Dolce & Gabbana

Ár:   16 900 Ft, 23 900 Ft és 29 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Lin, az összetevőket feltöltötte: kencecica, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   16 900 Ft, 23 900 Ft és 29 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml

Kiadás éve: 2018

Fejillat: bergamott, ibolya

Szívillat: kávé, írisz

Alapillat: pacsuli, vanília

Dolce & Gabbana The Only One EDP 100ml
Ár: 25.000 Ft (+ajánlott posta/foxpost) , Eladó: Eleutheria
Állapot: Teljesen új, használatlan teszter, Helyszín: Szeged, Baja, fizetés: Szegeden és Baján személyesen átvehető. Igény esetén postázom a megbeszéltek szerint.
Ár: 13 000 Ft , Eladó: horvathandykaa
Állapot: 100 ml/képen látható mennyiség, Helyszín: Sárvár, fizetés: Előre utalással vagy utánvéttel postázom
abodri

2020. január 25.

Hatalmas csalódás. Hálás vagyok, hogy nem rendeltem meg vakon. Megillatoztam a minap.
Már kifújáskor éreztem, hogy harmatgyenge tavaszi-nyári semmilyen illatocska. Egy óra múlva elillant, szinte semmi nem maradt a bőrömön.
Nem akartam elhinni. Ez Dolce & Gabbana???? Neeeee!!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 25.

Nem akartam elhinni. Ez Dolce & Gabbana???? Neeeee!!!!

clevergirl

2020. január 22.

Nekem pont azért tetszik,mert kàvés illata van,holott én sem kávézom. Nagyon szépen összerakott illat. FehérVirágos-kávés-krémes. Tényleg hasonlít a Black Opiumra,de nekem attól felnőttesebb, kevésbé harsány illat. Nekem elsősorban a 35 feletti korosztály ugrik be róla,azok, akik eleganciájukkal a legszürkébb napot is szebbé tudják varázsolni megjelenésükkel és kifinomultságukkal. De az a véleményem,hogy bármely korosztály bátran használhatja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Cathi

2020. január 22.

Nagyon hasonlit az opiumra (nekem a glow volt meg), de azt se szerettem a kave miatt (rühellem a kavet, nem is iszom)
Amugy nem rossz illat, de emiatt az összetevö miatt nem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Amugy nem rossz illat, de emiatt az összetevö miatt nem tetszik.

Neszterr

2020. január 20.

Kevés azon parfümök közé tartozik, amit azonnal meg kellett vennem, szerelem volt abban a pillanatban. A mai napig emlékszem az első találkozásunkra, nagyon kevés ilyen illattal találkoztam eddig. Számomra kifejezetten téli parfüm, nagyon tartós, erős, óvatosan kell vele bánni. Rengeteg dicséretet bezsebeltem vele, férfiaktól és nőktől is egyaránt.
.....aztán jött a következő tél....és valahogy annyira eltávolodtunk egymástól. Ahányszor magamra fújtam, megfájdult a fejem tőle, pedig annyira szerettem volna, de valami mégis elmúlt. Továbbadtam rajta. Lehet, hogy egyszer még találkozunk.Olyan ez, mint a nagy szerelem ami mindent elsöpör, majd szinte úgy is távozik, ahogyan jött. Viharosan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

kissagi19

2020. január 19.

19.08.26
Elfogult vagyok, mert imádom a Black Opium edp-t es edt-t is. Ez is csodás karamella, kávés-vaníliás-íriszes illat. Puha, bújós, imádnivaló. Az egyik őszi illatomnak tervezem.
20.01.19
Leszáradás után a bőrömön a hidegben: 100% La Vie Est Belle Intense. Örülök, hogy nem vettem meg végül nagyban, hiszen már van egy LVEB Intense a parfümgardróbomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 19.

19.08.26
20.01.19

silence

2020. január 18.
Feltétlenül meg kell adnom az ötödik csillagot!
Az elmúlt 1 évben ez az illat sem hagyott nekem nyugtot, több mintácskát is elhasználtam eközben, aztán persze az lett a vége, hogy meg kellett vennem.
Nem bántam meg, imádom!!!
Fantasztikus összjátékot alkot a bőrömön ez a krémes, kávés, melengető finomság ibolyával és írisszel a háttérben.
A pacsuli és a vanília ad neki egy édes alapot, ami biztosítja a kiváló tartósságát.
Rajtam 8-10 órát simán teljesít, még az esti tusolás után is érezni a reggeli fújást.
Nagyon megszerettem, mindenképp jár neki az 5 csillag!

2019. február 14.
1,5ml-es gyári mintát teszteltem magamon. Jóóóó, finom! Megmondom őszintén, hogy nem sokat vártam tőle, mert az anyaillat nem volt a kedvencem (bár annak idején elhasználtam belőle egy üvegcsével), de ez meglepően jónak bizonyult a The One vonalat tekintve.
Kifújáskor az jutott eszembe, hogy olyan, mint a karamellás-vaníliás latte. Édesebb, mint az anyaillat, és karamellesebb..... a tömény, édes hatást megtöri a bergamott, és a kávé enyhe kesernyéssége..... Az idő múlásával szépen kibontakoznak a virágos illatjegyek, az ibolya és az írisz harmonikusan olvad egybe a pacsulival és a vaníliával, ettől olyan nőiessé válik.
Igazi őszi, meleg, simogató, harmóniát keltő illat.
Az alapillat (The One) számomra csak a leszáradás utáni órákban bújik elő, de akkor sem erőszakosan. Azért is tetszik, mert nincs benne az a szúrós jegy amit ugyan nem tudok, hogy mi lehet, de az anyaillatban zavart.
Én nem érzek Black Opium hasonlóságot (mondjuk én azt jobban szeretem!), és sablonos tucatillatnak sem mondanám!!! Ez egy fantasztikusan megkomponált (nem hányaveti módon összecsapott) finom, édes-virágos illat, ami nem szirupos, nem tolakodó, viszont egész nap melegen körbeölelő.
Nem vagyok túl nagy Dolce & Gabbana rajongó (egyedül a Light Blue-t használom évek óta), de ez az illat kifejezetten tetszik!
Valamiért mégis azt érzem, hogy nem én vagyok ez az illat, ezért nem érzek késztetést a beszerzésére sem, de egy erős 4-est mindenképp megérdemel!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 18.

2020. január 18.
Feltétlenül meg kell adnom az ötödik csillagot!
Nem bántam meg, imádom!!!
Nagyon megszerettem, mindenképp jár neki az 5 csillag!

2019. február 14.
Igazi őszi, meleg, simogató, harmóniát keltő illat.

zsuzska78

2020. január 10.

Szilveszterre ezt a dögös, szexi illatot választottam. Kérdezte is a férjem most hódítani akarok vagy mi? Mert erre beindulnak a pasik, úgyhogy csak óvatosan..:-) Téli fűszeres illat, bár egy nyári balzsamos estén is megállta a helyét.. A többi D&G illatcsalád tagjai nakem túl sok(k), de ezt bátran merem ajánlani kipróbálásra azoknak is akik szolid, konszolidált nők mint jómagam: időnként belőlünk is kibújik a NŐ!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 10.

Oliveranyu

2020. január 2.

Karácsonyra kaptam egy üveggel, magamtól az összetétele alapján soha nem választottam volna :-) de pozitívan csalódtam benne. Imádom ezt az édes, krémes, kávés fincsi illatot. Nagyon nőnek érzem magam tőle, magabiztosságot ad! :-)Nagyon tartós, még este is érzem a bőrömön. Igazazi téli parfüm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Blackxentric

2020. január 2.

Nagyon kellemes édes illat. Nem túl egyedi és a tartóssága sem túl jó. Ettől függetlenül tetszik és szívesen viselném, de ennyi pénzt nem adok érte azért, hogy óránként újra kelljen fújnom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

dustyrose

2019. december 10.

Nem szokott velem ilyen történni, de ettől brutális módon fáj a fejem minden alkalommal amikor tesztelni próbálom, pedig szeretem az édes és erős illatokat és elég magas az ingerküszöböm parfüm intenzitás terén. Attól tartok hogy elég sok szintetikus összetevő lehet benne,azoktól szoktam nagyon nagyon ritkán rosszul lenni. Egyébként tényleg olyan mint ha a Black Opium-ot összeöntötték volna az eredeti The One-al, és alapvetően az illattal nincs semmi gond de nem kicsit furcsa hogy egy ilyen neves márka ennyire konkrétan másol le egy ennyire közismert parfümöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)