Diptyque Paris

Ár:   32 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. november 14.

Ár:   32 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Volutes a Diptyque egyik alapítója, Yves Coueslant emlékéből táplálkozik: a 30-as években egy hatalmas óceánjáró fedélzetén Marseille-ből Saigonba utazott. A hajó kéményéiből az égbe szálló fehér füst, a méhviaszolt fával borított folyósok és korlátok, a „Le Khedive” cigaretta élvezetének hódoló elegáns hölgyek a fedélezeten, a hajóút megannyi varázslatos nevű állomása…

Illatjegyek: mandarin, rózsaszín bors, sáfrány, üröm, írisz, méz, mirha, szalmavirág, széna, benzoégyanta, dohány, pacsuli, sztóraxfa.

Lina6

2018. április 28.

Mintám van belőle. Adja a fent leírtakat egy az egyben. Tartóssága nagyon jó. Unisex. Illatélménynek jó. Nem, nem csak annak....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 28.

szabokrisztina7

2017. október 11.

a kedvenceim közé tartozik, egy álom... abszolút uniszex illat, meleg, de nyáron is hordható

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.