Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Tarzicia, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. szeptember 3.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2020.

Illatjegyek: bergamott, vérnarancs, rózsabors, rózsa, arab jázmin, ilang ilang, gyöngyvirág, tubarózsa, szantálfa

Ár: 39900 Ft , Eladó: vls
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen, vagy posta/foxpost
Dior J’Adore gyári illatminták
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: Vadonatúj, hiánytalan, Helyszín: --, fizetés: Utalást követően Foxpost

Plusskutya

2020. december 29.

Nekem nagyon nem. Illatmintát kaptam Douglas vásárlás mellé, ezeket mindig félreteszem utazásokhoz, de jelen helyzetben az azonnali felhasználás mellett döntöttem. Reggeli fújás után most estefelé még érzem a nyomait, de nagyon kell keresni. Nem az én világom, a tucatillatok közé sorolom. Nincsen szakavatott parfüm-nózim, ezért nem tudom megmondani, pontosan mit érzek, csak azt, hogy számomra unalmas. Nem vagyok egy mai csirke, de úgy érzem, még nálam is idősebbeknél lehet befutó. Noha nem tetszik, emiatt nem pontozom le, a tartóssága erős 4-es, a tucat-jelleg miatt vonok le még egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 29.

albertinablogg2

2020. december 23.

Nem rossz, de nem is annyira jó. Elsőre tetszett, bár nem rajongok a fehér virágos illatokért. Viszont égni kezdett a kézfejemen a bőr, ahova fújtam. Soha egy parfümnél sem tapasztaltam ilyet!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 23.

laracroft

2020. november 27.

Egyetértek az előttem szólóval.
Fehér virág és fehér virág között óriási különbség van.
Rajtam sem hasonlít az eredeti J'adore-hoz.
Ez egy faék egyszerűségű illat, amiben a tubarózsa és az ylang-ylang (jó, jó, az pont sárga virág) dominál, főleg az utóbbi. Rajtam csak ennyit tud. Semmi csavar, semmi friss, fiatalos zönge. Harsány és erős, de csak 2-3 órán keresztül, utána majdnem hogy eltűnik a bőrömről, bár ezt most nem annyira bánom.
Az pedig már egyéni asszociáció, hogy nekem erről egy idősebb, decens kosztümöt viselő, kontyba fogott hajú hivatalnoknő jut eszembe. Mert hát ez egy nagyon tipikus formája a virágillatnak, amit érezhettünk már százféle parfümben, százféle néven. Kinek mi vésődött be általa. Nekem az elegáns, 50+ -os nagyasszonyok.
Amiért csak egy csillagot adok, az nem a saját asszociációm. Az az én bajom. :) Másnak lehet ez az illat fiatalos, vagy egy szép emlék... Még csak azt sem mondom, hogy rossz illat. Csak épp egy cseppet sem eredeti. Tucatelegánsvirágillat. Ráadásul nem is tartós. Tipikus pénzlehúzós flanker karácsony előtt.
Ülj le Dior, egyes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Egyetértek az előttem szólóval.
Fehér virág és fehér virág között óriási különbség van.
Rajtam sem hasonlít az eredeti J'adore-hoz.
Ülj le Dior, egyes!

googles

2020. november 11.

Fehee virag es feher virag kozott ordito kulonbsegek lehetnek. Most teszteltem csak ezt az illatot es egyaltalan nem az en vilagom.
Edes es tomeny, tubarozsas es meg ki tudja mit erzek, mit nem kedvelek. Nekem csalodas, az eredeti J'Adore -hoz semmiben sem hasonlit - az sem az en vilagom, megis finomnak.erzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 11.

tiamoitalia

2020. október 25.

Személy szerint nem szeretem a "fehér virágos" illatokat, ez sem kivétel, de izlések és pofonok. Rajtam nagyon erösen érzödik a jázmin, nem birom magamon elviselni sajnos. Kb egy óra múlva kezd el érzödni a tubarózsa, ami rajtam kissé púderes és kellemessebb, mint kifújáskor. Nem túl tartós és számomra nem egyedi. Elegáns illat, biztos lesz, aki szeretni fogja :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

Dottir

2020. október 3.

Up: nem lesz nekem ilyenem, mert van már ilyenem, csak azt The One-nak hívják. Az én bőrömön nagyon hasonlítanak, de a kategória nyertese az Egyetlen marad.

Nálam egyértelműen ő a nyerő a J'adore-kínálatból. Az összes eddigi is tetszik, de azok nekem túl decensek, soha nem vettem meg egyiket sem. Ez egy mélyebb, erőteljesebb, ha úgy tetszik vadabb verzió, az én bőrömön nem annyira a tubarózsa, mint a jázmin viszi a prímet. Amikor a kupakjába beleszimatoltam, felkiáltottam, jajj de szép, gyöngyvirág! Kifújtam, nahát, tubarózsa! Majd az illat egy andalúz vagy észak-afrikai napsütötte kert felé vette az irányt, mámorító jázminbokrok és friss-édes narancsvirág-zuhatagok közé. Csak az ylang-ylang púposkodik benne egy picit, de aztán ő is szépen elsimul, napégette sárga szirmok és frissen sült kenyér illatát hagyva maga után. Tetszetős, lehet hogy megvan az első J'adore-om, de azért még tesztelem. Mivel el azért nem ájultam, egyelőre négyes pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 3.

Asianlover

2020. szeptember 9.

Tubarózsa, ilang ilang, jázmin, tubarózsa, jázmin, jázmin, ilang ilang, tubarózsa, jázmin, jázmin, jázmin. Nagyjából ezek az erőviszonyok :) Első szaglásra teljesen másnak tűnt, mint az anyaillat, de többedik alkalomra már egyre inkább kezdem érzeni, hogy ott bujkál benne az eredeti J'Adore is, ami nagyon kedves illat a számomra. Nagyon nőies, fényűző, alkalmi vagy akár hálószobába való illat. Egyáltalán nem túl édes, így ebben a tekintetben is pontosan a fogamra való. Szóval minden tökéletes lenne... ha nem futnék bele megint abba a kudarcba, hogy találok egy tökéletes illatot, ami kicsit sem tartós a bőrömön. Besírok :(((((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Eugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Citral, Farnesol, Isoeugenol, Amyl Cinnamal
Színezékek: CI 14700, CI 47005, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.