Dior

Ár:   19190-23620FT   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nyarigabi, az összetevőket feltöltötte: szamira, Módosítva: 2019. március 25.

Ár:   19190-23620FT
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2012-es év folyamán a Dior-ház átkeresztelte a Miss Dior Chérie parfümöket Miss Dior névre. (Az eredeti Miss Dior Chérie EDP-t 2005-ben adták ki, az új verzió pedig 2011-ben érkezett). Ehhez a kollekcióhoz csatlakozott 2013-ban a Miss Dior Eau de Toliette változata.

Az illat megalkotója Francois Demachy. Ciprusos-virágos illatcsalád. Jegyek: tunéziai neroli, bolgár rózsa, török rózsa, pacsuli

Ár: Lásd a leírásban , Eladó: Tarzicia
Állapot: 5/10 ml frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Banki utalást követően Foxpost (esetleg posta)
RITKASÁG! - Miss Dior EDT 2013
Ár: 3000 Ft / 5000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Luiselotte

2021. november 1.

Vágyam tárgya jelenleg:)
Ma volt szerencsém kipróbálni a Miss családot, ez tetszett a legjobban belőlük. A kezdete egy kicsit erős volt , mondjuk megküldtem vagy 3-4 fújást belőle.Édes de nem cukorbomba. Persze ismerős az illat , éreztem már, csak nem tudtam, hogy ez az. Rajtam finom krémes lesz, kicsit hasonlít a leszáradása a Hermes Eau de Merveilles illatára. Hazahoztam blatteren meg a két kezemen is :) Egyszerűen odavagyok érte!
Tavaszra muszáj lesz beszereznem.
Upd: nemsokára a végére érek egy 30 ml-s üvegcsének, nagyon szerettem. Még nem tudom, hogy ezt vagy pedig a rózsás változatát veszem- e újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 1.

Vágyam tárgya jelenleg:)
Tavaszra muszáj lesz beszereznem.

Timi27

2021. május 7.

Update 2021-május: előző véleményemből lemaradt.. ez egy gyönyörű illat... még így több év távlatából is..amikor először megismertem, vagyis inkább a második találkozásra a Coco Mademosiselle -re emlékeztetett..de vhogy másképp, frissebben, nem annyira citrusosan...
főleg tavasszal és nyáron szeretem használni.. egy nagyon szép, könnyed, jó időre való illat, bár hidegben is szépen megmutatja magát, legalábbis rajtam..de tavasz az ideje leginkább. ..
friss, könnyed, igaz picit szúrós, de ez hamar elillan.. ami leszáradásban marad, az a báj, és kellemesség...kis nerolival és pici rózsával.. abszolút nem tolakdodó illat, de figyelemfelkeltő :) nagyon szeretm még mindig :) tartós és igényes illat valóban ahogy Timi8 is írta--
amikor ezt viseltem, többen megkérdezték, hogy mi ez a finom illat..

én is nagyon szeretem, és sajnálnám ha megszüntetnék... az illatfelho.hu-n lehet kapni 100 ml tesztert 16300 Ft-ért. Rendeld már vki innen ? megbízhatóak ?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 7.

amikor ezt viseltem, többen megkérdezték, hogy mi ez a finom illat..

kissagi19

2021. május 6.

Savanyú, szúrós pacsuli, és leszáradás után ecetes rózsa.
Sír a szívem, hogy rajtam nem működik :(
A 10 milimet elfújkálom, de nem vágyom rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

Savanyú, szúrós pacsuli, és leszáradás után ecetes rózsa.
Sír a szívem, hogy rajtam nem működik :(
A 10 milimet elfújkálom, de nem vágyom rá...

Timi8

2020. április 7.

Update: Olyan szép illat ez! És ebben az időjárásban a legfinomabb. Igazán megszerettem, pont mire már tényleg nem gyártják és nem is forgalmazzák sehol csak a reformuláltat... (ami meg ugyebár az ùjabb verziòs Miss Dior edp-vonalára hajaz, tehát tök más mint ez... ) Tudom-tudom, ez legyen a legnagyobb gondom, de bizony baj ez is :/ Most utolsò véremmel elkezdhetek kutakodni a 2013-as még fellelhető példányok után (is).
Miért? Miért kell ez? Mikor igazán megfértek volna egymás mellett a reformulált kiadással... Nagyon szeretném vissza ezt az edt-t, ugyanùgy mint a Miss Dior Chérie-t! KÖVETELEM!!!

Kacérkodom vele 3-4 éve, mondhatni, egy jò ideje már kerülgetjük egymást. Tavaly is pl. beszereztem de aztán mégis menesztenem kellett, mert bármennyire tetszett üvegéből szimatolva vagy a hajamon, nagyon idegennek éreztem magamon mert annyira más mint a "megszokott" illataim többsége. A másik dolog ami fura volt (magamon) vele kapcsolatban, hogy ez az illat bizony nem akart idomulni, nem akart belesimulni a bőrömbe, ledominált. Annyira erőteljesen jelen volt, egy fùjás is sok volt belőle, mert szinte kiabált rajtam. Tipikus példája annak, hogy nem én viseltem az illatot hanem ő engem. Megszöktem inkább, nem tudtam megszokni.
A ròzsa és a pacsuli központù illatoktòl alapesetben mindìg is távol tartottam magam, nem véletlenül, viszont a Dior ahhoz nagyon ért, hogy még számomra mumus illatjegyekből is tudjon szerethető, szép kombináciòt keverni.
Az utòbbi időben nagyon (már-már tùlzòan is) a Miss Dior-ok bűvöletében élek, igencsak magamra találtam bennük, ìgy természetesen ùjra kapott Ő is egy lehetőséget és tessék, mit ad Isten, bizonyìtott!
Most valahogy ùgy érzem, képes velem együttműködni és végre ùgy él rajtam az illat, hogy kiegészìt, nem pedig elnyom.
Valòdi karakteres, vagány-nyüzsgő illat és mindezt még elegánsan is tálalja.
Simán 4-évszakos, de talán csak nagy melegben és fogcsikorgatò hidegben nem tudom elképzelni.
Tartòs, igényes, Dior.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

Valòdi karakteres, vagány-nyüzsgő illat és mindezt még elegánsan is tálalja.
Tartòs, igényes, Dior.

csill87

2019. május 12.

Ud2.: Meg kellett vennem a 100 ml-es kiszerelést, mert ha tényleg nem lehet majd kapni, nem tudom mi lesz velem. Tökéletes elegáns virágos, picit friss tavasz. Egyébként én a ragyogj parfüm webshopból rendeltem, már másodjára rendeltem innen, és mind a kétszer eredetit kaptam, biztos hogy fogok még tőlük rendelni.

Ud.: Ha most el kellene mennem hirtelen randizni, tuti hogy ezt tenném fel, annyira szeretem, plusz nem tudom elképzelni, hogy ez ne tetsszen mindenki másnak is, aki megérzi. Aktuális kedvenc nekem most :)

Elegáns, nőies, fűszeres, de közben fiatalos luxus illat. Én ezt 25 éves kortól olyan 35-ig tudom elképzelni. Nem tudok most összetevőket elemezgetni, csak annyit jegyeznék meg, hogy mindig nagyon jó érzés fog el, amikor megérzem az illatát. Ugyan változik az illat viselés közben, de az elejétől a végéig tetszik. Azért egyértelműen érezhető, hogy minőségi alkotás. Hétköznapokra, alkalmakra, nyárra, télre, mindenhova passzol :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 12.

Frézia

2019. március 14.

Rajtam szúrós rózsa, sok pacsulival. Szúr, szúr szúr. Sajnálom.
Azt hiszem a rózsás parfümöktől örökre búcsúzom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 14.

Rajtam szúrós rózsa, sok pacsulival. Szúr, szúr szúr. Sajnálom.
Azt hiszem a rózsás parfümöktől örökre búcsúzom.

Lin

2019. január 24.

Gyönyőrű üvegben, tetszetős rózsaszín “lé”😉 igen valóban van hasonlóság a CM edt és közte. A “kisasszony” sokkal puhább, lágyabb, krémes lecsengésű. Nincsen benne a CM férfias, szúrós leszáradása, ami nem tartozik a kedvenceim közé.......
Ő egy kis varázslat, megtaláltam benne az én “Chanel-emet”🤗
Nem kis utánajárás szükségeltetik, hogy az ember leánya eligazodjon a miss dior-ok különböző kiadásai között!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 24.

Ő egy kis varázslat, megtaláltam benne az én “Chanel-emet”🤗

Kumiko721

2018. november 23.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Kezdetben kicsit édes, de később kissé virágossá-citrusossá alakul. Nagyon elegáns, nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

brethalia

2018. szeptember 12.

Bár bőrön nekem kevés illat marad meg, ruhán nagyon tartós ez a parfüm - kár, hogy az illata nem tetszik. :D

A Miss Dior Absolutely Blooming parfümbe szerettem bele, és amíg nem sikerült abból mintát vásárolnom, ebből a verzióból szereztem be egy fújóst, gondolván, nem lehet hatalmas a különbség. Hát, de. :D

Kevésbé érzem fiatalosnak, mint az AB-t. Ez nagyon virágos illat (az inkább édesebb, gyümölcsösebb, és, amit nagyon szeretek: púderesebb), szinte már szúró számomra. Teljesen egyetértek a korábbi véleményekkel, ez az illat legjobban szappanként működhetne.

Mivel ízlések és pofonok, nem szeretném lepontozni, biztos van, akinek ez az illat is tetszik, akin ez is működik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

pomme

2018. június 27.

Én is a Coco Mademoiselle-től elpártolók táborát gyarapítom :) Nagyon szeretem a CM-t, de van benne egy fura rész, amit általában "púderesnek" hívnak, sajnos ez nekem a szükséges rossz volt. Amit imádtam benne, az a pacsuli és a rózsa, de sajnos csak üvegből szaglászva hozta azt, amire vágytam. Utána se volt rossz, de sokkal gyengébb volt. Hideg időben működött, de most, ahogy egyre melegebb van, már sajnos nem igazán szeretem....
Kate Moss első parfümjét imádom, sokat viseltem fiatalon, és ugyanezt a rockandroll rózsát és pacsulit kerestem mindenhol és mindenben, pedig mindkét illatjegyet úgy általában utálom :D A Miss Dior EDT-ben megtaláltam, úgy látszik :) Még nem merem elkiabálni, mert nem viseltem elégszer, és mert ott a gonosz neroli benne, de bizakodó vagyok :) Nekem sokkal letisztultabbnak hat, mint a CM, sokkal fiatalosabb, élettel telibb, dögösebb. Rocknroll, na :D csak nem olyan arcbamászósan és durván, mint a Kate. Őt meghagyom estére, buliba :D A két hasonló színésznőre reagálva pedig, szerintem Keira sokkal jobban illett volna ehhez, főleg a megboldogult Klaxons-os férje miatt (mmint a zenekar boldogult meg, nem a férj). Nekem tökéletes folytatása a Kate Moss parfümnek a Miss Dior EDT, ugyanolyan érzés hordani, csak kicsit mégis felnőttesebb, nem annyira vad.

Update: Férj szerint nagyon finom férfiparfüm, például XY-on el tudná képzelni (XY egy 55+os örökifjú szupermenő rock dj barátunk :DDD Olyasmi karakter, mint Jeff Goldblum :)). Úgy látszik a rocknroll társítás neki is megvan, csak kicsit idősebb kiadásban és férfiban :D Nem hiszem, hogy be fog szólni, ha ezt viselem, a Womanity Aqua Chic-et is leférfiparfümözi, de azt is szereti. :) Rajtam az első fél órában erősödik a szappanossága, aztán hipphopp eltűnik, akinek ez a baja vele, szerintem próbálja ki, hogy fenthagyja egy pár órát.

Update2: nem bántja a meleg, sőt. 1 fújásnyit órákig érzem magamon, meg-megcsap ez a szuper illat. Minden alkalommal boldog vagyok, amikor megérzem, mint valami aranyhal :D Jól beparáztattatok, hogy majd jól újraformulálják ezt is, ha utamba akad egy akció, lehet, hogy beraktározok belőle még egyet.

Update3: nagyon melegben egyáltalán nem szappanos, nem is értem...ha nagyon kéne mondani valamit, akkor talán kicsit púderesnek mondanám, de nem szappanosnak. Ellenben a nap végére eléggé(nagyon) beédesedik, szaglásztam egy darabig a csuklómat, hogy mégis mit fújtam fel már megint, mire leesett, hogy ezt, csak még reggel.
Kevésbé dögmeleg nyári napon, normális páratartalommal pedig tök citrusos-narancsos, kb mintha összeöntöttem volna a Rumeur 2 Rose-t és a CM-t. Simán lehet hordani nyáron így, hűvösebb estéken, elegáns és fiatalos nagyon. Koktélozni nem ezt kell viselni, de egy üzleti "félbulira" teljesen jó. Ja, és ebben az időben a legtartósabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 27.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.