Dior

Ár:   28 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 25690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2018. november 15.

Ár:   28 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 25690 Ft

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: magnólia, sárgadinnye, körte, bergamott, mandarin, tubarózsa, szilva, viola, orhidea, frézia, jázmin, gyöngyvirág, rózsa, pézsma, vanília, cédrus, szeder

Ár: 25690 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Fújós! Dior J'adore EDP
Ár: 1500ft/5ml 3000ft/10ml , Eladó: Kyttana88
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Baja, fizetés: Fizetés után posta
Nagy fújós vásár!!! 30+1 illat :)!
Ár: Leírásban , Eladó: kolozsve
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
lndnmvlszl

2020. január 25.

Kicsit erett illat nekem. De legalabb tartos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

Kicsit erett illat nekem. De legalabb tartos.

Mantra

2019. december 26.

Még barátkozok vele... A fehér virágos része dominál rajtam a legjobban, ami egy letisztult, de mégis erőteljes illat. Gyorsan beleül az illat az orromba, én már rég nem érzem, míg más igen. Nincs benne semmi izgalom, kicsit uncsi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 26.

csillabella

2019. augusztus 4.

Csodálatos az üvege, ez vitathatatlan. A tartossága is rendkívüli. Ami nekem viszont nem jött be, az az illat maga. Töbször próbálkoztam papírcsíkon, de nem. Kaptam belőle mintát egy vásárláshoz, 2x fújtam magamra, de csak fejfájós szúrós szagot éreztem, ami nem volt kellemes, de annál tartósabb. Az összetevői alapján nem tudom mi okozza ezt a szúrósságot, élek a gyanúperrel, hogy talán a tester és a mintám is romlott volt, annyi jó véleményt olvastam itt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Eszti111

2019. július 26.

Évekig ez volt az illat, imádtam és a tartósságát is. Azóta se találtam hozzáfoghatót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 26.

born86

2019. július 25.

5ml próba
Vessetek meg ,de nekem ez bejön! :)
Első benyomás :na neeem ! Mamás tisztaság illat-Gyöngyvirág
Aztán pár másodperc múlva annyira szépen ráül az ember bőrére ,és bontakozik ki.
Marad a fürdés utáni tisztaság érzet ,rengeteg virággal.
Tartóssága szerintem kifogástalan ,számomra legalábbis,
Ha lesz valami jó akció be is ruházok rá!
Az ára miatt 4-es!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

5ml próba
Vessetek meg ,de nekem ez bejön! :)
Első benyomás :na neeem ! Mamás tisztaság illat-Gyöngyvirág
Marad a fürdés utáni tisztaság érzet ,rengeteg virággal.
Tartóssága szerintem kifogástalan ,számomra legalábbis,
Ha lesz valami jó akció be is ruházok rá!
Az ára miatt 4-es!

jazmera

2019. július 12.

Igazi virágbomba. Nekem kimondottan tetszik a szúróssága, az hogy tolakodó, erőszakos :-) Persze egy idő után megszelídül, beáll a sorba. Gyümölcsöt én nem érzek ki benne. Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 12.

vivia

2019. június 30.

Rajtam elegáns pezsgő, ez volt a kimenős parfümöm fiatalasszony koromban, az első és egyetlen illat amit a férjem bátorkodott egyedül kiválasztani nekem, 5 csillagot simán megér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 30.

ZoeK

2019. június 29.

Anyukám kapta, neki nem tetszett, nekem adta. Na most... ízlések és pofonok, szóval picit az az érzésem, hogy talán fölösleges is véleményt írni, de talán azzal tudunk segíteni egymásnak, hogyha leírjuk, miket szeretünk, és az már lehet viszonyítási alap... Szóval először azzal kezdem, miket szeretek: Nina Ricci Nina. Sokan nagyon nem szeretik, na lehet, hogy nekik pont a J'adore jön be. Másik nagy kedvenc: Lancome Trésor Midnight Rose. Az Escadákat is szeretni szoktam. Yves Rocher régi Nature-jét is szerettem, pedig az azért elég virágos szerintem. Régebben más parfümök is játszottak, de már alig emlékszem rájuk. Egyszóval: gyümölcs, minimális virág, pézsma, cédrus. Mostanában ezek.
A J'adore... szóval anyum nekem adta, én megszagoltam, és életem legrosszabb parfümillata... Azt hiszem, a jázmin az, amit rühellek egy parfümben, de nagyon, és ebben csak azt érzem: tömény jázminillatot. Csepp gyümölcsösséget sem tudtam felfedezni benne. Számomra fejfájdító, émelyítő. És egy másik parfüm alatt volt már szó arról, hogy mennyire sznob, vagy nem sznob parfümöt wc-illatosítónak használni: ha valaki, hát én nem vagyok sznob, sőt. Ezt a parfümöt sem akartam kidobni, inkább wc-be használtam, mint pár másikat is.
Szóval: ízlések és pofonok, szerintem azok, akik hozzám hasonlóan hadilábon állnak a nagyon virágos illatokkal, és főleg a jázminnal, kerüljék el. Akik pedig utálják, amiket én szeretek, próbálják ki, hátha beválik ez a taktika. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 29.

Lupiluuu

2019. június 20.

A mi kapcsolatunk sajnos egy beteljesületlen szerelem❤ Már tini korom óta,amióta elkezdtek a parfümök erdekelni ,mindig bementem a parfümériába és csodáltam az üvegét és az illatát ,amit papírcsíkra fújtam. Idő elteltével megértem hozzá és mdgvettem.Eddig csak papírcsíkon éreztem ,de amint magamra fújtam és eltelt egy óra,azt vettem észre,hogy zavar az illat,van benne valami megmagyarázhatatlan szúrósság. Ugyanezt tapasztaltam a R.Cavalli parfümöknél is,papírcsíkon működik,el vagyok ájulva,hogy milyen jó ,majd előbújjik a szúrós ,orrbavágó szag. Sajnos a drága Dior parfümöt sajnálom eladni vagy elajándékozni,mert annyira vágyakoztam rá,hogy nincs szivem ezek utánn csak úgy továbbadni,úgyhogy úgy gondoltam mégis csak elhasználom ....minden lefekvés előtt fújok magamra 😂 miért is ne?Marilyn Monroe Chanel N 5 fujt magara az ágyban, én majd Dior J' Adoret fogok 😂😂😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

claudia.nyilas

2019. június 8.

Ezt a parfümöt ajándékba kaptam. De nem én vagyok. Én az orientális illatok nagy rajongója vagyok, nem az ilyen “nebántsvirág” szende női illatokat kedvelem. Mindenki megfog kövezni, de olcsó szappan vagy habfurdő illatfelhő alapon erős virág tobzódás. Gyümölcs illat semmi szerintem. Jázmin, vanília, szeder nekem való lenne belőle, de én azt sem érzem. Én úgy tudom majd ezt elhasználni, hogy keverem a Guerlain mon Guerlain Florale parfümjével. Az sokat javít rajta. Meg még tesztelem melyik másik parfümömmel tudnám feljavítani, ha együtt használnám őket. Mivel nagyra értékelem azt, hogy kaptam, meg akitől kaptam ezért, de csakis ezért megadom a 4 csillagot! 😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)