Dontodent

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. május 6.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Aranyszemcséket tartalmazó fogkrém a fényesen fehér fogakért. Menta ízzel az extra frissességért. Napi használatra alkalmas.

Elyana

2020. március 26.

Nem gondoltam volna, hogy pont ez a fogkrém fogja világosítani a legjobban a fogaimat. Próbáltam már tipikusan erre való fogkrémeket is, de nem voltak valami nagy szám. Ez viszont szépen, egyenletesen világosít. A páromnak is ugyanígy eredményes.
Nincs mentolos íze, amit én üdvözítek, mert ki nem állhatom a "csípős" mentolos cuccokat. Tulajdonképpen alig van valami íze vagy illata. Azért a tisztaságérzet megvan ettől is. Csak ki akartam próbálni "mert miért ne", de újra fogom venni, ha elfogy.

Egy előző komment miatt kicsit aggódtam az érzékenyítő hatásán, mert a fentebb említett erős mentolos fogkrémek sokszor érzékenyebbé tették a fogam, de végül azzal sem volt a Shiny Gold-nál gondom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Kommentelo

2020. január 19.

Én nagyon szeretem. Jó illatú kicsit furcsa, ilyet még nem éreztem egy fogkrémen sem. Szépen tisztít. Szeretem. Árban is kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 19.

flame

2020. január 10.

Pár hete vettem és rendszeresen használtam, viszont pár napja nagyfokú érzékenységet tapasztalok fogaimmal kapcsolatban. Eleinte nem gondoltam, hogy a fogkrém a hibás, de egyre jobban úgy tűnik mégis. :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

Hidratálók: Sorbitol, Caprylyl Glycol

Sorbitol h 1 1