DKNY

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dyna, Módosítva: 2020. december 22.

Lelőhely:   parfümériák, online

Virágos-gyümölcsös illatcsalád.

Fő illatjegyei: vérnarancs, vodka, orchidea, vízililiom, paradicsomlevél, tulipán, nyírfa, nárcisz.

puderecset

2020. november 19.

Sajnos nekem ez nem vált be, annyira hamar eltűnik az illata, borzasztóan csalódott vagyok. Főképp, hogy 17.000 ft-ot költöttem rá, a Müller drogériában vettem, tehát biztosan eredeti. Nem értem, mert amikor kipróbáltam a tesztert, csuklóra fútam és még este is éreztem. Ez pedig amit megvettem egy óra alatt elillan. Szomorú vagyok...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 19.

Vikkkinca

2020. október 20.

Nálam ez a parfüm örök darab!egyszerűen kell,hogy legyen belőle!lehet,hogy hónapokig nem nyúlok hozzá de akkor is kell- mindig visszakanyarodok hozzá...az is lehet,hogy már kiment a divatból,de rajtam jól működik.Savanykás citrusos,grépfrútos,friss,fanyarkás illat...szóval aki édesebb DKNYre vágyik annak a DKNY Be Delicious-t ajánlom (nálam ez is örök darab).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 20.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. szeptember 18.

Amikor megjelent, belengte a fél várost... Elsöprő bevétele lehetett ebből a márkának, az már biztos, amihez én is hozzájárultam.
Bennem mára annyi maradt meg, hogy anno gondot okozott a tárolása, mivel a nagyobb kiszerelést sehogy nem tudtam elhelyezni állítva a polcomon.
Akkora volt némi túlzással, mint egy New York-i felhőkarcoló. És hogy még ma is tartja magát? Ha tetszik, ha nem, ezek szerint mára klasszikus parfümmé vált. Ennyi embert ennyi éven át nem lehet becsapni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

henicatt

2020. szeptember 18.

Ez volt a mindennapi illatom régen, bulizni is tökéletes volt (19-20 évesen), télen-nyáron imádtam.
Hát persze hogy nosztalgiából rendeltem belőle! Természetesen köze nincs a régi illat tartósságához, és mindenéhez pffffff grrrr *-*
Ha épp otthon vagyok, és parfümöket akarok próbálgatni aznap, reggel magamra fújom, nem zavar, mert tudom, hogy 20 perc múlva már sehol sincs.
Az 5 csillag 2012-nek és régebbre szól.

(2012.szept.12) Rendkívül tartós, különleges illat, bárhol-bármikor felismerhető. A mai napig nem létezik belőle (jó) másolat. Ahogyan azt visszább már írta valaki: "Életem egyik meghatározó illata."

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Az 5 csillag 2012-nek és régebbre szól.

Nora85

2019. november 17.

Általános iskolás koromban volt a cosmo-ban egy kihajtható oldal belőle. Tudjátok, mikor a lap szélét ki lehetett hajtani. Ott volt ez az illat. És ott volt az a kép. Beégett.
Számomra ez a szexi üzletasszony illata. Akkor fújom magamra, mikor alapból energikusnak érzem magam és miután magamra fújtam, pláne az leszek. :)
Egyszer egyik ismerősömön éreztem, ő azt mondta, ez egy könnyed citrusos nyári illat. Meglepődtem. Nekem nem az. Nem könnyed, bazi erőteljes "szaga" van és tartós is. Mindenképp egy határozott, öntudatos, tettrekész nő illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

eszterszekely

2019. november 12.

Nekem ő A Parfüm. Tudom, tudom sokkal különlegesebb, összetettebb, rafináltabb illatok százai vannak de mi már összenőttünk. Nagyjából 15 éve ő a bázis és mellette váltják egymást a beugrók.
Olvastam itt a leírásban az illatjegyeket. Nyilván az a valóság. Nekem viszont grapefruit illatú szellő, kesernyés, citrusos frissesség, ami nem tolakodó, de karakteres. Egyszerűen nem tudok elképzelni olyan évszakot, alkalmat, életszakaszt amikor ne érezném benne jól magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

simbenz

2019. szeptember 28.

Nagyon szeretem, bár őt kizárólag jó időben tudom elképzelni magamon. Nagyon kevés citrusos illat van, ami nem keseredik meg a bőrömön, na ő az egyik ilyen. Annyira frissítő és fanyar, furcsán hangzik, de én a vodkát kifejezetten kiérzem és szeretem benne.Találó a neve, tényleg maga az energiabomba. Nekem egyáltalán nem WC-illatosító a bőrömön, épp csak annyira fanyar, hogy üdítőnek hasson egy meleg nyári napon. Nagyon sok dicséretet kapok, ha ezt viselem. Rajtam estig megmarad a tartóssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

zsonody

2019. augusztus 15.

Ez volt az első olyan parfüm, amit megéreztem valakin és tudnom kellett, hogy mi is ez. Utána kipróbáltam saját magamon és nagyon elégedett voltam, számomra egyszerre fanyar, szexi és magabiztosságot sugall. Főleg alkalmakra használom, a mindennapokban kevésbé, de évek óta töretlenül kedvelem, mindig van a polcomon belőle. Érdekes, mert a fragrantica-n éppen hétköznapi és office parfümként szerepel, de valahogy nekem mindig az "éjszaka" illata marad, talán a vodka miatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Lupiluuu

2019. június 20.

Ez egy nyári hűsítő! Egyértelműen kiérezni a citrusos jegyeket,ami a nap folyamán nem puhul nem lesz édes ,hanem megmarad az elejétől a végéig az a hideg hatása,ami nyárra nagyon jól jön. Eddig 2x éreztem ezt a fagyos,hideg vonalat parfümökben,az egyik a DKNY woman a másik pedig a Gucci Rush 2.Nekem tetszik ez a rideg vonal ,mert ad az illatnak valami pluszt . Pasik szeretik,már többen reagáltak rá pozitívan ,talán azért mert egy kicsit más és különleges. Én is nagyon szeretem,odavagyok az olyan parfümökért amikben van valami rafinéria és ettől olyan egyedi 😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

AnitaUrgyan

2019. február 15.

Nekem ő a nyár, ő az éjszaka, ő a város, ő az éjszakai vezetés hangos zenével, ő a kávézós üldögélés de ő a tombolás is. Tudok olyan pasit aki elkerül ha ez van rajtam, és olyat is, akit totál vonz. Ez is megosztó, akárcsak a Mugler Angel-em. Igazi egyéniség illat, szerintem kortalan, ugyanúgy egy 22 éves nőn is el bírom képzelni, ahogy egy 46 évesen is. Öltöztet. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol, Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol