Dora Natura

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naturkence, Módosítva: 2019. április 12.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Magas minőségű, kizárólag természetes összetevőkből készült popsikrém, mely a pelenkakiütéses, gyulladt bőr megmentője. A benne lévő shea vaj, levendulaolaj, kókuszolaj, panthenol és körömvirág megnyugtatják a bőrt és csökkentik az irritációt; a cink-oxid megszünteti a bőrpírt.
Egyedülálló adagolása megkönnyíti a mindennapos használatot és megakadályozza a baktériumok elszaparodását a krémben."

Vicat

2020. július 19.

Az illata nagyon finom, könnyen kenhető, de sajnos az én kislányom popsija, combhajlata piros pöttyös lett és amint krémet váltottunk elmúltak a kiütések. Így csak alkalmanként használjuk ezt a popsikrémet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

poczeandrea

2020. július 1.

Abszolút nem vált be sajnos, semmi hatása nem volt a kipirosodott bőrön. Tudom hogy sudocrem=fúj, de ha egyszer az válik be, akkor márpedig rákenem, sls ide vagy oda.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 1.

Jane

2020. június 7.

Ez bizony egy nagyszerű termék! Sajnálom, hogy nem előbb bukkantam rá.
Kiütéses babám popsiját elképesztő hamar rendbe tette és rendbe is tartja. Biztos, hogy újra veszem és ajánlani is fogom másoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 7.

Ez bizony egy nagyszerű termék! Sajnálom, hogy nem előbb bukkantam rá.

Eva0804

2020. január 29.

A No.13as balzsam sikere után próbáltam ki a Dora Natura popsikrémjét és nagyon pozitívan csalódtam. Ugyanomyan jól bevált, mint az évek óta használt popsikrémünk, viszont ez natúr, szóval ez marad! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

Dormir

2019. november 16.

Isteni fimonság. Drágának tartottam, de Aztán belért a kezem a bilibe, a többi márkás krém rendszeres vásárlásánál. Csoda cuki a dundi kis hengeres tégely, a nyuszikás embléma személy szerint elloptak a szívemet, nem beszélve a pumpás kiszerelés praktikusságáról. Már csak ránézni is jó.
Maga a krém lágyan levendulás, azonnal beissza az én bőröm, a kislányomét pedig ápolja. A hozzátáplálás kipirosodással járt, és most nincs ezzel gondunk. A Sudocrem is hasznos volt, de ezt természetesebbnek tartom hosszú távra. Fogok még venni.
Szerk. :már úton a nagy kiszerelés! Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 16.

Szerk. :már úton a nagy kiszerelés! Nagyon szeretem.

reekus03

2019. szeptember 23.

Ajándékba kaptuk mikor a picihez látogatóba jöttek. Egyszerűen imádom. A krém adagolása zseniális megoldás, a baba popija nem piros, az összetevők pipa a legtöbb krémhez képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Inci89

2019. augusztus 14.

Kisfiamnál az első pillanattól csak ezt használom. Tetszik a pumpás kiszerelés. Nem kell belenyúlnom tégelybe és egy kézzel is tudom hasznàlni. Az illata és az állaga is nagyon jó. Legfőbb szempont volt, hogy nem tartalmaz csak természetes összetevőket. A popsija sem volt még kipirosodva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

zsanibaby14

2019. május 31.

Egy népszerű popsikrémről tértünk át erre,mert szerettem volna egy természetesebb krémet. Nekünk nagyon bevált,viszonylag hamar rendbehozta a pirosságot. Kellemes az illata és a textúrája is. Mindenképp kipróbálom a másik,mindennapi használatra ajálnlott krémüket is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

KZs

2019. április 12.

Amióta ezt használjuk, nem volt semmi problémánk, nagyon kényelmes és higiénikus a használata, illata bababarát. És örülök, hogy ilyen minőségű magyar terméket tudok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract