DKNY

Ár:   €65   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: judit0310, az összetevőket feltöltötte: KataD, Módosítva: 2023. január 16.

Ár:   €65

Elegáns krémes virágillat,melyben a jázmin dominál.Az üvege különleges: domborított "arany" lemez és fekete fa kupak!

Ár: 5000 Ft/10ml , Eladó: Myrtle
Állapot: 10 ml üveg parfümszóróban, Helyszín: Budapest - Zugló (csak hétfői és keddi napokon 11-16 óra között), fizetés: személyes átvétel/postán maradó, ajánlott/foxpost automatába/ packeta
Donna Karan Gold - fújós
Ár: 2500 Ft / 5000 Ft , Eladó: Alsace
Állapot: 5 /10 ml, Helyszín: Budapest 13.kerület, fizetés: Utalás után foxi, packeta vagy postán maradó

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Alsace

2022. december 27.

Fűszeres liliom(pollen), amire ráerősit a szegfűszeg, az egész ölelést szépen alábéleli az ámbra. Néhol egy-egy mézes akácos csók is elcsattan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 27.

mitzi01

2022. április 24.

Egyik szekrényem mélyén találtam meg ezt a parfümömet, szerintem jónéhány éve pihent a sötétben. Most kipróbáltam: valóban először nagyon erős, illatában a jázmin dominál, de ahogy teltek az órák és szaglásztam a csuklómat, egyre finomodott az illat. Használni fogom ezentúl, elsősorban alkalomra. A manapság kapható márkás parfümök többsége nagyon rövid ideig érezhető, szinte azonnal elszáll az illatuk, nem tartós - nem ez az első eset, hogy a régebbi parfümök tartósságát sokkal jobbnak ítélem. Másrészt nagyon sok a már régóta ismert illat, kevés az új és eredeti kompozíció. Ez a Donna Karan illat különleges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. április 24.

Verona5

Korcsoport: >54
2018. október 13.

2018.10.13: A korábbi véleményemet az edp verzióról írtam, azóta sikerült beszereznem egy szép vintázs edt-t is. Hasonlóan gyönyörűen hozza az illat fő vonásait, és ebben a liliom még mindig szerelem nálam, az aranyló színe pedig vetekszik az edp-ével!

2018.03.28: Ez egy isteni illat! Alapból nem vagyok egy liliom rajongó, de mégis mennyire tetszik!! Ez tehát attól függ, hogy mivel vegyítjük azt a bódító liliomot! Itt a domináns fehér liliomnak egy olyan elegyét hozták létre kombinálva az akáccal, jázminnal, megpuhítva és krémesítve az ámbrával és pacsulival, megfűszerezve a szegfűszeggel és ibolyalevéllel, hogy egy nagyon elegáns, nőies vonulós illatot hoztak létre belőle és tartós,nagy szillázzsal. Keleties gyönyörű virágillat, meleg, erőteljes és vonzó! Az ámbra benne az arany szín. Nagy gratula az alkotó team-nek a 2006 évi munkájukért! Jó lenne, ha nem maradna ilyen ritkaság!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 13.

pinupnicky

2018. május 30.

Sajnos nekem nagyon fűszeres volt, túl erőteljes. De másnak biztos tetszik. Nekem könnyedebb illatok tetszenek, ez már sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Neyerdua

2018. március 28.

Jaj de jó, hogy megláttam! Köszönöm, Verona5! Huszonévesen kaptam egyszer ajándékba... Annyira, de annyira nem illett hozzám, hogy fájó szívvel továbbadtam.

Szerettem volna pedig szeretni, de nekem egyszerűen túl sok(k) volt. Egyetlen fújástól még órák múlva is erőteljes fűszeresen édes, liliomos jázminfelhőben úsztam. (Ezek a fehér virágok azóta sem túl nagy barátaim...)

Mégis el kell ismernem, hogy ez egy (számomra sajnos fejfájdítóan) gyönyörű, nagy hatósugarú, tartós illat. PARFÜM! A mai eszemmel inkább őrizgetném, néha-néha előszedném azt az aranyos "féltéglát" a fahatású kupakjával. Tényleg ilyen masszívnak rémlik a 100 ml-es kiszerelés... :) Erre nem biztos, hogy jól, de az illatra nagyon határozottan emlékszem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 28.

judit0310

2015. november 4.

Finom fűszeres-krémes illat...nagyon tartós,nagyon nőcis...de nem én vagyok (talán a pacsuli miatt)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 4.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Geraniol, Linalool, Benzyl Benzoate, Citral, Benzyl Cinnamate, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Limonene, Benzyl Alcohol
Színezékek: Violet 2, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Benzil alkohol és a fahéjsav észtere. Szintetikus illatkomponens. Allergia és immuntoxicitás tekintetében közepes kockázatú vegyület, kozmetikumokban való felhasználását jogszabályok korlátozzák. Magasabb koncentrációban erőteljesen irritatív, allergén és idegkárosító hatású. Limitált koncentrációban biztonságos, de allergizálhat. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.