Dior

Ár:   19190-23620FT   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2019. március 25.

Ár:   19190-23620FT
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2012-es év folyamán a Dior-ház átkeresztelte a Miss Dior Chérie parfümöket Miss Dior névre. (Az eredeti Miss Dior Chérie EDP-t 2005-ben adták ki, az új verzió pedig 2011-ben érkezett). Ehhez a kollekcióhoz csatlakozott 2013-ban a Miss Dior Eau de Toliette változata.

Az illat megalkotója Francois Demachy. Ciprusos-virágos illatcsalád. Jegyek: tunéziai neroli, bolgár rózsa, török rózsa, pacsuli

1800.-/3600.- Miss Dior EDT 2013 fújós
Ár: 1800.-/3600.- , Eladó: Iszike
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: Veszprém, fizetés: Posta/Fox/Személyesen
Miss Dior EDT 2013 fújós
Ár: 5 ml 1900 Ft + postaktg , Eladó: Lin
Állapot: Üveg fújósba átfújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás beérkezése után postázom

csill87

2019. május 12.

Ud2.: Meg kellett vennem a 100 ml-es kiszerelést, mert ha tényleg nem lehet majd kapni, nem tudom mi lesz velem. Tökéletes elegáns virágos, picit friss tavasz. Egyébként én a ragyogj parfüm webshopból rendeltem, már másodjára rendeltem innen, és mind a kétszer eredetit kaptam, biztos hogy fogok még tőlük rendelni.

Ud.: Ha most el kellene mennem hirtelen randizni, tuti hogy ezt tenném fel, annyira szeretem, plusz nem tudom elképzelni, hogy ez ne tetsszen mindenki másnak is, aki megérzi. Aktuális kedvenc nekem most :)

Elegáns, nőies, fűszeres, de közben fiatalos luxus illat. Én ezt 25 éves kortól olyan 35-ig tudom elképzelni. Nem tudok most összetevőket elemezgetni, csak annyit jegyeznék meg, hogy mindig nagyon jó érzés fog el, amikor megérzem az illatát. Ugyan változik az illat viselés közben, de az elejétől a végéig tetszik. Azért egyértelműen érezhető, hogy minőségi alkotás. Hétköznapokra, alkalmakra, nyárra, télre, mindenhova passzol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Timi8

2019. március 31.

Kacérkodom vele 3-4 éve, mondhatni, egy jò ideje már kerülgetjük egymást. Tavaly is pl. beszereztem de aztán mégis menesztenem kellett, mert bármennyire tetszett üvegéből szimatolva vagy a hajamon, nagyon idegennek éreztem magamon mert annyira más mint a "megszokott" illataim többsége. A másik dolog ami fura volt (magamon) vele kapcsolatban, hogy ez az illat bizony nem akart idomulni, nem akart belesimulni a bőrömbe, ledominált. Annyira erőteljesen jelen volt, egy fùjás is sok volt belőle, mert szinte kiabált rajtam. Tipikus példája annak, hogy nem én viseltem az illatot hanem ő engem. Megszöktem inkább, nem tudtam megszokni.
A ròzsa és a pacsuli központù illatoktòl alapesetben mindìg is távol tartottam magam, nem véletlenül, viszont a Dior ahhoz nagyon ért, hogy még számomra mumus illatjegyekből is tudjon szerethető, szép kombináciòt keverni.
Az utòbbi időben nagyon (már-már tùlzòan is) a Miss Dior-ok bűvöletében élek, igencsak magamra találtam bennük, ìgy természetesen ùjra kapott Ő is egy lehetőséget és tessék, mit ad Isten, bizonyìtott!
Most valahogy ùgy érzem, képes velem együttműködni és végre ùgy él rajtam az illat, hogy kiegészìt, nem pedig elnyom.
Valòdi karakteres, vagány-nyüzsgő illat és mindezt még elegánsan is tálalja.
Simán 4-évszakos, de talán csak nagy melegben és fogcsikorgatò hidegben nem tudom elképzelni.
Tartòs, igényes, Dior.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Valòdi karakteres, vagány-nyüzsgő illat és mindezt még elegánsan is tálalja.
Tartòs, igényes, Dior.

Frézia

2019. március 14.

Rajtam szúrós rózsa, sok pacsulival. Szúr, szúr szúr. Sajnálom.
Azt hiszem a rózsás parfümöktől örökre búcsúzom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 14.

Rajtam szúrós rózsa, sok pacsulival. Szúr, szúr szúr. Sajnálom.
Azt hiszem a rózsás parfümöktől örökre búcsúzom.

Timi27

2019. február 23.

én is nagyon szeretem, és sajnálnám ha megszüntetnék... az illatfelho.hu-n lehet kapni 100 ml tesztert 16300 Ft-ért. Rendeld már vki innen ? megbízhatóak ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 23.

Lin

2019. január 24.

Gyönyőrű üvegben, tetszetős rózsaszín “lé”😉 igen valóban van hasonlóság a CM edt és közte. A “kisasszony” sokkal puhább, lágyabb, krémes lecsengésű. Nincsen benne a CM férfias, szúrós leszáradása, ami nem tartozik a kedvenceim közé.......
Ő egy kis varázslat, megtaláltam benne az én “Chanel-emet”🤗
Nem kis utánajárás szükségeltetik, hogy az ember leánya eligazodjon a miss dior-ok különböző kiadásai között!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Ő egy kis varázslat, megtaláltam benne az én “Chanel-emet”🤗

Kumiko721

2018. november 23.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Kezdetben kicsit édes, de később kissé virágossá-citrusossá alakul. Nagyon elegáns, nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

brethalia

2018. szeptember 12.

Bár bőrön nekem kevés illat marad meg, ruhán nagyon tartós ez a parfüm - kár, hogy az illata nem tetszik. :D

A Miss Dior Absolutely Blooming parfümbe szerettem bele, és amíg nem sikerült abból mintát vásárolnom, ebből a verzióból szereztem be egy fújóst, gondolván, nem lehet hatalmas a különbség. Hát, de. :D

Kevésbé érzem fiatalosnak, mint az AB-t. Ez nagyon virágos illat (az inkább édesebb, gyümölcsösebb, és, amit nagyon szeretek: púderesebb), szinte már szúró számomra. Teljesen egyetértek a korábbi véleményekkel, ez az illat legjobban szappanként működhetne.

Mivel ízlések és pofonok, nem szeretném lepontozni, biztos van, akinek ez az illat is tetszik, akin ez is működik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

pomme

2018. június 27.

Én is a Coco Mademoiselle-től elpártolók táborát gyarapítom :) Nagyon szeretem a CM-t, de van benne egy fura rész, amit általában "púderesnek" hívnak, sajnos ez nekem a szükséges rossz volt. Amit imádtam benne, az a pacsuli és a rózsa, de sajnos csak üvegből szaglászva hozta azt, amire vágytam. Utána se volt rossz, de sokkal gyengébb volt. Hideg időben működött, de most, ahogy egyre melegebb van, már sajnos nem igazán szeretem....
Kate Moss első parfümjét imádom, sokat viseltem fiatalon, és ugyanezt a rockandroll rózsát és pacsulit kerestem mindenhol és mindenben, pedig mindkét illatjegyet úgy általában utálom :D A Miss Dior EDT-ben megtaláltam, úgy látszik :) Még nem merem elkiabálni, mert nem viseltem elégszer, és mert ott a gonosz neroli benne, de bizakodó vagyok :) Nekem sokkal letisztultabbnak hat, mint a CM, sokkal fiatalosabb, élettel telibb, dögösebb. Rocknroll, na :D csak nem olyan arcbamászósan és durván, mint a Kate. Őt meghagyom estére, buliba :D A két hasonló színésznőre reagálva pedig, szerintem Keira sokkal jobban illett volna ehhez, főleg a megboldogult Klaxons-os férje miatt (mmint a zenekar boldogult meg, nem a férj). Nekem tökéletes folytatása a Kate Moss parfümnek a Miss Dior EDT, ugyanolyan érzés hordani, csak kicsit mégis felnőttesebb, nem annyira vad.

Update: Férj szerint nagyon finom férfiparfüm, például XY-on el tudná képzelni (XY egy 55+os örökifjú szupermenő rock dj barátunk :DDD Olyasmi karakter, mint Jeff Goldblum :)). Úgy látszik a rocknroll társítás neki is megvan, csak kicsit idősebb kiadásban és férfiban :D Nem hiszem, hogy be fog szólni, ha ezt viselem, a Womanity Aqua Chic-et is leférfiparfümözi, de azt is szereti. :) Rajtam az első fél órában erősödik a szappanossága, aztán hipphopp eltűnik, akinek ez a baja vele, szerintem próbálja ki, hogy fenthagyja egy pár órát.

Update2: nem bántja a meleg, sőt. 1 fújásnyit órákig érzem magamon, meg-megcsap ez a szuper illat. Minden alkalommal boldog vagyok, amikor megérzem, mint valami aranyhal :D Jól beparáztattatok, hogy majd jól újraformulálják ezt is, ha utamba akad egy akció, lehet, hogy beraktározok belőle még egyet.

Update3: nagyon melegben egyáltalán nem szappanos, nem is értem...ha nagyon kéne mondani valamit, akkor talán kicsit púderesnek mondanám, de nem szappanosnak. Ellenben a nap végére eléggé(nagyon) beédesedik, szaglásztam egy darabig a csuklómat, hogy mégis mit fújtam fel már megint, mire leesett, hogy ezt, csak még reggel.
Kevésbé dögmeleg nyári napon, normális páratartalommal pedig tök citrusos-narancsos, kb mintha összeöntöttem volna a Rumeur 2 Rose-t és a CM-t. Simán lehet hordani nyáron így, hűvösebb estéken, elegáns és fiatalos nagyon. Koktélozni nem ezt kell viselni, de egy üzleti "félbulira" teljesen jó. Ja, és ebben az időben a legtartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

bobherceg80

2018. május 14.

Ne nevessetek ki,de nagyon-nagyon tetszik a Miss Dior parfümök üvege,és annyira szeretnék csak 1-et közülük,ami jól működik a bőrömön,hogy lehessen egy ilyenem!!Még barátkozunk.Finom illat,de nem parfümként,hanem szappanként tudnám jellemezni.Rózsás elegáns szappan...

Update:Ruhára fújva a legjobb,de még ott is szappanos kissé...Mégis tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Update:Ruhára fújva a legjobb,de még ott is szappanos kissé...Mégis tetszik.

nyarigabi

2018. április 6.

Upd 2
Elfogyott egy 100 és egy 50 millis, és hiányzott egész télen. Most újra van belőle, és tavasszal is imádni fogom. Tuti, hogy az edp sorsára jut, és idén vagy jövőre újraformálják. Siratni fogom.

Upd. Végigkísérte a téli hónapjaimat. Kevés olyan illattal találkoztam eddig, amit hetekig tudtam úgy hordani, hogy nem untam rá, nem vágytam másra, hanem minden reggel változatlan lelkesedéssel fújtam. Szerintem a legjobb ciprusos illat. Aki vonzódik a Coco Mademoiselle illatvilágához, de mégsem érzi magáénak, tegyen vele egy próbát, megtalálhatja benne az igazit. Én megtaláltam.:)

Valahol olvastam(szerintem itt, a vélemények között), hogy a Miss Dior a Dior ház Coco Mademoiselle-je. Ezzel egyetértek. Talán a célcsoportja a Miss Diornak fiatalabb, de ez csak az én benyomásom. Az sem véletlen, hogy a két illat arca két, egymáshoz nagyon hasonlító színésznő.
A Miss Dior EDP-ben én nem érzem a Coco Mademoiselle-t, de ebben az EDT-ben annál inkább. Úgy gondolom, a rózsa miatt. Érdekes, hogy míg a CM-nél az EDP a ciprus-virágos, és az EDT a ciprus-gyümölcsös, a MD-nál ez éppen fordítva alakult.
Próbálkoztam egy ideig a CM mindkét típusával, a nyitány tetszik, de a leszáradásban megjelenik egy számomra férfias akkord. ami nem jön be.
A Miss Dior EDT azért tetszik annyira, mert a leszáradásában megvan az a jegy, amit a CM-ben szeretek, de mindenféle számomra bántó mellékzönge nélkül.
Tartósságban a Chanel veri a Diort, szerencsére árban is, úgyhogy ezt megbocsátom. Netes parfümériákban elég jó áron lehet hozzátjutni a nagy kiszereléshez, így megbocsátom a napközbeni utánfújkálást (rajtam egyébként nagyon kevés illat tartós, máson biztosan jobb.)

Szeretem, sokáig szeretni fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 6.

Upd 2

Szeretem, sokáig szeretni fogom.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)