DKNY

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dyna, Módosítva: 2014. február 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

Virágos-gyümölcsös illatcsalád.

Fő illatjegyei: vérnarancs, vodka, orchidea, vízililiom, paradicsomlevél, tulipán, nyírfa, nárcisz.

Ár: 1500 , Eladó: emitaylor23
Állapot: 5 ml frissen kifújva, Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint
Ár: 9000 , Eladó: emitaylor23
Állapot: 50 ml ennyi, Helyszín: Sopron, fizetés: megbeszélés szerint

Nora85

2019. november 17.

Általános iskolás koromban volt a cosmo-ban egy kihajtható oldal belőle. Tudjátok, mikor a lap szélét ki lehetett hajtani. Ott volt ez az illat. És ott volt az a kép. Beégett.
Számomra ez a szexi üzletasszony illata. Akkor fújom magamra, mikor alapból energikusnak érzem magam és miután magamra fújtam, pláne az leszek. :)
Egyszer egyik ismerősömön éreztem, ő azt mondta, ez egy könnyed citrusos nyári illat. Meglepődtem. Nekem nem az. Nem könnyed, bazi erőteljes "szaga" van és tartós is. Mindenképp egy határozott, öntudatos, tettrekész nő illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 17.

eszterszekely

2019. november 12.

Nekem ő A Parfüm. Tudom, tudom sokkal különlegesebb, összetettebb, rafináltabb illatok százai vannak de mi már összenőttünk. Nagyjából 15 éve ő a bázis és mellette váltják egymást a beugrók.
Olvastam itt a leírásban az illatjegyeket. Nyilván az a valóság. Nekem viszont grapefruit illatú szellő, kesernyés, citrusos frissesség, ami nem tolakodó, de karakteres. Egyszerűen nem tudok elképzelni olyan évszakot, alkalmat, életszakaszt amikor ne érezném benne jól magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

simbenz

2019. szeptember 28.

Nagyon szeretem, bár őt kizárólag jó időben tudom elképzelni magamon. Nagyon kevés citrusos illat van, ami nem keseredik meg a bőrömön, na ő az egyik ilyen. Annyira frissítő és fanyar, furcsán hangzik, de én a vodkát kifejezetten kiérzem és szeretem benne.Találó a neve, tényleg maga az energiabomba. Nekem egyáltalán nem WC-illatosító a bőrömön, épp csak annyira fanyar, hogy üdítőnek hasson egy meleg nyári napon. Nagyon sok dicséretet kapok, ha ezt viselem. Rajtam estig megmarad a tartóssága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 28.

zsonody

2019. augusztus 15.

Ez volt az első olyan parfüm, amit megéreztem valakin és tudnom kellett, hogy mi is ez. Utána kipróbáltam saját magamon és nagyon elégedett voltam, számomra egyszerre fanyar, szexi és magabiztosságot sugall. Főleg alkalmakra használom, a mindennapokban kevésbé, de évek óta töretlenül kedvelem, mindig van a polcomon belőle. Érdekes, mert a fragrantica-n éppen hétköznapi és office parfümként szerepel, de valahogy nekem mindig az "éjszaka" illata marad, talán a vodka miatt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

Lupiluuu

2019. június 20.

Ez egy nyári hűsítő! Egyértelműen kiérezni a citrusos jegyeket,ami a nap folyamán nem puhul nem lesz édes ,hanem megmarad az elejétől a végéig az a hideg hatása,ami nyárra nagyon jól jön. Eddig 2x éreztem ezt a fagyos,hideg vonalat parfümökben,az egyik a DKNY woman a másik pedig a Gucci Rush 2.Nekem tetszik ez a rideg vonal ,mert ad az illatnak valami pluszt . Pasik szeretik,már többen reagáltak rá pozitívan ,talán azért mert egy kicsit más és különleges. Én is nagyon szeretem,odavagyok az olyan parfümökért amikben van valami rafinéria és ettől olyan egyedi 😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

AnitaUrgyan

2019. február 15.

Nekem ő a nyár, ő az éjszaka, ő a város, ő az éjszakai vezetés hangos zenével, ő a kávézós üldögélés de ő a tombolás is. Tudok olyan pasit aki elkerül ha ez van rajtam, és olyat is, akit totál vonz. Ez is megosztó, akárcsak a Mugler Angel-em. Igazi egyéniség illat, szerintem kortalan, ugyanúgy egy 22 éves nőn is el bírom képzelni, ahogy egy 46 évesen is. Öltöztet. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 15.

nyarigabi

2019. február 7.

Mindig kerültem ezt az illatot az üvege miatt, nen ismertem. Barátnőm viszont beleszeretett, és hordja kitartóan hetek óta. Citrusos-édeskés, friss, hűvös illat, szerintem inkább meleg időre való. Rajta szeretem nagyon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

kvin

2019. február 6.

A megszüntetett kiadásból birtoklok egy féltve őrzött fújóst, semmihez sem hasonlítható, csodálatos illat! (Ha nagyon akarnám hasonlítani, akkor a MK White Luminous Gold-t tudnám felhozni példának, jellegében rajtam az is nagyon hasonló) Friss, üde, hűvös (nem édes!) gyönyörű, finom, nőies... ez az illat EGYÉNISÉG! Ilyen ez, amikor nem elemzed ki részleteiben, hanem összességében meghat annyira, hogy beszippant és nem tudsz menekülni, csak szaglásznád... kell nekem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 6.

gy1betti

2018. december 11.

Sok barátnőm szerint WC illatosítóra hajaz, de én nagyon szeretem. Jó emlékeim kötődnek ehhez a parfümhöz, nyáron tökéletes választás, nagyon friss és tartós. Talán még újra is venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

silence

2018. október 16.

Első találkozásunk ezzel a parfümmel, az eredeti Anyaillattal (a sima DKNY Women-nel) kb. 1998-ban volt (úristen, már 20 éve??? 🤭). Akkoriban még Cosmo girl-ként éltem napjaimat és egy Cosmopolitan újságban reklámozták ezt a parfümöt, vele együtt egy illatmintával.... tetszett a frissessége, az üdesége, de amellett tinilányként túl citrusos és alkoholos volt nekem (akkor még az intenzíven édes Angel szerű szirupos illatok jöttek be igazán), azt hiszem; ez az az illat, amihez "fel kell nőni". Később, a 20-as éveim végén, a 30-asaim elején beszereztem belőle egy 30ml-es változatot (ez még szintén a sima DKNY women változat volt) és szeretettel el is használtam, de elég volt belőle egy darabig....
Idén nyáron kapott el újra a hév, hogy nekem újra KELL egy ilyen igazi nyári hűsítő csodaillat! Már nem kaptam ezt az alap-illatot, csak ezt az energizing változatát, de nem is bánom, nekem Ő még finomabb, mint az első kiadás, imádom, egy 100ml-es üvegcse boldog tulajdonosa vagyok! 😍
A legmelegebb, 35 fok körüli nyári napokon csak 2 fújás ebből a csodaszerből és úgy érzem magam, mintha eszkimókunyhóban lennék! 😄
Szerencsére rajtam mindkettő extra tartós is, este még érzem magamon a reggeli fújást!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citral, Benzyl Alcohol, Geraniol, Cinnamyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol