Dolce & Gabbana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. július 19.

Kiszerelés:   25 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2021.

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: vérnarancs, citrom, zöld alma

Szívjegyek: narancsvirág, fehér virágok

Alapjegyek: kaszmerán, cédrus, fehér mósusz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Asianlover

2021. október 2.

2021 oktòber: ha mediterràn környezet, akkor menthetetlenûl Light Blue utàn nyùlok az utòbbi èvekben. Valahogy tènyleg ùgy beletalàlnak a hangulatba. Ìgy oktòberben, a szezon vègi utolsò napsugarak fènyèben csak megerősìteni tudom magam, ez bizony màjus-jùnius illata, mègis jòl esik ùjra elővenni ès megidèzni vele a szèp, ropogòs nyàrelőt. Főleg, hogy 20 fok körüli hőmèrsèkleten jobban èlnek benne a citrusok. Csodàlatos illat, marad az 5 csillag!

2021. június: Elpattant a június, és a sok fagyoskodás után a meteorológia nyár tényleg a mediterrán melegben köszöntött rám. Ez az illat 100%-ig tükrözi ezt a hangulatot. Csodálatos! Szikrázó napsütés, a megszokott hűsítő-citrusos Light Blue, amibe a neroli keveredik. Most, hogy melegebb az idő, kevésbé érzek rajta jázmint, a neroli az, ami nagyon él benne. A virág dominancia miatt számomra ez nagyon meleg tavaszi-kora nyári illat inkább, amikor a fények még élesek, a levegő megtelik virág illattal és a meleg is kellemes még, nem az a 40 fokos katlan, igazi júniusi signature. Nagy üveg is lesz ebből, szerintem egyből 2 is, mert limitált. És megkapja az 5. csillagot is!

2021. május: Kedvelem az egynyári Light Blue kiadásokat, általában veszek belőlük egy-egy üveggel, de ha nem is lesz vásárlást, mindenképpen kipróbálom őket. Idén sem volt ez másképp, izgatottan fedeztem fel a Müllerben. Közvetlenül kifújás után sima, citrusos Light Blue-nak éreztem, nem is értettem, hogy ebben most melyik összetevő lett a limitált? De egy percen belül előbújtak belőle a fehér virágok. Nekem is a Bronze Goddess Azur volt az első gondolatom! Mivel azt az illatot is nagyon kedvelem, abszolút bejön ez a fehér virágos irány. Hosszabb távon már inkább a jázmin vált erőssé rajtam - de ez abból is adódhat, hogy a bőröm egy jázmin mágnes - így nekem ez idén "a jázminos Light Blue" lesz. Tartóssága 4-5 óra, meg is örültem neki, hogy mennyivel jobbat alkottak, mint az eddigi 1-2 órás semmiségeik. Aztán észrevettem az edp jelzést... ja,, hát ebben a töménységben viszont már nem olyan combos, de sajnos manapság teljesen általános. Egyelőre egy kis, 25 millis üveget mindenképpen megér a számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 2.

vivitrius

2021. augusztus 13.

Majdnem sírva fakadtam, amikor felfújás után elmélyült az illat. A megrohadt tokaji szőlő és a már töppedt, oszlásnak indult mazsola versengtek benne, rajtam. Szerencsétlenségemre délután próbálgattam a karomon és estére jutottam csak haza, fürdeni. Addig terrorizált. Felejtős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Smell

2021. július 26.

Szerintem eddig ez a legjobb, legkülönlegesebb flanker. Szépek benne a fehér virágok, bár nem rajongok értük,mégis tetszik az összhang. Az első fél-1 óra az övék, aztán megjön az alap light blue egy árnyalattal citrusosabban.
Tartóssága közepes, - szillázsa is - kell 6-8 fújás, hogy észrevehető legyen, de melyik nyári illatbol nem?
Nem lett szerelem végül, de ez csak a fehér virágoknak szól, nem leszünk sosem igazán barátok. Feltettem eladásra, néhány próba után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 26.

szeliger

2021. június 18.

2021. május 15.
Az üveg gyönyörű, ez a világoskék az arannyal kombinálva elegáns megjelenésűvé teszi, a forma pedig letisztult, a szögletessége ellenére jól simul a tenyérbe.
Az illat nagyon messze van az eredetitől, a citrusok gyümölcsös lédús aromái háttérbe szorulnak, a narancsvirág uralkodó. Kifújáskor két másik parfüm jutott inkább eszembe: a TF Neroli Portofino és az EL Azur. Az illat tiszta, tenger és szikrázó napsütés, sehol egy felhő az égen, egyértelműen reggeli, délelőtti illat. Két-három óra is kell, hogy rajtam csituljon a narancsvirág és végre valóban a Light Blue-ra emlékeztessen. A hatósugár bőrközeli, a tartósság parfümhöz képest rövid vagy az orrom szokja meg hamar, de négy-hat óra múlva már nem érzem.
Egyébként is alig várom már, hogy végre melegebb, nyáriasabb legyen az idő, nagyon kíváncsi vagyok, hogy hogyan viselkedik a melegebb bőrön.
Addig is nagyon úgy tűnik, hogy nem ez lesz a nyár illata.

2021.június 18.
Csak megerősíteni tudom Asianlover véleményét, igazi nyári illat. Most, hogy tombol a nyári jó idő, megmutatja minden báját. Friss és üde, csak a tartósságát kifogásolom továbbra is, nagyon gyorsan elszáll. Igazán kár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 18.

2021. május 15.
Addig is nagyon úgy tűnik, hogy nem ez lesz a nyár illata.

2021.június 18.

Ancsika77

2021. június 4.

Nálam 5 csillagos!Eredeti Light blue+ virágok,kicsit talán édesebb,.Tartóssága nagyon jó,kis papírra fújva hoztam haza a D betűs parfümériából,napok óta illatozik az éjjeliszekrényemen,a kis papíron illatolva 5 napja sem sokat veszített az erejéből.Nagy üveggel beszerezve))Olvastam,hogy több országban már eladták az összeset,nehéz beszerezni!Érdemes beruházni rá,jó mínőség,a tartóssága az Intensehez hasonló.Szerintem nagyon jól sikerült.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 4.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Citral, Linalool, Benzyl Benzoate, Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Hydroxycitronellal
Színezékek: CI 60730

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.