Dolce & Gabbana

Ár:   22 990 Ft, 32 800 Ft és 45 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. február 16.

Ár:   22 990 Ft, 32 800 Ft és 45 800 Ft

Szívjegyek: jázmin, citrusvirág, kókuszdió

Alapjegyek: vanília, kasmír, cédrusfa

Dolce & Gabbana The One fújósok 🌸
Ár: Lásd a leírásban , Eladó: ljudith78
Állapot: Saját parfümömből frissen fújva , Helyszín: --, fizetés: Postán maradó/Foxpost

krémparádé

2020. május 28.

Mézédes (nem ragacsosan), fehérvirágos, folyékony napfény, egy kis gyümölcsös csavarral. Lehet, hogy új szerelem van születőben!? Tényleg nem hasonlít az alap The only one-ra, s noha azt is nagyon kedvelem, de ez egészen más húrokat penget meg bennem. Csak az üvegét nem szeretem, fekete és nem áttetsző, míg számomra ez az illat sárga. Ilyennek képzeltem a Dolce Shine-t vagy az új sárga Bvlgari Omnia-t. Még tesztelés alatt van, addig 4 csillag.

Up: megkapja az 5 csillagot, rajongok érte, hihetetlenül sokoldalú, legjobban azt szeretem, amikor a virágokat érzem benne és egy kis citrusossággal az első órában, aztán jön egy kis Alienes selymes fátyolosság, de ami mindent visz: sós lesz rajtam, mennyei édes - sós illat keletkezik a több órás leszaradásban (nincs az összetevők közt, mégis érzem). Férjem is alig győz szimatolni, mindig kérdezi, mi ez a finomság, pedig a legtöbb parfümömre simán csak annyit mond, hogy nem rossz, vagy ez jó vagy túl erős. Karakteres, finom, nem egyenillat, kióg a sorból. Úgy örülök neki már rég nem találtam semmi figyelemreméltót, ami ennyire megragadott volna.🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

emeseee6

2020. április 25.

Új szerelem van születőben! Mintát kaptam vásárláshoz,őszintén nem nagyon hozott lázba,nem vagyok jóban a Dolce parfümökkel...Aztán persze csak megnéztem magamnak....
Nagyon édes,de nem ez a vattacukros ,hanem sokkal mélyebb,fehérvirágok,kis citrusos beütéssel (hálisten csak pihi,nem csípem amúgy,de itt elfér). Elsőre így ennyi volt nem rossz nem rossz. Aztán hogy telt az idő,meg-meg csapott,aztán már le se bírtam venni az orrom a csuklómról. Hmm nagyon tetszik,de mire emlékeztet?? Áh pesze JPG classique intense (A kedvencem) arról voltak hasonló benyomásaim ,mikor először használtam. Check fragin..hát igen 4ből 3 azonos a leginkább érezhető jegyek között :D Nem azt mondom,hogy teljesen egyformák,mert nem,ez azért valahogy egyszerűbb,de a benyomásaim kb ugyanazok voltak róla. Mindenképp beszerzem és kíváncsi leszek hogy alakul a kapcsolatunk,mert a JPG is ,ugyan elsőre is odavoltam érte,de idő kellett ,hogy teljesen beleszeressek :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 25.

silence

2020. február 27.

Szintén vakvásárlás volt, többszöri nekifutás kellett mire megbarátkoztunk…..
Egyértelműen virágos - orientális illat, nem is tudom mi másra számítottam, hiszen olvastam róla korábban.
Semmi hasonlóságot nem tudok felfedezni a The Only One és közte, ez nem annak intenzív változata, megtévesztő lehet a név!
Kezdetben, a kifújáskor nagyon megrettentem, szinte orrfacsaróan erős volt a zöldalmás - mandarinos, intenzív narancsvirágos indítás……
A gyümölcsös jegyek pár percen belül elillannak, de a narancsvirág és a jázmin elég édesen, erőteljesen tolja magát….. megmondom őszintén, a kifújás utáni első fél - 1 órát nem szerettem magamon, fogtam is a fejem, hogy “soha többé vakvásárlás”!
De szerencsére a kezdeti ijedelem elszáll, amikor csillapodik az illat….. a lédús, fanyar kókuszdió gyorsan tompítja a kezdeti édes - orientális jegyeket, az alapjegyekben található vanília, kasmír és cédrus pedig sokat puhít rajta, finom krémessé teszi. Ez a része már kimondottan tetszik!
Próbáltam hasonlítani az elődökhöz (The One, The Only One, The Only One 2)….. a teljes leszáradás után talán az anyaillat, ami esetleg felsejlik, de véleményem szerint inkább önálló illatnak kellett volna kiadni, mint a sokadik flankernek.
Végül nem bántam meg, hogy megvettem, ezt a 30 ml-s kis üvegcsét elhasználgatom, de hosszú távú szerelem nem lesz belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Szintén vakvásárlás volt, többszöri nekifutás kellett mire megbarátkoztunk…..

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.