Dior

Ár:   28 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 25690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2018. november 15.

Ár:   28 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 25690 Ft

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: magnólia, sárgadinnye, körte, bergamott, mandarin, tubarózsa, szilva, viola, orhidea, frézia, jázmin, gyöngyvirág, rózsa, pézsma, vanília, cédrus, szeder

Ár: 25690 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 2400 , Eladó: GuerlainInsolence
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: --, fizetés: személyes átvétel / GLS / postán maradó
Dior J'adore EDP 100/50ml
Ár: 13000 , Eladó: zsokaw
Állapot: Használt, tstr, Helyszín: Ózd, fizetés: Ajánlott posta postán maradó

Kriszta92

2022. március 30.

Eleinte nagyon szerettem ezt a parfümöt de késöbb egyre kevesebbszer használtam. Nagyon ritkán fújom magamra mostanában és egyre kevésbé tetszik pedig nagy szerelemnek indúlt a kapcsolatunk. Ha egyszer elfogy újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

VeghZsuzska

2022. március 21.

Szép ez az illat. Nekem elegáns, letisztult, felnőtt nős. De emellett amúgy nem karizmatikus, ha valami negatívumot lehet róla mondani. Ugyanakkor nem lehet mondani, hogy ne lenne emlékezetes. Ma felfújtam és egy fél óra múlva megszagoltam a csuklómat, elöntött egy 20 évvel ezelőtti emlék, amikor valaki, aki nagyon kedves vot a szívemnek és akkor kb annyi idős, mint én most, ezt használta. Már ezrt az érzésésrt megérte felfújni. Azt érzem, nem igazán az én illatom, de alkalomadtáni használatra lehet, hogy beszerzek belőle egy 5 ml-s verziót ezért a csodálatos nosztalgta érzésésrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 21.

Lenaeri

2022. március 18.

Olyan furcsa, hogy többen írják róla, hogy erős, fejfájditó és így tovább...aztán a másik oldal, hogy egyedi, stb...
Számomra egy annyira jelentéktelen tavaszi kis fuvallat. Semmi egyedit nem találok benne.
Persze nem vonom kétségbe mások véleményét, de az én orromnak egész egyszerüen semmilyen. Nekem kb. 2000 forintos drogériás illat .
Pedig szeretem a Dior parfümöket.
Azért adok három csillagot, mert rossznak azért nem rossz, de ennyi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 18.

Pedig szeretem a Dior parfümöket.
Azért adok három csillagot, mert rossznak azért nem rossz, de ennyi.

Vaslady

2022. február 27.

2016.5.12
Mindenki dicséri,sokan használják,pár éve,szinte ebben lebegett a város.Buszon ,vonaton,kávéházakban,mindenhol ő jött velem szembe....
Gyakran ajánlották a parfümériákban is,mert ez egy tuti,szuper,ezzel semmit nem lehet elrontani,mindenképpen jó választás.
Velem meg csak annyi történt,hogy bár sokan használták,és én még csak ki se próbáltam....addigra már rá is untam,az utcán stb stb szoval bárhol.
Azért a napokban rendeltem belőle egy mintát,próbaképp,hátha változik a véleményem,hátha a saját bőrömön tetszeni fog.
EDP-t próbálom éppen és megint csak nem győzött meg.
Semelyik más illathoz nem tudom hasonlitani,tartósnak tartós az igaz....de olyan semmilyen....
Meg valami kis utó savanyuság szagot érzek benne,mint amikor izzad az ember lánya és elfelejtette magára kenni a honajdezodort...:(((
Az árától dobtam egy hátast 50 ml 70 euro ...?
Ezért?Most komolyan?
1 csillagot kap,és alig várom,hogy lemossam....
Update:ma adtam neki egy esélyt,hátha a hideg idő kihozza a ....de nem....marad az 1 pont.
2022. 2.27
Ma újra tesztelés, hátha...
Egy régi kedves barátnőm illata, már régóta, de nem veti meg a prouvé másolatát sem, ami pontosan ugyanilyen.
Nos, nem jutott előbbre a kapcsolatunk, még ennyi év után sem.
Ezért pénzt nem adnék, pedig eszméletlen gyönyörű az üvege 👍.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 27.

2016.5.12
EDP-t próbálom éppen és megint csak nem győzött meg.
Az árától dobtam egy hátast 50 ml 70 euro ...?
Ezért?Most komolyan?
1 csillagot kap,és alig várom,hogy lemossam....
2022. 2.27
Ma újra tesztelés, hátha...
Nos, nem jutott előbbre a kapcsolatunk, még ennyi év után sem.
Ezért pénzt nem adnék, pedig eszméletlen gyönyörű az üvege 👍.

E.V

2021. december 11.

Örök kedvenc, lágy kellemes illat, mindenki dícsérget, amikor hordom. Kellemesen körül ölel, nem tolakodó, elegáns. Nem ez a 15 éveseknek való gyümölcsös illat, de egyáltalán nem mamás. Számomra tökéletes. Elég tartós is, legszívesebben megfürdenék benne :D Kifújáskor is puha. Sokaknál olvastam, hogy kemény alkoholos illatot éreznek kifújáskor, amit az olcsó dupe-oknál. Szerintem ezekkel valami vaj volt, mert én semmi ilyet nem éreztem az enyémen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 11.

veci

2021. november 26.

Kellemes, melegséget árasztó, fehér virágos illat. Használok egy Oriflame parfümöt, ami valamelyest hasonlít rá, de sajnos nem tartós rajtam, ezért elkezdtem ezt tesztelgetni, hogy vajon beruházzak-e rá. Sajnos azt tapasztalom, hogy ez ugyanannyi idő alatt illan el a bőrömről, mint a párezer forintos parfüm :( Először azt gondoltam, hogy talán csak megszokta az orrom, hiszen egy hasonló illatot használok rendszeresen, de a barátom sem érzi rajtam. Nem is arról van szó, hogy bőrközeli lenne, hanem hogy konkrétan beszívja a bőröm, felfedezhetetlenné válik. Azért nagyon lepontozni nincs szívem, mert tényleg nagyon harmonikus, de örültem volna, ha ebből a sok illatjegyből legalább egy megmarad rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

GyongyiB

2021. november 2.

Imádom, az egyik kedvencem. Egyáltalán nem édes, Tartós és elegáns illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 2.

Imádom, az egyik kedvencem. Egyáltalán nem édes, Tartós és elegáns illat

Niki1991

2021. szeptember 30.

Öreges, 60+ hölgyeken tudom elképzelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Öreges, 60+ hölgyeken tudom elképzelni.

piroslili

2021. augusztus 16.

Nekem hatalmas szerelem, télre tökéletes nappali parfüm irodába, nappali ebédre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

kék lány

2021. július 8.

Olvasva itt a véleményeket, mintha nem ugyanazt a parfümöt szogoltuk volna! Pedig de! Nos, szerintem nem édes, nem virágos, nem gyümölcsös, nem elegáns, nem nénis. Számomra krémes, testápolós, tiszta illat. Ez a legtestápolósabb illat – ha van ilyen kategória, de szerintem van –, amit valaha éreztem. Befújtam vele magam, elég tartós, szagolgattam, szagolgattam, ismerkedtem vele, és végig ott motoszkált a fejemben, hogy annyira hasonlít valamire! Először sokáig a Nivea testápolóhoz hasonlónak éreztem. De éreztem, hogy azért nem 100%-ban az. Mire beugrott! Megvan! Dove tusfürdő, a sötétkék (első) verzió. Szinte egy az egyben az. Azért volt ez nekem testápolós és tisztaságillat! Nos, nem testápolós, hanem tusfürdős – de nekem az említett Dove tusfürdő annyira krémes illatú, hogy valahogy mégis jó volt a testápolós asszociációm. Szóval aki szereti a Dove tusfürdőt (és a Nivea testápolót), annak nagyon fog tetszeni ez az illat. Most megint befújtam vele magam, és frissen felfújva megint Nivea testápoló. Szóval a Nivea testápoló és a Dove tusfürdő közti illat, vagy a kettő keveréke... valami ilyesmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 8.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Színező anyag. (Piros)