Dior

Ár:   38 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 12.

Ár:   38 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Francois Demachy által kreált merész gyümölcsös-virágos illat, sós mellékzöngével. Az első olyan J'Adore flanker, amely tengeri jegyekkel büszkélkedhet.

Megjelenés éve: 2017

Illatösszetevők: tengeri só, fehér virágok (arab jázmin, neroli, tubarózsa), ylang-ylang, érett barack

Dior J'adore In Joy edt 100 ml
Ár: 14990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Nagyvárad tér metróállomás, Corvin negyed), vagy posta,foxpost
Ár: 5000 Ft , Eladó: skin
Állapot: Használt , Helyszín: --, fizetés: Csak Foxpost

leila0803

2020. április 7.

Fantasztikus illatkoltemeny. Elegans, konnyed es szerintem nagyon egyedi. Dominal benne a barack illata, szamomra oszibarack hatasa van. Ez keveredik a kulonbozo feher viragok illataval es egy csipetnyi sos felhanggal. Egy elmeny viselni, kimondottan el tudom kepzelni munkahelyre, hiszen nem tul eros, de hatarozottan jelen van. :)

O, es az uvege. Ezert mar +1 bonuszcsillag jarna az oton felul!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 7.

O, es az uvege. Ezert mar +1 bonuszcsillag jarna az oton felul!

Jucus85

2019. június 25.

Több mint 1 éve gondolkodom,hogy beszerzem.
Most megvettem 100 mls-ben.
Nyáron nagyon szuper,elején kicsit furi,majd olyan szupi lesz.Friss,tiszta virágos barackos.A sósságát is szeretem.A ruháskosár illatozik a levetett felsőktől napok múlva is.Tartós nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 25.

Több mint 1 éve gondolkodom,hogy beszerzem.
Most megvettem 100 mls-ben.

Doridori

2019. február 24.

Kifújáskor nagyon tetszett, de később számomra zavaróvá vált. Próbáltam megszeretni magamon, de nem ment. Valamire annyira emlékeztetett, de sokáig nem jöttem rá mire.... és aztán egyszer csak beugrott.... : ) teljesen olyan az illata, mint a nyolcvanas években a szagos radíroké volt.... akik ismerték tudják miről van szó.... : D csak az a pici probléma, hogy míg a szagos radírokat imádtam szagolgatni, addig ezzel a kis J'adore in joy-jal nem tudok azonosulni... én nem érzem benne a virágokat, sem a gyümölcsöket, egész egyszerűen kicsit művi, "szagosradírillat" és kész.... vettem egy utánzatot is, de az is pontosan ugyanolyan zavaró "fíling".... szerintem egyáltalán nem méltó egy Dior parfümhöz, sőt az anyaillat is kifejezetten irritáló....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 24.

Erika80

2019. január 19.

Nekem tetszik az anyaillat is, de ez talán még jobban. Számomra könnyedebb, kicsit gyümölcsösebb. Lehet, hogy harsány, lehet, hogy túl virágos, de mégis nagyon kellemes. Nem mondom, hogy a legnagyobb kedvenc és minden más illatomat félredobok miatta, de határozottan tetszetős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Anita1978

2018. december 7.

Elegans illat, ami nap vegen is tartja az intenzitasat.Imadom! Mindig 100 ml forever!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

emitaylor23

2018. március 19.

Kis mintát szereztem belőle, az anyaillatot ki nem állhatom, rajtam tüskés, szúrós. Ez azonban kellemes meglepetésnek bizonyult, rajtam eléggé hajaz a Womanityre, de annál szelídebb, gyümölcsösebb illat, melynek tartóssága is elég jó. Hármas, de fölé.
UPDATE: 6-7- órája viselem, kiválóan érezni most is és nagyon kellemes, krémes a leszáradása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 19.

Mayoranna

2017. november 12.

Első szimatolásra egy elegáns,különleges illatnak éreztem.
Kifújáskor narancsos,citrusos illat,utána következett a jázmin, majd a fejfájás...
Extra tartós,mert a kézfejemen még órák múlva is intenzíven illatozott,hiába suvickoltam.
Nem az én illatom.
A Chanel Coco Mademoiselle-t próbálom lecserélni már több,mint 10 év használat után, de egyszerűen nem tudom, mert
valahogy mindegyik újabb illatban van valami zavaró,amitől nem az enyém..
Ha valaki Coco Mademoiselle rajongó és sikerült váltania, legyen kedves megírni,hogy mi jöhetett nála szóba, mert már egy vagyont elköltöttem másik parfümre, de pár fújás után ment is a polcra dísznek.
Az eladó szerint azt az illatot nem lehet lecserélni. Hátha mégis...
De erre a Dior illatra biztosan képtelen lennék,az szent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 12.

Első szimatolásra egy elegáns,különleges illatnak éreztem.
Nem az én illatom.
valahogy mindegyik újabb illatban van valami zavaró,amitől nem az enyém..
Az eladó szerint azt az illatot nem lehet lecserélni. Hátha mégis...
De erre a Dior illatra biztosan képtelen lennék,az szent.

szeliger

2017. szeptember 8.

Rajtam kifújáskor erősen barackosan nyit, aztán egy szolid fehérvirágos illatba megy át, messze-messze az eredeti illattól. A beharangozott sós mellékzönge nem mutatja magát. Teljesen kommersz illat, leszáradásában kissé szúróssá válva egyre inkább idegesítővé válik. Nem nekem tervezve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

angelina69

2017. július 20.

Míg családom férfi tagjai másfelé nézelődtek, én ismét az illatos szekció felé tévedtem. Nézzük csak, milyen kincseket lehet ott még találni ... Ott volt ez a kis "drágaság". Egyelőre csak blatter, de nem hiszem, hogy közelebb engedem magamhoz. A blatteren valami cefre szagra hasonlító valami ütötte ki az orromat. Jaj Istenem! Pedig ezt is annyira dicsérték. Na, nem mintha meg akarnám venni, de kíváncsi nőszemély vagyok, és nem tudok, és nem is akarok ellenállni, ha valami újdonság kerül az üzlet polcára.Szóval cefre szag, enyhe sóval? Mostanában a pralinés, vattacukros, karamelles vonal mellé szépen bekúszott a sós vonal is. Nekem ez az illat nem jött át. A blatteren nem harsánykodott, és öt óra elteltével is szépen érezhető volt. Ennyit tudok pozitívumként megemlíteni. Esetleg, valami csoda folytán mégis magamra pisszentenék belőle, akkor majd újra írok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 20.

Svetlana

2017. július 10.

Egész jó. Sokkal jobb, mint az eredeti J'adore. Mégis van benne valami zavaró jegy. Mindenesetre tudnám hordani. És extra tartós is.

Update: Kezdek beleszeretni. Sós és édes is egyszerre a bőrömön. Imádom a leszáradás utáni illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.