KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

4N1 Shell Beige - Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
Ár: 8800 Ft (postak-t tartalmaz) , Eladó: Andzsella
Állapot: Viszonylag új alig használt, Helyszín: Sopron, fizetés: Foxpost, banki utalás
Estée Lauder ecset -új
Ár: 3000 Ft + posta , Eladó: Timmon
Állapot: új, Helyszín: Gyöngyös, fizetés: személyes átvétel, ajánlott posta (+500 Ft)
ledae

2019. január 22.

Ha akarom, természetes, ha akarom, porcelán, de bármi történjék is, a helyén marad. :) Imádom!

ledae
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

SminkesAnyuci

2019. január 17.

9 hónapig vágyakoztam utána, így volt időm kitalálni, de egyből a MAC pumpával együtt rendeltem douglas oldaláról, ami tökéletesen beleillik az üvegbe. Egyetlen pumpányit szoktam szivaccsal eldolgozni az arcomon azokon a napokon, amikor tartós alapra van szükségem. Mert EZ NEM KOPIK :) Alá kell rendesen hidratálnom a normál bőrömre, főleg így télen. Mostanában rákaptam, hogy mikor ez az alapozó van rajtam korrektort sem használok a szemem alá, mert annyira természetes és gyönyörű dewy finishű hogy imádom! Hatalmas önbizalombomba számomra, nagyon sokat vártam rá, de végre az enyém és megérdemlem minden nap :)

SminkesAnyuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Lexi99

2019. január 16.

Maga az Isten! Kár, hogy csak néhány hónapja találtam rá.
Széles színskála, remek fedésű, és nagyon természetes hatású. Arról nem is beszélve, hogy könnyen eldolgozható.

Lexi99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Maga az Isten! Kár, hogy csak néhány hónapja találtam rá.

barbo94

2019. január 15.

Bementem a Douglas-ba és kértem, hogy kenjék fel az egyik felemre ezt az alapozót a másikra pedig a Clinique Anti-blemish solution alapozót. Elsőre azt láttam, hogy az EL DW sokkal jobban fed viszont.... Nekem nincs problémás bőröm, mondhatni szép a bőr az arcomon de az orszámon konkrétan rücskös volt az arcom, vagy nem is tudom mit mondjak, de nagyon fura volt... nem volt szép közelről egyáltalán... és kétlem, hogy csak azon a felemen lenne olyan a bőröm, a cliniquessel ilyen téren nem volt gond. Amellett összehasonlítva a Clinique-el, úgy alapjáraton és tapintásra is jobban éreztem, hogy van rajtam alapozó, biztos kell valami púder a végére de most csak így ala natur teszteltem. Elég sokat rajtam volt mindegyik, egy egész délután, ettem, tapogattam a fejem, volt szél, nap, eső minden de mindegyik a nap végére ugyanolyan maradt. Nem éreztem, hogy szárítaná a bőröm vagy bármi, még kis pattanásaim sem lettek azon a felemen.
Azért adok 3 csillagot, mert nem értem miért csinálta olyanra a bőröm a pofimon és mert amúgy baromi drága...

barbo94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Soulwalker

2019. január 13.

Szamomra AZ ALAPOZO. Szepen fed, nagyon tartos es keves kell belole, egyertelmuen ujravevos:)

Soulwalker
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

zsembesluca

2019. január 12.

imádomimádomimádom, de jó, hogy létezel!!! sose vonják ki!! :D

zsembesluca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

imádomimádomimádom, de jó, hogy létezel!!! sose vonják ki!! :D

mattmania

2019. január 11.

Nem mondom hogy csodát tett de tényleg nagyon tartós jo a fedese jo az illata de hiába keveset rakok fel érzem magamon ami kicsit zavaró mert tényleg érzem hogy valami van az arcomon na mindegy azért jo kis termek

mattmania
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 11.

peppi

2019. január 10.

jo fedes, szep termeszetes szinek, akar napi hasznalatra is. nem nehez alapozo, es sokaig kitart, keves is eleg belole.

peppi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Johanna989

2019. január 10.

Az egyik kedvencem. Szeretem próbálgatni a sminkeket, de ebből az alapozóból mindig van itthon. Könnyen eldolgozható, nagyon szuper a fedése. Délután is ugyanolyan az arcom mint reggel frissen smikelve. Nem okoz miteszereket és pattanasokat sem. Jól alá kell hidratálnom, mert elég matt a finishe, amit most annyira nem kedvelek.

Johanna989
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

saeszti

2019. január 10.

Nagyon jó, tartós nem kenődik el. Drága de kevés is elég belőle,mert erős fedésű.

saeszti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.