DKNY

Ár:   13 000 Ft és 19 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: RekaKrem, az összetevőket feltöltötte: silence, Módosítva: 2020. január 15.

Ár:   13 000 Ft és 19 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2018 nyarán kiadott, keleties-virágos illat, New York felhőkarcolóira emlékeztető üvegben.

Fejjegyek: guava, tejhab, rózsabors, fekete kardamom

Szívjegyek: arab jázmin, írisz, fehér tea

Alapjegyek: vanília, szantálfa, ámbra

Ár: 4000Ft , Eladó: Annaakiss
Állapot: 30/20ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost

borbasemese

2022. január 3.

Szerintem nagyon finom, tartós és kellemes szillázsú nőies illat. Örölök, hogy a gyűjteményemben tudhatom egy 100 ml kiszerelését. Téltől-tavaszig gyakran szoktam viselni, nyáron kevesebbszer nyúlok utána, mert akkor jobban szeretem a légiesebb, vizesebb jegyű parfümöket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 3.

Sisszy

2020. április 14.

Nagy szerelem volt ez a parfüm, kellemes édeskés, kicsit füstös. Mások szerint elég tartós volt rajtam (én egy idő után nem tudtam már megítélni :D). Szerettem magamon, de nem a tökéletes parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

silence

2020. január 18.
Tavaly óta piszkálta a fantáziám, most végre megvettem.
Egyelőre tetszik, az újdonság erejével hat, mert nem volt még guavás parfümöm. Ez ad neki egy érdekes, kesernyés hatást.
Rajtam a guava, az írsz, és a teás jegyek jönnek ki leginkább.
Nem egy kimondottan édes parfüm, és abszolút nem erős, inkább csak egy könnyed, hétköznapokra, munkába járkálós illat. Tavaszi, kora nyári használatra tökéletes lesz, most a cidris hidegben jobban kedvelem az édesebb, testesebb illatokat.
A tartóssága kb. 3-4 óra, én azért egy EDP-től többet vártam....de ezt is megoldom; többet frissítgetem napközben.
Jó kis illat, jól érzem magam a használatakor, de nem egy hatalmas durranás. Ezt az 50ml-s üveget elfújkálom, de attól tartok, hogy nem lesz éveken keresztül tartó szerelem. Marad a 4-es.

2019. január 27.
Nem értem miért lett ennyire lehúzva ez a parfüm? Nekem kimondottan tetszik, a megvételét fontolgatom.
Tény, hogy ez az édeskés illat abszolút nem megszokott Donny Karan-től, Ő általában frissebb vonalon mozog..... de néha kell egy kis újítás..... és ha már a mai illattrendek szinte megköveteleik, és a fiatalok többsége is az édeskés illatokat preferálja, hát Donna Karan is ebbe az irányba mozdult.
Biztosan nem az idősebb korosztályt célozta meg a gyártó ezzel a parfümmel, de én sem vagyok már egy tinilány a közel 40 évemmel, mégis tetszik!
Könnyed, laza, hétköznapokra rohangálós illatnak nagyon szeretném!
A guava, tejhab és a rózsabors fantasztikus harmóniát alkotnak a jázminnal, vaníliával és szantállal. Finom! Tetszik!
Amellett hogy én szeretem - és használgatom - Donna Karan friss illatait is (pl. DKNY women energizing évek óta egyik kedvenc!), ezt is simán el tudom képzelni az illatgardróbomban.
Ami miatt mégis csak 4-est adok, az csupán az, hogy vannak ettől nagyobb illatszerelmek is számomra, és el tudom képzelni az életemet nélküle, de ettől függetlenül kívánságlistás maradt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

2020. január 18.
Tavaly óta piszkálta a fantáziám, most végre megvettem.
Rajtam a guava, az írsz, és a teás jegyek jönnek ki leginkább.

2019. január 27.
Könnyed, laza, hétköznapokra rohangálós illatnak nagyon szeretném!

nesszeszer

2019. július 17.

Nekem tetszik, édes, tejhabos csók. Szerintem bátran befújhatja magát vele bármelyik korosztály, mert mosolyt csal az ember arcara Kellemes, de egy randira nem használnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 17.

galbanum1

2019. május 15.

Május közepe van, utálatos hideg esős idő és én ezzel az illattal boldogítom magam... én szeretem. Rajtam nem lesz annyira édes, talán a bors miatt, és kicsit füstös is marad, majd szépen mélyül, komolyodik és elég hosszan tart. Valóban ennyit számít a bőrkémia. Mindenképpen ajánlom kipróbálni, mert okozhat kellemes meglepetéseket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

Rudelf

2019. április 15.

Nem vagyok sem tini, sem az édes illatok szerelmese, de nekem ez a parfüm úgy tetszik, ahogy van. Ha tartósabb lenne, biztosan megvenném minden alkalommal, de így kicsit sajnálom rá a pénzt. Van benne spiritusz és legalább nem egy Olympea, ami minden utcasarkon visszaköszön.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

senskin

2019. február 5.

Elviselhető illat és ezzel sokat mondtam. Az illatjegyek alapján inkább egy Signorinát veszek, ez nekem tul gej...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 5.

kissagi19

2019. január 27.

16 éves csajsziknak és cserfes vagány csajoknak való illat. A guava és a tejhab nagyon domináns. Annyira, hogy az édes akkordokon uralkodnak. Kicsit savanykásan édes, bohókás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

elinor666

2018. október 27.

Nem olyan rossz ez.Azt hiszem.
Sajnos egy újabb cukorszirupos illat,nekem detto Olympea....
De legalább tartós.Nagyon.
Azért sem adtam pénzt,ezért sem fogok.
Keresem a különlegest,de úgy tűnik nincs új a nap alatt. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Nem olyan rossz ez.Azt hiszem.
Sajnos egy újabb cukorszirupos illat,nekem detto Olympea....
De legalább tartós.Nagyon.
Azért sem adtam pénzt,ezért sem fogok.
Keresem a különlegest,de úgy tűnik nincs új a nap alatt. :(

pomme

2018. október 19.

Én szeretem... Se Womanity, se Nomade a környéken sincs még hangulatban sem, nagyon fura, hogy ezekhez hasonlítjátok. Volt Womanityből 3 félém, egyik sem ilyen. Ez egy édes, nagyon tejhabos, gyümölcsös könnyedség, nyárra Escada helyett tökéletes, főleg, hogy újabban az Escadák faék egyszerűségű béna löttyök. Ha ajándékba kapnám, nagyon szívesen megtartanám, megvenni majd akciósan fogom (ha). Én pont az almás vonalat utálom, annyira gagyi és olcsó. Ez sem egy mestermű, de legalább volt benne munka. Nem értem, hogy miért baj, ha egy-egy parfümház a fiatalokat célozza meg. Sehol sem vámpírok melóznak, hogy az örökkévalóságnak gyártsanak minőségi illatokat. Ha valaki nem halad, akkor az halott. Kész. Szerintetek a mai 16 éves gazdag picsák szeretnének félvintage nyanyaszagot felfújni, csak mert az az értékes? Szerintem nem gáz haladni a korral, ami egy időben dédanyáink Chanelje volt, az ma simán lehet egy gázos fruitchuli. És akkor mi van? Lepulyázik mindenki és 20 év múlva ez valami szofisztikált elegáns dolog lesz. Tipikus no-one will bat an eye. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.