DKNY

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csibecsont, Módosítva: 2012. december 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetétel: bazsalikom, vasfű, lonc, jázmin, bazsarózsa, hínár, ámbra, vetivérfű

mohano

2014. szeptember 18.

Már rég megvettem volna, ha tartósabb lenne, de sajnos a kifújás után egy órával szinte nyoma sincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 18.

kriszti8

2014. július 23.

imádom, de a tartóssága valóban hagy kívánnivalót maga után.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

imádom, de a tartóssága valóban hagy kívánnivalót maga után.

geszter

2014. április 26.

2013. február:
Ez ltt az én illatom, telitalálat. De az is tény, hogy nem az a nőies csábító illat, nem nyeri el mindenki tetszését, sőőőt...
Vagány, friss, éles, a február végi időjárás jut róla eszembe.

Egyszerűen csak azt mondja: itt vagyok, én vagyok.

Fújás utáni percekben erős zöld illat, a frissen vágott fűre emlékeztet, majd pár pillanatig az orrba nyomul, mintha bazsalikomlevelet rágcsálnék, majd idővel egyre erősebben érezni az addig csak lágyan ölelő, langyos napsütéses virágillatot. De így sem veszít a frissességéből, végig van egy finom fuvallatnyi kesernyés jellege.

Egyetlen negatívuma, hogy 5 óra után elillan a bőrről, ami nagy kár, mert az igazán finom illat fél óra után bontakozik ki az én bőrömön.
Ettől függetlenül 5 csillagot adok neki.

Update1:
Nem tudtam elhasználni az egész üveggel, háromnegyed év után vagy a bőröm változott, vagy a parfüm, undorító férfiszaggá változik rajtam, keserű és hányingerkeltő. Kár érte. A tartóssága is csökkent, vagy az elején voltam elfogult, 2 órát bír, de a végén az is büdösödik. Kár érte, mert első szippancsra és pillantásra is nagyon jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

2013. február:
Vagány, friss, éles, a február végi időjárás jut róla eszembe.

Egyszerűen csak azt mondja: itt vagyok, én vagyok.

Ettől függetlenül 5 csillagot adok neki.

Update1:

dobolank

2014. február 21.

Kifújáskor nagyon tetszik, friss illat egy kellemes kis gyógynövényes csavarral rajtam, bár lehet hogy csak a neve miatt azonosítom így. Sajnos kb 1 óra múlva átmegy rajtam abba ordenáré fehérvirágillatba, ami olyan elterjedt volt a 2000-es években, hogy oldspice-férfisprék jutnak csak eszembe róla.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 21.

Kingu23

2013. július 7.

Különleges illat, nekem nagyon tetszik, viszont tartóssága az egyenlő a nullával. Emiatt sajnos csak 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Berenice

2013. május 31.

B-alany bőrén olyan ez az illat, mint a nyári rét.
Rajta a frissesség helyét nagyon hamar átveszi valami meleg, kesernyés illat, meg nem mondhatom mely jegyek kombinációja leheli a napon száradó szénakazal illatát. Kócos-szurtos képzeletmásunk lustán hever most is a szénakazalban, bámulva a felhők díszszemléjét, távolban a morajló ég fülledt ámbrát kerget felénk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 31.

B-alany bőrén olyan ez az illat, mint a nyári rét.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.