Dolce & Gabbana

Ár:   16 900 Ft, 23 900 Ft és 29 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: kencecica, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   16 900 Ft, 23 900 Ft és 29 900 Ft

Alapillat: pacsuli, vanília

Ár: 5ml/2900,- , Eladó: Eszter555
Állapot: Frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Utalás után postán maradóval
Ár: 23990+pk , Eladó: Szandi1018
Állapot: Bontatlan/ minimális hiány, Helyszín: Budapest , fizetés: Előreutalással Foxpost vagy posta, személyes átvétel Budapesten

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

neome

2022. október 4.

Sajnos valami eleg banto benne, pedig ugy konvencionalisan jo illat, de en megsem tudom elviselni. Erzem benne a black opiumot de a lvb-t is, es egy kicsit bkv utazasok asszociaciom van tole, mondhatni tucatillat ez is. Nagyon varom hogy ez a trend vegre ellapuljon, nagyon kiabrandito es unalmas mar hogy kb minden uj nagyon bereklamozott dizajner illat vegulis kicsit ugyanaz.. es ugyanaz a tul sok, eroszakos 40-50-es manager vibe, egyszeruen barmilyen neven jelenik mar meg ez a koncepcio csak szomoru lemondast erzek amikor megillatolom, hogy aha na mar megint ez. Minosege szerintem jo, az illatfelho puhan korulolelo, orrba nem vag, es nem erkezik a viseloje elott a szobaba, tartossaga is rendben, ezekre jar a pont, de az illat nekem nem tetszik. Valahogy a sicily ota nekem meg mindig kedves a d&g, es meg most sem mondtam le roluk:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 4.

niki93093

2022. szeptember 21.

Az őszi-téli időszakban nagyon szeretem, kellemes édes, bújós, meleg illat. Hasonlít a Black Opiumra, de nem teljesen ugyanolyanok.
Tartóssága jó, egész nap visszafogottan ölel körül, nem tolakodó.
Én virág illatot abszolút nem érzek ki belőle. Nagyon jól összekeverednek az illatjegyek, egyik sem lóg ki belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 21.

Tartóssága jó, egész nap visszafogottan ölel körül, nem tolakodó.

Stinni

2022. szeptember 18.

Nagyon szeretem.

Erélyes. Kemény határozott igazi NŐIES illat!❤️
Aki szereti a krémes púderes illatokat annak ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

Nagyon szeretem.

Erélyes. Kemény határozott igazi NŐIES illat!❤️
Aki szereti a krémes púderes illatokat annak ajánlom.

blondiebunny

2022. július 19.

Sajnos nekem abszolút nem jött be. Részemről abszolút tucatillat, és ráadásul 10 perc utan elillan, pedig locsolom :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 19.

Varis

2022. július 18.

Nagyon nagyon szeretem ezt az illatot! Finom édeskés, púderes, virágos. Tartós, de nem bántó. Sose voltam nagy parfümös, de ez igazi szerelem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 18.

Cintia04

2021. november 5.

Többször is vissza tértem hozzá, nagyon nagyon szeretem ezt az illatot! Finom édeskés, púderes, virágos egy kis kávéval meghintve! A Black Opiumhoz semmi köze azt sose szerettem, nem is hasonlít rá még nyomokban sem legalábbis én nem érzek hasonlóságot hiába a kávé mint közös nevező! Most egy ideig szüneteltettem elfogyott majd nem vettem újra de most ismét nagyon hiányzott így szereztem belőle egy üveges példányt és azt tudom mondani, hogy bizony tartós és érezni lehet egész nap szolidan de finoman korbeölel ez a púderes, virágos illatfelhő! Visszatérő kis kedvencem nagyon szeretem ezt a kis szépséget💞

Őszintén szólva nekem nagyon tetszik ez az illat! A The only testvéréhez szerintem nem sok köze van pedig az kedvenc és jó pár üveggel el is használtam belőle! Nagyon tetszik ez az illatvilág amit képvisel! Szeretem viselni mert nagyon elegáns, nőies, szolid illat! El tudnám viselni ha picit intenzívebb lenne és erőteljesebb mert miután befújom magam imádom ahogy körbeölel viszont bőrközelivé válik! Édes virágos illat olyan igazi tavaszváró de a téli hideget is szereti szépen kibontakozik! Tartóssága sem rossz viszont mint mondtam bőrközeli lesz! Ettől függetlenül egyik kedvenc illatom lett! Nagyon tetszik ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 5.

Crimson

2021. szeptember 10.

Külön-külön mindegyik illatelem nagy kedvenc, de így egyben túl sok. Nagyon nőcis, számomra fullasztó a melegsége, egyszerű és konzervatív, olyan semleges, mintha valami brutál erős illatú testápolóval kentem volna be magam. Túl krémes, kicsit fanyar, talán a bergamott miatt, de ezekből adódóan nem is tudom megállapítani, milyen típusú nőknek szánták. Ajándékba kaptam, de szerintem túl fogok adni rajta, mert ennek ellenére sem tudok ragaszkodni hozzá, azonosulni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

Barbara2021

2021. május 17.

Édes kávé, kis virággal, amit az én orrom nem tud azonosítani. Szeretem a kávet, ezt is. Jobb mint a The One, nekem jobban bejon, bár azt is szeretem. Szerintem oszi/téli parfüm, imádom a melegségét, mélységét. 100x ez mint a black Opium.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 17.

lacrymosa88

2021. március 4.

A kávét kiérezni belőle, egy elég erőteljes virágillat, kicsi gyümölccsel keveredve, semmi különleges, vagy hú de jó érzés. Nem rossz, de vannak nála különlegesebb illatok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 4.

Papec2

Korcsoport: >54
2020. november 26.

SAJÁT VÉLEMÉNYEM, de nem enged be régi néven a face, ezért újra ringbe kell szállnom a pontokért :D

Nem hasonlítottam össze az összetevőket, de egyértelműen Black Opium illata van rajtam. Sajnos ez sem tartós és emellett bőrközeli illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. november 26.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)