Dior

Ár:   15 000 Ft, 26 000 Ft és 32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. december 17.

Ár:   15 000 Ft, 26 000 Ft és 32 000 Ft

Fejjegyek: bogyós gyümölcsök

Szívjegyek: rózsa, bazsarózsa

Alapjegy: fehér pézsma

Ár: 10000Ft plusz posta , Eladó: Elena7
Állapot: 100/a képen látható mennyiség, Helyszín: Veszprém , fizetés: Banki utalás után postázom
Fùjòs: Dior Miss Dior Absolutely Blooming
Ár: 2.500/4.500 Ft + szàllìtàs (1.000 Ft) , Eladó: Asianlover
Állapot: 5/10 ml-es műanyag fùjòs, Helyszín: --, fizetés: àtutalàst követően küldöm (szemèlyes àtvètelt nem tudok vàllalni)

Asianlover

2021. február 3.

2021. február: Eltelt 3 év és pontosan erre a kissé túlzó, bogyósgyümis-beburkolós illatra vágyik a lelkem ebben a szürkeségben :) Február a legundorítóbb hónap, legalább ez az illat segít elviselnem :)

2018. február: Na jó, nem. Egyáltalán nem én vagyok. Két-három alkalom után sírba tett. Ez nekem olyan középkorú, nagyon too much, jómódú, ápolt, lehetőleg dohányzó nők illata. Brrr... valószínűleg a rózsa a ludas, ez egy megfáradt, bepállott rózsa. Hiába fetrengenek fiatal színésznők a címlapon, ez az illat nem fiatalos.

Csodás téli illat. Eleinte gyümölcsösebb, frissebb, aztán hosszú távon egy egészen meggylikőrös édes-pézsma-rózsa kombináció. Ajándékba kaptam 5 millit egy KM-es vásárlás mellé, és nagyon pozitívan csalódtam. Valahogy a Dior meg a Chanel nem hoz ki olyan parfümöket, amiket a magaménak érzek. Ezzel sincs másképp, az az 5 milli pont elég lesz arra, hogy egy évben kétszer befújjam magam, mert bármennyire is igényes ez az illat, nem én vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 3.

Helenbeak

2020. december 27.

Nagyon szeretem, szép tavaszi illat, tartóssága lehetne egy picit jobb de emiatt nem pontozom le.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 27.

Szekiaaa

2020. október 6.

Mindörökké legkedvencebb parfümöm. 100 ml kivitelben illetve 20 ml roll-on kiszerelésben szereztem meg, az ára borsos de megéri mert tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 6.

leila0803

2020. augusztus 28.

Nekem nagyon tetszik! Uvegbol illatolva es papiron mar-mar irritaloan edes parfum. Nem tett ram jo benyomast. Utana viszont kesztetest ereztem, hogy magamra fujjam, hisz a Miss Dior az egyik legkedvencebb parfumom, es lass csodat.

Megvan benne a Miss Dior kellemes pezsmas alapja, de harmonizal ezekkel a piros gyumolcsos es viragos illatjegyekkel. Edes, az teny, de ugyanakkor messze all szamomra egyes parfumok fojotogato felhojetol. Elegancia es sikk. Ha meg engedelyeznek magamnak parfumot venni mostanaban (amit jaj nem kellene nagyon), akkor bizony o lenne az.

Szerintem elegge hasonlo, mint anno a Miss Dior Cherie volt, engem amugy kisse emlekeztet is ra. Nekem, most bevallom, o volt az elso parfum szerelmem. ;)

Update: Ez az illat tényleg egy átváltozó mester. Egyszer olyan, mint Miss Dior kis édességgel (konkrétan gyümölcsökkel) megbolondítva, de máskoz tényleg van benne nekem is egy ilyen Sí/LVEB vonulat kimondottan. Nagyon érdekes, és a kibontakozása is. A leszáradása kicsit rózsás finomság. Hát harcot vív a Blooming Boquet vele, hogy melyik is kellene nekem. Ami azért elég sokat mond Dior-ról általában. O nyert.:-)

Update2: Edes, ez teny, de ez szamomra nem jelenti azt, hogy ne lenne elegans. Vegtelenul bohem, jatekos, romantikus illat. :-) Hosszabb tavon viselve, ez nagyon bejon nekem igy a hidegben, melengeto es finom illat, azt adja, amit az illatjegyek igernek: pézsmaagyon tancot jar a rozsaba olvadt malna. Valóban Armani Sí jellegűre szárad (most tesztelem újra a Sí-t), de én ezt cseppet sem bánom, sőt, hiszen a kezdeti utálat után már azt is kedvelem. Van hasonlóság, de Dior-ék illata számomra elegánsabb.

Megvan benne a rozsa illata is. :) Csak varni kell kb. 3 orat, es akkor hasonlit a Blooming boquet-ra, legalabbis rajtam. Talan az egyik legautentikusabb rozsa illat, de csak neha tudom elkapni benne.

Hta, ismetelten gratulalok Dior, az en pontozasom alapjan megnyerted a hogyan tegyunk a mai trenbe beleillo, edes-bogyos-rozsas illatot eleganssa.

Pajkos, jatekos, elegans, noies, finom! Aaaaaa, annyira max csillag, ahogy hasznalom, egyre inkabb. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 28.

bardo

2020. augusztus 21.

Mennyei finomság😍 Egyik legkedvesebb parfümöm, minden évszakban viselhető. Örök szerelem 🥰❤️❤️❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

fannc22

2020. augusztus 7.

Mai gyönyörűségesen finom szerzeményem. Bementem szaglókörútra, volt egy csomó fincsi akciós illatka is, de persze nekem csak ez volt a jó 🤦🏻‍♀️
Nagyon tetszik, hogy fiatalos, édeskés, de mégsem az a gejl, amit nem bírok magamon elviselni (LVEB-ek nagy többsége). Kicsit fanyar, kicsit rózsás, mindenből pont annyi van benne, amennyi kell. Egyelőre tartósnak bizonyul és egész jó a hatósugara. Örülök neki, ez olyan boldogságillat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

force

2020. július 15.

Papíron és első fújásra kifejezetten érdekes. Azonban a bőrömmel egy idő után nem alkot túl kellemes illatélményt. Van egy szakasza, amikor olyan az illata, mint valami olcsó WC spray. Elfogott a hányinger amikor megéreztem, majdnem le kellett szállnom a HÉV-ről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Sophie33

2020. május 18.

Az egyik nagy kedvencem...igazi nagybetűs NŐ illata, enyhén virágos.Tartós, nem fojtogat, kellemes a leszáradása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

SzandyRose

2020. április 23.

Ez az eddigi kedvenc parfümöm! Olyan vidám és mégis nőies illata van, hogy egész nap jobban érzem magam a bőrömben, ha reggel ezzel fújom be magam. Rengetegen megdicsérték az illatomat, mióta ezt használom. Olyan is volt, hogy hallottam, amint az utcán mögöttem álló két férfi is megjegyezte egymásnak, hogy milyen kellemes illat, pedig csak 1-max 2 fújást szoktam belőle használni, szóval nem viszem túlzásba. Viszont mivel az ára elég borsos, ezért csak különleges alkalmakkor szoktam használni, vagy ha aznap kifejezetten csinosnak szeretném érezni magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

ZiMe

2020. január 16.

Kellemesen virágos és púderesen édes illat, igen komoly tartóssággal. Alkalmi viseletnek kiváló, ugyanakkor megszépítheti a mindennapokat is. A mostani hideg, borongós időben gyönyörűen teljesedik ki, fényt és melegséget csalva testbe és lélekbe. Nagy kedvencem lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 16.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.