Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. november 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: szicíliai mandarin

Szívjegyek: damaszkuszi rózsa, pink bazsarózsa, sárgabarack, őszi barack

Alapjegyek: pézsma

Ár: 8000 , Eladó: hevandi
Állapot: Kb. 25 ml, Helyszín: Telki, fizetés: Fizetes:banki atutalas, szallitas : postan marado levelkent +765 Ft.
Cserélem is 💗Dior Miss Dior Blooming Bouquet EDT
Ár: 17990 , Eladó: dorottyatth
Állapot: 100 ml /-3 fújás , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy Foxpost, posta ami vevőt terheli

miko02

2020. augusztus 7.

Egy illatmintát kaptam egyszer belőle. Csak úgy magamra fújtam minden odafigyelés nélkül, mert éppen untam a parfümjeimet. Utána egész nap azon gondolkoztam, hogy vajon mit fújhattam magamra reggel, mert egész nap benne volt az orromban. Amikor kiderült, hogy ez az, tudtam, hogy a következő parfüm a kívánságlistámon ez lesz! Sok idő telt el azóta, de most végre megvan. :-)
Ugyanaz a szuper friss, lágy, púderes nőies illat, amire emlékeztem. Így nyár elején ennél tökéletesebbet el sem tudnék képzelni! Biztos, hogy sokat fogom a jövőben is használni!
Ja, és az üvegért odavagyok!! Éljen soká a masnis-kupak! :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Ja, és az üvegért odavagyok!! Éljen soká a masnis-kupak! :-)

fannc22

2020. augusztus 7.

Nagyon kellemes, üde tavaszias virágillat. Bőrközeli, pihe-puha tisztaságillat. Vele is szemeztem ma, de végül az Absolutely Blooming jött haza velem. Kívánságlistás, de szerintem 10 mili elég lesz belőle kezdésnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 2.

Csodás, kellemesen édeskés és üdítően friss rózsás illat, kicsi barackkal és pézsmával. Eleinte rendkívül lágy, üde virágos-rózsás, édeskés, utána melegebb,pézsmás, barackosabb rózsa. Tartóssága viszont 2-3 óra csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Colette221

2020. február 20.

Update: Kedvező áron jutottam itt KM-en egy üveges maradékhoz. Sajnos még mindig úgy gondolom, hogy nem éri meg teljes áron a tartóssága miatt, de egyszerűen annyira finom illat. Az évek során többször teszteltem már, simán viselhető az irodában is, elegáns ruhában persze. :))

Tavaszias, édes-virágos illat. Valóban tündéries. Kár, hogy túlságosan bőrközeli és nem is tartós. :( Így nem fogom megvásárolni, azért egy ilyen drága parfümnél elvárható lenne az, hogy ne 2 óráig tartson...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

Burya

2020. január 7.

Nem nagyon vannak "rózsaszín" illataim, többnyire inkább vagy erősen gyümölcsös, vagy fűszeres, fás, nehezebb darabok vannak a gyűjteményemben, így hát nekiálltam valami finoman körbelengő virágos illatot felkutatni. Ez a darab azonnal megfogott, főleg, mert rajtam a pézsma is érzékelhető, amit én nagyon szeretek. Elsőre erősen citrusosnak tűnt, de ez szó szerint percek alatt lecsitult és egy kellemes, bazsarózsás, nagyon enyhén gyümölcsös, kellemes, nőies illatfelhő vett körül, pont, amilyet kerestem. Megvenni azonban mégsem fogom. Hogy miért? Mert eszem ágában sincs 25.000+ Ft-ot kiadni valamiért, ami MAXIMUM 2 órát bír, aztán se híre, se hamva. Eddig egyszer tettem ilyet (Gucci Bloom Acqua di Fiori --> Bi Es Blossom Meadow), de ebből bizony szintén utánzatot rendeltem. Ennyi pénzért szégyen, hogy egy 2000.- Ft-os dupe (Luxure I Miss You) kenterbe veri az eredetit, de sajnos ez a helyzet. Maga az illat bár nem különleges, de megkapná az 5 csillagot, mert szerintem nehezen találni olyat, akinek ne tetszene, vagy akit zavarna, ha más ezt viselné a környezetében, az ár-érték aránya miatt azonban csak 3 csillagot tudok adni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 7.

emeseee6

2019. szeptember 7.

Hát én nem tudom,biztos nálam van a hiba,de az egész sorozattól a falnak megyek. Nem tudom mi az az illatjegy,ami ennyire átütő,felismerhető,és számomra hányingerkeltő is egyben,de az összes rémes :( Fejfájdító,pedig én szeretem a tömény "erős" parfümöket,de ez a rossz értelemben az. Full öreges ...Miss??? Inkább 70 éves signora max.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

knoncs

2019. június 2.

Valóban egy igazi tavasz-illat, de én a nyári hőségek idején is egy igazi felfrissülésnek érzem magamra fújva.
Imádom a bazsarózsát, úgyhogy egyértelmű volt a szerelem első "szaglásra". :D
Én leginkább a mindennapokban használom, csodásan lágy, virágos, nőies illat, mindig mindenhol megállja a helyét. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 2.

Imádom a bazsarózsát, úgyhogy egyértelmű volt a szerelem első "szaglásra". :D

kissdori95

2019. április 6.

Anyukámmal szaglásztuk meg egy parfümériában, jött is velünk haza, mert nagyon finom illatnak tűnt és úgy voltunk vele, hogy majd mindketten használni fogjuk. Ahogy én magamra fújtam, éreztem, hogy "jó-jó, de nem az igazi", viszont anyukámon csodásan működik, egyszer még meg is kérdeztem tőle, hogy milyen illatot fújt magára, annyira kellemes volt. Rajta működik, ahogy kell, rajtam nem annyira, de az üvegből nagyon szeretem érezni, ahogy anyukam ruháin is. Finom, kedves, nőies, virágos illat csodaszép csomagolásban, igazi tavasz-parfüm, aminek a tartóssága is szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Timi8

2019. március 31.

Az ùgy volt, hogy tavaly tavasszal már nagyban esküvői illat-kereső lázban égben, abszolùt éreztem benne a potenciált, tehát beszereztem. Aztán vhogy mégis tùlontùl hétköznapinak éreztem, nem tudtam volna elképzelni magamon a nagy napon. Le is tettem ròla. Most viszont hatalmas pálfordulás nálam, nagyon-nagyon tetszik! Kb.csilingel rajtam. Egyszerű, finomka, tavaszka. Van ùgy, hogy nem is kìvánok ennél többet, jobbat, drasztikusabbat. De marad kizáròlag hétköznapi-rohangálòs darabomnak. Remélem, ezzel a kijelentésemmel nem haragìtom magamra :) A "drama queen" illatok meg maradjanak csak télre, alkalomra.
Tökéletes, kifejezetten tartòs könnyed tavaszillat de van nagyobb kedvencem a háztòl ìgy csak erős 4-es.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

pomme

2019. március 10.

Aranyos kis tisztaságillat pici gyümölccsel. Rózsagyűlölőknek is bátran ajánlom :) A leszáradása hasonlít a fehér Coccolionora, amit használok. Magamon nyilván nem érzem az öblítőt, de Férjen igen, úgyhogy nekem erről a parfümről az ő frissen mosott fehér pólója jut eszembe. Ennyi pénzért valami karakteresebb dologra számítottam, ez meg tényleg csak egy szimpla öblítőillat, úgyhogy 4 csillagot kap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.