dor

Ár:   300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Udreeh, Módosítva: 2015. október 1.

Lelőhely:   fodrászkellékes
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

adriabiro

2018. január 29.

nagyon olcsó,gyorsan szárad és egész tartós.Lehetne több színben :D
De nekem ez a márka a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

nagyon olcsó,gyorsan szárad és egész tartós.Lehetne több színben :D
De nekem ez a márka a kedvencem.

Kise

2016. augusztus 31.

Legalább 6 éve van meg a 27- es árnyalatú gyöngyház rózsaszínű lakkom, és még most is jó az állaga. Ez a lakk az enyhén aranyos fényével az én" körömlakk megváltoztató" fedőlakkom lett a lilás- rózsaszínes árnyalatokhoz, mert önmaga nemigen fed. Egyedivé teszi a miss spoty, vagy essence, avonos lakkjaimat, ha egy- két körmömet / vagy mindet/ kipingálom vele. Ja és még valami: imádom a tipikus régies lakk illatát, mint régen a caola körömlakkoknak volt. Retro érzés. No nem hiába, a lengyel lakkok jók!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

belaura

2016. augusztus 29.

Hihetetlen ez a lakk. Még soha nem láttam olyan körömlakkot, ami tényleg egy rétegben tökéletesen fedne, de ez igen. El sem hittem először. Nem tudom, hogy ez mennyire függ az árnyalattól (55-ös, enyhén korallba hajló piros, nagyon tetszik, biztosan sokat fogom még viselni), de remélem a többi is ilyen, illetve ha a világosabbak is, akkor feltétlenül betárazok belőle. Emellett mondjuk kicsit sűrű az állaga, nem a legkönnyebb vele dolgozni, de a végeredmény szép lesz, egyenletesre szárad (átlagos idő alatt). Amin szintén nagyon meglepődtem, hogy 4-5 napig bírta úgy, hogy a körmöm hegyén/tetején kopott le (ez is inkább a jobb kezemen volt csak észrevehető), de még így is viselhető állapotban volt. Kétszer hajat mostam, minden nap mosogattam, és még egy nagytakarítást (!) és csomó kaparászást is túlélt. Nem tudom, hogy mekkora szerepe van ebben a fedőlakknak/alaplakknak, de mindenesetre szerintem ez egy kiemelkedő eredmény.
Mindenképp fogok még venni, nem gondoltam volna, hogy ennyi pénzért ilyen lakkot lehet kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 29.

MrsWolf

2016. június 11.

Jelenleg 6 ilyen lakkom van, de volt több is régebben. Nagyon jók, tartósak, szépek, olcsók, könnyen lemoshatóak. Nekem 4-5 napig bírják, (és én egyből lemosom a lakkot, ha már kicsit megkopik) Összességében: 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 11.

Timcso

2016. június 3.

Nagyon kényes vagyok a lakkokkal szemben és elég kritikus szemmel szoktam őket nézni. Ilyen fodrászkellékes, aluljárósakat meg sem nézem, kiskoromban vettem őket, de rájöttem, hogy egy picivel többet kell rájuk áldozni, ha szeretnék egy jó minőségűt. Sose gondoltam volna, hogy ez a dor ilyen fantasztikus lesz. Pigmentáltsága hihetetlen, egyszerű egyenesre vágott ecsetével szépen siklik a körmömön és a lakk is szépen terül. Folyós az állaga, amit sokan nem szeretnek, de én pont ezeket a lakkokat keresem. Biztonsági második réteget mindig festek rá, pillanatok alatt megszárad. Még az újonnan bejövő quick dry jelzésű lakkokat is simán lekörözi. Tartóssága nekem 5 nap, utána picit a végén kopig, de nem pattog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Carnageous

2016. január 11.

Sok ilyen lakkom volt már, de egyikkel sem voltam elégedett. Gyorsan szárad, a színek viszont annyira nem szépek. Olcsó is, de az erős színek befogják a körmöt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 11.

Norih

2015. december 5.

Egy nagyon szép vörös piros árnyalatban van meg! En nagyon szeretem, nagyon pigmentalt es hamar megszarad! En nagyon szeretem kar hogy mar nem emlekszem hol vettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 5.

cintiakiss

2015. november 21.

Ajándékba kaptam egy fehéret és egy rózsaszínest. Elég tartós, 5napot is simán kibírna ha nem lenne mániám, hogy kapargatom :-D 2 rétegben kell felvinnem, eggyel elég halványka :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 21.

vivien92

2015. november 5.

Egy kisvárosi piacon vettem 300 Ft-ért, bár kicsit kételkedtem benne. Kellemesen csalódtam, szép színek, és meglepően tartós. Mondjuk citromsárga színben nem ajánlom, mert a körmöm minden próbálkozás ellenére sárga maradt... valahogy annyira beitta a körmöm azt a sárga színt, hogy aztán olyan is maradt mindaddig amíg le nem nőtt... de a többi szín tényleg kifogástalan, a sárga miatt adok 4*-ot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 5.

MissC

2015. november 4.

Ajándékba kaptam egy ilyen lakkot, és nagyon szeretem, legfőképp a színe miatt :) Az 54-es börvörös árnyalata van meg, ami szerintem gyönyörű. A tartóssága... nekem kb. 2 napot bír ki -emiatt le kell vonnom egy pontot- de fedőlakkal 5-6 napig is bírja :) Több mint 3 éve megvan és még mindig használható, egyáltalán nincs beszáradva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 77165, Red 7 / CI 15850, CI 74160, CI 77491, Black 2 / CI 77266, Titanium Dioxide / CI 77891