Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lorenzo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 23.

Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Normál

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: aromás

Illatjegyek: ámbra, bergamot, levendula, szecsuáni bors, vetiver, geránium, pacsuli

Dior Sauvage edt
Ár: 2000 ft/5ml 3300 ft/10ml , Eladó: Erica
Állapot: 5 ml/10 ml fújós, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta
Dior Sauvage EDT 10 mls fújós
Ár: 3500 ft , Eladó: blankababa
Állapot: 10 ml, Helyszín: Zala, fizetés: fizetés banki utalással, postával küldöm
dnl

2020. január 4.

Nahát..
találkozóm volt ma egy nagyon szép lánnyal (Westend..), és hamarabb odaértem mint Ő. Nem akartam a telefonomat nyomkodni addig mint egy fogyatékos zombi, ezért beugrottam a duglászba.
A lehető legegyedibb helyre jöttem, gondoltam magamban:
- Blú deh csánnel edp. palack üres ... hmm
- Az új koronakupakos daucs en gápáánáh is üres.. hmm..
- Ván milliony alján kevéske lötyög.. hm..

Elkezdtem szagolgatni az "illatokat" unalmamban, amikor arra lettem figyelmes, hogy egy 160 cm-es, kigyúrt, szedett szemöldőkű, fuxos rejtett erőforrás ezt tartja a kezében. Kicsit be volt lassúlva, elfáradhatott a sok 12 órázásban. Kb. 9et applikált magára ebből a csodaszerből.. tovább már nem számoltam.. amikor odatotyogott a női részlegről a barátnője a rózsaszín nadrágjában, a hatalmas műpilláival, és körmeivel.. akárcsak Kelemen Annácska.. csak barna kivitelben.. értitek.. és feltette a költői kérdést élete Nagy szerelmének:
- Na, mehetünk Mucikám?

Nemcsak Mucika ment el a barátnőjével, hanem a kedvem is az egésztől.
Kisvártatva odébb álltam, hogy megszagoljak valami mást, amikor egy dekoratív 30-as Nő is betért az üzletbe, és a első útja ehhez az illathoz vezetett.
Nem értem mi az Isten van ebben az illatban, ami ennyire vonzza a tömegeket?

Mai napig nem értem..
.. Pedig annyi sok szép illat van ebben az árkategóriában..

Primitív ócska illat ez, tucatembereknek

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Nahát..
A lehető legegyedibb helyre jöttem, gondoltam magamban:
- Blú deh csánnel edp. palack üres ... hmm
- Az új koronakupakos daucs en gápáánáh is üres.. hmm..
- Ván milliony alján kevéske lötyög.. hm..

- Na, mehetünk Mucikám?

Nemcsak Mucika ment el a barátnőjével, hanem a kedvem is az egésztől.
Nem értem mi az Isten van ebben az illatban, ami ennyire vonzza a tömegeket?

Mai napig nem értem..
.. Pedig annyi sok szép illat van ebben az árkategóriában..

Primitív ócska illat ez, tucatembereknek

emb1p3

2019. november 18.

Két ismerősömön éreztem eddig, az egyikőjük megabiztos, vonzó harmincas, pragmatikus reál-típus, a másik egy 70+-os, nyugdíjaskorú, de még mindig aktív humánértelmiségi. És valahogy a második karakternek sokkal jobban állt, úgyhogy ez az én olvasatomban energikus bácsi-illat, és bár afelé tart (mint mindannyian, memento mori), de Johnny Depp még nem elég öreg hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

vetro

2019. október 9.

Ez egy trendi férfias illat. Nagyon jó tartóssággal és vetítéssel !!!!!!!!!!!!!!
Lehet, hogy Neked nem tetszik, de ez egy világelső termék ne feledd, és tartsd tiszteletben ha igazán szeretsz az illatokkal foglalkozni !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 9.

superbeni007

2019. augusztus 29.

A Dior szegyene!Egyszeruen undorito...modern kori gusztustalan szintetika!10/-1

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 29.

A Dior szegyene!Egyszeruen undorito...modern kori gusztustalan szintetika!10/-1

emeseee6

2019. június 14.

Imááádom <3 Hálisten az olasz pasik is,lépten nyomon megcsap :D Most itthon kell töltenem néhány hónapot,hát rendesen hiányzik,zongorázni lehet a különbséget,hogy itt milyen szagok terjednek ehelyett -.- :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Marcsi66

2019. május 24.

Elnézést előre is! Szerdán a reptéren szagolgatta a fiam,és nagyon lelkes volt,ma direkt be is ugrott a parfümériába,h újra próbálhassa,mintát is kért belőle,az EDP -ből szintén,,,,Most sikerült éppen lebeszélnem,de ha annyira akarja,veszek itt belőle egy fújóst.Sajnos egyik rosszabb mint a másik véleményem szerint,tipikus ripacskodás felé húz,pedig az illatjegyek nem rosszak,mégis a hatás negatív....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 24.

karesz55

2019. április 18.

Negatív vélemények, tucat, túl hypeolt, jelzők ide vagy oda, ez az egyik legjobb parfüm amit eddig éreztem. A legtöbbet használt parfümöm. Mindig tartok belőle otthon és akárhányszor benézek a szekrénybe és elgondolkodom, hogy az nap mivel fújam be magam, akkor 10/6 választás rá esik. Pedig akad választék bőven. Nálam abszolút best.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

NZsigmond

2019. április 16.

Elmentünk parfümöt vásárolni a barátnőmmel tegnap. Ez lett a végeredmény! Neki ez az illat tetszett a legjobban. Nekem nem! Megvettük! Sajnos! Mert hogy ugye Ő fog szagolgatni alapon ez kell nekem .Egyszerűen nem állom magamon ezt az illatot,szinte falra mászok tőle.Olyan érzésem van mintha egy kád cukros vízben fürödtem volna meg miután befújtam vele magam. Próbáltam megkedvelni ,szagolgatni,de ez nem egy érett férfinak való illat.Egy huszonéves ecsetfejű cicanadrágos fiúkának való ,vagy esetleg ez lehet a kisebbség új Vánmillionja .Én senkinek nem ajánlanám .Olcsó bazári portéka ez , nem pedig férfi illat. De legalább tényleg olcsó lenne... Ma befújtam vele magam újra adok neki még egy esélyt alapon. A párom később bejött a szobába ,beleszagolt a levegőbe, majd a következő párbeszéd zajlott le:
- Mi ez az illat?
- A parfüm amit választottál nekem.
- Olyan minta borotvahab szag lenne itt .
-Na ugye, mondtam hogy ez szar.
-Sajnálom.
-Megyek zuhanyozni.
Attól pedig teljesen kivagyok ,hogy ha ránézek az üvegre azt az igénytelen kifestett, kigyöngyözött Dzsoni Deppet látom magam előtt. Szerintem pont neki való ez az izé.Sajnálom kidobni,esetleg légfrissítő lesz belőle .Pfuu mekkora hülye vagyok hogy kifizettem. Jobb lett volna ha elbulizzuk az arát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 16.

- Mi ez az illat?
- A parfüm amit választottál nekem.
- Olyan minta borotvahab szag lenne itt .
-Na ugye, mondtam hogy ez szar.
-Sajnálom.
-Megyek zuhanyozni.

Bettu

2019. március 13.

Páromnak tetszik nagyon ez az illat. Ma befújta magát vele a boltba.. én újra beleszerettem.🤭
Tartós illat, be kell szereznünk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Tartós illat, be kell szereznünk. :)

piccem

2019. február 9.

Miért van az hogy női illatokban negyed annyi sem tetszik mint a hímeknek gyártott vonalon?! :( Ez az egyik legeslegjobb! Csak férfias férfiakon tudom elképzelni, vagány, mindent elsöprő, könyörtelen egyedeken, akik a falhoz vágnak ha úgy kell, mint a kedves exem akin megszerettem :) Ha megérzem valakin, akkor nagyon visszafogottnak kell lennem, hogy ne vessem az illetőre magam...létezik olyan, hogy illat fétish?..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színezék. Lila színű.