Dior

Ár:   $35   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RenataB, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Ár:   $35
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek

Rouge Dior Liquid a Dior első folyékony rúzsa, többféle hatással és meglepő színhatással. A Rouge Liquid kényelmes viselésű és teljes fedesű. Telíti az ajkakat. 12 órás hosszan tartó hatás.

3 élénk kivitelben kapható: matt, metálos és szatén.

Dior Rouge Liquid folyékony rúzs több árnyalatban
Ár: 2990 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Ár: 8500 Ft , Eladó: reka.toth1998
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes atvétel
LililiL

2019. január 17.

Nekem nagyon tetszik! Korábban nemigazán használtam semmilyen rúzst, de ezek a folyékony matt termékek megtetszettek. A 265 ös színt vettem meg, és mivel nekem rettentő száraz szokott lenni a szám mindig teszek alá bioderma ajakbalzsamot. Nemtudom ez mennyire szakszerű vagy szakszerűtlen :D mindenesetre nekem utána a helyén marad, és meg is szárad de ilyen kellemes állagú marad. nemis nagyon fogja meg a poharat iváskor meg semmit, és nekem nagyon szépen kopik. Így elhalványodik vagy nemistudom. Váratlanul szép, amíg friss, órákkal késöbb, és még evés után is. Szerintem remek termék bár nincs sok tapasztalatom. Valójába első rúzsom :D ezt vettem meg egy matt Lagerfeldet, az is remek, de ez hosszabban tart :) A kettőt szoktam váltogatni. Egyszer történt hogy nem viselkedett túl jól a számon, de szerintem aznap túl sokat vittem fel, néha még megy a bénázás a rutin hiányából fakadóan, de a többi alkalommal mikor eltaláltam a mennyiséget, pompás volt :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. november 11.

Minőség, kompromisszumok nélkül!
Hűha... a legjobb, amit ebben a kategóriában eddig használtam. Lekörözte még az EL Lip Potion-t is.
A 427 Delicate - szatén finish-üt választottam, és most nagyon beletrafáltam, úgyhogy első számú kedvencem lesz, ebben biztos vagyok. A színe kellemes núdos, de cseppet sem sápasztó árnyalat. Nem szárít, nem ül be az ajak redőibe és a tartóssága is rendben van. Amit ígér, azt (gondolom a 12 óra kivételével) maradéktalanul teljesíti és bármennyire hihetetlen, tényleg nagyobbítja, teltebbé teszi az ajkakat. Az íze kicsit édes-parfümös, nem rossz, de felesleges. Az applikátora különleges, könnyen használható.

+ egyetértek @CRD véleményével, én is utálom, ha bármi gagyi csomagolású, mert nem is hiszem el, hogy az, ami benne van, jó lehet. Természetesen ebben az esetben erről szó sincs: kívül és belül is egyaránt tökéletes.
Kategóriájában hibátlan, ki kell, hogy mondjam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. november 11.

Minőség, kompromisszumok nélkül!

Kategóriájában hibátlan, ki kell, hogy mondjam!

florcsiii

2018. július 16.

A 797-es Savage árnyalatot birtoklom, amelynek matt finishe van. A csomagolás gyönyörű, szokásos Dior. Magának a rúzsnak gyönyörű sötét bogyós színe van. Az ecsete ennek is tökéletes, van benne egy kis mélyedés, ami ilyen kis rúzs raktárként funkcionál. Egy mártással bőven ki lehet festeni mindkét ajkamat (pedig teltebb ajkaim vannak). Mondjuk az is sokat segít, hogy nagyon erősen pigmentált. Az illata klasszikus Dior. Szinte rögtön mattra szárad, de nem kőmattra, hanem ilyen selymesre, egyszerűen tökéletes. Nyomot alig hagy, a kopása egyáltalán nem feltűnő. Viszont egy dolog nagyon nem tetszik: miután megszárad és eltelik kb 5 perc az ajkaim belső részén lesz egy réteg, mintha oda vándorolna a felesleg, és az így pereg, nagyon idegesítő. De nem érzem úgy, hogy többet kennék fel, mint amennyit kellene, főleg, hogy ilyet még egyik rúzsomnál sem tapasztaltam. Ez a réteg kívülről egyáltalán nem látszik, még szerencse. Csak ezért 4*, amúgy egy csodálatos termék.

UD: Az első véleményem óta eltelt fél év és bővült a készlet még 2 árnyalattal :D De először is, a fent említett réteg eltűnik, ha primert kenek alá, szóval a probléma megoldva. A két árnylatom 788 Frenetic Satin és 574 Lively Matte. A 788-as egy málna rózsaszín apró kék/rózsaszín és ezüst csillámokkal. Mivel ez nem egy matt verzió, ezért nem is vártam hogy leszáradjon, de valamennyire mégis sikerül neki. Az evés/ivást ez a verzió sokkal kevésbé torelárja, de szépen lejön az egész egyben, szóval legalább nem marad fent semmi :D Az 574-es egy hétköznapi koszos rózsaszín, ugyanolyan jó minőséggel, mint a 797-es társa. Több szín beszerzése már felesleges lenne számomra, de ezekért a rúzsokért nagyon szívesen nyúlok, mostmár 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

mikkamakka75

2018. július 2.

Egy metàlos sötètròzsaszín (Spicy Metal) van meg, amit ma teszteltem èlesben. A szín hasonlít az E. L. Candy Shimmer rùzsàhoz, csak ez sokkal teltebb szín ès tartòsabb viselet. Az ajkaimat nem nagyon "telítette" (vagy csak nem vettem èszre, mert nemigen van mit telíteni), a 12 òràs bàrmilyen hatàs is erős tùlzàs. Ivàst, òvatos (nem zsíros) evèst tùlèlt, de 3-4 òra elteltèvel azèrt bőven volt mit javítani az összkèpen. Ez a vilàgos szín nem kopik feltünően csùnyàn, de nem is egyenletesen. Korrigàlni egyszerű, az applikàtor jò, gyorsan szàradò formula. Kicsit szàrít, mint engem kb. minden rùzs ès szàjfèny. Elègedett vagyok vele, de messze nem àlmaim rùzsa..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 2.

laanyka

2018. május 29.

Alapvetően nem szeretem a dior sminktermékeket, szerintem sokkal-sokkal gyengébbek, mint amilyennek az áruk alapján lenniük kellene. Azért kíváncsiságból megnéztem a pink változatot ebből a termékből (nagy pink-rúzs mániás vagyok). Brutális ez a szín, elképesztően csillogós-metálos. Megkockáztatom, hogy ilyen ragyogó pink szájra való terméket még nem láttam (pedig van egy jó pár mindenféle márkától).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

RenataB

2017. december 3.

Nem tudom, hogy csak én vagyok ilyen béna, de nem tudtam az előző hozzászóláshoz a csillagokat beállítani.
Na de most megteszem. Abszolút őt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Na de most megteszem. Abszolút őt csillag.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, BHT, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.