Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trinity_1982, az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2014. november 24.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: bergamott, citrusfélék, gardénia, jázmin, pacsuli, galbanum

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Melanie77

2017. november 30.

Nagyon finom, nőies, lágy klasszikus illat egy nagyon elegáns, komoly nő illata. Egyáltalán nem tartom büdösnek az én bőröm csodálatosan hatott, olyan titokzatos. Az édes-cukros illatok nekem csak ideig óráig tetszenek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

bobherceg80

2016. június 23.

Erős citrusos,pacsulis szag.Viszont nagyon tartós annak,aki ezt szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

Erős citrusos,pacsulis szag.Viszont nagyon tartós annak,aki ezt szereti.

nyarigabi

2016. április 21.

Szerettem volna egyet a melegebb időkre, de a bőrpróbán elbukott, valami mentolos bontakozik ki rajtam, nagyon kellemetlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 21.

GNóri

2016. március 1.

Nagy szerelembe estem ezzel az illattal. A Miss Diorokat amúgy is nagyon szeretem, így ő sem maradhatott ki a sorból:) Amióta vettem belőle egy kis fújóst, és kicsit enyhült az idő, szinte csak érte nyúlok. Mostanában valahogy nem kívánom a nehéz, tömény illatokat, így ez az illat tökéletes választás. Megvan benne a Miss Dioros kesernyés, kicsit édes, pacsulis alap, de közben könnyed, légies, és friss. Tetszik benne, hogy talán citrusosabb a család többi tagjánál. Viszonylag tartós is. Előre reszketek, hogy mi lesz, ha elfogy a fújósom, márpedig ilyen tempóval ez hamar be fog következni :D :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 1.

3tara2

Korcsoport: >54
2016. január 2.

Eddig nem voltam elájulva tőle...
Ma lehetőségem lett volna egy cserére,de még egyszer azért ki akartam próbálni!
Odafigyeltem és megnyílt előttem!
Nem az a nehéz,buja füstös illat,amilyeneket általában használok.
Szerény! Könnyed! És...pajkos! Talán ez a szó illik rá a legjobban. Egyértelműen bergamottos,gardéniás illat ahol megbújik a pacsuli.
Február vége,kora tavasz! Éled a természet és kiköveteli magának a jókedvet,mókát,kacagást,napfényt. A hó már majdnem teljesen elolvadt, a földnek csodálatos friss illata van, és a fű színe ilyenkor a legszebb!
Nos ezek az érzések bújtak elő bennem...szagolgatom csuklóm....és immár nem cserélendő parfümöm egy kölyökmacska vidámságával dorombolja körbe a csuklóm.
Kipróbálásra 10 milit adok csak ki,a többi marad 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. január 2.

Eddig nem voltam elájulva tőle...
Ma lehetőségem lett volna egy cserére,de még egyszer azért ki akartam próbálni!
Odafigyeltem és megnyílt előttem!
Nem az a nehéz,buja füstös illat,amilyeneket általában használok.
Kipróbálásra 10 milit adok csak ki,a többi marad 😊

diesel22

2015. május 29.

Tegnap tettem vele egy próbát, nagyon érdekes, emlékeztet valamire az illata. Próbálok rájönni, hogy parfümre, vagy valami másra, de kifejezetten zavar már, hogy nem ugrik be, mire. Érdekes, hogy azt írjátok, hogy nem édes, szerintem határozottan az, mellette van még valami citrusos és zöldes beütése is, ez a három együtt pedig nagyon maszkulinná teszi, férfiak is nyugodtan hordhatnák akár. Az ára talán ennek a leginkább elfogadható, viszonylag korrekt áron lehet hozzájutni, remélem Diorék nem tervezik megszüntetni vagy átnevezni vagy megreformálni (emiatt egy hatalmas egyest adnék a Dior háznak, hogy állandóan megszüntetnek, újrastrukturálnak, átneveznek egy parfümöt, mert követhetetlen az egész folyamat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

Minike

2015. március 22.

Nagyon finom, tavaszi citrusos, friss illat, de valahogy megvan benne az a melegség, édesség is, mint a többi Miss Dior illatban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 22.

szamira

2014. november 27.

Nézem az összetevőket, de én nem citrusosan frissnek, hanem zölden frissnek érzem, pedig nem indokolja semmi az illatpiramis alapján. Üde, friss, mostjöttemazuhanyból érzés, ami mégis valahogy meleg és ölelős, komfortos illat egyben. Ellentmondásnak hangzik, de ez itt és most, ezzel az illattal maximálisan megvalósult! Nem édes, nem mondanám kimondottan nőiesnek sem, én akár férfiakon is el tudnám képzelni.
Nem vagyok zöld illat rajongó, de ezt el tudom képzelni magamon kánikulában. Friss, zöld, citrusos, nem édes illatok szerelmeseinek pedig kötelező megszaglászni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 27.

La-Fee

2014. április 24.

Ma kipróbáltam, a csuklómra fújtam és egyfolytában szaglásztam, visszamentem a Dior polchoz, megint magamra fújtam. Szaglásztam és hú nagyon tetszik...megint visszamentem a polchoz és jól megjegyeztem a nevét :D Végig a kezemet "illatoltam" hazafelé. :) Nem tudok vele betelni. Igen minden benne van, a nöiesség, vidámság, puhaság, a mosoly, az elegancia és tisztaság.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. április 24.

lujzi

2014. január 30.

apukámtól kaptam karácsonyra, életében először vett ilyesmit, és nagyon eltalálta. nagyon sokoldalú parfüm: egyszerre kedves kislányos, elegáns nőies, és - amit a legjobban szeretek - megnyugtató és bújós. ha egyedül fekszem le, mert a férjem még fent marad dolgozni, néha titokban teszek egy picit a csuklómra, annyira jó érzés erre az illatra aludni el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.