Dontodent

Ár:   399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanga.cv, Módosítva: 2018. július 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A citromfű kellemesen lágy és a gyömbér frissítő íze ötvöződik ebben a fogkrémben. Az extra friss és tiszta szájérzetért.

• Frissesség - a gyömbér- és citromfűkivonatnak köszönhetően.
  • Hatékonyság - a fogszuvasodás ellen.
  • Védelem - a lepedék lerakódása és a fogkő újraképződése ellen.
  • Tisztítás - kíméletesen eltávolítja az elszíneződéseket.
  • Ragyogás - visszaadja a fogak természetes fehér színét.

Mindennapos használatra alkalmas. Csak felnőttek részére.

Nátrium-fluoridot tartalmaz.

BirsAlma

2019. május 30.

Azért vettem, mert nem mentolos. Gondoltam kipróbálok egy ilyen fogkémet is.Az íze nem rossz, bár én egy kicsit túl édesnek éreztem. A citrom es gyömbér ízt is lehet érezni. Nem habzik úgy mint a többi fogkrém és egy kicsit erősebben kellett súrolnom a fogaimat, hogy úgy érezzem fogmosás után, hogy tiszták. Fehérebbek nem lettek a fogaim. Bár nem is vártam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

flowing

2019. április 26.

Egyszerű fehér színű fogkrém citromos-csípős gyömbér ízzel. Ha mentolmentes fogkrémet szeretnék használni akkor egynek jó, de ennél sokkal jobb fogkrémek is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Blackxentric

2019. április 25.

Az íze kellemes és olcsó. Sajnos nem tisztít eléggé, nem érzem tisztának a fogam tőle. A vélemények miatt vettem meg, de nekem nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

birokitti

2019. március 18.

Kellemes íz és SLS mentesség, de ennyi. Pár napig használtam, de a legfőbb probléma az volt vele, hogy nem tisztított rendesen, nekem is érdes maradt a fogam tőle, pedig még aztán elektromos fogkefét használok. Miután 2x megmostam a régi fogkrémemmel, ez elmúlt. A csomagolása sem praktikus és a frissesség érzet is elmaradt. Ilyet még nem nagyon tapsztaltam fogkrémnél...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

clara12

2019. március 1.

Nagyon kellemes ízű fogkrém, reggelente használom akkor, amikor nem mindig esik jól a mentolos íz. Elég szemcsés, szóval nem használnám kizárólag ezt, szerintem a zománcomnak sok lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Vicus

2019. február 23.

Tökéletes lehet ez olyannak, aki nem szereti az erős mentolos ízt, de nekem pont emiatt nem elegendő, nem érzem elég frissnek a lehelletemet a használata után. Mondjuk emiatt nem vonok le csillagot, mert előre tudtam, hogy erre számíthatok. Nem praktikus a kupakja sem, nem áll kézre, sokszor leejtem, jobb a pattintós kupak vagy amit könnyebb megfogni :D Árban nagyon jó, de nem tisztít annyira mint a Himalaya Herbals fogkrémem, így visszatértem ahhoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

pilleriin

2019. január 26.

Utálom a mentolos fogkrémeket, ezért ennél maradok, egy csoda. Remélem sokáig lesz még mert mindig ezt szeretném használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Lills

2019. január 26.

Abszolút pozitív véleménnyel vagyok róla. Tetszett az íze, jól tisztít, ára is kedvező, és (bevallom ami engem először megfogott) a csomagolása annyira menő :D Nem tette érzékennyé a fogaimat, nem okozott egyéb problémát sem... Akik nem szeretik a mentolos fogkrémeket, érdemes egy próbát tenni vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Sziporka88

2018. december 28.

A Marvis fogkrém design miatt vettem, de egy nagyon klassz ízű, jól tisztító fogkrémre leltem. Használok mellette klasszikus fogkrémet is, de feldobja a reggeli fogmosást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

anastasia

2018. december 13.

Nem szeretem a mentolos fogkrémeket, ezért vettem meg. Enyhe, édes-citrusos íze van. A gyömbér érezhető, de nem csíp, csak szénsavasan bizserget. A csomagolását könnyű használni -- a külső ellenére műanyagból van. Nagyon jó, gyerekfogkrémre emlékeztet.

Közben felismertem, hogy az arculatot a Marvis fogkrémekről mintázták.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Közben felismertem, hogy az arculatot a Marvis fogkrémekről mintázták.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol

Sorbitol h 1 1