Dior

Ár:   19 490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orchidea8627, Módosítva: 2016. április 18.

Ár:   19 490 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

2016-os tavaszi limitált kiadás

2 árnyalatban kapható

• 001 Glowing Pink
  • 002 Glowing Nude

anikoannie

2019. július 20.

Az egyik legjobb highlighterem ami valaha volt! Ha ez van rajtam mindig agyon dicserik a sminkem! Ott ragyog ahol kell nem tul sok de nem is keves! A tartoja is szuper bar nekem kettetort ami azert erdekes mert ugyanez a tipusu bronzer is megvan es az is arra a sorsra jutott pedig vigyazok ra... ettol fuggetlenul megkapja az 5 csillagot mert a vegeredmeny elkepeszto :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

mamamiaKlauka

2017. szeptember 5.

Nagyon jó fénypúder :) nagyon szeretem. Télen a 02-t, nyáron a 03-at használom. (Ahol élek, van 03-as is, bronz). Tökéletes, gyönyörű :) megéri az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Isabelle

2017. március 4.

Nekem a 001-es Glowing Pink árnyalatot sikerült beszereznem végre belőle. Először is a külső: imádom a nehéz fém tartót, belül tükörrel, ha elfogy valamikor akkor is a táskámban fog lapulni mini tükörként :D. A virágos minta gyönyörű, selymesen csillog ,a színe is nagyon szép. Ezüstös, kissé hideg, lehelletnyi rózsaszín töredék látható benne de épphogycsak.Nagyon finomra őrölt ,selymes ,nincs nagy csillám benne. A fehér , ill. fehérebb bőrűeknek tökéletes hatást kölcsönöz. A mini kabukit is szeretem, elegáns, egyszóval Dior :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 4.

orchidea8627

2016. október 23.

Nekem is a 002-es Nude Glow van meg és amióta megvettem 90%-ban csak ezt használom.
Van egy pár highlighterem de ez a formula+szín páros tökéletes. Csak azt sajnálom hogy ebbe a gyönyörű fém tokba nem árulnak utántöltőket.
A fénye isteni barackos-bézses-rózsaaranyos, a legsötétebb őszi napon is gyönyörű fényt csal az arcra.
Nagyon pigmentált és szépen feltapad a bőrre, tartós, nap végén is ott van.
Nagyon sajnálom hogy nem egy állandó termék, szomorú leszek ha egyszer elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Nagyon pigmentált és szépen feltapad a bőrre, tartós, nap végén is ott van.
Nagyon sajnálom hogy nem egy állandó termék, szomorú leszek ha egyszer elfogy.

eperkeszederke

2016. szeptember 14.

Ezt nem lehet szavakba foglalni... Valami csoda ez a highlighter!!! Nagyon-nagyon elégedett vagyok vele, gyonyoru a színe es vegre megtaláltam ami az en bőrtónusomhoz illik. A 002-es, ami a képen a jobb oldali, egy zseniális szin azoknak akiknek kicsit barnább a bőre, ugyanis olyan gyönyörűen beleolvad a kreol színbe hogy csak akkor látszik amikor a fény éppen olyan szögben éri. Tehát abszolút nem egy csillamporos diszkógömb hatás a végeredmény, hanem egy nagyon selymesen fénylő kis extra a sminkben. Én megtaláltam a "tökéletes" highlightert, az biztos, bátran merem ajanlani bárkinek! ☺️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.