Dolce & Gabbana

Ár:   20 690 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. január 16.

Ár:   20 690 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: papaja szirom, neroli levél,

Szívjegyek: amarilisz, nárcisz, vizi liliom,

Alapjegyek: pézsma, kasmírfa.

Ár: 7000 , Eladó: Hencida
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Eger, fizetés: Utalás, posta, gls csomagpont, gls, foxpost
Dolce & Gabbana Dolce EDP 8 ml
Ár: 2000 , Eladó: aydua
Állapot: próbált, Helyszín: Jászapáti, fizetés: Postával küldöm banki utalás után vagy személyes átvétel
tboog13

2020. január 31.

Én nagyon szeretem, üde friss, kellemes illat. 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

Én nagyon szeretem, üde friss, kellemes illat. 🥰

aydua

2019. október 28.

Éterien tiszta vízitündér illat. Sok vizes virággal, nagyon finom, krémes, tündérszárny-könnyű leszáradással.
Hogy nem tart 8-10 óráig? Igen, a tündérek már csak ilyenek, sosem maradnak sokáig...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 28.

Ladybee

2019. július 13.

Akkor én most megvédem. :) Annak ellenére, hogy úgy általánosságban szeretem a virágos illatokat, valahogy nekem eddig mindegyik, csak olyan, majdnem tökéletes volt eddig. Amikor felfújom nyáron, a nagy melegben, rögtön elfog egy üde, friss érzés. A krémes leszáradása, pedig tényleg a tisztaság érzetét nyújtja. Valaki írta korábban, hogy régen a drága arckrémeknek volt ilyen illatuk. Ezt meg tudom erősíteni. Gyerekkori emlék ez a krémes tisztaság illat. :)
Tartósság? Szinte semmi. 2-3 óra Engem ez nem bánt. Nekem jól esik újra és újra felfújni a parfümöket. Újra a kezembe venni az üvegét, újra végigjárni, élvezni az utat a felfújástól a leszáradásig.
Sillage? Az elején még egy kisebb autót kitölt, aztán már csak az érzi, aki olyan közeláll hozzám, hogy megölel, puszit ad. A férjem, a gyerekeim, anyukám. :) Szerintem nem feltétlenül kell egy parfümnek méterekkel előttünk, utánunk járni. Ez személyiség kérdése. Én nem szeretem azt az érzést.
Persze, tudom, sokan többet várnak ezért az árért. Tény, hogy van olcsóbb és van ugyanennyiért is olyan, ami tovább tart és beteríti a szobát. De azoknak nem ilyen az illatuk. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

ddorcsika

2019. július 13.

Haloványka kis illat. Nagyon friss és virágos. Jó lenne,ha tartósabb lenne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 13.

Haloványka kis illat. Nagyon friss és virágos. Jó lenne,ha tartósabb lenne.

26timcsi

2019. február 4.

Utángyártott parfümben nagyon szerettem (Yodeyma),így úgy gondoltam,hogy megveszem az eredetit is. Mit is írjak...?
Csalódtam az utángyártott verziója után,annak sokkal tartósabb az illata. Pár óra alatt elillan...Ennyi pénzért én többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Peach01

2018. december 8.

Rómában vettem belőle egy kis utazó méretét, golyós verzióban...majd itthon azonnal megvettem egy nagy üveggel.
Lehet kritizálni, hogy mennyire semmilyen, de épp emiatt tökéletes! Nálam elsők közt szerepel. Imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 8.

LevaCafa

2018. november 24.

Számomra egy tipikus unalmas nyári virágcsokor illat. Mintát kaptam, de sose venném meg. Tartóssága egyenlő a nullával. 2 óra múlva semmit nem érezni belőle. Olcsó parfümnek elmenne, de egy ilyen márkát lealacsonyit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

cincike

2018. október 23.

Kellemes, nőies illat. Hétköznapokra, munkába tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Kellemes, nőies illat. Hétköznapokra, munkába tökéletes.

Nenuka

2018. október 13.

Én nem értem, hogy lehet ez Dolce Gabbana? Egyébként nagyon fincsi, de alig tart rajtam 2 órát. Nagyon sajnálom, mert nagy kedvelőjük vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

Timi27

2018. július 22.

a környezetemben sokaknak nem tetszik ez az illat.. nem rajtam, hanem úgy általában... ritkán nyúlok én is hozzá, de van amikor ez az illat ami megnyugtató számomra.. könnyed, virágos, kellemes illat.. nem túl nehéz, irodabarát.. leszáradása picit krémes, de a virágos jegyek még akkor is érezhetőek.. leginkább tavasszal és ősszel szeretem.. amikor magamra fújom, és jön egy szellő, ami körbelengeti az illatot, nagyon szép :) szerintem inkább nappalra mint estére való, számomra ötös..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 22.