DKNY

Ár:   13 380 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2015. június 9.

Ár:   13 380 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Limitált kiadás

Illatösszetevők: mandarin, áfonya, málna, sárgabarack, őszibarack, zöld alma, sorbet, vanília, cédrusfa, szantálfa

DKNY Delicious Delights Dreamsicle EDT 10ml fújós
Ár: 2200Ft+posta , Eladó: Danina9592
Állapot: 10 ml frissen fújva mülleres fújóban, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: fizetés előre utalással, szállítás: foxpost, Mpl csomagautomata, személyes átvétel
KERESEM üvegében - DKNY Delicious Delights Dreamsicle EDT
Ár: megegyezés szerint , Eladó: pomme
Állapot: üveges, Helyszín: --, fizetés: --

Heine

2020. április 4.

Valóban csak fél óráig tart, de ezt meg tudom neki bocsátani, hiszen csak nyáron használom, frissítőnek. Az egyik legjobb donna karan flanker, finom barackos, citromos, vaníliás édesség, pont annyira gyümölcsös, hogy az üdítő legyen, de elég szantálos ahhoz, hogy ne váljon túl kislányossá. A hajamba is szoktam fújni, remekül elnyomja az utca szagát (főleg nyáron fontos ez, amikor egyébként is nagyobb a por és a szmog). Ajándékba is tökéletes, nem lehet vele mellélőni, nincs benne semmi zavaró vagy tömény.

Update: most tavasszal ismét előkerült, isteni, megnyugtató komfortillat, nagyon szeretem. Szicíliát juttatja eszembe, a nyaralásunk alatt fújtam sokat. A hangsúly azon van, hogy sokat: én egyszerre kb. 10 fújást szoktam felfújni magamra, és így még este is érzem. Ugyan az első egy órában brutál, de utána szépen illatozik egész nap, és másokat sem fojtok meg vele :D pár helyen még be lehet szerezni. Mindenkinek ajánlom, nagyon kevés ilyen jól kiegyensúlyozott, enyhén édes, gyümölcsös illatot szagoltam eddig. A többség elmegy a cukor vagy rózsa irányába, gyakran szagolni rágógumis gyümölcsös parfümöket is. Ez nem infantilis, sőt, irodába is el tudom képzelni. Melegben az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 4.

Kedi81

2017. június 12.

Igazi "gyümölcsorgia" az orrnak,nagyon kis finom-kellemes,de szinte már fél óra múlva se éreztem belőle semmit,pedig kétszer is fújtam magamra belőle,mert éreztem,hogy nem fog sokáig tartani,de még így se:-((
Az Escada nyári illatairól is azért mondtam le már évek óta,mert hiába tetszettek,de annyira rövid ideig érződtek csak,ez még annyira se tart ki.
Sajnálom,de így csak 2 csillagot tudok adni,ezért kár parfümöt használni,vagy aki ennyi tartóssággal megelégszik,az megkaphatja pár ezer Forintért az utánzatok vagy drogériás kategóriás illatok között,de ennyi pénzért és egy ilyen márkától sokkal,de sokkal többre számítottam volna,csalódtam...:-(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

Daisyyy

2016. november 6.

Nagyon jó illata van!! Könnyed, extra gyümölcsös, friss, happy illat. Egy kicsit hamarabb elillan az illat, mint kellene, de nem baj az sem, ha többször fújok magamra, mint más parfümöknél, mert az illata egyszerűen elvarázsol. :D Ritkán tetszik nekem illat ennyire. Nem az a fajta émelyítően édes gejl, mint a Gucci vagy Prada Candy, vagy az Aquolina, hanem ez olyan tisztán gyümölcsös, nincs hozzá öntve 5 liter pézsma, meg ámbra,amitől megfájdul a fejem a nap végére. Egy szó, mint száz, tökéletes illat ez, legyen nyár vagy tél, nekem mindegy, én fújom minden reggel, hogy jól induljon a napom! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 6.

pomme

2016. szeptember 29.

Csupa barack nyári finomság, érezni a fagyit, de nekem még mindig nem elég, az Escada idei illata sokkal fagyisabb. Nem túl tartós, de ettől függetlenül szeretem.

Update: hát jó, megkapja az 5 csillagot, mivel a kitudjahányszáz parfümöm közül az első 3-ba előlépett. Ez nálam nagyon nagy szó, mert mániákusan gyűjtöm az illatokat, kb mindenféle hangulathoz egyet :D De ez kivételes gyönyörűség, mindig jókedvre derít. Tartóssága még mindig nincs, meg nagyon leszáradása sem, de ő az a fajta, akinek megbocsátasz mindent :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

krémparádé

2015. június 11.

Az idei Delicious Delights trióból a legjobb! Mikor először beleszimatoltam, azt gondoltam, ez számomra az abszolút tökéletes illat, nem keresgélek tovább. És valóban frissen édes finomság, mintha érő barackokkal teli fa alatt limonádét iszogatnék. A barack mellett én mentát érzek, noha nincs az összetevők között. Mindenesetre üdítően hat. Sajnos pár óránál nem tart tovább ez az illatcsoda, krémessé válik, majd végül valami halvány semmiséggé. Ennyi pénzért egyelőre nem kell, van elég parfümöm jelenleg, de tekintve, hogy nyári limitált kiadás, tervezem, hogy beszerzem akciósan, mielőtt végleg eltűnne. Én most lelkesedésemben adok neki 5 *ot.

Up: Nem bírtam tovább várni és álmodozni, enyém lett. Most adtam ki életemben először nagyobb összeget márkás parfümre, és bebizonyosodott, hogy nem érnek annyit. Nagyon jó, szeretem, de ezért az árért többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Amyl Cinnamal, Geraniol, Benzyl Alcohol, Coumarin, Citral, Eugenol, Anise Alcohol
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140, Violet 2, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.