Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lorenzo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. május 6.

Kiszerelés:   50 ml, 100 ml és 200 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2015.

Illatcsalád: aromás

Illatjegyek: ámbra, bergamot, levendula, szecsuáni bors, vetiver, geránium, pacsuli

Ár: 25,000 Ft , Eladó: Thomas
Állapot: 80 ml (képen látható mennyiségben), Helyszín: Budapest I, XI, XII, fizetés: személyes átvétel, postán maradó, foxpost
Dior Sauvage EDT 5ml/10ml
Ár: 1900 Ft / 2900Ft , Eladó: Parfumaddict
Állapot: 5ml / 10ml fújós üvegben, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz, utalás után posta / foxpost

Kicsike38

2021. február 24.

Az tény, hogy nagyon karakteres illat, tudni kell viselni. Kisfiúknak nem való. :) Én imádom a férjemen. Brutálisan tartós!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 24.

Edwin

2020. október 26.

Sokak által magasztalt illat, és valóban megfordulnak viselője után.
Kezdetben nagyon friss.
A bergamot az uralkodó jegy egy enyhén fűszeres tárrssal az oldalán, és egy magabiztos mennyiségű ambroxán kíséretében.
A leszáradás egy egészen férfias egyveleg, melyben az ambroxán domináns marad, érzésre mindez fás alapokon nyugszik.

A projekciója is terjedelmes az első 2 órában, majd közelebb merészkedik a bőrhöz, aztán elillan.
Rajtam 4-5 órát bír mindössze az edt, az edp azonban kétszer ennyit.

Nekem a bajom vele az, hogy hihetetlenül szintetikusnak érződik. Tudom, ilyen a designer világa, de ez egy kiemelkedő példája ennek.
Annyira kémcsőben készült illata van, hogy ilyen magas áron ez már zavaró is lehet, és ez vegyül a parfümöt körülölelő hype-al is ráadásul.
Ettől függetlenül jól esik érezni az illatát, tehát valamit tényleg tudnak/tudtak.

Annyira népszerű, hogy minden egyediségét el is vesztette vele (a népszerűség egyik átka).

Ha önmagában vizsgálom a parfümöt, végülis megérdemelne 5 csillagot, ilyen gyenge tartósság mellett inkább csak 4-et.

Ha a fent említett tényezők nem zavarnak, vegyél nyugodtan, mert nem fogsz csalódni, de ha valami különlegesre/egyedire vágysz, akkor engedd el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Sokak által magasztalt illat, és valóban megfordulnak viselője után.
Kezdetben nagyon friss.

Rajtam 4-5 órát bír mindössze az edt, az edp azonban kétszer ennyit.

i.napcsi

2020. július 22.

Szerintem is iszonyú ez kotyvalék és szégyen is a DIOR háztol egy ilyen jellegtelen parfüm!Nem is értem a kifutók tele vannak extra ruhákkal és modellkkel a parfümök meg egyre silányabbak és jellegtelenebbek!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 22.

Martin15

2020. július 22.

Próbáltam...kétszer, hátha elsőre volt borzasztó, de nem...másodjára is... Kb régi fa dezodorra ráfújnék rexona dezodort. Nem értem mire kapták fel, mondjuk elfogult vagyok az édes parfümökkel szemben, de hölgy ismerősöm is azt mondta, hogy nagyon nem. Tartósnak tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

dnl

2020. január 4.

Nahát..
találkozóm volt ma egy nagyon szép lánnyal (Westend..), és hamarabb odaértem mint Ő. Nem akartam a telefonomat nyomkodni addig mint egy fogyatékos zombi, ezért beugrottam a duglászba.
A lehető legegyedibb helyre jöttem, gondoltam magamban:
- Blú deh csánnel edp. palack üres ... hmm
- Az új koronakupakos daucs en gápáánáh is üres.. hmm..
- Ván milliony alján kevéske lötyög.. hm..

Elkezdtem szagolgatni az "illatokat" unalmamban, amikor arra lettem figyelmes, hogy egy 160 cm-es, kigyúrt, szedett szemöldőkű, fuxos rejtett erőforrás ezt tartja a kezében. Kicsit be volt lassúlva, elfáradhatott a sok 12 órázásban. Kb. 9et applikált magára ebből a csodaszerből.. tovább már nem számoltam.. amikor odatotyogott a női részlegről a barátnője a rózsaszín nadrágjában, a hatalmas műpilláival, és körmeivel.. akárcsak Kelemen Annácska.. csak barna kivitelben.. értitek.. és feltette a költői kérdést élete Nagy szerelmének:
- Na, mehetünk Mucikám?

Nemcsak Mucika ment el a barátnőjével, hanem a kedvem is az egésztől.
Kisvártatva odébb álltam, hogy megszagoljak valami mást, amikor egy dekoratív 30-as Nő is betért az üzletbe, és a első útja ehhez az illathoz vezetett.
Nem értem mi az Isten van ebben az illatban, ami ennyire vonzza a tömegeket?

Mai napig nem értem..
.. Pedig annyi sok szép illat van ebben az árkategóriában..

Primitív ócska illat ez, tucatembereknek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Nahát..
A lehető legegyedibb helyre jöttem, gondoltam magamban:
- Blú deh csánnel edp. palack üres ... hmm
- Az új koronakupakos daucs en gápáánáh is üres.. hmm..
- Ván milliony alján kevéske lötyög.. hm..

- Na, mehetünk Mucikám?

Nemcsak Mucika ment el a barátnőjével, hanem a kedvem is az egésztől.
Nem értem mi az Isten van ebben az illatban, ami ennyire vonzza a tömegeket?

Mai napig nem értem..
.. Pedig annyi sok szép illat van ebben az árkategóriában..

Primitív ócska illat ez, tucatembereknek

emb1p3

2019. november 18.

Két ismerősömön éreztem eddig, az egyikőjük megabiztos, vonzó harmincas, pragmatikus reál-típus, a másik egy 70+-os, nyugdíjaskorú, de még mindig aktív humánértelmiségi. És valahogy a második karakternek sokkal jobban állt, úgyhogy ez az én olvasatomban energikus bácsi-illat, és bár afelé tart (mint mindannyian, memento mori), de Johnny Depp még nem elég öreg hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

superbeni007

2019. augusztus 29.

A Dior szegyene!Egyszeruen undorito...modern kori gusztustalan szintetika!10/-1

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 29.

A Dior szegyene!Egyszeruen undorito...modern kori gusztustalan szintetika!10/-1

emeseee6

2019. június 14.

Imááádom <3 Hálisten az olasz pasik is,lépten nyomon megcsap :D Most itthon kell töltenem néhány hónapot,hát rendesen hiányzik,zongorázni lehet a különbséget,hogy itt milyen szagok terjednek ehelyett -.- :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Marcsi66

2019. május 24.

Elnézést előre is! Szerdán a reptéren szagolgatta a fiam,és nagyon lelkes volt,ma direkt be is ugrott a parfümériába,h újra próbálhassa,mintát is kért belőle,az EDP -ből szintén,,,,Most sikerült éppen lebeszélnem,de ha annyira akarja,veszek itt belőle egy fújóst.Sajnos egyik rosszabb mint a másik véleményem szerint,tipikus ripacskodás felé húz,pedig az illatjegyek nem rosszak,mégis a hatás negatív....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 24.

karesz55

2019. április 18.

Negatív vélemények, tucat, túl hypeolt, jelzők ide vagy oda, ez az egyik legjobb parfüm amit eddig éreztem. A legtöbbet használt parfümöm. Mindig tartok belőle otthon és akárhányszor benézek a szekrénybe és elgondolkodom, hogy az nap mivel fújam be magam, akkor 10/6 választás rá esik. Pedig akad választék bőven. Nálam abszolút best.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)