Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2019. január 13.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Ciprus-gyümölcsös illat.

A Dior eleganciája egy modern ciprusos illatban

Fújós! Dior Miss Dior
Ár: 6000 Ft + posta , Eladó: Marcsi66
Állapot: 10 ml, Helyszín: --, fizetés: banki utalással, foxpost vagy postán maradó
Dior Miss Dior EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 3300 Ft, 10 ml 6000 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml vagy 10 ml parfüm, üveg parfümszóróba átfújva, Helyszín: Pécs, fizetés: lásd a leírásban

Marcsi66

2021. december 2.

Külföldről tudtam beszerezni,felesleges köröket futottam (online parfümériáknak köszönhetően,pontatlanok,néhol azt sem tudják mit árulnak,és nem először tapasztaltam ezt ,N-betűsnél viszont még soha).Hát a CM mániám sodort felé,nem csalódtam gyönyörű ,annyira imádom ,nem tudom miért kell ilyen illatot eltemetni.Megvan a 2017-es is,de aki ezt szerette csakis erre fog vágyni,,bár az új változat sem elhanyagolható. CM hasonlóság igaz,hálaisten.,és még tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 2.

Yeticica

2021. október 13.

Ohhhh en balga! Franciaorszagban kaptam a ferjemtol egy ottani parfuleriaban olyan 2012 tajekan, ezt ajanlotta az elado holgy, aikor emlitettel, hogy a Chanel Mademoiselljet nagyon szeretem.
Akkor azonban csalodaskent eltem meg, hogy ‘fe hiszen ez szinte ugyanaz az illat, csak epresen edesebb kiadasban’. Mit tudtam en meg akkor az illatpiramisokrol, a borkemiarol, a sajat izlesemrol...
evekig a polcon tologattam, aztan par eve, ide felszabadulv a azonnal eladtam (talan a masodik adas-vetelem volt).
Kezdetet vette az illat-amokfutasom es egyben sajat szignaturam felkutatasa - de igy bo 2 ev elteltevel ra kellett jonnom par dologra :
- az en alkatomhoz (kulso es belso) sok nehezbombazo nem passzol, hiaba imadom oket akar csak szagolgatni uvegbol/blatterrol/titokban otthon
- az izlesem alapjaraton nem valtozott, visszakanyarodtam a tobb,mint 10 eve megtalalt alapdarabjaimhoz
- a parfumgyartas neha egeszen felfoghatatlan dolgokat muvel , ertsd: kivonnak csodalatos, korszakalkoto, maig bestseller illatokat a jo eg se tudja miert. Es ulyenkor ut be a fej falba veregetese ritmusosan... 😃
Szoval visszasirom a kis epres madmazellemet, de mar sosem lesz az enyem.....bruhuhu
(A fel vesemet eladtam egy bazinagy uveg, regi Mademoiselle edp-ert, igy ezt a kategoriat ezzel telitettnek konyvelem el).
Bajos, noies, ultrataros, edes fruitcsuli (lol) illat, amit szegyen gyalazat volt elkaszalni. A 2017-es verziot meg szegenyket hagyjuk is. Amugy meg elmehet a Dior a sunyiba a hulye nevkavarasi akciojaval, remelem a sok felduhodott, osszekavart, megtevesztett vasarlo hangot adott nemtetszesenek anno .

Up: azt hiszem, a véleményemet anno rossz hekyre írtam. Mai nekem volt, az itt krémmanian Miss Dior Cherie 2011 néven fut (őt keresztelték át aztán sima Miss Dior-rá 2012-től, hogy a kutya rágná meg az összes papucsukat 😉).
2011 miss dior cherie volt a szamócás.
Izgatottan várom kézhez elvileg (!) ezt a verziót a napokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 13.

2011 miss dior cherie volt a szamócás.
Izgatottan várom kézhez elvileg (!) ezt a verziót a napokban.

oIlcsike

2021. szeptember 24.

Legnagyobb szomorúságonra nem gyártják már, a napokban került fel a polcokra az új Miss Dior,aminek köze nincs ehhez :( Jó illat az új is,de teljesen más és aki ezt imádta az csak erre fog vágyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Szeszi50

Korcsoport: >54
2021. április 14.

Örök szerelem. Imádom az illatát rajtam nagyon tartós még este is érzem. Dior egyik legjobban sikerült illata. Rajtam kicsit sem virágos inkább édes. Mindig van belőle a kedvem is jobb ha ezzel fújom be magam olyan táncraperdülős hangulat. Télen, nyáron használható alkalomra vagy csak úgy mindig más az illata. A régi kicsit markánsabb volt mint a most kapható ám ez is finom sok különbséget én nem érzek. Tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 14.

Wey1122

2019. október 16.

Imádom az illatát. Ez az első drága parfümöm. Mielőtt megvettem volna több parfümöt is kipróbáltam.Virágos mégis fűszeres.Valóban tartós nagyon. Finom nőcis . Klassz parfüm.
Update 2019.10.16
Màr majdnem 5 ève ìrtam ezt a vèlemènyt,de a parfümöt azòra is töretlenül imàdom! Ő az első dràgasàgom! Mikor megtudtam,hogy megreformàljàk mèg talàltam belőle egy parfümèriàba a règi verziòbòl! Legtartòsabb illaton a mai napig is! Fèltve őrzőm, jò nèha csak ùgy beleillatolni! Sajnàlatos,hogy ùgy gondoltàk meg kell ezt az illatot ùjìtani! Vannak dolgok amik időtàllòk ès nem kell mindent megreformàlni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Update 2019.10.16

Renike77

2019. január 12.

Az egyik nagy kedvencem (volt, mivel már nem gyártják.)
Sokan a Chanel Coco Mademoiselle-hez hasonlítják, de attól édesebb, rózsásabb, ezért jobb.
Sajnos a 2017-es megreformálás a lényegét vette el, a pacsulit és az édes összetevőket, pedig ettől volt olyan egyedi.
Így ami maradt, a 2017-es Miss Dior, egy nagy semmi lett. Egy lebutított, púderes semmi, nulla hatósugárral, horror áron.
Ez a 2012-es szépség pedig már alig elérhető, sehol sem kapható.
Aki tudja, próbálja még ki, mert érezhetően minőségi, elegáns-fiatalos, egy fantasztikus alkotás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

Az egyik nagy kedvencem (volt, mivel már nem gyártják.)
Ez a 2012-es szépség pedig már alig elérhető, sehol sem kapható.

Biroadr

2018. november 10.

Tökéletes, elegáns illat, és nagyon tartós. Egy fújás elég, és még este is érzed magadon. Februárban vettem a 30 ml-et, igaz 25 ezerért, de tuti kitart februárig, tehát ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2018. október 19.

Nagyon szép, nőiesen finom illat, és nagyon tartós is rajtam végre valami!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 19.

Nagyon szép, nőiesen finom illat, és nagyon tartós is rajtam végre valami!

nikolett

2018. október 12.

Nahat igen... o, a nagybetus, a szep, a finom. Nem 100%-ig en vagyok, de nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Ferita

2018. augusztus 11.

Teljesen véletlenül vettem meg,az újabb 2017-es verziót szerettem volna. Rajtam ez teljesen C.M. Edt. Nem igazàn az én illatvilágom. Ehhez elegancia kell én pedig inkább a sportos,vagányabb vonalat képviselem.
Az illat szép és tartós is,de még nem tudom,hogy megtartom e...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Az illat szép és tartós is,de még nem tudom,hogy megtartom e...

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.