Dolce & Gabbana

Ár:   21 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tam, Módosítva: 2016. január 21.

Ár:   21 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Illatösszetevők: papaya virág, neroli levelek, fehér amarillisz, fehér tündérrózsa, fehér nárcisz, afrikai vadrózsa, török ​​rózsa, szantálfa, pézsma, kasmír

Burya

2018. június 24.

UPDATE:
Az előző értékelést januárban írtam, azóta nem rég megvettem. Ebben a melegben viszont sajnos édesebb lesz rajtam, mint ami jólesne, és bár télen nagyon-nagyon finom volt, a hideg időben mégis inkább a melegebb, súlyosabb, bársonyos illatok vonzanak. Így viszont két szék közt a pad alatt maradtam, úgyhogy feltettem eladásra, hátha valakinek éppen ő a Nagy Ő. :)

Nekem ő inkább vízililiom, mint rózsa, és inkább halványzöld, mint rózsaszín. Habár a rózsát is érzem benne, de mégsem az dominál, épp ettől könnyebb, frissebb, zöldebb, nem olyan nehéz, tömény, édes vagy rózsaolajos, mint sok más rózsás parfüm. Az "egyszer majd" listámon ott van már egy ideje, de valahogy mindig más kerül sorra helyette. Rajtam a tartósságával nincs gond, sőt kenterbe vert már több tartósnak kikiáltott illatot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

UPDATE:

SMH

2017. július 26.

Nem is tudom mit gondoljak róla. Valamelyik nap bementem az egy helyi parfümériában megszagolni egy másik illatot (Gucci - Flora by Gorgeous Garden) és megkértem az eladó lányt, hogy ajánljon valami ahhoz hasonló illatot. Ebből fújt nekem a papírra és bár hasonlóság nincs köztük szerintem, de valamiért mégis tetszett ez az illat (pedig ne is szeretem a virágos illatokat) elhoztam a kis papírkát és szagolgattam egész nap. A nap első felében nagyon tetszett, aztán később kicsit öregasszonyosabb lett és most nem tudom, mint gondoljak. Hétvégén azt hiszem elmegyek a Müllerbe és bőrömön is teszek vele egy próbát.
Az üvege viszont nagyon tetszik és elég tartósnak tűnik, szóval az első benyomás emlékére kap 4*-ot =)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 26.

bbbianka

2017. május 8.

Kellemes nyári illat. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

Kellemes nyári illat. Nagyon tartós.

BokaEdina

2017. május 8.

Nekem tetszik az illata, direkt valami virágosabb nyári illatot kerestem. Sokat megszagláztam és magamon ez lett a jó választás. Nagyon tartós, még fürdés után, másnap is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 8.

HontiAgi

2017. január 5.

Most voltam D-ban és szaglászás mellett suttyomban a csuklómra is fújtam belőle, még most is tart az analizálás. :) Tipikusan az az ember vagyok, aki szereti a rózsa illatot, de az igazi hagyományos, édeskés rózsát, nem azt a nemesített sós mellékzöngéjűt amit a kozmetikumokba szoktak pakolni, így mindig reménykedve keresem, aztán csalódottan kullogok odébb mert "megint csak a sós" :D
Ebben nincs semmi ilyesmi, bár igazából más rózsát se nagyon érzek ki belőle. Ami eljut a leírtakból az orromig az eddig egészen kellemes, viszont határozottan az az érzésem, hogy valahol már éreztem korábban. Ez még önmagában nem probléma, viszont biztos vagyok benne, hogy amire emlékeztet, még ha nem is ugrik be hogy mi az, tuti nem volt ilyen drága. Az üvege se nagyon jön be, az a piros rózsa lehetne nagyon elegáns is, de így műanyagból öntve eléggé gagyi hatást kelt, mint egy gyerekparfüm.
Most egyelőre még nagyon törpölök, mert simán el tudom képzelni magamon, viszont ha beugrik, hogy hol szagoltam már korábban és tényleg ilyen volt az az illat is, akkor inkább azt választom, ha pedig nem jövök rá de mégis meg akarom szerezni magamnak ezt a kicsikét, akkor tuti megpróbálom valahogy az üvege nélkül, mert azt a babadíszt nem akarom a szobámban látni. :D
Egyelőre emiatt a két problémám miatt csak egy hármast adok neki, de érzem hogy fogok én még visszajönni. (Ha mégse, akkor az azt jelentheti hogy felejthető volt és részemről tényleg nem érdemel többet 3*-nál :P)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

bjnczk

2016. október 2.

A két elődje után nagy újdonságot nem hozott, de ettől eltekintve szeretem az illatát. Nem ez a nagy Ő számomra, az elődjeit is szerettem, közepesen tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 2.

laracroft

2016. július 30.

Szerintem ez egy nagyon finom, nyárias, aquás, könnyed, friss illat. Én a rózsát egyáltalán nem érzem benne. Azt viszont igen - és ez számomra egyébként teljesen érthetetlen dolog -, hogy csak nagyon kicsiben tér el a testvéreitől (Dolce EDP, Dolce Floral Drops). Egy kicsit azért jobban is megerőltethették volna magukat Dolce-éknál, mert ez egyetlen illat, három nagyon hasonló kiadásban. Hosszasan időztem a Müllerben, miután végül a Floral Dropsra esett a választásom, mondván az kicsit erőteljesebb, tartósabb és talán egy picit édesebb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Beatrix123

2016. július 14.

Hát ennek az illatnak a megalkotásába teljesen felesleges volt energiát fektetni. Bármelyik háromezer-akárhány forintos katalógusillat simán lepipálja. Semmi különös és még csak nem is tartós, kb 2 óra múlva már csak valami műanyagszag maradt belőle a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 14.

lena76

2016. július 7.

Kövezzetek meg, de én szeretem. Először csak többször teszteltem, nem értettem, mi ez a sok rossz vélemény, talán az idő múlásával lesz baj vele? De nem, úgyhogy megvettem, és ahogy használom, egyre jobban tetszik. Egyszerűen jó kedvem lesz tőle. Többen megjegyezték, hogy jól áll rajtam az illat, amit "viselek". Csak azért négy csillag, mert nem ő a tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

erika81

2016. július 5.

Könnyed kis rózsaillat. A hatósugara kicsi, de a bőrön még sokáig éreztem. Igazán bőr közeli már a kezdetektől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)