Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Parfümőr: Francois Demachy

Illatcsalád: orientális-vaníliás

Illatjegyek: gyömbér, vérnarancs, citrom, damaszkuszi rózsa, vanília, tonkabab, cashmeran, mogyoró

Dior Poison Girl Unexpected EDT 20ml roller-pearl
Ár: 10.500Ft postán maradó vagy Foxi automatába , Eladó: Kedi81
Állapot: Kipróbált, Helyszín: --, fizetés: Utalás után küldöm postán maradó vagy Foxi automatába
Ár: 17900 , Eladó: musiclife
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest/Szolnok, fizetés: Személyes átvétel lehetséges vagy előre utalással posta
angelina69

2019. április 19.

Ez egy édes, édeskés illat. És én nem szeretem az édes illatokat. És mégis... Ez édes ugyan, de nem azon a "képedbe mászok" módon. Igaz, hogy csak kis mennyiségben birtoklom, és nem ér annyit (pénzben), hogy nagyban is beszerezzem, de azért megkísértett. Miért is? Édeskés, vaníliás, csöppet friss, olyan kis ennivaló illat. Virágok illata engem nem csap meg. Van benne valami, talán az a harmónia, jókedv, huncutság, amit számomra nyújt. Hordhatóan, kellemesen ölel körbe, és olyan kis cuki, hogy én csak szeretni tudom. Na, ez egy ötvenes csajtól elég infantilisen hangzott, de hát ez van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 19.

emeseee6

2019. március 7.

Unexpected,indeed...Egy savanykás lágy kis fuvallat. Kb gyerekparfüm szint,legalábbis nekem,tőlem ez nagyon messze áll..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

vanillacaramella.sweet

2019. március 3.

Ez a verzió szămomra egy az egyben úgy hatott nemrêg, mint az Avon Aromadisiac illata. Tudom, hogy êg ês Föld kategória, sajnălom, de ez az illat kiąbrąndítólag hatott szămomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

kissagi19

2019. február 15.

02.07 Papíron próbáltam. Mennyei... van mélysége. Alig várom, hogy bőrön is kipróbáljam

02.15 Az enyém. A kis álmom, a golyós kiszerelés! A bőrömön felkenve arcul vág a vérnarancs és a gyömbér. Friss, tavaszi, olyan energikus, hogy szikrázik! Majd előbújkál a valódi vanília, az az igazi rúd belseje, nem a bolti aroma. A vérnarancs ágyon hintázik, ropog a gyömbérrel együtt..
Ahogy csendesedik, leszárad, kicsit édesedik, érzem, hogy a PG család legfiatalabb tagjához van szerencsém. Rokonok a lányok, de különböznek is. A tonka és a rózsa nagyon háttérben, diszkréten integet messziről, amíg a mogyoró felmászik a vaníliarúd mellé.
Az illat változik, vibrál, remekül együttműködik a bőrömmel. Legszívesebben megfürödnék benne!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

silence

2019. január 20.

Miután a Hypnotic Poison EDP és a Poison Girl EDP is évek óta a favoritok közt van nálam, így amikor megjelent a Poison Girl Unexpected, nem volt kérdés, hogy Őt is feltétlenül be kell szereznem! 🥰
"Unexpected"? Igen, a kifújás utáni nyitány valóban "váratlan" egy Poison flankertől. Meglepően friss, citrusos-gyömbéres pezsgéssel indít, ezek a gyümölcsös illatjegyek a vérnaranccsal fiatalossá, lendületessé teszik ezt a nagyszerű illatot. A fejjegyek lecsengésével azonban már biztosak lehetünk abban, hogy a Poison Girl egy újabb kiadását viseljük; ekkor előbújnak a hamisíthatatlan édesen virágos, vaníliás - tonkás - rózsás jegyek, amik a Poison Girl EDP-ben szintén dominálnak.... az alapillatot megfejeli a leszáradás utáni cashmeran és a mogyoró hosszan tartó meleg és simogató körbeölelése.
Sokkal könnyedebb, mint a Hypnotic Posion EDP (ami kicsit tolakodó is lehet, ha picit többet fúj magára az ember), a kesernyés mandulás - édesgyökeres jegyeket itt a mogyoró és a cashmeran szolidabb krémessége váltja fel.
EDT létére meglepően tartós, a reggeli fújás estig kitart (bár addigra már szinte bőrközelivé válik, de kiválóan érezhető).
Nekem a kedvenc Poison illatommá vált, ezt bármikor szívesen viselem a hétköznapokon is (míg a Hypnotic Poison-t inkább csak alkalmakra, estékre), és a Poison Girl-t is letaszította nálam a trónról az élettelibb, dinamikusabb hatásával.
Mindent összevetve: míg a Hypnotic Poison EDP-t inkább csak 30-35 feletti nőkön (és alkalmi illatnak) tudom elképzelni, addig a Poison Girl-t és flankereit a fiatalabb korosztálynak is, huszonéves csajokon is, és nem csak bulikban. (nem véletlen a "Girl" névválasztás sem: a Dior ház is ezt a korosztályt célozta meg).
Jómagam már ugyan alulról súrolom a 40-et, mégis szívesen viselem szinte az összes Poison flankert (a megfelelő helyen és időben!), nem érzem magam öregnek ehhez a dinamikus és fiatalos Unexpected-hez sem, mert ez sem az a tipikus gyümölcsös tinilány illat 😉
IMÁDOM! Természetesen csakis 5 csillag! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 20.

IMÁDOM! Természetesen csakis 5 csillag! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Parfuwoman

2018. december 1.

Az anyaillatnál sokkal jobban viselkedik rajtam és elemezhető is. Felfújáskor beüt a gyömbér és nagyon pikáns lesz az összhatás, szinte kergetik egymást az illatok a bőrömön: hol édes, hol fűszeres, hol kicsit sósabb , akár az Olympea sóssága(amúgy nem hasonlít a 2). Csajos illat, fiatalos, életteli, van benne kraft. Annyira nem az én világom, nem fogott meg, de határozottan tetszik. Tartóssága tényleg elég jó, 7 óra körüli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 1.

KBara

2018. november 12.

Nekem egy igazi téli, karácsonyi illat. Mézeskalácsra emlékeztető édes finomság. Bájos, vidám, de fűszeres parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Kedi81

2018. augusztus 31.

A Poison Girl edp-t rendszeresen használom és nagyon szeretem,mikor Őt kipróbáltam egyből az jutott róla eszembe,hogy ez nyáriasított-light Poison Girl:-))

Az alapja az én bőrömön megegyezik,viszont elnyomja a vérnarancs,frissebb,kevésbé édeskés lesz tőle az illat,nagyon tetszik,de sajnos mivel edt annyira nem tartós,mint ahogy én szeretném,ezért szerintem nem lesz nekem belőle üvegesem,de finom illat nagyon,csak a tartóssága miatt vonok le egy csillagot:-(

Update:
Teljesen megváltozott róla a véleményem,mármint a tartósságáról,felér a sima Girl edp-vel,és sokkal hordhatóbb,nem annyira tömény,most többször tesztelgettem és két fújással reggel még este is éreztem magamon,szinte jobban tetszik,mint a sima Girl,lehet mégis lesz belőle üveges......megkapja tőlem a maximális csillagot,mert megérdemli:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 31.

Update:

balogh.andrea

2018. augusztus 28.

Kövezzetek bár meg, de engem az eddigi Poison-okkal (EDP, Extrait, akármi) és az „alap” Girl-lel is a világból lehet kikergetni.. Szeretem ugyan az erős illatokat, de nekem mégis mindannyian valahogy túl soknak bizonyultak; van bennük valami, ami miatt nem érzem őket magaménak.
Őszintén szólva, az Unexpected-et is csak a neve miatt próbáltam ki, a „Na, gyerünk, ha Unexpected, akkor lepjetek meg..!”-felkiáltással --- és tátva is maradt a szám…. Kifújáskor ugyan nála is ott a Poison-vonal, amire az első percben el is húztam a számat, de ahogy szárad és telik az idő, úgy válik egy igazán barátságos és helyes kiscsajjá.
Nyáron is fújtam/fújom simán, a legnagyobb melegben is, és még jól is esett. Eddig ugyan csak fújósom volt, de be fogok szerezni egy üveggel, mert engem tényleg sikerült meglepniük – méghozzá igen kellemesen.
Ha még a tartóssága is tovább tartana rajtam 2-3 óránál, akkor megkapná az ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

pMichelle

2018. augusztus 18.

Update: tegnap úgy délután 3 körül fújtam magamra egy (!!) fújásnyit és most reggelinél a bitang erős és aromás kávém mellett is érzem a parfüm illatát. De nem ám olyan fejfájósan erősen mint amikor az ember besokall egy illattól, hanem olyan Úristen de finom módon:)

2018 Augusztus 11.
Álmomban se gondoltam volna, hogy milyen nagy lesz a szerelem egy Poison illattal. Sosem volt az én világon a többi Poiso illat, az új Pure tetszett de amikor a boltban választani kellett sose ő jött velem haza. Nem vagyok próbálkozós természetű, maradok inkább a bevált kedvenceknél. De...
Egy nagy bevásárlás alkalmával a parfüm mániás édesanyám berángatott engem egy parfüm boltba és amíg ő "elveszett" úgy gondoltam én is hogy megszimatolok pár újdonságot. Nos akkor csak papírra fújtam (Mint mindent először..) aztán haza fele -jövet nem bírtam megállni, hogy ne szagolgassam folyamatosan. Következő alkalommal már önszántamból mentem be a parfümériába és kipróbáltam magamon is. És még mindig tetszett !! Az volt körülbelül egy hónapja. Aztán mikor édesapám kérdezte, hogy mit hozzon külföldről én rögtön rávágtam, hogy ezt kérem :) most egy kicsivel több mint 1 hete van meg nekem és nagyon spórolok vele, ami nem nehéz ugyanis most látom, hogy EDT és annak ellenére tartós.

Egyébként az illatjegyek:
Fej- gyömbér, vérnarancs és citrom
Szív- damaszkuszi rózsa
Alap- vanília, tonkabab, mogyoró és még valami amit magyarra nem tudok lefordítani.
Rajtam a citrom szinte meg se jelenik és a vérnarancsnak is inkább a édesebb "vanília narancs" verziója. Szerintem nyáron és átmehetni időben tökéletesen viselhető illat. Még 35°C felett sem fullasztó. Kíváncsian várom, hogy az esős őszi időben mit fog produkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

2018 Augusztus 11.

Egyébként az illatjegyek:
Fej- gyömbér, vérnarancs és citrom
Szív- damaszkuszi rózsa

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.