Dior

Ár:   17 790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kamea, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2022. szeptember 28.

Ár:   17 790 Ft
Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

"Ragyogó árnyalatokban tündöklő ajkak, egész napon át tartó puha, komfortos érzettel: a Dior az intenzív árnyalatok és a hosszan tartó kényelem iránti igényeket is kielégíti. A Rouge Dior Forever ajakrúzs 16 órán át* érintésálló marad, még a textilekkel szemben is.
Tökéletes couture kiegészítőként szolgáló, éjkék, matt tokját a nádfonatmintás Dior-övben megjelenő „CD” monogram díszíti. A Rouge Dior Forever elérhető az ikonikus Dior-árnyalatokban."

Kamea

2022. szeptember 26.

525 Forever Chérie. Ismét vak színválasztás.
A kartondoboz is, amiben érkezik és maga a rúzs műanyag borítása is matt a magasfényű műanyag helyett. Elmaradt róla az ezüstdíszítés is. Nekem nem tetszik, olcsóhatású lett így.
A textúra szinte teljesen megegyezik, a szín pedig majdnem ugyanolyan, mint a Rouge Dior 720 Icóne, a Velvet szériából. Csak ez egy árnyalattal világosabb, halványabb. Egyértelműen egy meleg rózsás, hétköznapokon is hordható árnyalat. Nem túl élénk, ugyanakkor mégis felélénkíti az arcom. Kellemes állagú, az ajkakon finoman terül, a finish-e matt. Ennek ellenére nem szárít és nem ül bele a száj redőibe. Nagyon tartós, jól bírja az evés-ivást is, szépen kopik. Én nagyon könnyen fel tudom applikálni, nem ütköztem vele nehézségekbe. Pigmentált, kétszer átmegyek vele az ajkakon és már ott is van a szín a szájon. A matt állaga miatt újrarúzsozásnál célszerű az elfáradt réteget letörölni a szájról, majd ezt követően frissíteni, különben előfordulhat, hogy apró gombócokba csomósodik a festék.
Az Icóne-nal együtt a kedvenc őszi árnyalataim lettek, de így se lettek a jelenleg első számú Sensai rúzsom trónfosztói.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 26.

525 Forever Chérie. Ismét vak színválasztás.

Bettina0225

2022. szeptember 7.

Nagyon kíváncsi voltam, ugyanis ez az első stiftes nem elkenődő rúzs a piacon. Kettő színben rendeltem meg:

- 505 Forever Sensual (szürkés rózsaszín nude)
- 879 Forever Passionate (vörös)

Megszokott Dior csomagolásban, illatosított rúzsok, annyi különbséggel, hogy az ezüst rész a tokkal együtt teljesen matt. Gyönyörű a csomagolás, tényleg nagyon mutatós. A rúzsok színei teljesen élethűek a honlapon feltüntetett képekkel, persze ez bőrtipustól is függ. Nekem ez a két fent említett árnyalat teljesen passzol a világos bőrszínemhez. Jól kézreáll, viszont a felapplikálása ügyességet és szájceruzát is igényel (de nem minden esetben). Szokatlan a kerek, vékony formája (ami a Sensai Contouring rúzsára emlékeztet) és lassan, ügyeskedve kell felvinni. Aki nem tapasztalt és rohanósak a hétköznapjai, annak nem biztos, hogy kedvence lesz, ugyanis ha nem precízen visszük fel, akkor nem szép az összhatás.
Mivel nem elkenődő matt rúzs, így én aláhidratáltam Blistexel, de nem kellett volna, ugyanis nem olyan jól tudott megszáradni és nyomott hagyott. Miután hidratálás nélkül vittem fel és hagytam időt neki a száradásra, úgy már teljesen rendben volt és tényleg BÁMULATOS. Komolyan!
Kiállta a csók,kávé,pizza próbát és még úgy is tökéletesen állt. Poháron se hagyott nyomot. Persze azt meg kell hagyni, hogy 16 órán át nem fog tartani, főleg evés/ivás miatt. De sokáig bírja és szépen kopott. Kellemes viselni, könnyű és nem tapadnak össze az ajkak. (mint minden matt rúzsnál minimális ragadós érzése van de egyáltalán nem zavaró) Egyszerűen, nyom nélkül lejött én sima micellás vizet használtam hozzá. Esténként érdemes hidratálni az ajkakat, ha tudjuk, hogy másnap ezt a rúzst használjuk, ugyanis mint említettem nekem az előtte való aláhidratálással nem jól száradt meg és nyomot hagyott.

Összehasonlítva a Dior Forever Liquid-del, azt tudnám mondani, hogy ugyanaz az összhatás, csak stift formában ami több precizitást igényel, viszont ennél nagyobb a színválaszték. Megéri beruházni rá és szerintem még fogok más színeket is rendelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 7.

- 505 Forever Sensual (szürkés rózsaszín nude)
- 879 Forever Passionate (vörös)

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.