Dior

Ár:   15 000 Ft, 26 000 Ft és 32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2017. december 17.

Ár:   15 000 Ft, 26 000 Ft és 32 000 Ft

Állapot: -, Helyszín: Eger, fizetés: --
Anemone8

2019. augusztus 14.

Egyik kedvencem.
Tetszik az anyaillat is, a Blooming Bouquet pedig a tavaszi illatom volt, namost ez pont olyan, mintha a kettőt összeöntötték volna.
Kevésbé púderes az anyukájánál, de annyira igen, hogy ne legyen olyan nagyon tavaszi, mint a Bouquet.
Pont jó, szép illat lett, inkább a 30-as korosztálynak való, viszont szerencsére egyáltalán nem hasonlít a semmilyen egyenillatokhoz mint LVEB és társai, még akkor sem ha trendibb lett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Egyik kedvencem.

Phoenix19

2019. május 25.

Ezt a parfümöt kimondottan a vattacukor illatot kedvelőknek ajánlom. Bíztam a névben, a Dior névben, tudtam, hogy van egy pár gyomorforgatóan édes illata, mint pl. Poison Girl, de nem gondoltam, hogy ez is ilyen. Egy rózsaszínű, málnás hasfájdító vattacukor illat, már csak a pörgős szoknyás póni hiányzik a másik kezemből. Édes Istenem, hogy hova jutottunk. Dior...a legnagyobb nevek egyike, csalódásom és kiábrándulásom határtalan. Olcsó, tucat, az, hogy édes, nem szó rá, egy fújás és megkergetett a róka. Én egy parfüm illatában szépséget keresek, különlegességet, nem pedig öklendezni akarok. Ez az illat részemről vállalhatatlan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 25.

Timi8

2019. március 31.

Először ùgy voltam vele, kell a gyűjtemènybe.
Bármennyire is fini, annyira nem voltam oda érte, mert olyan tùltrendiesìtett, mindenfélére hasonlìt pl.: Armani Sì és hasonszőrű társai... Na, de mindegy is! Ettől függetlenül szerettem volna belőle is, hisz' Miss Dior, tehàt nekem - ha jò, ha nem jò - szükségem van rá! 2x adtam el, még 2x szereztem be ùjra. Most ősszel pedig (kb.először) megcsillantotta rajtam a szépségét, azòta szinte egyik napròl a másikra nagyon meg is kedveltem. A Sì-s utánérzetemet fenntartom továbbra is de sokkal kellemesebbnek találom, kissé rùzsosnak, kozmetikumosnak egy kis csipkebogyòtea-keverékkel vegyìtve. Finomka, tartòs, dîcsérik. 5-öst nem adok viszont, mert nem olyan mindent elsöprő a szerelmünk mint a Miss Dior Chérie-vel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Először ùgy voltam vele, kell a gyűjtemènybe.

Kerreb

2019. március 5.

Már 3 éve kaptam, azóta is szerelem. Nőies, elegáns illat ugyanakkor a fiatalos bohókás vonal is helyet kapott benne. Hihetetlen tartós, amikor rajtam van egész nap csak szagolgatnam magam! Szerelem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

bpetra99

2019. február 19.

Már vagy 2 éve a nagybetűs szerelem ez a parfüm nálam,de eddig sokalltam az árát.Most hozzátudtam jutni kedvezően,és azt hiszem sose akarom leváltani. Édes,és brutál tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

mafalda

2018. december 14.

Ez az első miss a dior családból amit igazán kedvelek, csak sajnos az ára az borzalmas...de végre egy a sok-sok közül, amiből kimaradt a pacsuli. Igazán ettől lett ez fiatalos, a többit a pacsulis jegy túl nagyasszonyossá tesz.

Végre megvan, beszereztem mert úgy tűnik meg fog szűnni...legalábbis már kb sehol nincs ahol igen ott elég olcsó az eredeti árához képest. Aki szereti tárazza be amíg lehet.😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

ami2015

2018. november 19.

Egyetértek a Sí és a LVEB hasonlósággal. Előbbit nem szeretem, utóbbit nagy ritkán fújom, de akkor jól esik viselni. Ez a Dior tetszik, de mintha túl édes lenne rajtam, illetve nagy meglepetésemre nem érzem tartósnak. Elfújkálom a mintám, aztán részemről ennyi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

Evee88

2018. október 9.

Mintha a sí és la vie est belle edp- jével keverték volna ezt a finom illatot
Nőies, édes, tartós, kifinomult.. minden megvan benne! Nem cukormáz, nem sok.. pont jó!
Nekem nem gyümölcsös, inkább gourmand :)
Jaj.. repül is az 5 csillag :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Mintha a sí és la vie est belle edp- jével keverték volna ezt a finom illatot
Nekem nem gyümölcsös, inkább gourmand :)
Jaj.. repül is az 5 csillag :)

Kise

2018. szeptember 28.

Kipróbáltam, nem jön be. Nekem túl édes ez a parfüm. Irtó sokáig marad a bőrön, szó szerint levakarhatatlan. Többszöri szappanos, köztük férfi tusfürdős lemosás után is illatozom, mintha frissen fújtam volna magamra, miközben több mint 4 óra eltelt a fújás óta. Ez jó hír az illatot szeretőknek, de nekem nem. Ízlések és pofonok, ugye... Nos tartósság csillagos ötös, az illat az én virágos- friss- citrusos ízlésemnek egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

brethalia

2018. szeptember 12.

Sokáig nagyon örültem, hogy a sminktermékek után legalább a parfümökre nem kaptam rá, persze néha megszagoltam ezt-azt. Hát, egyszer véletlenül pont ez a parfüm akadt a kezembe, és tudtam, hogy vége, megtaláltam az igazit. :D :)

Nagyon tetszik, hogy egyszerre édes gyümölcsös, virágos és púderes illat. Nagyon nőies, finom illat, szerintem ez a púderesség teszi fel az i-re a pontot. Nem is hasonlít a Miss Dior család többi illatához, számomra teljesen más (és sokkal finomabb) ez az illat.
Egy 10 millis fújós végefelé járok, és úgy tűnik, rajtam is működik, szóval a kívánságlistámon rajta van egy teljes üveg beszerzése. :)

Hogy őszinte legyek, nem tudom, bőrön mennyire tartós - eddig minden parfüm eltűnt rólam, vagy az én orrom szokja meg őket, nem tudom. Ám ruhán, hajon tartós, én is érzem még órák múlva is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.