Dora Natura

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natajsa, Módosítva: 2019. március 1.

Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Vízhiány

13 különleges hatóanyag: gyógynövények, olajok, vajak, vitaminok és főzetek keveréke egy egyedülálló bőrápoló krémben. Rendkívül széleskörű hatékonysága miatt a család mindennapjainak alapvető kelléke. Legyen szó a baba koszmójáról, a nagytesó horzsolásáról, anya mosolygós ráncairól vagy apa igénybevett kezeiről, ez a nyugtató és gazdagon tápláló krém gyógyír lesz rá. Egyedülálló bőrnyugtató hatása miatt tökéletes megoldás ekcémára hajlamos bőr hidratálására.

Az alábbi problémákra nyújthat megoldást ez a krém:

• nagyon száraz, igénybevett bőr
  • atópiára, ekcémára hajlamos bőr
  • koszmó megszüntetése
  • herpesz megelőzése
  • rovarcsípés okozta viszketés és gyulladás enyhítése
  • szem- és ajakkörüli ráncok
  • gombás eredetű pelenkakiütés és egyéb bőrgomba okozta panaszok enyhítése
  • kirepedezett, cserepes ajkak, kéz- és lábfej
  • vegyszerek, kemikáliák okozta irritáció
  • varros sebek hámosítása
  • pattanásos bőr
  • napégés okozta bőrpír és fájdalom enyhítése

Bbflower

2020. november 27.

Nem értem, hogyan lehet érzékeny bőrre olyat krémet készíteni, amely tele van irritáló összetevőkkel. A krém készítői egyszerűen nem értenek hozzá.
Senkinek nem ajánlom, még normál bőrre sem, nemhogy érzékenyre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

Senkinek nem ajánlom, még normál bőrre sem, nemhogy érzékenyre.

IBrigittaMolnar

2020. november 9.

Az ekcémás arcomra tökéletes volt. Amint egy picit húzódik a bőröm, bekenem vele és 2 napon belül teljesen elmúlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

GabriellaBodnar

2020. október 2.

Nagy reményeket fűztem ehhez a krémhez, mivel elég nehezen kezelhető ekcémám van, ráadásul az ujjaimon a jobb kezemen. De sajnos nekem nem igazán vált be, azt kell, hogy mondjam. 3 nap használat után nem hogy jobb lett, hanem még rosszabb az ekcéma, ugyanis hólyagok jelentek meg az ujjaimon az ekcéma “helyén”. Ami azért olyan nagy csalódás, mert kifejezetten ekcémát bőr kezelésére ajánlják... egyébként az illata kellemes citrusos, szerencsére a legkisebb kiszerelést vettem, majd valahogy elhasználom, de újra vásárolni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 2.

Bogyóka

2020. október 1.

Update:
Akartam már írni. Egy ideig óráig használt a krém. Aztán nem. Próbáltam elhasználni. De már az illata, az állaga sem tetszik...

Gyerekkorom óta pikkelysömöröm van. Szerencsére kb. 20 éve nem jött ki a bőrömön. Nemrég a lábfejemen jelentkezett újra. A régidőkből rengeteg szteroidos és kikevert krémet, vény nélkülit, mindenfélét kipróbáltam anno. Nem szerettem volna szteroidos krémmel kezelni. A vény nélküli krémek pedig elég magas áron kaphatóak, és lutri.
Egy faces megosztásnál értesültem a dora natura termékekről, kimondottan erről. Úgy voltam vele, ha ekcémás bőrre jó lehet, akkor megér egy próbát, az ára is megfizethető. 2 hete használom reggel és este vékonyan (amúgy nagyon kevés kell belőle). Nem száraz, kevésbé piros, egyáltalán nem viszket. Eltüntetni, nem tüntette el, de ezt nem is várom el, mert a leírásnál nem szerepel a pikkelysömörre való „betegség” kezelésére. Viszont az arcomra is kenem arckrém helyett. Gyorsan beszívódik, nem lesz zsíros érzetem tőle. Valaki lejjebb írta, hogy hajvégápolóként is használja, ki fogom próbálni. Összeségében megvagyok elégedve a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 1.

Update:

Cdorcci

2020. szeptember 28.

Huha, nagyon akartam szeretni a kremet, de gyakorlatilag penzkidobas volt a tusfurdovel egyutt.
Mindketto olyan szinten utotte ki a lanyomat, hogy alig gyoztem helyrehozni a boret.
Ekcemara hajlamos a lanyom bore, arra vettem igazabol, par piros foltra. Ettol viszont ahol eddig nem volt neki, ott is megjelent neki, es nem foltban, konkretan hamlott a bore.
Szoval nagyon nem kerek belole tobbet, es alapvetoen semmilyen DN termeket sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

Szoval nagyon nem kerek belole tobbet, es alapvetoen semmilyen DN termeket sem.

Szissz2

2020. szeptember 14.

Száraz kezeimre használom, sokat segít rajta de az illata elég fura, viszont megszokható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Dius12

2020. szeptember 1.

Hatalmas pénzkidobás. Semmit sem használ, ellenben mindenre irritál.. de az én hibám, hogy nem néztem meg az összetevőket.. nem is értem ezt hogy gondolják?? Bőrproblémákra tele irritáló összetevővel.. a szaga is nagyon büdös, pedig ha már így telenyomják illatanyaggal legalább a szaga lenne jó.. a sarkamra majd elhasználom de sehova máshova nem kenném..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 1.

blanzsi

2020. július 18.

Mi imádjuk!
Mi elsősorban a tetovalas illetve a lézeres eltávolítás után használjuk hidratalni de nagyon szuperul működik!
Télen is biztos használni fogjuk

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 18.

Mi imádjuk!
Télen is biztos használni fogjuk

botykasmunyo

2020. július 9.

Akartam szeretni, de inkább az a 'meh' kategória. Kislányom arcára kentem bárányhimlő pöttyeinek enyhítésére, illetve kisfiam arcára ekcémás foltokra. Na, mindkettejüknek kivörösödött a bőre, ahol a krém hozzáért. Szörnyű volt látni, moshattam le. Ezek után párom extrém èrzékeny bőrére meg sem próbálram. Használtam arckrémnek, de csípett és zsíros maradt utána a bőröm. Kézkrémnek és sarokpuhítónak nem rossz, de arra olcsóbb termékek is jók.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 9.

CeCeDrake

2020. július 6.

Irritációt okozott, nem is akármilyet. Viszketés, bőrégés...
Kezdjük ott, hogy a különböző illóolajokat nem tüntetik fel, mint parfüm. Ekcémára ez többet árt, mint használ.
Nem jött be, adnék neki egy 3-ast, de...
Kipróbáltam, de többet soha, soha, soha! Másoknak sem ajánlom, főleg nem azoknak, akik ekcémával küzdenek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Irritációt okozott, nem is akármilyet. Viszketés, bőrégés...
Nem jött be, adnék neki egy 3-ast, de...

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Közönséges cickafark:

Az Ilicsi honlapja szerint vizes kivonatát, illóolaját bakteriosztatikus, antiszeptikus, gyulladásgátló hatása miatt érzékeny, rozáceás, zsír- és vízhiányos bőr ápolására használják. Flavonoidjai révén vérkeringést serkentő, sejttevékenységet élénkítő hatása miatt is előnyös alkalmazása a kozmetikai készítményekben.

Paula Begoun szerint azonban a cickafark kivonat nem olyan előnyös, ahogy azt az Ilcsi gondolja: kevés valódi kutatás utal arra, hogy valóban előnyös a bőr számára, de néhány kémcsőben végzett tanulmány szerint (in vitro) valóban van gyulladás csökkentő hatása. Más kutatások szerint azonban a cickafarknak bőrirritáló és fényérzékenységet okozó tulajdonságai is vannak. Összességében Paula Begoun mint kerülendő összetevőt jellemzi a cickafark kivonatot.

Sorbitol h 1 1

További info az összetevőről a KM-blogon >>