Diptyque Paris

Ár:   39 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: auberginecat, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Ár:   39 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Yves Coueslant, a legendás Diptyque egyik alapítója, Haipongban, Indokína északi részének pezsgő kikötőjében nőtt fel, ahol apja ügyvédként dolgozott. Édesanyja, aki nehezen viselte a forróságot és a hatalmas esőzéseket, hosszú órákon át pihent szobája csendes, nyugodt félhomályában. Esténként nagyon élvezte, ahogy az általa oly nagyra tartott tubarózsák illatát hozza a tenger felől érkező fuvallat. Az EDP változat olyan mint a hagyományos EDT vadabb és komplexebb variánsa."

Illatjegyek: galbánum, narancsvirág, jázmin, írisz, rózsa, tubarózsa, ámbra, benzoé, mósusz

Diptyque Paris Do Son EDP üvegében
Ár: 19000 , Eladó: jaguar86
Állapot: 75 ml / fotón látható mennyiség , Helyszín: Győr, fizetés: Átutalás után postázom, vagy foxpost feladás. Győrben személyes átvétel.
auberginecat

2018. április 18.

Isteni tubarózsa, figyelemfelkeltő, de nem harsány, jó szillázsú, de nem tolakodó. DE. Ez egy az egyben ugyanaz, mint a Gucci Bloom, rajtam legalábbis. Tökéletesen ugyanaz, pedig összehasonlítottam az Illatjegyeket, és a tubarózsán kívül azért vannak eltérések. Én nem tudom, kíváncsian várom mások véleményét az ügyben, mivel nem tudom eldönteni, hogy itt most valaki a vásárlókat akarja hülyíteni, vagy csak az én bőröm szórakozik. Ez pár évvel megelőzi a Bloom-ot, szóval részemről ez egy irgumburgum a Guccinak, hogy szinte egy az egyben lenyúlt egy illatot. Visszatérve a Diptyque-re: az illat, a kompozíció, a tartósság megérdemli egyébként az 5 csillagot. Szeretném a közeljövőben üvegében is beszerezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 18.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.