Estée Lauder

Ár:   18 900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2023. augusztus 29.

Ár:   18 900 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

• a színárnyalatok széles skálája, minden arcbőr-tónushoz és altónushoz
  • könnyen felhordható és közepestől egészen magas takarásig rétegezhető
  • hibátlan arcbőrt kölcsönöz akár 24 órára
  • takarja a hibákat és tökéletesen egységesíti az arcbőrt
  • természetes, fél-matt hatást eredményez az arcon
  • nem tömíti el a pórusokat, és nem okoz akné képződést
  • megbízhatóan hő- és nedvességálló
  • törlés-álló és nem oxidálódik

49 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

dori55

2023. november 13.

Nagyon szeretem, csak ajànlani tudom! Fedése tökèletes, inkàbb alkalmakra használom, mint hétköznapokra. Áz árnyalatai nagyon jók, elsőre megtaláltam a megfelelő színt. Szivaccsal nagyon szépen fel lehet vinni. Biztosan újraveszem még!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 13.

dorkaww

2023. szeptember 17.

Én sajnos azok táborát vagyok kénytelen gyarapítani, akiknek nem jött be ez az alapozó. Kombinált bőrrel rendlkezem, t zónában elég zsíros résszel. Az itteni vélemények alapján vettem meg még anno 2 (!) éve, azóta próbálom elhasználni mert nincs szívem kidobni, de most már kénytelen leszek. Mindennel próbálgattam primerrel, primer nélkül, púderrel de egyszerűen ennek ellenére is viszonylag rövid idő alatt (1-2 óra!) fényes lesz a bőrőm. Arról már nem is beszélek, hogy ahova lehet (ráncocskák) oda nekem beül, a száraz részeket meg csúnyán kiemeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 17.

henczen87

2023. szeptember 15.

Nekem évek óta alapdarab. Nem kizárólag ezt az alapozót használom, de ez az egyik kedvenc. Nem szárít, szépen fed, nincs tőle maszk hatás, és jól építhető. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 15.

Veronika8614

2023. szeptember 9.

2023 Update: Azota a mindennapokra is nagyon megszerettem, meg mindig keverem valamivel, pl a Glossier olajos szerumaval, hidratalo fenyes primerrel, folyekony highlighterrel is jo konnyiteni rajta, igy nem nehez es nem szarit, a szin pedig tokeletes, ki is szeretnem probalni a puderalapozo valtozatat mert abbol is megvan az arnyalatom.
Hallottam, hogy kijon egy uj valtozata nemsokara, ami szerumalapozo lesz, olajjal es clayyel, na most ez pont ugy hangzik amilyenne magamnak keverem, ugyhogy lehet hogy az kivaltja nalam es tokeletes lesz, kivancsi vagyok ra.

2022:Szép babaarcot csinál, gyönyörűen passzol rám a Rattan nevű árnyalat, egy csepp arcolajat keverek bele mert szárít. Még így sem kell púderrel fixálnom. Mégis, a hétköznapokban nem szeretem használni, amikor dehidratáltabb a bőröm, kifejezetten szárít, szívesebben nyúlok valami könnyedebb CC BB színezett hidratálóhoz, még akkor is, ha azoktól kifényesedik az arcom. Jó alapozó, csak nekem egyszerűen sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. szeptember 9.

Etes

2023. augusztus 25.

Most fog elfogyni az első üveg. Az én bőröm T vonalban zsíros, mitesszeres és pattanások is előfordulnak, illetve a hiperpigmentáció sem ismeretlen sajnos. Az elején nagyon nem szerettem ezt az alapozót, nem is értettem, hogy hogyan lehet ennyire népszerű, de megtanultam helyesen felvinni, meg belőni a megfelelő mennyiséget és így már imádom, a második üveget meg is rendeltem már. Nagyon szépen fed, nem fullaszt, nem maszkhatású, nem okoz pattanást, nem emeli ki a száraz részeket. Én teszek rá púdert, ennek ellenére is átfényesedik, de igazából már belenyugodtam, hogy én sosem leszek teljesen matt, használhatok akármit. Én egy pumpálásnál kevesebbet oszlatok el az egész arcomon, nekem ez a mennyiség vált be, az elején megpróbáltam rétegezni, de valami borzasztóan nézett ki, így már nem teszem (Douglasban mondták is, hogy nem szabad). Használok mellé korrektort is, azzal jól együttműködik.
Nehéz döntés, hogy 4 vagy 5 csillag, de azért adok inkább 4-et, mert azért mégiscsak átfénylik púderrel is és a pumpát külön kell megvenni, ettől függetlenül imádom és újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 25.

Azazel

2023. augusztus 24.

Imadom. Gyonyoruen fed, en ajanlasra keverve a szerummal viszem fel es tenyleg szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 24.

skinfairy

2023. augusztus 24.

AZ alapozó! Imádom, gyönyörűen takar, a fedéses tökéletes és elég sokáig is bírja, még setting spray és púder nélkül is. Most szeretném kipróbálni a hidratálós alapozójukat is, mert ez nekem már sajnos kezd beleülni a szemkörnyéki ráncaimba. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 24.

Rencsur82

2023. augusztus 6.

A legjobb! Nyárra sok, de hidratálóval keverve is szuper a fedése.
Alá kell dolgozni, hogy szép legyen a bőrkép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 6.

A legjobb! Nyárra sok, de hidratálóval keverve is szuper a fedése.
Alá kell dolgozni, hogy szép legyen a bőrkép.

eva06

2023. augusztus 3.

Ez az egyik legjobb, ha nem a legjobb alapozó. Megéri a pénzét. Számomra nem ez a kedvenc a bőrtípusom miatt, de ott van a második helyen, pedig kipróbáltam rengeteget a high-end termékekből. Mindig sok bókot kapok, milyen jól nézek ki, amikor ezt viselem. Ez is hozza számomra egy jó korrektorral a mínusz 5 évet, ami 40 felett már ajándék. Szóval, nagyon szép finisht ad, csökkenti a pórusok láthatóságát, fél-matt arcot eredményez és szépen építhető. Gyönyörű egységes bőrt ad, teljesen beissza a bőröm, nincs maszkos kinézet, amit utálok. Érdemes kipróbálni több árnyalatát, kicsit hosszabban minták alapján. Zsíros és kombinált bőrre, valamint 40 felettieknek különösen ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 3.

redlips88

2023. július 23.

"A" nagybetűs alapozó a sminkvilágban már évek óta. Nekem bevált, semmilyen bőrirritációt nem okot, pattanásokat sem hoz elő viszont nagyon szépen elfedi a bőrhibákat és egységessé teszi a bőrt. Nagyon fontos hogy jó árnyalatot válasszatok, szóval ajánlott mindenképp kipróbálni (többféle fény mellett) élőben!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 23.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.