Dolce & Gabbana

Ár:   22 990 Ft, 32 800 Ft és 45 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 16.

Ár:   22 990 Ft, 32 800 Ft és 45 800 Ft

Fejjegyek: mandarin, narancsvirág, zöldalma

Szívjegyek: jázmin, citrusvirág, kókuszdió

Alapjegyek: vanília, kasmír, cédrusfa

Ár: 2490 Ft , Eladó: Lyne
Állapot: Új bontatlan csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel: Buda I., II.,XII., XI.(Móricz környéke), XXII (Savoya, Campona), vagy Budaörs, Törökbálint

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

andita11

2022. március 11.

Teljesen egyetértek ezzel az olcsó hatású leszaradas jellemzővel, még annyival egészíteném ki, hogy az egész parfüm teljesen jellegtelen. Nincs karaktere, kicsit Good girl, kicsit Dior Addict. De olyan semmilyen kis felejthető komfortillat. Még egy minőségi öblítőt is jobbnak érzek. Kicsit öblítős is a beütése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

Erynnis

2022. március 10.

Ez amúgy nagyon jó illat, nem is igazán lehet belekötni, pedig nem vagyok egy D&G rajongó. Jól sikerült ez most. Annyi a bajom vele, hogy leszáradás után, ami egyébként sokára következik be, olyan cukros-édes-olcsó hatású, legalábbis számomra. Jobban szeretem, ha egy parfnek inkább szappanos a vége. Ettől még azért szeretem használni mert más mint a többi parfümóm

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 10.

veci

2022. február 19.

Bújós, meleg, elegáns, karakteres. Ezek jutnak eszembe, akárhányszor szagolom ezt az illatot. Az én orromnak teljesen olyan, mint a L'interdit-ről bennem élő illatemlékem extra vaníliával és kókusszal. A tartóssága mindkettőnek szuper. Nincs választásom, össze kell hasonlítanom egymás mellett őket...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 19.

Vivus.Laszlo

2021. december 20.

Ez egy csoda! :) Cukros, sütis, meleg citrusos illat. Tökéletes az ünnepekre, eseményekre, vagy csak úgy. Egyik kedvencem most a palettán. Erős, de nem olyan, mint a My Way Intense, amitől az emberi fej leszakad. Ez körül ölel és simogat. Brutál minőség és tartósság. 10/10-es. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 20.

erika81

2021. október 11.

Gyári fújóssal rendelkeztem az illatból, ami 3 napra volt elég.
Az elején könnyed nyitánya volt rajtam, utána nagyon finom illat lett, de a végén volt valami amitől besokaltam.
Az üvege tökéletesn illik az illathoz.
Nem egy könnyed kis valami, így vakvásárlásra nem ajánlom.
Tartósságra tökéletes, de nem az én illatom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 11.

Gyári fújóssal rendelkeztem az illatból, ami 3 napra volt elég.
Az üvege tökéletesn illik az illathoz.
Nem egy könnyed kis valami, így vakvásárlásra nem ajánlom.
Tartósságra tökéletes, de nem az én illatom.

manna88

2020. október 12.

Nálam azok a parfümök az abszolút nyerők, amikről nem tudom megmondani, milyen illatokból állíthatták össze őket. Ez is egy ilyen csoda: érzem, hogy édes, puha, és különleges - de ennél konkrétabban nem tudtam volna megmondani, mikből épül fel.
Imádom és a tartósságával is elégedett vagyok!
Az üvege nem tetszik annyira, de azt nem kell a homlokomra tűzve viselnem, csak az illatot, ezért nálam marad az 5 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 12.

Imádom és a tartósságával is elégedett vagyok!

krémparádé

2020. május 28.

Mézédes (nem ragacsosan), fehérvirágos, folyékony napfény, egy kis gyümölcsös csavarral. Lehet, hogy új szerelem van születőben!? Tényleg nem hasonlít az alap The only one-ra, s noha azt is nagyon kedvelem, de ez egészen más húrokat penget meg bennem. Csak az üvegét nem szeretem, fekete és nem áttetsző, míg számomra ez az illat sárga. Ilyennek képzeltem a Dolce Shine-t vagy az új sárga Bvlgari Omnia-t. Még tesztelés alatt van, addig 4 csillag.

Up: megkapja az 5 csillagot, rajongok érte, hihetetlenül sokoldalú, legjobban azt szeretem, amikor a virágokat érzem benne és egy kis citrusossággal az első órában, aztán jön egy kis Alienes selymes fátyolosság, de ami mindent visz: sós lesz rajtam, mennyei édes - sós illat keletkezik a több órás leszaradásban (nincs az összetevők közt, mégis érzem). Férjem is alig győz szimatolni, mindig kérdezi, mi ez a finomság, pedig a legtöbb parfümömre simán csak annyit mond, hogy nem rossz, vagy ez jó vagy túl erős. Karakteres, finom, nem egyenillat, kióg a sorból. Úgy örülök neki már rég nem találtam semmi figyelemreméltót, ami ennyire megragadott volna.🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

emeseee6

2020. április 25.

Új szerelem van születőben! Mintát kaptam vásárláshoz,őszintén nem nagyon hozott lázba,nem vagyok jóban a Dolce parfümökkel...Aztán persze csak megnéztem magamnak....
Nagyon édes,de nem ez a vattacukros ,hanem sokkal mélyebb,fehérvirágok,kis citrusos beütéssel (hálisten csak pihi,nem csípem amúgy,de itt elfér). Elsőre így ennyi volt nem rossz nem rossz. Aztán hogy telt az idő,meg-meg csapott,aztán már le se bírtam venni az orrom a csuklómról. Hmm nagyon tetszik,de mire emlékeztet?? Áh pesze JPG classique intense (A kedvencem) arról voltak hasonló benyomásaim ,mikor először használtam. Check fragin..hát igen 4ből 3 azonos a leginkább érezhető jegyek között :D Nem azt mondom,hogy teljesen egyformák,mert nem,ez azért valahogy egyszerűbb,de a benyomásaim kb ugyanazok voltak róla. Mindenképp beszerzem és kíváncsi leszek hogy alakul a kapcsolatunk,mert a JPG is ,ugyan elsőre is odavoltam érte,de idő kellett ,hogy teljesen beleszeressek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

silence

2020. február 27.

Szintén vakvásárlás volt, többszöri nekifutás kellett mire megbarátkoztunk…..
Egyértelműen virágos - orientális illat, nem is tudom mi másra számítottam, hiszen olvastam róla korábban.
Semmi hasonlóságot nem tudok felfedezni a The Only One és közte, ez nem annak intenzív változata, megtévesztő lehet a név!
Kezdetben, a kifújáskor nagyon megrettentem, szinte orrfacsaróan erős volt a zöldalmás - mandarinos, intenzív narancsvirágos indítás……
A gyümölcsös jegyek pár percen belül elillannak, de a narancsvirág és a jázmin elég édesen, erőteljesen tolja magát….. megmondom őszintén, a kifújás utáni első fél - 1 órát nem szerettem magamon, fogtam is a fejem, hogy “soha többé vakvásárlás”!
De szerencsére a kezdeti ijedelem elszáll, amikor csillapodik az illat….. a lédús, fanyar kókuszdió gyorsan tompítja a kezdeti édes - orientális jegyeket, az alapjegyekben található vanília, kasmír és cédrus pedig sokat puhít rajta, finom krémessé teszi. Ez a része már kimondottan tetszik!
Próbáltam hasonlítani az elődökhöz (The One, The Only One, The Only One 2)….. a teljes leszáradás után talán az anyaillat, ami esetleg felsejlik, de véleményem szerint inkább önálló illatnak kellett volna kiadni, mint a sokadik flankernek.
Végül nem bántam meg, hogy megvettem, ezt a 30 ml-s kis üvegcsét elhasználgatom, de hosszú távú szerelem nem lesz belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Szintén vakvásárlás volt, többszöri nekifutás kellett mire megbarátkoztunk…..

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.