Dior

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 2.

Kiszerelés:   60 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2018

Fejillat: bergamott

Szívillat: levendula, szecsuani bors, csillagánizs, szerecsendió

Alapillat: ambroxan, vanília

Ár: 20000 HUF , Eladó: HipsterDoe
Állapot: 60 ml-es kiszerelés, meyből kb. 5-10 ml hiányzik, Helyszín: Kecskemét, fizetés: Megegyezés szerint
Ár: 20000 , Eladó: isandor
Állapot: 100ml kiszerelés. 95ml van benne jelenleg., Helyszín: Budapest., fizetés: írj megegyezünk (izsaksandor@gmail.com), de a személyes átvételt preferálom.
Lapo

2019. június 23.

Ez az illat minden, csak nem Johnny Depp (az EDT még kevésbé).. és bár, nyilván az általa alakított főszereplők karaktere mondatja ezt velem, mintsem a magánélete ismeretei alapján jelzem ( :D ), de azt gondolom, a Dior sem az utóbbi alapján választotta "arcnak" ehhez a parfümhöz..
Ellenben nagyon-nagyon sok pénzébe kerülhetett, hogy Johnny modellt álljon a marketing portfólióhoz, ugyanis ha valakiben, benne nagykanállal mért deviancia lakozik a mai (?) sztárok közül.. Tulajdonképpen ezért szeretjük.. a Hölgyek még inkább.. :)

Ebben az illatban elég sok minden megtalálható, de a tömeg által kedvelt és szeretett konfekción kívül az ég világon semmi.
Nem kérdés, hogy óriási siker lett (legfőképp üzleti de minden más szempontból is) és az sem hogy imádják a Hölgyek.. de "hősünk" karaktere ennél jóval többet kívánt volna..

(Nem.. nem egy újabb "sz@r ez az illat" vélemény van részemről kialakulóban.. de ha Ti, kedves Hölgyek.. ha az igazi FÉRFIT keresitek, a legkevésbé ajánlott egy, ezt az illatot használó, elvileg igényes és ígéretes férfibe (?) botlanotok.. Véleményem szerint semmi más nincs mögötte, csak a magamutogatás és a pöffeszkedés..

(anno vásároltam belőle egy üveggel...próbáltam megérteni a "hype"-ot.. kevés sikerrel..)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 23.

oznob64

2019. május 23.

Átütő, púderes-ámbrás illat egy kis fűszerességgel, nagy projekcióval, rendkívüli tartóssággal (14-16 óra bőrön). Az egyik kedvenc parfümöm, inkább estére ideális, és/vagy hűvösebb időjárás alkalmával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

albertinablogg

2019. március 14.

Azon ritka férfi parfümök egyike, ami nagyon tetszik. Sosem választanék reklámarc alapján parfümöt, de mikor megláttam, hogy Johnny Depp a Sauvage arca 😍😜 (sajnos most ismertem meg az illatot) vagy háromszor megnéztem egymás után az egy perces kisfilmet. Istenem, annyira izgatta a fantáziámat, hogy ma bementem a Marionnaudba. Fújtam az Edp-ből és az Edt-ből is külön-külön papírra. Egyértelmű a különbség.🧐 A parfüm verzió mélyebb, fűszeresebb, míg a toilette frissebb, tisztább. Nekem mindkettő nagyon tetszik, de ha választanom kell, akkor az Edp felé húz a nózim, nekem az Edt kicsit harsány és tolakodó, vizes. Leszáradáskor egyértelműen ott a levendula, a bors. Az ambroxán pedig mélyít rajta. Az edt citrusosabb, de annál is jól érződik a levendula. Egy baj, hogy szerintem közepesen tartós, nem egy YSL Opium, de ettől nagyon finom. Kissé a Prada Luna Rossa bőrközeliségére hajaz, ideális nyárra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Encilla

2018. április 30.

Igazi vadállat illat, nagyon erotikus! Tutira megveszem a férjemnek. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Igazi vadállat illat, nagyon erotikus! Tutira megveszem a férjemnek. :)

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Színezék. Lila színű.