Dontodent

Ár:   450 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. május 27.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Limitált kiadás.

Alkoholmentes szájvíz citrus-menta ízzel.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

writa

2017. augusztus 14.

Szeretem az ebbe a termékcsaládba tartozó szájvizeket, ez is beleillik a sorba. Az íze viszont egyedi, közepesen mentolos, kissé virágos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

brigitta112

2017. augusztus 10.

Néhány napja vásároltam, szeretem a limitált kiadású DM szájvizeket. Számomra kellemes és friss ízű, nem csípi a számat, de a grapefruitos volt a kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Nap

2017. július 17.

Kellemes nyári mentás limonádéíz, szépek az összetevői és fluoridot tartalmaz. Tetszik, hogy nem az a hagyományos mentolízű szájvíz. Az ára is kedvező. Változatosságként használom nyaranta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

Boombapple

2017. július 4.

2 féle szájvizet használtam, az egyik a Listerine-nek a narancssárgája, a másik pedig ez. A Listerine olyannyira alkoholos volt, hogy szétcsípte a számat és potyogtak a könnyeim. A Dontodent viszont nagyon kíméletes, nem alkoholos és az íze is pont megfelelően erős. Tényleg növényes íze van, de hányásíznek nem mondanám.
Nem tesztel állatokon, jó az íze és nem szedi szét a számat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Nem tesztel állatokon, jó az íze és nem szedi szét a számat. :)

ViktoriaVrd

2016. november 5.

WaterLilyvel kell egyetértenem. az íze pont olyan, mintha a másnapos sanyi bácsi belehányt volna a reggeli teájába. az utóíze már kellemesebb, de a sensitive tesót semmilyen téren nem veri. elhasználom, ha már megvettem, de ilyen szarral remélem többet nem hoz össze a balsors.
az ára az egyetlen pozitívuma

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

az ára az egyetlen pozitívuma

b5bea

2016. november 2.

Kissé furcsa, de számomra nagyon kellemes íze van, kicsit gyógynövényes, orvosság ízű elsőre, de finom utóíze van. Próbaként akciósan vettem (429ft) és pár nap múlva beszereztem a boltban található utolsó darabot. Kifejezetten szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 2.

WaterLily

2016. október 10.

Ez a termék a pokolból szállt fel hozzám. Hányásíze van, rémesen gusztustalan, sose találkoztam még ilyen rossz szájvízzel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 10.

DianaS

2016. szeptember 13.

Nekem valahogy nem igazán jön be ez a citromos dolog. Elsőre, nem kicsit mojitos az íze. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Kinga79

2016. szeptember 1.

Nagyon jó íz, kár hogy limitált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Nagyon jó íz, kár hogy limitált.

Kisu

2016. augusztus 17.

Hatásáról még nem tudok írni,ma próbáltam ki.
az íze miatt és mert nem marja szét a számat,megelőlegezem az öt pontot,lehet be is tárazok majd belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

Hatásáról még nem tudok írni,ma próbáltam ki.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol

Színezék. Barnás sárga.