Dolce & Gabbana

Ár:   17 000 Ft, 22 500 Ft és 30 000 Ft Ft,   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. július 23.

Ár:   17 000 Ft, 22 500 Ft és 30 000 Ft Ft,
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

A 2006-os The One könnyedebb, 2017-es megjelenésű EDT verziója. Az eredetinek egy púderesebb, frissebb interpretációja, amit Nápoly szelleme inspirált.

Fejjegyek: bergamott, mandarin, licsi, őszibarack

Szívjegyek: fehér liliom, jázmin, gyöngyvirág, ylang-ylang, narancsvirág

Alapjegyek: vetiver, pézsma, borostyán, vanília, moha

Ár: 13.000 Ft , Eladó: Fredor
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés átutalással vagy készpénzben, átvétel csak személyesen
Ár: 2300 Ft postaval , Eladó: HDR
Állapot: 10 ml/ennyi, Helyszín: Budapest XI., fizetés: Előre utalas utan kuldes postán maradóra
Lilu003

2019. szeptember 15.

Ami az Armani-nak a Code, úgy a D&G-nak a The One. Fűszeres, édes, karakteres illat, pontosan olyan, amire az ember felfigyel. Érzéki és dögös illat, igazi esti viselet! Magabiztosságot és eleganciát sugároz viselőjéről. Nekem túl fűszeres, nem tudnék azonosulni vele, ettől függetlenül nagyon szép illat. Az ilyen stílusú parfümök szerintem sosem fognak kimenni a divatból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

senskin

2018. november 2.

Ilyen finom nőies illat nem mindennap jön az utcán szembe az ember lányával. A férfiak igazán szeretik a nőn, mert ez egy kiváló kompozíció. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 2.

Kiraerika

2018. október 5.

Annyira más az édes illatok között, hihetetlenül aurás és hipnotikus. De 30 évesen még úgy érzem hozzá kell "öregednem" hogy hordhassam. Még nem vagyok méltó hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Lillko1984

2018. szeptember 9.

Mindenkèpp egy èdes illatra vadàsztam.Sajnos befürödtem a La Vie Est Belle-lel,megfulladtam tőle.Ezen felbuzdulva magamrafújtam egy keveset a Müllerben a The one edt -ből,gyorsan neg is rendeltem,azóta is szinte naponta hasznàlom.Szeretem.Nem egy tolakodó illat,mègis èdes,finom.Nagyon tartós,semmi közönsègessèg nincd benne,mint màs èded illatokban.Mèltàn nèpszerű ez.Egyenlőre működik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 9.

kvin

2018. június 1.

Jaj, de gonosz dolog, előttem mindenki max csillagokkal, én pedig jövök, mint rossz néni.
Ha ez az EDT a jobb, akkor örülök, hogy nem volt szerencsém az EDP-hez. Számomra ez is gyomorforgató egyveleg, orrba toluló liliom, túlérett barack és csömörlően édes vanília. Kb. ezt a hármat érzem, talán még a gyöngyvirág, de finom leszek, ha azt mondom, hogy az sem kifejezetten a kedvencem. Talán később, ha nagyon figyelek, a licsi és ylang-ylang... de a fehérvirágokat nagyon elnyomják, számomra ez tolakodó, szó szerint megkergül tőle a gyomrom, nincsen benne finomság, sem elegancia. Tömény ballagási virágcsokor. Mármint az én bőrömön, az én megítélésem szerint.
Le kell mosnom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

Le kell mosnom.

henicatt

2018. március 19.

Kifújáskor hihetetlen, de sárgadinnyés rágó illatát érzem pár pillanatig majd rögtön az anya illat következik, és megdöbbentő, de rajtam ez a legtartósabb The One. Birtokomban van az anya illat, az Essence, és most ez is. Első számú kedvencemmé lépett elő! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

csakmoni

2018. február 19.

Szép ez az illat. Mániám elején nagyon szerettem az edp-t, aztán magamon már nem, de máson mindig szívesen éreztem. Az edt első szippantásra visszahozza az anyaillatot, aztán kicsit zavaró az a virágos egyveleg, liliom, gyöngyvirág, nem az én világom. A leszáradása viszont finom, nőies, optimista,szellős illat, nem telepszik rám, megfelelően tartós.Örülök a fújósnak, köszi, Anita!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

GNóri

2018. január 30.

Itt csücsül a csuklómon, és nem bírom ki, hogy ne írjak róla rögtön! Azon ritka parfümök egyike, ahol egyértelműen az EDT verzió viseli a koronát. Számomra az EDP émelyítően édes, az EDT azonban üdítő különlegesség. Szikrázóan citrusos illat, vaníliás, liliomos, ylang-ylangos krémes, fehér virágos, diszkréten édes alapon. Rajtam a citrusossága erősebb, de az alapillatok is jól kivehetőek. Nekem az ylang-ylang kicsit zavaró az elején, de szerencsére egy idő után elhalványodik. Ez a parfüm a modern elegancia, ízig-vérig nőies, mindenféle klisé nélkül. Engem a reklámfilmmel is megvettek, imádom Olaszországot, és Emilia Clarke természetes szépsége és sikkessége tökéletes harmóniában van az illattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

HuAnita

2018. január 19.

Szerelem első szippantásra! Csak ismételni tudom az előttem szólókat :) Üdítő, virágos, elegáns, nőies, édes finomság. Könnyedebb az EDP-nél, ami szintén nagy kedvenc. Tartósságát még tesztelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

Zsusci

2018. január 18.

Ünnepek alatt kezdtem használni. Valóban elrepít a szeretett Itáliába, igazi Dolce Vita érzés a hideg, szürke, borongós téli napokon. Az edp rajtam túl nehéz, édes volt. Ez az illat számomra mennyei így télen, tartós, könnyed, kifinomult, érzéki, elegáns, puha, szép. Külön köszönet a parfümblognak, parfümkritika alapján szaglásztam meg, és leltem rá erre a csodás illatra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 18.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Octinoxate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Isoeugenol, Farnesol, Eugenol, Citral, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: CI 14700, CI 60730, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.