Best of Beauty 2019

DKNY

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dyna, Módosítva: 2014. február 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Virágos-gyümölcsös illatcsalád.

Fő illatjegyei: vérnarancs, vodka, orchidea, vízililiom, paradicsomlevél, tulipán, nyírfa, nárcisz.

Ár: 10ml 2500.-+ posta , Eladó: lukiteri
Állapot: Sajátomból,üvegfújósban, Helyszín: Siófok, fizetés: --
DKNY Women EDP 100 ml
Ár: 11500 , Eladó: cubalibre91
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, 3. kerület / 6. kerület, fizetés: Személyes átvétel esetén KP, vagy postázás banki előre utalás esetén
AnitaUrgyan

2019. február 15.

Nekem ő a nyár, ő az éjszaka, ő a város, ő az éjszakai vezetés hangos zenével, ő a kávézós üldögélés de ő a tombolás is. Tudok olyan pasit aki elkerül ha ez van rajtam, és olyat is, akit totál vonz. Ez is megosztó, akárcsak a Mugler Angel-em. Igazi egyéniség illat, szerintem kortalan, ugyanúgy egy 22 éves nőn is el bírom képzelni, ahogy egy 46 évesen is. Öltöztet. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

nyarigabi

2019. február 7.

Mindig kerültem ezt az illatot az üvege miatt, nen ismertem. Barátnőm viszont beleszeretett, és hordja kitartóan hetek óta. Citrusos-édeskés, friss, hűvös illat, szerintem inkább meleg időre való. Rajta szeretem nagyon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

kvin

2019. február 6.

A megszüntetett kiadásból birtoklok egy féltve őrzött fújóst, semmihez sem hasonlítható, csodálatos illat! (Ha nagyon akarnám hasonlítani, akkor a MK White Luminous Gold-t tudnám felhozni példának, jellegében rajtam az is nagyon hasonló) Friss, üde, hűvös (nem édes!) gyönyörű, finom, nőies... ez az illat EGYÉNISÉG! Ilyen ez, amikor nem elemzed ki részleteiben, hanem összességében meghat annyira, hogy beszippant és nem tudsz menekülni, csak szaglásznád... kell nekem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

gy1betti

2018. december 11.

Sok barátnőm szerint WC illatosítóra hajaz, de én nagyon szeretem. Jó emlékeim kötődnek ehhez a parfümhöz, nyáron tökéletes választás, nagyon friss és tartós. Talán még újra is venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

silence

2018. október 16.

Első találkozásunk ezzel a parfümmel, az eredeti Anyaillattal (a sima DKNY Women-nel) kb. 1998-ban volt (úristen, már 20 éve??? 🤭). Akkoriban még Cosmo girl-ként éltem napjaimat és egy Cosmopolitan újságban reklámozták ezt a parfümöt, vele együtt egy illatmintával.... tetszett a frissessége, az üdesége, de amellett tinilányként túl citrusos és alkoholos volt nekem (akkor még az intenzíven édes Angel szerű szirupos illatok jöttek be igazán), azt hiszem; ez az az illat, amihez "fel kell nőni". Később, a 20-as éveim végén, a 30-asaim elején beszereztem belőle egy 30ml-es változatot (ez még szintén a sima DKNY women változat volt) és szeretettel el is használtam, de elég volt belőle egy darabig....
Idén nyáron kapott el újra a hév, hogy nekem újra KELL egy ilyen igazi nyári hűsítő csodaillat! Már nem kaptam ezt az alap-illatot, csak ezt az energizing változatát, de nem is bánom, nekem Ő még finomabb, mint az első kiadás, imádom, egy 100ml-es üvegcse boldog tulajdonosa vagyok! 😍
A legmelegebb, 35 fok körüli nyári napokon csak 2 fújás ebből a csodaszerből és úgy érzem magam, mintha eszkimókunyhóban lennék! 😄
Szerencsére rajtam mindkettő extra tartós is, este még érzem magamon a reggeli fújást!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

VickyV

2018. szeptember 25.

Odavagyok azokért az illatokért, amiket még ha nem is mindennapi viselésre veszek meg, de annyira extrák, hogy nem tudom máshoz hasonlítani. Na, ő bizony ilyen! Citrusos, de nem wc illatosító, nyári, de nem kis tinilányos egyszerűség. Van benne valami hűvös szexiség, de ugyanez a fanyarsága teszi mégis érdekessé, és màris meg akarod ismerni. Olyan frissen zuhiztam edzés után, és tisztán elugrom egyet egy esti kis sétára illat. Vagy egy lágy szellős, meleg tavaszi reggeles croissantozós, narancslé-iszogatós. Szóval ismét csak egy jól vagyok a bőrömben úgy, ahogy vagyok alapdarab:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Zsuzsi62

2018. szeptember 18.

Évek óta favorit nálam,tartóssága miatt is és a fanyar de mégis édes gyümölcs illatával

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Asianlover

2018. szeptember 1.

Update: Még 2017 ősszel vettem egy üveggel, amit idén júniusban már el is adtam. Valahogy sok lett, kicsit túl férfias, kicsit túl intenzív. Most CK Women (tudom, szegény illatot eddig jól elgyepálta a közvélemény... nem is értem, miért lett ilyen mostohagyerek) lett a helyettese, abban van valami puhaság, ami ebből hiányzott.

Igazán egyedi friss illat. Nekem kifejezetten hideg, száraz illat, ami a harmatos nyári hajnali fű illatát idézi, ezért kifejezetten kánikulára tartogatom. A tartóssága azért véleményes...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

via1220

2018. július 29.

Lassan 15 éve kaptam az elsőt ajándékba azóta elválaszthatatlanok lettünk.Most már csak Dkny Energiziget tudok beszerezni gondolom egy ˝felújított illat˝ imádom de nem is nagyon érzem a külömbséget az eredeti változat közt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

specyal

2018. július 1.

Kaptam ezt a parfümöt.Sokáig barátkoztam vele.Kolléganőm szerint wc spray illat.De nem tántorított el.Hozzáteszem télen kaptam.Egy ideig "pihentettem" ,aztán májusban színre lépett újra.Isteni illat nyárra.Örülök,hogy nem dobtam ki és kompatibilisek lettünk egymással.Tartós is.Kellemesen felfrissít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol, Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol