Dontodent

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. május 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Aranyszemcséket tartalmazó fogkrém a fényesen fehér fogakért. Menta ízzel az extra frissességért. Napi használatra alkalmas.

anitakiara

2021. augusztus 19.

Eleinte "egynek elmegy" kategóriába esett nálam. Szép ez az arany csillogás, bár egy fogkrémnél nem tudom, hogy ez mennyire számít. Az íze semleges, a hatása átlagos. Nem habzik annyira, mint az átlag fogkrémek, bár ez nem feltétlenül rossz dolog, ha azért van, mert nem tartalmaz annyi káros anyagot. Talán valamit fehérített is a fogaimon, kb egy hónapja használom. Viszont ami érdekes, hogy a korábbi kommenteket olvasva, meg tudom erősíteni ezt az érzékenyítés dolgot, bár meg nem mondtam volna, hogy ez okozza. Valóban sokkal érzékenyebbek a fogaim a hőre, sőt az egyik fogam fájni is kezdett, bár ezt lehet nem is a fogkrém okozta. Ami viszont számomra zavaró, hogy fogmosás után órákig fehér kis darabkákat szedek ki a számból, ezek olyanok, mint valami nyálkahártya darabka. Ez a gondom régóta fennáll, és egy fogorvos mondta, hogy valószínűleg a fogkrém valamelyik összetevője nem passzol a szám ph-jával (vagy ilyesmi). Azóta olyan fogkrémeket részesítek előnyben, amik nem okozzák ezt. Nagyon kevés ilyen van, és ez sajnos nem tartozik közéjük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 19.

SimonKrisztike

2021. március 16.

Szerintem ez a fogkrém alul van èrtèkelve, nagyon sok márkásabb fogkrèmnèl jobb a minősège. A párom dohányzik és állítása szerint már pár használat után fehèrebbek lettek a fogai tőle.
Kellemes az íze, használat után tényleg azt èrzi az ember,H "csikorgósra" tisztította,amit èn nagyon szeretek.Szèpek az összetevők ès imádom az arany csillámos színèt is!!😍😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

szanii

2020. december 9.

Elhasználtam, örültem hogy elfogyott. Semmi extra. Ujravenni nem fogom. Egyszeru mentolos íz, fehérítését nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

bibike2000

2020. május 2.

Hetek óta viszket a tenyerem és az ujjaim, hogy a klaviatúra segítségével a porba sújthassam ezt a terméket. Alapvetően nagyon szeretem a saját márkás termékeket, célnak megfelelnek,sokat tud velük spórolni az ember. Amikor megjelent ez a fogkrém, akkor vettem meg. Megtetszett az, hogy aranyszínű gél, fehérít, nem kifejezetten erős mentolos íze van. Ezek a pozitívumai. A negatívumai ettől százszor rosszabbak, mivel olyan szintű fogérzékenységet csinált, hogy egy bögre langyos teát nem tudtam elfogyasztani. A legsúlyosabb viszont az, hogy este fogat mostam vele, reggelre 2-3 afta jött ki a szájüregemben. Majd ha visszatérek az egyetemvárosban lévő kis lakásomba, elhasználom valamire, vagy landol a kukában. Aki bármilyen nemű szájbetegségre, érzékenységre hajlamos, meg ne vegye, mert nagyon nehéz lesz utána helyrehozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 2.

Elyana

2020. március 26.

Nem gondoltam volna, hogy pont ez a fogkrém fogja világosítani a legjobban a fogaimat. Próbáltam már tipikusan erre való fogkrémeket is, de nem voltak valami nagy szám. Ez viszont szépen, egyenletesen világosít. A páromnak is ugyanígy eredményes.
Nincs mentolos íze, amit én üdvözítek, mert ki nem állhatom a "csípős" mentolos cuccokat. Tulajdonképpen alig van valami íze vagy illata. Azért a tisztaságérzet megvan ettől is. Csak ki akartam próbálni "mert miért ne", de újra fogom venni, ha elfogy.

Egy előző komment miatt kicsit aggódtam az érzékenyítő hatásán, mert a fentebb említett erős mentolos fogkrémek sokszor érzékenyebbé tették a fogam, de végül azzal sem volt a Shiny Gold-nál gondom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Kommentelo

2020. január 19.

Én nagyon szeretem. Jó illatú kicsit furcsa, ilyet még nem éreztem egy fogkrémen sem. Szépen tisztít. Szeretem. Árban is kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

flame

2020. január 10.

Pár hete vettem és rendszeresen használtam, viszont pár napja nagyfokú érzékenységet tapasztalok fogaimmal kapcsolatban. Eleinte nem gondoltam, hogy a fogkrém a hibás, de egyre jobban úgy tűnik mégis. :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Hidratálók: Sorbitol, Caprylyl Glycol

Sorbitol h 1 1