DKNY

Ár:   €65   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: judit0310, Módosítva: 2015. július 10.

Ár:   €65

Elegáns krémes virágillat,melyben a jázmin dominál.Az üvege különleges: domborított "arany" lemez és fekete fa kupak!

Ár: 8900 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: 50 / 47-48ml, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (800 Ft)
Donna Karan Gold EDP
Ár: 1800Ft/5ml; 3300 Ft/10ml + postaktg. , Eladó: Diana82
Állapot: Eredeti parfümömből frissen àtfújva üveg parfümszòròba , Helyszín: Budapest XXIII., XIII. Üteg u., fizetés: Személyes átvétel/utalás után Foxpost vagy posta

Verona5

2018. október 13.

2018.10.13: A korábbi véleményemet az edp verzióról írtam, azóta sikerült beszereznem egy szép vintázs edt-t is. Hasonlóan gyönyörűen hozza az illat fő vonásait, és ebben a liliom még mindig szerelem nálam, az aranyló színe pedig vetekszik az edp-ével!

2018.03.28: Ez egy isteni illat! Alapból nem vagyok egy liliom rajongó, de mégis mennyire tetszik!! Ez tehát attól függ, hogy mivel vegyítjük azt a bódító liliomot! Itt a domináns fehér liliomnak egy olyan elegyét hozták létre kombinálva az akáccal, jázminnal, megpuhítva és krémesítve az ámbrával és pacsulival, megfűszerezve a szegfűszeggel és ibolyalevéllel, hogy egy nagyon elegáns, nőies vonulós illatot hoztak létre belőle és tartós,nagy szillázzsal. Keleties gyönyörű virágillat, meleg, erőteljes és vonzó! Az ámbra benne az arany szín. Nagy gratula az alkotó team-nek a 2006 évi munkájukért! Jó lenne, ha nem maradna ilyen ritkaság!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 13.

pinupnicky

2018. május 30.

Sajnos nekem nagyon fűszeres volt, túl erőteljes. De másnak biztos tetszik. Nekem könnyedebb illatok tetszenek, ez már sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 30.

Neyerdua

2018. március 28.

Jaj de jó, hogy megláttam! Köszönöm, Verona5! Huszonévesen kaptam egyszer ajándékba... Annyira, de annyira nem illett hozzám, hogy fájó szívvel továbbadtam.

Szerettem volna pedig szeretni, de nekem egyszerűen túl sok(k) volt. Egyetlen fújástól még órák múlva is erőteljes fűszeresen édes, liliomos jázminfelhőben úsztam. (Ezek a fehér virágok azóta sem túl nagy barátaim...)

Mégis el kell ismernem, hogy ez egy (számomra sajnos fejfájdítóan) gyönyörű, nagy hatósugarú, tartós illat. PARFÜM! A mai eszemmel inkább őrizgetném, néha-néha előszedném azt az aranyos "féltéglát" a fahatású kupakjával. Tényleg ilyen masszívnak rémlik a 100 ml-es kiszerelés... :) Erre nem biztos, hogy jól, de az illatra nagyon határozottan emlékszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

judit0310

2015. november 4.

Finom fűszeres-krémes illat...nagyon tartós,nagyon nőcis...de nem én vagyok (talán a pacsuli miatt)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 4.