Pharmatheiss Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gracecelestil, Módosítva: 2012. augusztus 25.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Visszazsírosít, frissít és vitalizál. Használata: Érzékeny bőr mindennapos ápolásához. Élvezze a gránátalma friss-gyümölcsös illatát. Dermatológiailag tesztelt.

Kiszerelés: 200 ml

gracecelestil

2012. július 13.

Én is ajándékba kaptam, már el is használtam, de nagyon szerettem. Mind egy cseppig kipréseltem a tubusból :D Érzékeny bőrűeknek kimondottan tudom ajánlani. Kellemes illatú, és imádta a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 13.

Lilcii

2012. július 2.

Ajándékba kaptam egy ilyen tusfürdőt, és azóta egyszerűen imádom!! Az illatába már az első pillanatban beleszerettem, a bőröm pedig puha lett tőle,és nem lettem ekcémás sem(ami elég gyakori probléma nálam) mindenkinek csak ajánlani tudom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Betaine