Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Luna1024, az összetevőket feltöltötte: beder810, Módosítva: 2017. október 4.

Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A Miss Dior EDP legújabb, 2017 szeptemberén megjelenő verziója, a kampány arca Natalie Portman. A parfüm megálmodója a Dior parfümőre: Francois Demachy, aki egy elegáns, virágos kompozíciót szeretett volna létrehozni, a különböző rózsafajták elragadó illatával a főszerepben.

Fejjegyek: citrom, mandarin, rózsaszín bors

Szívjegyek: grasse-i májusi rózsa, damaszkuszi rózsa, jázminlevél

Alapjegyek: paliszander rózsafa, pacsuli

Ár: 2,5ml/ 1.000ft 5ml/ 1.700ft 10ml/ 2.900ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.
Fújósok Dior Black Opium Tresor Nude
Ár: 1800.-/3400.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: Veszprém , fizetés: Postán maradó/Fox

Sophie33

2020. május 18.

Ő AZ ILLAT..számomra ilyen a NŐ. A Nő aki lenni szeretnék. Önbizalmat ad mikor használom, lehengerlő, de nem aurádba tolakodó, tartós de nem fojtogató. Igazi szerelem. Viszont az ára miatt csak különleges alkalmakkor, vagy mikor mélyponton vagyok és támogatásra van szükségem akkor használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

yolandi

2020. február 23.

Bevallom őszintén azért szerettem meg ezt a parfümöt, mert az esküvőmön ezt viseltem.
Számomra minden illat egy-egy emléket hordoz, így a már jól bevált kollekcióm darabjai közül egyet sem szerettem volna az esküvőmön viselni, hiszen már mindnek megvolt a maga története. Mikor kiválasztottam valamiért beugrott a kép, hogy igen, ezt el tudom képzelni a fehér ruhához. Mivel szép emlék köt hozzá ezért nagyon szeretem, de ha csak azért vettem volna meg, mert valami plusz illatélményt kerestem volna, akkor tutira nem lenne már a polcom darabja. Bár így is csak évfordulókon hordom.
Viszonylag egysíkú, vannak tőle kreatívabb alkotások. Az emlékek miatt kapja meg az 5 pontot, mint illat, inkább csak egy 4-es lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

Frufru3

2020. január 28.

Virágillat-kedvelőként ezt is kipróbáltam, először papírcsikon,majd magamon is.
Az elején frissebbnek éreztem,gondolom a fejjegyek miatt,tetszett,majd eléggê beédesedik az illata számomra. Picit nekem émelygős,de "nőcis" illata van,azt megállapitottam. Amit én éreztem,egy púderes jellegű édes,rózsás illat.
Érdekes,H a L.Idole-nak is középső jegye rózsa+jázmin és van benne vanília,mégis annak frissebb az összhatása emlékeim szerint.
Nekem talán kicsit nehéz ez az illat,de szép,viszont nagyon emlékeztetett más ismert illatra. Én a Fowerbomb-nak csak egy utánzatát//eretnekség ilyet írni ide// szagoltam,de arra emlékeztetett. Az is ilyen "rózsaszín" púderes illatú volt🙂.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 28.

Virágillat-kedvelőként ezt is kipróbáltam, először papírcsikon,majd magamon is.

zsebibaba

2019. október 16.

Nekem sokkal jobban tetszik ez a verzió, mint a régi:) parfümvásárlásom mellé kaptam egy kis mintát, másnap gondoltam kipróbálom......,és hát elvarázsolt. Annyira finom rózsás, púderes, de nem émelyítő, és hát van benne rózsaszín bors, amit nagyon kedvelek, mint összetevő. Szerelem első illatolásra:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 16.

dorotheaisdead9

2019. május 14.

Tesztelés nélkül vettek kapásból egy 100ml-t , hiba volt.
Használat után úgy 2 percig tetszik , utána viszont rosszul vagyok tőle , és faj a fejem . 1 fujas is sok.
Sose volt még ilyen hányinger keltő parfumom , pedig nem sok olyan van amit ne vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 14.

Tesztelés nélkül vettek kapásból egy 100ml-t , hiba volt.

Blackxentric

2019. május 3.

Mintát használtam belőle. Kifújáskor nagyon tömény, rózsás, púderes illat. Hamar letisztul és kellemessé válik. Pár óra alatt viszont eltűnik, amit annyira nem tudok díjazni. Rajtam sajnos nem tartós és így érzem nem is illik hozzám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

GHettie

2019. március 7.

Édes, púderes, rózsás illat. A nyitány után kicsit tisztul, a bőrön változik idővel. Azt írtam, hogy tetszik, hétköznapra mondanám, de azóta nem igazán fiatalosnak érzem, talán a rózsa-púder kettős miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 7.

Timi8

2019. február 19.

Update: Neeeeeem, nagyon nem! Megcáfolom magam! Finom lett ez és minőségi DE!!!! még mindìg a régi Chérie változat a legleg! Jobb mint bármikor. Elegánsabb, különlegesebb, még tartòsabb.
Nagyon jò a 2017-es változat csak eszméletlenül zavarò, hogy teljesen egy másik illat. Hagyom az 5 csillagot mert nem tehet ròla szegényke, hogy a felismerhetetlenségig modernizálták. Ez a trendibb, a másik a klasszikusabb vonal.

Alapvetően gyűlölöm amikor a jòl bevált illatokat reformulálják, egyszerűen nem találok rá szavakat, hiszen nincs is semmi értelme...
DE !!! Ez esetben most az ùj sokkal szebben-jobban működik rajtam mint a régebbi (2012-es) edp vagy a Chérie változat. Azt azért hozzá szeretném tenni, hogy ezek után már a régebbiekre is vágyom megint mert szerintem akkoriabban a buta fejemmen és az Escada-kon és Ninákon szocializàlòdott orrommal egyszerűen nem tudtam értèkelni a régebbi kiadásokat...szégyellem is magam rendesen, hogy elherdáltam őket.
Nekem ez most nagyon betalált, én igenis érzem az a kis pluszt valamint az igazi "klasszikus" Dior minőséget ezen is.
Baromira tartòs, igazán vonzò, nőies illat. A ròzsával elvileg ki lehet kergetni a világbòl (kivétel: Delina!!!), és hát a pacsuli sem a kedvenc jegyem de itt valami tökéletes arányù elegyet sikerült alkotniuk! Bármilyen programra és alkalomra, szinte bármilyen öltözethez kiválò. Én most teljesen odavagyok Érte. Álomfinom parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

erzsebet0304

2019. február 6.

Nem értem én sem miért nem flankerként dobták ki,és az eredeti megmaradhatott volna,de ezen már sajnos nem tudunk változtatni.Igazából nekem tetszik,fiatalosabb,könnyedebb,nem annyira elegáns illat mint az előző,de rossznak azért semmi esetre sem mondható.A régit úgy képzeld el,mint mikor egy érett ,csinos 40-es nő az operába készül kiöltözve,az újabb verziót pedig mint mikor a sexi 18 éves lány farmerban,topban bulizni indul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 6.

Parfuwoman

2019. február 6.

Ez egy CSODA!
Igen,így nagy betűkkel !
Pedig mostanában inkább a Niche illatok felé orientálódom,mert ami tetszett a designer parfümök közül ,azt már nagyjából ismerem,ami meg szerelem lett,azokat beszereztem. Nekem megvan a Mademoiselle is,azt is imádom ,az a magabiztos fellépésű; “új élet kezdődik,kemény csaj vagyok,kibírok mindent “parfümöm .
Ez pedig egy végtelenül ,kifinomultan elegáns parfüm,ami minden “kissé elegánsabb stílusú “kis ruhácska,finom színek stb. nőnek kellene ,hogy legyen az illatgardróbjában.
Amikor először megillatoltam tegnap,azon a szüttyögős,szürke napon,rögtön felsejlett előttem a május :lágyan hullámos frizurában,hófehér gyönyörű ruhában kortyolgatom a kis epres pezsgőmet egy szép kis kávézó teraszán egy gondtalan,kellemesen meleg,napsütéses vasárnapi napon... Sokszor azok a legboldogabb pillanatok,amikor nem történik semmi,csak béke van és nyugalom ...
Ezt adja ez a parfum . Az az érdekes ,hogy az üzletben nem igazán tetszett,de volt egy megérzésem ,hogy ez nekem kell. Jó áron találtam rá,így megrendeltem. Pedig nem terveztem.
Nehéz időszak vár rám,nagyon nem egy pezsgőzős idill,de majd lesz még olyan is :)
U.i.: Olvasva a véleményeket,sokan magukra veszik a negatív véleményeket ,pedig szerintem nincs azokkal semmi baj;eltérő ízlésű ,személyiségű ,bőrkémiájú emberek vagyunk. Én se veszem magamra,hogy sokan utálják a Womanityt,hiszen igazi megosztó parfüm. Attól én még imádhatom és nyáron használom is majd,akkor csodásan finom rajtam. A lényeg :mindenkinek az ízlése úgy jó ,ahogy van .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 6.

Ez egy CSODA!
Igen,így nagy betűkkel !

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.