Dontodent

Ár:   199 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lora, Módosítva: 2016. május 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Limitált kiadás

Alkoholmentes, pink grapefruit ízesítésű, kíméletes szájvíz.

bodni

2016. január 4.

A fogkrém mellett a szájvíz is bevált.Kellemes ízű, a menthol nem túl domináns benne, a végén érezni szinte és a gyümölcsös íz dominál (amire nem mondanám meg rögtön hogy grapefruit) inkább ami pont jó.Aki nem kedveli a mentholos vagy erősebb ill gyógynövényes ízeket és nem akar gyerekeknek készült rágó stb. ízüekkel öblögetni annak ez tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Matilda

2015. október 26.

200 Ft nem pénz érte. Nagyon tetszik az íze, a mentoltól rosszul vagyok. Használat után jó kis fanyar íz marad a számban. Tetszik, de nem elég hatékony, ennél erősebb kell nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 26.

sztich

2015. augusztus 22.

Most találtam a kiárusított termékek között, 199 ft / db áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Most találtam a kiárusított termékek között, 199 ft / db áron.

doreszka94

2015. július 30.

Imádom a grapefruitot,így rögtön meg is vettem. Kellemes íze van,nem csíp, nincs utóíze. Ennyi pénzért a legjobb! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

kvitta.girl

2015. július 30.

Fogkrémjét már tavaly is használtam, szájvízből meg már évek óta csak a piros Dontodentet veszem így tök véletlen volt hogy ez landolt a kosaramba, azt hittem a sima dontodentnek lett új külseje, de aztán nem baj mert jobb is mint az elődje, nagyon finom íze van, mintha szörppel öblögetnék ami nem elég hogy finom de kitűnő befejezése a fogmosásnak, szépen tisztít és frissíti a leheletet.
Amíg lehet kapni én maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

Amíg lehet kapni én maradok ennél.

HontiAgi

2015. július 30.

400 forintért vettem leakciózva, úgy gondoltam ennyiért sok bajom nem lehet belőle ha kipróbálom mit tudnak a szájvizek. Eddig sosem próbáltam, elvoltam a fogkrémmel, de az első pár használat tetszett. Kellemes az íze, nem habzik ki a számból, nem hagy maga után kellemetlen utóízt. Szóval így egyelőre megkapja az 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 30.

Puga-chan

2015. július 25.

Csakúgy, mint a fogkrém, ez a szájvíz is csillagos ötös!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 25.

Csakúgy, mint a fogkrém, ez a szájvíz is csillagos ötös!

SzySza

2015. július 19.

A drogériák nálam félórás séták minimum. Jövök - megyek, nézelődök, szaglászok, olvagatok és rájövök mennyi jó cucc van. Na itt lutriztam. Épp a samponoknál tekeregtem mikor megláttam a hátam mögött a grapefruitos egész nagy fogkrémestubust. Szeretem a pinket így a felirat és a kupak miatt akadt meg a szemem rajta. Leírás átfut, ár megnéz. Akciósan 199 ft. Gondolkodás nélkül kosár, meglátjuk mit hoz.
Épp indultam volna el, mire a szájvizébe is belebotlottam. Megnéz, ár csekkol. 399 ft szintén akciós. Bedob, a puding próbája az evés.
Esti kötelező körök, nézzük a szerzeményeket. A fogkrém kellemes illatú, narancsos-pinkes zselészerű. Jól habzik, kellemes az íze. Mentolos íz megvan de nem túl erősen, és a grapefruit is szépen kiérződik. Kellemes az utóíze is, semmi kesernyés érzet. Utána jöhetett a szájvíz. Fél kupak higítatlan lötyi bedob. 30 mp-et ír a doboz, de tovább is bírható simán. Enyhe mentol itt is, de a grapefruit mégjobban dominál. Egészen olyan az íze mint a gyüminek. Itt már icipicit megmarad a grapefruit tipikus utóíze de egyáltalán nem zavaróan. Én biztosan újra fogom venni, mert nekem nagyon bejöttek ezek is. Szóval a mindkét termék megkapja az 5/5 öt. Hatásra, ár - érték arányra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 19.

Panni21

2015. május 26.

Nagyon jó termék nagyon jó áron. 2 flakonnal vettem, az egyiket odaadtam a húgomnak, de szerintem beszerzek még, mielőtt elkapkodják

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Blackxentric

2014. október 7.

Nem csíp, kellemes az íze, és hatékony. Az ára pedig fantasztikus. kell ennél több?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 7.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1