DKNY

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. március 1.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Karakter:Virágos

Illatösszetevők: Barack, grapefruit, gyöngyvirág, rózsa, jázmin

Ár: 9900 , Eladó: hajagosvirag
Állapot: Új, Helyszín: Százhalombatta, fizetés: Kp vagy posta
Ár: 1200/2200 ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5/10 ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, Posta vagy Foxpost előre utalással

rozuska

2020. december 13.

Számomra egyfajta tucatillat a gyümölcsös vonalból. Nem szeretem igazán, tavasszal, esetleg nyáron tudom elképzelni, de akkor is csak nagy néha.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 13.

mlexa

2020. július 30.

Nagyon finom illat, szerintem a legtöbben kedvelik. A csomagolása igazán szép, öröm kézbe venni. Esküvőmre kerestem valami kis elegáns, nőies, tartós illatot, és ezt választottam. Egyedül a tartósságával nem vagyok megelégedve, rajtam alig bír ki pár órát. Így a Nagy Napra valószínűleg inkább mást választok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

Eszter8878

2020. június 20.

Isteni finom az illata. Igazából egyénisége nem nagyon van, tipikusan az a "mindenkinek tetszik" parfüm, de jò egy ilyen a bizonytalanabb napokra. Òrákkal később sem idegesìt, nem lesz vele tele az orrom. Viszont rajtam egyáltalán nem tartòs, többször ùjra kell fùjnom napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Kitti06

2020. április 22.

Karácsonyra kaptam és még több mint a fele megvan! Nagyon imádom , valami mennyei az illata. Ha lehetőségem lesz rá biztosan újraveszem, nagyon passzol hozzám! :) És mennyire tartós....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 22.

Szilvikriszti

2020. január 6.

Tartós illata van, ami nagyon friss, nekm valamiért ez a "zöld" illat. De számomra nem elég édes még azt a korszakomat élem, amikor az édes gejl parfümöket keresem, de ez tökéletes lehet a kicsit idősebbeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 6.

Sziszilady

2019. szeptember 12.

Kb 2 éve volt egy mintám belőle, akkor nagyon megtetszett magamon. Most jutottam el odáig, hogy megvegyem egy kedves kremmaniástól. Igazi frissítő nyárias illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

hippiesaur

2019. június 6.

Igazából anyukámnak vettem a szülinapjára, de néha én is elcsenek belőle néhány fújást. Nagyon kellemes, virágos, igazi tavaszi illat. A barátom azt mondta rá miután magamra fújtam, hogy ez mennyire borzalmas, aztán néhány óra elteltével már imádta rajtam. :D Nekem bejött az elején is... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

elina12

2019. június 5.

Nekem elég tartós az illata, ami nagyon finom, virágos. Nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Nekem elég tartós az illata, ami nagyon finom, virágos. Nagyon szeretem

laczayzita

2019. május 23.

Ajándékba kaptam, de kifejezetten kellemetlennek találtam illatát. Egyszerűen nem tudom magamon elviselni, pedig sokáig próbáltam megszokni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

matepiro

2019. május 21.

Kellemes lágy, tiszta virágos illat. Tavaszra, nyárra igen kellemes, igaz én egész télen is ezt használtam. Valóban nem olyan tartós az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Limonene, Citral
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.