Dior

Ár:   28 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 25690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2018. november 15.

Ár:   28 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 25690 Ft

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: magnólia, sárgadinnye, körte, bergamott, mandarin, tubarózsa, szilva, viola, orhidea, frézia, jázmin, gyöngyvirág, rózsa, pézsma, vanília, cédrus, szeder

Ár: 25690 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Dior J'adore Infinissime
Ár: 22000 , Eladó: Drnagy
Állapot: Új , Helyszín: Budapest , fizetés: Foxpost
AKCIÓ! Dior J'adore EDP 100ml
Ár: 32.000 HUF , Eladó: Turbulence
Állapot: bontatlan, új, teszter, Helyszín: Budapest 7. kerület, fizetés: Budapesten akár személyes átvétellel, országszerte banki utalást követően megegyezés szerint (posta, Foxpost, stb.)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Bodzi09

2024. május 30.

Nagyon letisztult ,könnyű illat. Imádom! Mindig elegáns érzetet kölcsönöz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 30.

Nagyon letisztult ,könnyű illat. Imádom! Mindig elegáns érzetet kölcsönöz.

Zsebrab

2024. február 22.

Inkább tavaszi, letisztult virágillat. Reggelente 1-2 fújás és garantált az átszellemülés. Viszont lehetne sokkal tartósabb is, emiatt csak 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 22.

Timi27

2024. február 17.

Rajtam már az elejétől kezdve előtörnek a virágok, egész virágkavalkád, a gyöngyvirággal a főszerepben. Semmi gyümölcs, semmi vanília, semmi krémesség..egy kicsit a húsvéti virág kölniket hozza vissza rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. február 17.

Szanikaaa

2024. január 27.

Nekem túl húsvét illat. (locsolókölni) 😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 27.

Nekem túl húsvét illat. (locsolókölni) 😏

isabelle007

2023. november 16.

Ez lett a szignatúra illatom. Sajnálattal konstatáltam, hogy a pár hete a D-ben vett illat meg sem közelíti a régebbi változatot....(van itthon több évjárat is), nem intenzív, nem karakteres, nem tudom, mi lehet az oka. Amúgy számomra krémes tisztaságillat, ami minden alkalomra megállja helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. november 16.

bogcsii

2023. november 14.

Imádom! Annyira egyedi letisztult illat, teljesen a retro 90's évek jó emlékei jutnak eszembe róla. Egyik rokonom aki jómódú volt mindig ebben az illatban pompázott. Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 14.

hsara08

2023. augusztus 25.

Egészen különleges illat, sokakban kicsit túlzó érzést kelthet, ezért szerintem tényleg akkor vedd meg ha nagyon tetszik. Viszont aki pont ezt az irányzatot kedveli, annak ez lesz a kedvenc parfümje.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 25.

Shenzi

2023. június 13.

Nagyon sokáig szemeztem vele, egyszerűen kell egy ilyen üveg, annyira kifinomult és elegáns. Maga az illat is ilyen, és talán pont ezért nem is illik hozzám. Szeretem a virágos, gyümölcsös illatokat, de amiket használok, mindben van egy kis édeskés csavar. Valami, amitől egyszerűen boldog vagyok, amikor viselem. Ettől nem éreztem ezt. Olyan érzésem volt, mint ha nem egészítene ki, mint ha ő viselne engem. Holott nem egy testes illat. Talán túl letisztult számomra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 13.

Hortenzis

2023. március 20.

Tesztert kaptam, beleszerelmesedtem az illatába teljesen.. megvettem, de mintha más lenne. Nem olyan tartós (lehet a görgős fej miatt van, nagyon nehéz eltalálni az adagot), az illata tetszik, lágy,visszafogott,nőies, de annyira nem érzem ,hogy így huszonévesen passzolna hozzám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 20.

hailey

2023. január 31.

Nagyon kifinomult, nőies, klasszikus illat. Bár rajtam nem a legtartósabb, soha nem mondanék le róla. (Nem csoda, hogy rengeteg másolat van a piacon, bár azok meg se közelítik ezt a minőséget.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 31.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

Szintetikus, ibolyára emlékeztető illatanyag. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.