Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2019. január 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Ciprus-gyümölcsös illat.

A Dior eleganciája egy modern ciprusos illatban

Ár: 25.000 Ft , Eladó: Palomita
Állapot: 50 ml kevés hiánnyal, Helyszín: Budapest XI. kerület, fizetés: Személyesen Budapest XI. kerületében, ill. a belvárosban; vagy utalás-posta (ez esetben a postaköltség a vevőt terheli).
Renike77

2019. január 12.

Az egyik nagy kedvencem (volt, mivel már nem gyártják.)
Sokan a Chanel Coco Mademoiselle-hez hasonlítják, de attól édesebb, rózsásabb, ezért jobb.
Sajnos a 2017-es megreformálás a lényegét vette el, a pacsulit és az édes összetevőket, pedig ettől volt olyan egyedi.
Így ami maradt, a 2017-es Miss Dior, egy nagy semmi lett. Egy lebutított, púderes semmi, nulla hatósugárral, horror áron.
Ez a 2012-es szépség pedig már alig elérhető, sehol sem kapható.
Aki tudja, próbálja még ki, mert érezhetően minőségi, elegáns-fiatalos, egy fantasztikus alkotás.

Renike77
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Az egyik nagy kedvencem (volt, mivel már nem gyártják.)
Ez a 2012-es szépség pedig már alig elérhető, sehol sem kapható.

Biroadr

2018. november 10.

Tökéletes, elegáns illat, és nagyon tartós. Egy fújás elég, és még este is érzed magadon. Februárban vettem a 30 ml-et, igaz 25 ezerért, de tuti kitart februárig, tehát ár-érték arányban kiváló.

Biroadr
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2018. október 19.

Nagyon szép, nőiesen finom illat, és nagyon tartós is rajtam végre valami!

homonnaizs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 19.

Nagyon szép, nőiesen finom illat, és nagyon tartós is rajtam végre valami!

nikolett

2018. október 12.

Nahat igen... o, a nagybetus, a szep, a finom. Nem 100%-ig en vagyok, de nagyon tetszik.

nikolett
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Ferita

2018. augusztus 11.

Teljesen véletlenül vettem meg,az újabb 2017-es verziót szerettem volna. Rajtam ez teljesen C.M. Edt. Nem igazàn az én illatvilágom. Ehhez elegancia kell én pedig inkább a sportos,vagányabb vonalat képviselem.
Az illat szép és tartós is,de még nem tudom,hogy megtartom e...

Ferita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Az illat szép és tartós is,de még nem tudom,hogy megtartom e...

Moni86

2018. május 27.

Nekem az új van. Kicsit visszafogott. Nem tart olyan sokáig mint az addict.

Moni86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Nekem az új van. Kicsit visszafogott. Nem tart olyan sokáig mint az addict.

Luna1024

2018. április 4.

Egy 30 ml-s kiszerelést sikerült szereznem itt a 2012-es verzióból, abszolút ismeretlenül. Sokáig egyáltalán nem érdekelt a Miss Dior-sorozat, de aztán találkoztam az Absolutely Blooming-gel, amit nagyon szeretek, aztán a Blooming Bouquet-tel, ami pedig konkrétan TOP 10 kedvenceim oszlopos tagjává vált, szóval gondoltam ideje változtatni az álláspontomon. :D
Az illat tetszik, nagyon finom, lágy és nőies, bár be kell valljam, hogy elájulva nem vagyok tőle, csak nagyon ritkán nyúlok érte. Rajtam nagyon-nagyon hasonlít a Chanel Coco Mademoiselle-re (és ahogy látom, ez nemcsak nekem tűnt fel), tulajdonképpen nem több, mint egy gyümölcsökkel (talán eperrel?) felturbózott CM EDP. Gyümis, ciprusos, kicsit pacsulis, virágos, elegáns illat. Nem édes, vagy csak nagyon minimálisan. Tökéletesen beleillik abba a képbe, amit szerintem az egész "Miss Dior"-sorozat közvetíteni hivatott. Amolyan törékeny, pozitív kisugárzású "modern hercegnőkön" tudom elképzelni, akik szolidak, kifinomultak, ugyanakkor stílusosak is, mert maga az illat is ilyen: nagyon könnyed, elegáns, klasszikus, visszafogott, ugyanakkor mégis modern, bájos és pajkos. A CM-párhuzam ellenére egyéniségnek mondanám, nem lehet csak úgy megkerülni, a megjelenése mérföldkőnek számít a parfüm-történelemben, noha nem egy klasszikus, "vintage" darabról beszélünk, és nem is egy különösebben megosztó vagy erotikus nagyágyúról.
Nekem a Coco Mademoiselle egy fokkal jobban tetszik (abból is leginkább az EDT változat), de ez csak a személyes preferenciám. Kipróbáltam a 2017-es verziót is, de az sajnos sehol nincs szerintem ehhez képest (pedig abszolút pozitívan álltam hozzá, pláne hogy előbb ismertem azt, mint ezt, szóval nem volt viszonyítási alapom), ha tehetitek, mindenképp ezt a 2012-est szerezzétek be!
A tartóssága nagyon jó, a hatósugara "pont elég" kategória, az üvege gyönyörű. Nem szerelem, de attól még nagyon szép, gondosan kidolgozott és IGÉNYES illat szerintem.

Luna1024
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Babika20

2018. március 26.

Notinirol rendeltem egy kis mintát belőle.. ez mindenképp poziotívum, hogy lehet ilyet és nem kell előre megvenni a méregdrága parfümöt. 25 éves vagyok és ez nagyon nem az én illatom:( Nekem konkrétan büdi, öreges illat.

Babika20
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Sophia15151515

2018. március 12.

Az egyetlen parfüm akihez megegyszer visszatértem,ő egy kicsit ellentmond az ízlésemnek,harsány,sok,feltünő. Ő olyan kis visszafogott intim.

Sophia15151515
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

kvin

2018. január 13.

Íme egy - szerintem - tökéletes illat. Ultra nőies, a szó klasszikus értelmében, semmi szexizés, semmi dög, nincs keményített blúz vagy nadrágkosztüm, nem kell designer táska, magassarkú cipő, de még csak fodros szoknya vagy nagyestélyi sem, semmi sallang. Egyik sem, mégis mindegyik egyben. Lecsupaszított, színtiszta nőiesség. Alap NŐ illat, szerintem ez az a típus, amit a férfiak imádnak rajtunk, nem akar több lenni, nem akar semmilyen lenni, körülleng minket és egyszerre irodai, randizós, színházba menős, könyvklubba járós, otthon vacsorát főzős, gyereket lefektetős, szeretkezős kaméleon. Minden benne van ebben az illatban, amilyen a nő maga. Nem egy valamilyen, hanem minden! Ha hiszünk a mesében, ilyen lehet Éva eredendő természetes illata.
Én le vagyok nyűgözve. Non plus ultra.

kvin
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

Én le vagyok nyűgözve. Non plus ultra.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.