Best of Beauty 2019

Dior

Ár:   28 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 25690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2018. november 15.

Ár:   28 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 25690 Ft

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: magnólia, sárgadinnye, körte, bergamott, mandarin, tubarózsa, szilva, viola, orhidea, frézia, jázmin, gyöngyvirág, rózsa, pézsma, vanília, cédrus, szeder

Ár: 25690 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 11000 , Eladó: Phantomia
Állapot: használt, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után foxpost, vagy postán maradó
Lupiluuu

2019. június 20.

A mi kapcsolatunk sajnos egy beteljesületlen szerelem❤ Már tini korom óta,amióta elkezdtek a parfümök erdekelni ,mindig bementem a parfümériába és csodáltam az üvegét és az illatát ,amit papírcsíkra fújtam. Idő elteltével megértem hozzá és mdgvettem.Eddig csak papírcsíkon éreztem ,de amint magamra fújtam és eltelt egy óra,azt vettem észre,hogy zavar az illat,van benne valami megmagyarázhatatlan szúrósság. Ugyanezt tapasztaltam a R.Cavalli parfümöknél is,papírcsíkon működik,el vagyok ájulva,hogy milyen jó ,majd előbújjik a szúrós ,orrbavágó szag. Sajnos a drága Dior parfümöt sajnálom eladni vagy elajándékozni,mert annyira vágyakoztam rá,hogy nincs szivem ezek utánn csak úgy továbbadni,úgyhogy úgy gondoltam mégis csak elhasználom ....minden lefekvés előtt fújok magamra 😂 miért is ne?Marilyn Monroe Chanel N 5 fujt magara az ágyban, én majd Dior J' Adoret fogok 😂😂😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

claudia.nyilas

2019. június 8.

Ezt a parfümöt ajándékba kaptam. De nem én vagyok. Én az orientális illatok nagy rajongója vagyok, nem az ilyen “nebántsvirág” szende női illatokat kedvelem. Mindenki megfog kövezni, de olcsó szappan vagy habfurdő illatfelhő alapon erős virág tobzódás. Gyümölcs illat semmi szerintem. Jázmin, vanília, szeder nekem való lenne belőle, de én azt sem érzem. Én úgy tudom majd ezt elhasználni, hogy keverem a Guerlain mon Guerlain Florale parfümjével. Az sokat javít rajta. Meg még tesztelem melyik másik parfümömmel tudnám feljavítani, ha együtt használnám őket. Mivel nagyra értékelem azt, hogy kaptam, meg akitől kaptam ezért, de csakis ezért megadom a 4 csillagot! 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

Asianlover

2019. május 26.

Közel egy ève vettem meg, és azt kell mondjam, magam is meglepődök, milyen sokszor nyúltam utána! Amit sokan a hátrányára írnak, én pont azt tartom az abszolút erősségének. Ez egy kiegyensúlyozott, konszolidált illat. Amikor egy ápolt, szimpatikus nő benyomását akarom kelteni, de kifejezetten ki szeretnèk zárni bármilyen szélsőséget/előítéletet az illatom alapján, mindig ezt vàlasztom. Sok olyan alkalom van, amikor a klasszikus, lekerekített elegancia erény és pontosan ez az önkifejezés. Ősztől tavaszig tökèletes viselet, nyàrra nekem kicsit tùl "sűrű".

2018.06.29. Nem is tudom, hogy kerülhetett el eddig ez az illat. Puha, igazi nőies, casual, klasszikus parfüm. Kánikulát leszámítva négyévszakos. Hatósugár és tartósság 10 pont. Az egyetlen bajom vele, pontosabban a párom baja vele, hogy ez is "olyan szappanos anyukaillat"... agyam eldobom. Egy fél fokkal van jobbra értékelve, mint a Bvlgari Pour Femme, mert annál kicsit kevésbé szappanos. Szóval még egy kicsit hezitálok, de ha valami szuper áron jön velem szembe, beruházok egy 30 millisre, férj véleménye ide vagy oda :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

galivali

2019. május 15.

Mostanában a kedvenc illat. Az ára elég húzós, de mennyei illat, ami nagyon tartós is. Az üvege nagyon szép. Egy igazán nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

csakmoni

2019. április 18.

A citrusos és a fűszeres kategóriában körbeértem drogériás vonalon. Jöhetnek a virágosak:)
Eddig ez a vonal nagyon távol állt tőlem, de még mindig nem találtam valami kis lágy, bármikor használható illatot, talán köztük kell keresgetni?
Szép ez az illat, az a kategória, mint az Armani Mania, Dior Addict edt, finom, nőies, igényes, ápolt nő illata. Az tetszik benne, hogy nem fullad vaníliába, és változó intenzitással éreztem benne hol a gyümölcsöket, hol a virágokat. Sajnos, nem egész napos, és a leszáradásában van valami enyhe kesernyés illat. Persze ezek a Müller-túrák nem tudják adni azt az érzést, amikor nap mint nap fújja az ember, és érzi más-más hangulatban, hőmérsékleten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 18.

S.K

2019. április 9.

Nem mondom valóban szép illat. Csak sajnos (vagy az ára miatt szerencsére 😀) nem rajtam. Annyira nem illik hozzám. Ezt a parfümöt egy szőke, egyenes hajú nőn tudom elképzelni, aki egy kicsit álmodozó (senkit nem szeretnék ezzel megbántani...). Ellenben én sötét barna, göndör hajú vagyok, aki túlságosan is racionális. Néha van pár "lebegős" napom, de arra nem éri meg egy ilyen parfümre beruházni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 9.

Barbe

2019. március 25.

Nagyon rég óta az egyik nagy kedvencem! Nagyon luxusillat, nem tudom pontosan mi is fogott meg benne de azóta is tart a szerelem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 25.

lndnmvlszl

2019. március 22.

ezt idosebb nokon tudom elkepzelni, tizeneveseken semmikeppen
de amugy jo es tartos

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

ezt idosebb nokon tudom elkepzelni, tizeneveseken semmikeppen
de amugy jo es tartos

sabrirory

2019. március 21.

Hónapokig kerülgettem a drogériában. Mindig egy kis papírra fújt mintával távoztam az üzletből. Az árát tekintve úgy gondoltam soha nem lesz az enyém ez a csodás illat, de a 24 születésnapomon mégis bekövetkezett.
Tartós, először markáns, erős illat, ami később megszelídül. Olyan mintha folyton sütne rám a Nap, mosolyogna az ég, kinyílnának körülöttem a virágok. Viselése közben igazi nőnek érezheti magát az ember lánya. Nagyon hálás vagyok érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 21.

Anticinderella

2019. március 17.

Még tiniként találkoztam vele a parfümériák polcain, s persze ha arra jártam mindig ki kellett próbálni... Oda meg vissza voltam érte, de akkor persze csak egy álom volt, még ma sem az a kategória, amit egy 14-15 éves megengedhetne magának, ellenben a 20-as éveim elején elhasználtam majdnem egy egész 200ml-s üveggel, a maradék talán 40 ml itt díszelgett a polcomon, már nem nyúltam érte, abban sem voltam biztos, hogy jó még... valaki meglátta egy másik parfüm hirdetésemnél, én nem éreztem, hogy bármi baja lenne, na de több, mint 10 éves volt így jelképes áron talán 3000ft-ért megváltunk egymástól, a visszajelzés alapján még mindig tökéletes volt az illat, örülök, hogy valakinek örömet szerzett még, s talán egyszer még mi is újra egymásra találunk :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)