Best of Beauty 2019

Dior

Ár:   12 000 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: maybeshesamaybelline, Módosítva: 2017. április 24.

Ár:   12 000 Ft
Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Minden nő számára élvezetes és kényelmes viselet akár 16 órán át is, széles színválasztékkal, a szaténtól a matt változatokig.

Dior Rouge Dior Red Smile (080)
Ár: 8000 , Eladó: petrapapp
Állapot: Teljesen új, egyeltalán nem használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
Dior Rouge Dior Comfort & Wear 636 On Fire árnyalatban
Ár: Cserélni szeretném , Eladó: Borzee
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, vagy utalás után küldöm postán/Foxposttal
natulcien

2018. augusztus 22.

Egy kedves KM-esen keresztül jutottam egy teszterhez, és nagyon megörültem, hogy kipróbálhatok egy igazi luxus terméket elérhető áron. Azt kell mondjam nagyon örülök, hogy nem ruháztam be egy 12 ezres rúzsba, ami teljesen az ingerszintem felett van egyébként is, no de ezért a termékért meg pláne. Nekem hatalmas csalódás ez a Diortól. Próbáltam több verzióban, próbáltam több módszerrel fixálva, de ez a rúzs egy Rimmel kategória, sőt. Lehet ha random lekapok egy drogériás rúzst még az is jobban teljesít, mint ez a termék. Kb. Alverde szinten van. A tartóssága vicc. Evés, ivás nélkül, csak beszélgetés okán is lekopik röpke 2 óra alatt. Nagyon krémes, lágy formula, szép természetes, hidratáló finish, alig pigmentálva. Egy Pupa is jobb ezerszer, mint ez a rúzs, a Bobbi Brown rúzsokkal pedig egy lapon sem említhető. Nem szárít, amúgy egyenletesen kopik, de szerintem teljesen használhatatlan rúzsként. A szín maga csodás, hogy valami jót is mondjak, de ez nagyon kevés egy luxus márkától. Nem érdemes többet 1 csillagnál és teljes pénzkidobásnak tartom. Amúgy a termék tökéletes állapotban került hozzám, ellenőriztem, nem járt le a szavatossága, nincs mentség Dior, ez nem jött össze, engem pedig nem fogtatok meg vásárlónak. Az egy amiért érdemes ezzel a rúzzsal próbálkozni, hogy szembesüljön egy nő azzal, hogy nem biztos, hogy a luxus kategória annyival jobb. Így, hogy próbáltam, nincs hiányérzetem. Maradok Bobbinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

maybeshesamaybelline

2017. április 9.

999-es, klasszikus, gyönyörű, elegáns piros. Krémes és nagyon tartós, egy idő után lemattul,de nekem tetszik így is. Szerintem maga a luxus és elegancia. Nagyon szeretem és mindenképp érdemesnek tartom hogy az ember egyszer az életben rászánja magát, alapdarab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Antioxidánsok: BHT, Propyl Gallate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Lanolinból származó, szintetikusan előállított, zsírhoz hasonlatos kötőanyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló és emulgeáló hatású összetevő, de Paula Begon szerint emollient funkciója is van, vagyis bőrpuhító hatással is rendelkezik. A leggyakrabban ajakrúzsokban, szájfényben találhatjuk meg.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.