Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2015. február 16.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

Damayanti

2015. február 5.

Férfias illat. A tengeri jegyeket mindig szeretem, a tenger illata uniszex, de itt a tenger illatát szerintem nagyon megzavarja az abszolút nem hozzá illő menta, ettől valahogy szúrósabbá válik, kevésbé uniszex, inkább kifejezetten pasi illat, de abból sem a különösebben kellemes fajta... Talán jobb lett volna a mentás vonalat kihagyni belőle és csak egy hűs, tengeri illattal próbálkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

a.szabina

2013. március 1.

Tényleg elég unisex, ezért kiválóan alkalmas a nyári táborokra. :) Én szerettem, nagyon frissítő hatású, bár télen nem használnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

danacanahai

2012. március 4.

Nem szerettem... A szapanja sem az igazi: 75 g es draga... 1 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 4.

Nem szerettem... A szapanja sem az igazi: 75 g es draga... 1 pont

Ella

2011. szeptember 27.

Bármennyire is igyekeztem, nem tudtam felhabosítani, csak úgy szétfolyt és nekem is férfiasnak tűnt az illata. Hármaska.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 27.

onecrimsonnight

2011. augusztus 21.

Az illata nagyon frissítő, nyáron nagyon jó volt vele fürödni, bár az illata kicsit férfias volt nekem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 21.

noxibaba

2011. március 16.

Nekem olyan férfi tusfürdőnek hat. Az illata miatt. Frissítő illat, sokáig megmarad az illata, de az én bőrömet egy kicsit szárítja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 16.