DKNY

Ár:   10 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sweetprincess, Módosítva: 2012. március 1.

Ár:   10 990 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Karakter:Virágos

Illatösszetevők: Barack, grapefruit, gyöngyvirág, rózsa, jázmin

DKNY Be Delicious Fresh Blossom 100 ml
Ár: 5000 , Eladó: vanitavv
Állapot: Kb 2x használtam, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen, utalással, postai utánvéttel
Fújósok!DKNY Be Delicious Fresh Blossom
Ár: 1200 Ft/2200 Ft , Eladó: TallodiZsofi
Állapot: 5 ml/10ml, Helyszín: Debrecen, fizetés: Személyes átvétel, posta, foxpost előre utalással
Szilvikriszti

2020. január 6.

Tartós illata van, ami nagyon friss, nekm valamiért ez a "zöld" illat. De számomra nem elég édes még azt a korszakomat élem, amikor az édes gejl parfümöket keresem, de ez tökéletes lehet a kicsit idősebbeknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 6.

Sziszilady

2019. szeptember 12.

Kb 2 éve volt egy mintám belőle, akkor nagyon megtetszett magamon. Most jutottam el odáig, hogy megvegyem egy kedves kremmaniástól. Igazi frissítő nyárias illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

hippiesaur

2019. június 6.

Igazából anyukámnak vettem a szülinapjára, de néha én is elcsenek belőle néhány fújást. Nagyon kellemes, virágos, igazi tavaszi illat. A barátom azt mondta rá miután magamra fújtam, hogy ez mennyire borzalmas, aztán néhány óra elteltével már imádta rajtam. :D Nekem bejött az elején is... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

elina12

2019. június 5.

Nekem elég tartós az illata, ami nagyon finom, virágos. Nagyon szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

Nekem elég tartós az illata, ami nagyon finom, virágos. Nagyon szeretem

laczayzita

2019. május 23.

Ajándékba kaptam, de kifejezetten kellemetlennek találtam illatát. Egyszerűen nem tudom magamon elviselni, pedig sokáig próbáltam megszokni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

matepiro

2019. május 21.

Kellemes lágy, tiszta virágos illat. Tavaszra, nyárra igen kellemes, igaz én egész télen is ezt használtam. Valóban nem olyan tartós az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 21.

anita.szaraz

2019. január 14.

Nekem ez a tavasz illata. Még azt is megbocsátom neki, hogy tartóssága miatt többet kell picit fújkálni egy nap, de annyira szeretem az illatát, hogy örömmel teszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

VickyV

2018. szeptember 25.

Ha az original Be Delucious nyár, ő kora május. Korosztályra a fiatalabbakat célozza meg véleményem szerint, az eredeti almaözönt pedig felváltja a virágos vonal, de abszolút előnyére. Egy jól elfújkálható illatka, nekem kellemes emlékek kötődnek hozzá, viszont ha eltűnne a boltok polcairól, nem sírnék utána, így nálam 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Vaslady

2018. augusztus 19.

Nos a tartósság messze nem 5 pont,hiszen csak pár órát bir,aztán újra fújni kell.
Viszont,az illat,az gyönyörű.
Benne van a frisseség,a virágosság,a nyár, a rét,a frissen teregetett ruha,a szabadság érzése....
Nekem az első rész,tömény rózsa-gyöngyvirág.
Leszáradás előtt,bújik elő az alma,és egy púderes alapra szelidül,de még itt előtör a barack és a grapefruit.
Érdekes,hogy csak most találkoztam vele,nálunk a parfümériában még sosem ajánlották.
Kis mintám van,netes áruházból rendeltem.
Nagyon tetszik,jó viselni,és tervezem nagy kiszerelésben megvásárolni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Viszont,az illat,az gyönyörű.
Nekem az első rész,tömény rózsa-gyöngyvirág.
Kis mintám van,netes áruházból rendeltem.
Nagyon tetszik,jó viselni,és tervezem nagy kiszerelésben megvásárolni :)

viola10

2018. május 14.

Jelenleg a kedvenc illatom. Nagyon friss, mintha egy virágos réten lennék. Nem nagyon bírom a nehéz illatokat magamon, ezért ritkán is használok parfümöt, de ezt bármikor szívesen magamra fújom. A tartóssága nem érdemelne 5 csillagot, de az illat miatt mégis jár.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Isoeugenol, Limonene, Citral
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200

Színező anyag. (Piros)