Dolce & Gabbana

Ár:   20 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: Honeyhair, Módosítva: 2022. szeptember 5.

Ár:   20 690 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: papaja szirom, neroli levél,

Szívjegyek: amarilisz, nárcisz, vizi liliom,

Alapjegyek: pézsma, kasmírfa.

Dolce & Gabbana Dolce EDP fújós eladó
Ár: 1500 Ft / 2800 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: 5 ml vagy 10 ml parfümszóróban, Helyszín: Átvétel: Budapest (Köki vagy Shopmark), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta. Utánvéttel nem küldök semmit!
Ár: 8900 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, dobozos, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Packeta vagy foxpost (végül postán maradó)

Szana22

2022. december 17.

Mondjuk azt, hogy nevetséges áron 11 ezer forintért jutottam hozzá egy 75 milis teszterhez, és emiatt jött el velem. Többet az ára nem igen ér... de bárhol máshol igencsak megkérik akár a 40 ezret is...
Valójában a Dolce Garden miatt indultam el, hogy őt fogom megvenni, de illatolásra az valóban Zara Wonder Rose, az meg annyira nem jön be... csalódott is lettem. Aztán megszaglásztam ezt és ezerszer jobbnak érzem a sima Dolcét valahogy.
Nem egy atombomba az tuti :D De nekem nagyon bejön ez a friss, virágos, kicsit édes, lágy illatocska.
Jobb kedvem lesz, vidám és sziporkázó :)
Biztonsági illat... Bárhová jó szerintem. Ajándékba is szuper. Én legalábbis örülnék neki :)
Csodaszép zöld kert telis tele virágokkal!
Tartóssága nem egy nagy ász, az lehetne jobb is.
Emiatt 5 csillag helyett 4 lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 17.

Jobb kedvem lesz, vidám és sziporkázó :)
Csodaszép zöld kert telis tele virágokkal!
Tartóssága nem egy nagy ász, az lehetne jobb is.
Emiatt 5 csillag helyett 4 lesz.

Rha

2022. szeptember 2.

Egyszerű virágillat, semmi extra. Biztonsági játékos, munkába tökéletes.
Én másabb illatokat szeretek.
Sillage:közepes
Tartóssága :kb. 4 óra
Inkább tavasszal tudom elképzelni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 2.

Egyszerű virágillat, semmi extra. Biztonsági játékos, munkába tökéletes.
Én másabb illatokat szeretek.
Sillage:közepes
Tartóssága :kb. 4 óra
Inkább tavasszal tudom elképzelni.

ciccenet

2021. december 2.

Szerintem kellemes, tisztaság illat a virág illatok közül valamivel kiemelkedőbb. Valóban, D&G-hez mérten egy "kicsit kevéske", de egy egyszerű munkába járós vidám illat. Nekem van és szerintem lesz is még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 2.

Ninnie

2021. február 9.

Tavaszra, nyárra szerintem csodás választás. Itt is,mint sok más parfümnél vagy elbűvöl vagy csak a hibát keresed.:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 9.

Adimak

2020. november 20.

Sziasztok. Születésnapomra kaptam, 30 ml volt kb 23.000 Ft. Az üveg szép, az illata tavaszi (nem estem szerelembe) de a tartóssága teljesen kiábrándito. Nem szeretem a "vastag" illatfelhőt de egy ilyen drága parfümtől sokkal többet vártam volna.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 20.

Aquariusgirl

2020. június 8.

Nekem tetszik az üvege, szerintem nem gagyi. Na, de ami benne van??!! Az egy nagy 0!!! Unalmas virágcsokor, amibe azért keveredett valami mamókás virág is. Semmi fantázia, kizárt dolog, hogy megveszem bármikor üvegesben. És még tartósnak sem tartós (jó ennek én most speciel örülök, mert nem kellett lemosnom magamróll :-)) Azt nem értem, hogy miért degradálja magát a cég, egy ilyen termékkel?! Két csillag, mert nen lett tőle hányingerem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 8.

tboog13

2020. január 31.

Én nagyon szeretem, üde friss, kellemes illat. 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Én nagyon szeretem, üde friss, kellemes illat. 🥰

aydua

2019. október 28.

Éterien tiszta vízitündér illat. Sok vizes virággal, nagyon finom, krémes, tündérszárny-könnyű leszáradással.
Hogy nem tart 8-10 óráig? Igen, a tündérek már csak ilyenek, sosem maradnak sokáig...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

Ladybee

2019. július 13.

Akkor én most megvédem. :) Annak ellenére, hogy úgy általánosságban szeretem a virágos illatokat, valahogy nekem eddig mindegyik, csak olyan, majdnem tökéletes volt eddig. Amikor felfújom nyáron, a nagy melegben, rögtön elfog egy üde, friss érzés. A krémes leszáradása, pedig tényleg a tisztaság érzetét nyújtja. Valaki írta korábban, hogy régen a drága arckrémeknek volt ilyen illatuk. Ezt meg tudom erősíteni. Gyerekkori emlék ez a krémes tisztaság illat. :)
Tartósság? Szinte semmi. 2-3 óra Engem ez nem bánt. Nekem jól esik újra és újra felfújni a parfümöket. Újra a kezembe venni az üvegét, újra végigjárni, élvezni az utat a felfújástól a leszáradásig.
Sillage? Az elején még egy kisebb autót kitölt, aztán már csak az érzi, aki olyan közeláll hozzám, hogy megölel, puszit ad. A férjem, a gyerekeim, anyukám. :) Szerintem nem feltétlenül kell egy parfümnek méterekkel előttünk, utánunk járni. Ez személyiség kérdése. Én nem szeretem azt az érzést.
Persze, tudom, sokan többet várnak ezért az árért. Tény, hogy van olcsóbb és van ugyanennyiért is olyan, ami tovább tart és beteríti a szobát. De azoknak nem ilyen az illatuk. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

ddorcsika

2019. július 13.

Haloványka kis illat. Nagyon friss és virágos. Jó lenne,ha tartósabb lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

Haloványka kis illat. Nagyon friss és virágos. Jó lenne,ha tartósabb lenne.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.