DKNY Pure  a Drop Of Rose

DKNY Pure a Drop Of Rose

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2013. április 7.

Kiszerelés:   15 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A pureDKNY A Drop of rose története Törökország Isparta völgyében, az anatóliai félsziget virágmezőin kezdődik, ahol minden nyár elején begyűjtik a damaszkuszi rózsa törékeny rózsaszín virágait. A több generációra visszanyúló hagyományon szinte semmit sem változtattak a technológia vívmányai. Az aratás minden év júniusában történik. Minden virágot kézzel szednek a hűs, korai hajnali órákban. A szezon végig 2500 tonnányi szirmot zsákolnak be, melyet a mérést követően teherautókkal szállítanak a párlóüzembe be, ahol óvatosan hengerpréselik és 26 párlás során feldogozzák a szirmokat. A végtermék az esszenciális rózsaolaj, egy tömény nyersanyag, melyet később a parfümkészítésben használnak fel.
Az így létrejövő parfüm a maga egyszerűségében: tiszta, ugyanakkor lágy, és a régimódi virágillatok testessége nélkül adja vissza valósághűen a kerti rózsa illatát.

sword

2017. július 16.

Szép, könnyed, levegős rózsaillat. Sajnos a tartóssága és a szillázsa elhanyagolható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 16.

Vaslady

2017. március 15.

A gyönyörű hosszú szárú és hosszú szirmú rózsaszin rózsák illata.
Még,mikor édesanyám falun lakott,épp ilyen rózsáink voltak,szóval tudom miről beszélek.
Gyakran vittünk belőlük be a házba,az ebédlőasztalra,egy kristányvázába.
Az illat,a romantikus nőket környékezi meg,de a rózsaimádok gardrobjának is kötelező darabja.
Más összetevőt nem nagyon érzek ki a parfümből.
Tavaszi-nyári illat,de egy rózsafüggő,ugyis egész évben fújni fogja :-D.
Nekem mégsem ez a tipusú rózsa a kedvencem,és a vöröset,a karcosat szeretem,tövissel,vadsággal,szúróssággal,kicsit retro beütéssel-YSL-Paris illatát.
Természetesen azért vagyunk különbözőek,hogy mindenki megtalálja a magának megfelelő,tetsző rózsaillatú parfümöt.
Néha,szeretnék parfümorr lenni,és megalkotni a sárga napsütötte tearózsa illatát...vagy a fehér,szűzies könnyed rózsáét....
(álmodozó szmájli)
Tartóssága jó,igy jó szivvel ajánlom....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 15.

A gyönyörű hosszú szárú és hosszú szirmú rózsaszin rózsák illata.
Gyakran vittünk belőlük be a házba,az ebédlőasztalra,egy kristányvázába.
Más összetevőt nem nagyon érzek ki a parfümből.
Tavaszi-nyári illat,de egy rózsafüggő,ugyis egész évben fújni fogja :-D.
(álmodozó szmájli)
Tartóssága jó,igy jó szivvel ajánlom....

HDR

2016. április 3.

Csere útján került hozzám eme remek. Remek, de nem annyira, mint Chloé rózsája. Most már tudom, hogy az lesz nekem a Nagy Ő! :)
Ez egy kicsit "utcaibb" változatú rózsa, nem annyira szofisztikált és hercegnős nekem, mint a Chloé Rose, bár elég közel áll hozzá. Utóbbit ehhez képest alkalmi és elegáns illatnak mondanám, ezt hétköznapibbnak.
Valóban van hasonlóság a fentebb említett, és Paul Smith Rose illatok között, mindhárom egy mezsgyén mozog, az árnyalatnyi különbségek mégis jól megkülönböztetik őket egymástól.
Tartóssága elég jó, 5-6 vagy még több is.

Azért megjegyzem ezzel az illattal kellemesen csalódtam a DKNY-ban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 3.

Tartóssága elég jó, 5-6 vagy még több is.

Azért megjegyzem ezzel az illattal kellemesen csalódtam a DKNY-ban.

vanillacaramella.sweet

2015. április 28.

Nagyon finom, friss, igazi tiszta rózsa illat, de nem működik rajtam. Megválnánk, fel is tettem. :) Alkuképes! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

ezzelkenemmagam

2015. február 5.

Finom rózsa, nem tolakodó.
Talán valamivel még jobban is tetszik mint a CHLOÉ Roses De Chloé illata, ami eddig a rózsa illatú parfümök közül a kedvenc volt. Ha valaki kedveli a kellemes, tiszta, édes rózsaillatot, akkor ebben a parfümben biztosan nem fog csalódni, azonban nekem hiányzik valami csavar, valami "szokatlan".

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 5.

Finom rózsa, nem tolakodó.

senskin

2014. szeptember 2.

Harmonikus a bőrrel, természetes rózsaillat, nem émelyítő, nem a szokványos unalmas rózsa, hanem a bőrt szolidan körülöleli, órák múlva ugyan elkopó illat, de nagyon halványan ott marad és tündököl. Ilyenkor egy pici újrafújás segít. A nagyon tiszta finom virágszirmok édesen hagyják a nőt kényeztetni. :) Meg is vettem! :)
A BVLGARI rózsája tetszik még, de ő most egyelőre a boltban marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

A BVLGARI rózsája tetszik még, de ő most egyelőre a boltban marad!

verucicc

2014. március 11.

Nagyon kellemes illata van. Nem az az öregasszonyos rózsa kence szaga van. Nem életem
Legkülönlegesebb illata,ezért csak 4 csillag,de nagyon tetszik. :)
Én tartósnak érzem, de annyira közel sem,mint a
Giorgo Armani Sí-je. Abból 2 fújás a kabátomra
(igen,a parfümjeimet én nem csak bőrömre
fújom) és még 3 nap múlva is éreztem 1 méteres
távolságból..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 11.

Legkülönlegesebb illata,ezért csak 4 csillag,de nagyon tetszik. :)
Én tartósnak érzem, de annyira közel sem,mint a
Giorgo Armani Sí-je. Abból 2 fújás a kabátomra
(igen,a parfümjeimet én nem csak bőrömre
fújom) és még 3 nap múlva is éreztem 1 méteres
távolságból..

Ann S

2014. február 2.

Tiszta, édes rózsaillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Tiszta, édes rózsaillat.

Lukécia

2014. január 11.

Nekem először egy 15 ml-es verzió volt, imádtam. Imádatom odáig fajult, hogy megvettem az 50 ml-t. Nagyon szeretem magamon érezni ezt az illatot. Ez az első amiből kicsi után megvettem a nagyot is, szeretem.... 💋

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

betty88k

2013. november 26.

Eleinte kellemes, rózsás illatnak és tényleg nagyon tartós. Viszont nekem annyira erős volt, hogy egy idő után megfájdult tőle mindig a fejem, így megváltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Geraniol, Citronellol, Linalool, Eugenol, Citral, Methyl 2-Octynoate
Színezékek: CI 60730

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.