a dög, az 20, 30 évesen is tudja viselni!
Persze nem mindenki...
Hosszú kabát, neccharisnya, fekete garbó mindenképpen jól állnak neki!

nyuszo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Klasszikus darab...
Klasszikus illat....
Meseszép üveg....
Édes-púderes-mandulás bájital őszi búskomorság ellen....
Hidegben működik igazán (melegben a Poison Girl a jó választás!)
Minél mostohább az időjárás, ő annál jobban teljesít!
Persze nem mindenki...
Hosszú kabát, neccharisnya, fekete garbó mindenképpen jól állnak neki!

silence

2018. november 8.

Erről a parfümről akaratlanul is mindig az egyik legfantasztikusabb rockzene: 'Alice Cooper - Poison' dallama csendül fel a fülemben 🎵🖤🎶❤️ És ez nem csak a névazonosságnak köszönhető, számomra megdöbbentően hasonló feeling a kettő:
Fülledt vágyak, füstös kocsmák, buja erotika járja át az illatot, ahogyan a zeneszámot is.
A rock-szám (1989-ben) és Dior első “mérge”, a sima Poison (1985-ben) egyaránt a szexuális forradalom után születtek, amikor már mindenki szabadon vállalhatta szexualitását.
Dior a Poison-nal üvegbe zárta ezt a szexuális szabadságot, teret adva a szexisségüket, vadmacskaságukat nyíltan felvállaló nőknek.
Később, ennek sikerén felbuzdulva Diorék még merészebbet gondoltak és megalkották a Hypnotic Poison EDT-t (1998), ezzel teljesen meghipnotizálva a célközönséget. Majd ezt is továbbgondolva 2014-ben megjelent a Hypnotic Poison EDP változata is, a teljes vonzerő, ami szerintem az EDT-nek egy modernebb, mai kornak megfelelőbb verziója.
Az illat mély beszippantásával egy éjszakai pillangó képe sejlik fel előttem: erős sminkkel, neccharisnyában, bőr miniszoknyában, bőrdzsekiben, kezében cseresznyés illatú szivart tartva járkál fel-alá és kémleli az új prédákat.
"Hipnotikus méreg" - igen, ez a parfüm valóban az! 🖤 Átütő erejű, lázadó, vad és mágikus hatású! Nem tartom magam egy könnyű vérű nőnek, ezért próbáltam ellenállni a kísértésnek, de a mandula, jázmin, tonkabab és vanília párosítás mindig rabul ejt engem is, egyszerűen nem tudom nem szeretni! ❤️
Az összes Poison flanker közül a Poison Girl EDP (2016) lett a kedvencem (Őt hétköznapokon is szívesen viselem), de továbbra is töretlen a lelkesedésem a Hypnotic Poison EDP iránt is, így természetesen jár az 5 csillag! ⭐️

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Heine

2018. augusztus 2.

Persze meg kellett vennem az 50 ml-s kiszerelést a yodeyma utánzat után: kiütéses győzelmet aratott. Mármint felettem. Nagyon kicsi vagyok még hozzá... húszévesen kár ebbe belevágni :D
Az édesgyökér a legerősebb, mellette a kesernyés mandula, a háttérben füstös vanília. Műalkotás: tagadhatatlanul elegáns és letaglózóan, egyedien, füstösen szexi. Kár, hogy nem érzem még a magaménak, még nem vagyok benne olyan magabiztos, sajnos egyelőre elnyom.
Tíz-tizenöt év múlva találkozunk.

Heine
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Tíz-tizenöt év múlva találkozunk.

via0408

2018. április 29.

Az az édesgyökér ott a fejjegyben szíven szúrt, és addig fogok szenvedni, amíg nem szerzek ebből egy teljes üveggel. A vicces az, hogy pár hónappal ezelőtt, amikor megvettem az EDT változatot, megszagoltam mindkettőt, és az EDP-t azonnal félretettem, hogy nem kell. De az is igaz, hogy akkor épp púderes illatot kerestem, és a kettő közül tényleg az EDT-nek van inkább púderes jellege. Az EDP az én orromnak már-már uniszex, főleg az elején. A kesernyés édesgyökér és a mandula valami gyönyörűen intenzív a fejjegyben, a jázmin és a narancsvirág is kellemesen egészíti ki a kompozíciót, és a vége igazi vaníliás-tonkás-krémes finomság. A hatótáv nagy, és a tartósság is dicséretes:) Megvan milyen új parfümmel lepem meg magamat ősszel, addig is csendben sóvárgok. Valahogy nem tudom elképzelni ezt az illatot 20 fok felett:)

Szerk: Ma felfújtam őket felesben, és tényleg elég különböző a két illat, bár koránt sem annyira, mint első szaglásra gondoltam, mert egyértelmű, hogy testvérek. Az EDT sokkal összetettebb és mélyebb. Az első fél órában sokkal élesebb, köményesebb, az EDPben viszont nagyjából egyenlő arányban van a mandula és az édesgyökér. Összességében az EDT szárazabb, fűszeresebb, és sokkal fásabb, míg az EDP krémesebb és édesebb is. A tonkás-vaníliás alap szinte gyümölcsös, míg az EDT-nek a zárása is szárazabb a szantállal és vaníliával.

via0408
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 29.

Jucus85

2018. április 19.

Nagyon jó,télre nagyon betalált nálam.nőcis illat.

Jucus85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Nagyon jó,télre nagyon betalált nálam.nőcis illat.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.