Dior

Ár:   28 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 25690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Erzsi73, az összetevőket feltöltötte: petra9229, Módosítva: 2018. november 15.

Ár:   28 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 25690 Ft

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: magnólia, sárgadinnye, körte, bergamott, mandarin, tubarózsa, szilva, viola, orhidea, frézia, jázmin, gyöngyvirág, rózsa, pézsma, vanília, cédrus, szeder

Ár: 25690 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Dior J'adore EDP-fújós
Ár: 1900ft/ 5ml + pkg , Eladó: 0808
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás , posta
Ár: 30,000 Ft , Eladó: sznono89
Állapot: teljesen új, bontatlan csomagolásban , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvételt preferálom, postai küldés is megoldható

floracska6

2021. február 19.

Remélem egyszer majd megértem az élet nagy rejtélyeit, köztük azt is, hogy ezen az illaton mit esznek az emberek. Nekem egy nagyon tömény pacsuli az egész, a fenti illatjegyek közül kb. egyet-kettőt ha kiérzek belőle. Számomra gagyi és tömény az összhatása, a tartósságával viszont nincs gond.

Update: a számomra ennyire budos illatokkal mindig teszek meg par próbál, es mivel van belőle több mintán vele is igy tettem. Es miután elmulik a kezdeti oreg nénis förtelem tetszik! Nagyon noies illat lesz belőle csak gyozzem kívárni. Ettől meg nem rohanok megvenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 19.

evelin_1220

2021. január 11.

Igaz, nekem csak a hajra való parfüm van meg ebből az illatból, de teljesen meg vagyok vele elégedve. Alapvetően nem rajongok a virágcsokros parfümökért, de ő teljesen megállta a helyét. Nem hajra használom, rendes parfümként és így is lekőröz sok parfümöt tartósságban. Abszolút kifinomult, nőies illata van, viszont elég erős is, tavasszal imádom használni.
+ 1 tanács: ha Chanel, vagy Dior parfüm vásárláson gondolkozna valaki, érdemes egy ilyen hajparfümre befektetni először, kisebb is, olcsóbb is, tartósságban pedig ugyanott van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 11.

Regi88

2020. december 29.

Sokat hallottam/láttam róla...talán, túl sokszor...
Valami nagy " durranást" vártam, helyette egy teljesen " átlagos" , sztenderd illatot éreztem, azért hozzáteszem, hogy a jobbik fajtából, de ez nem elég ahhoz, hogy egy teljes üveget " hajkurásszak"!
3.5 csillagot adnék neki, de fél nincsen...úgyhogy , az ára miatt lefelé kerekítek...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 29.

Sokat hallottam/láttam róla...talán, túl sokszor...

Kamea

2020. szeptember 16.

1 ml minta járt a rendelésem mellé.
Emlékszem, régen sokat nézegettem ezt a parfümöt, mert nagyon tetszett az üvege. De akkoriban tényleg csak annyit engedhettem meg magamnak, hogy nézegessem. Most, ha nagyon akarnám, talán már meg is tudnám venni, de már az üvege se tetszik és ez a parfüm olyan rajtam, amilyen én nem vagyok és nem is szeretnék lenni.
A fújás után fél órával már úgy éreztem, korlátok közé szorít és lebénít. A monotonitást éreztem belőle magamon, és azt, hogy - ezzel az illattal rajtam - a megszokások rabjává válok, akitől semmi meglepő és mulatságos, semmi szokatlan nem elvárható. Megkockáztatom az unalmas jelzőt is.
Azonban az elismerendő, hogy érzéseket váltott ki belőlem, tehát nem lehet egy összecsapott illatkreáció.
Hangsúlyozom: ezek „csak” érzések. Az ÉN érzéseim a parfümöt illetően. Kéretik senkinek se magára venni, hiszen ahányan vagyunk, annyian vagyunk sokfélék és másfélék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

1 ml minta járt a rendelésem mellé.

Evi0924

2020. augusztus 15.

Nekem abszolút a tavasz illatát idézi. Én nem érzek benne gyümölcsöket, sem ragacsos édességet, csupán friss virág illatot. Egyszerűen tökéletes számomra ez az illat, viszont már 2 perc múlva olyan bőrközelivé válik, hogy emiatt szinte nem is érezni, csak közvetlenül a fújás helyén...azon a ponton viszont órákkal később is. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, mert egyébként maga az illat egyszerűen fantasztikus, szóval ettől függetlenül szerintem érdemes kipróbálni, hátha valakin jobban működik. Ez egyébként egy abszolút fiatalos illat és egyálatalán nem ,,anyukás". Nagyon sok parfümnél olvasom, hogy csak érett, komoly nőknek való stb., de ez pont nem az az illat. Vidámságot, frisseséget és fiatalosságot sugároz, nem pedig mély komolyságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Bb.Sophie

2020. augusztus 12.

A nagymamám illata volt, a papám minden húsvétkor ezzel locsolt meg amikor kicsi voltam. :) Nagyon kedves emlékem ez az illat!

így 30 évesen a kedvenc mindennapi parfümöm, nagyon szeretem viselni és érezni magamon. Sajnos nem tartós, de rajtam valahogy szinte semmi nem az. Imádom az üvegét, nagyon kényelmes használni, jó kézbe venni, igazi luxus érzete van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

VanillaBlossom

2020. június 3.

Nosztalgikus élmények fűznek ehhez az illathoz, éppen ezért kicsit nehezemre esik őszintén és elfogulatlanul véleményt írni róla.
Imádom az illatát, virágos, nőies és lágy. Kicsit púderes, de mégsem "mamás", nagyon kellemesre szárad. Nyárra valahogy nem érzem elég frissnek, de őszre vagy esősebb, borongósabb napokra tökéletes.
Nem az az illat, amivel ha befújom magam, akkor mindenki utánam fordul, nem is lesz körülöttem illatfelhő, nem dicsérnek meg és nem is tart túl sokáig - ez utóbbi miatt elég sokat veszít is az értékéből - mégis belopta magát az állandó illatszereim közé.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

mafalda

2020. május 20.

Mintaként jutott hozzám. Egy igazán finom narancsos illat, mely elegáns köntösbe bújt. Érezni hogy luxus kategória.

Most nézem h nincs is benne narancs, talán a mandarint érzem?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Most nézem h nincs is benne narancs, talán a mandarint érzem?

clevergirl

2020. május 20.

Nehéz röviden beszélni erről a parfümről. Kislánykoromban anyukám egy utánzatát használta rövid ideig. Annyira tetszett az illata,hogy elhatároztam én is szeretnék majd egy ilyet,de eredetiben. Mivel elég dràga,így ez még nem jött el,de a M.-ben mindig szaglászom. Nekem a nőiesség, melegség, felhőtlen öröm, önbizalom, céltudatosság, példamutatás, elegencia, ápoltság, pillanat megélése szavak jutnak eszembe róla. Olyan nô személye ugrik be róla, aki hétköznapiságát levetve egy ovis vagy iskolai alkalmon magára vonzza az emberek tekintetét megjelenésével, személyiségével. Dívàs,de ugyanakkor ez a díva az,aki elkötelezett gyermekei és férje iránt,s tiszteletet ébreszt. Férjemnek nem sok parfüm tetszik,de erre azt mondta, hogy " Mmmm,ez jó,finom!". Mindenképpen be fogok szerezni egyet! Szeretném ha a kislányom ezt az illatot hozzám társítaná majd. Viseléséhez szerintem is min. 30-nak kell lenni. Finom virágos-gyümölcsös, vidám illat. Én alkalminak használnám el. Értem azt a hasonlatot,hogy szőke,egyeneshajú, elegáns, álmodozó nőkön képzelik el sokan. Ezzel egyet értek.
Ha meg lesz updatelek! ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Ha meg lesz updatelek! ☺️

Cathi

2020. május 18.

Hülye letemre anno kb 22 evesen megvettem... kinszenvedes volt elhasznalni...
Nem hinnem, hogy ennek a korosztalynak terveztek.
En edes illat imadokent nem szerettem meg ezt a parfümöt.
Nem fogom lepontozni, mert nekem nem jött be, mert biztos megvan a celközönsege.
Es ha jol emlekszem, tartos is volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Hülye letemre anno kb 22 evesen megvettem... kinszenvedes volt elhasznalni...
Nem hinnem, hogy ennek a korosztalynak terveztek.
En edes illat imadokent nem szerettem meg ezt a parfümöt.
Es ha jol emlekszem, tartos is volt.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)