Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

4N1 Shell Beige - Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
Ár: 8800 Ft (postak-t tartalmaz) , Eladó: Andzsella
Állapot: Viszonylag új alig használt, Helyszín: Sopron, fizetés: Foxpost, banki utalás
Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10 4c2 auburn
Ár: 6900 , Eladó: peppi
Állapot: kb. 3 alkalommal probalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
Kamea

2019. május 15.

Csak alkalmakra használom, mindennapos használatra túl töménynek tartom.
Alapos eldolgozás után szép, egyenletes, matt fedést (púdert sem kíván már) biztosít akár 10-12 órára is. Rendkívül tartós. Hamar szárad, így az eldolgozással sietni kell, illetve a mennyiséget is ki kell kísérletezni, nem kell belőle sok, mert az már sokk.
Az eredménnyel elégedett szoktam lenni, bár az első fél-háromnegyed órában – valószínűleg a szárazabb és kissé vízhiányos bőröm miatt – én is érzek némi „vakolat” hatást, de aztán elkezd az arcbőröm az alapozóval együtt lélegezni és mozogni.
Az árát enyhén szólva is túlzásnak tartom, de mivel nem használom minden nap, sátras ünnepekkor be szoktam rá ruházni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

Csak alkalmakra használom, mindennapos használatra túl töménynek tartom.

gerdabrndt

2019. május 13.

Elvileg két típusa van, nekem a lágyabb fedésű, vizes hatású van meg. Félig van az üvegcsém, szivaccsal használom, de biztos vagyok benne hogy le fogom cserélni, mert ár-érték arányban ennél jobb alapozót lehet kapni, már ki is néztem egyet(: a problémám vele, hogy felkenve nem vizes hatásnak mondanám, hanem olyan mintha zsírt kentem volna az arcomra, ami sok-sok fixáló púder hatására enyhül

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 13.

ftmea13

2019. május 10.

A nagy hype miatt, a rengeteg jó vélemény miatt nagyon nagy örömmel álltam hozzá. Tetszik, hogy nagy a szín kínálat, jó az állaga, de egyszerűen borzalmas az arcomon. Beleül a kis hibákba, csúnyán lekopik az orrom körül, rettentően igenytelenül, és maga az egész nem szép. Lehet csak az én bőrömön valamiért csúnya, de örülök, hogy megnyugodott a lelkem és nem tetszik a borzalmas ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 10.

Dottir

2019. május 6.

Hogy miért nem fedeztem fel korábban. Volt egy olyan becsípődött emlékem ezzel az alapozóval kapcsolatban, hogy vastag és természetellenes. Annak ellenére, hogy egyik kolléganőm már nagyon rég használja és mindig gyönyörű a bőre. Eddig a Cushion Stick verziót használtam, de akartam egy picivel sötétebb színt, ami abból nem volt. Volt viszont ebből (2N2 Buff), hát megvettem. Milyen jó! Egyrészt még életemben ilyen jól szín nem klappolt, másrészt ennyire szép bőrképet egyik alapozó sem adott. Kézzel viszem fel, gyönyörű púderessé válik, de nem teljesen mattá, nagyszerűen fed, akár még a korrektort is elhagyhatnám, amivel a foltjaimat pluszban bevakolom az alapozó után. A tartóssági versenyben is magasan veri az általam eddig használt alapozókat, abszolút nem csodálkozom, hogy ennyire népszerű. Összességében fiatalít az arcon, amit a letegezések arányának növekedésével tapasztalati és tudományos úton tudok bizonyítani.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

zsuzsoka0925

2019. május 6.

Catrice HD liquid coverage-t használtam évekig, de mindig is izgatta a fantáziámat a Double Wear, szóval végülis megadtam magam neki. És imádom. Tényleg nehéz úgy felvinni, hogy ne legyen maszkos, de kis gyakorlással és kísérletezgetéssel nem lehetetlen. Én úgy használom, hogy egy pumpányit nyomok a kézfejemre, aztán egy lapos alapozóecsettel, finom mozdulatokkal, a bőrt alig érintve eldolgozom. Aztán még egy pumpányit felviszek, de inkább csak a problémásabb részekre fókuszálva. Nekem így gyönyörű, természetes eredményt ad. Púdert, sminkfixálót nem használok, teljesen felesleges mind2 az enyhén vízhiányos bőrömre, amikor ezt az alapozót asználom. És nem, engem nem szárít. Mennyiségét tekintve sokkal kevesebb kell belőle, mint a Catrice-ből kellett, szóval szerintem az ára sem olyan vészes, sokáig elég egy üvegcse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

CNiki

2019. május 5.

Nagyon szép összképet ad a hibákat elfedi,matt hatás nekem 8-10 órán át nem fényesedik a T vonalban. Rengeteg kommentet olvastam el mielőtt meg vettem rendesen hidratálok előtte, de még igy is nehezen dolgozom el iszonyat gyorsan szárad. Nem okoz pattanásokat elsőnek egy rossz árnyalatot(pebble)választottam a mostanival meg vagyok elégedve(fresco).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Ancsussz

2019. május 5.

Tökéletes ! Ár érték arányban is sokkal jobban megéri, mint a drogériás alapozók, így érdemes beruházni rá (Müller szombat vagy Glamour napok). Erős és matt fedése van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Renike77

2019. május 4.

11 éve használom minden nap :-). Csodás színek, erős fedés. A véleménykülönbség a véleményezők között szerintem abból adódik, hogy ez az alapozó csak kombinált vagy zsíros bőrűeknek jó.
Száraz/vízhiányos bőrön majdhogynem eldolgozhatatlan, és azon valóban maszk hatást kelt.
Ezt onnan tudom, hogy a 11 év alatt sok barátnőm, kolléganőm kérte, hagy próbálja ki, mitől ilyen szép a bőröm és mi ez a termék, aminek ennyire természetes a színe. És a száraz/vízhiányos bőrűeken nehezen eloszlatható lett, beült a ráncokba.
A kombinált és zsíros bőrűeknek ez maga a csodaszer. Párja nincs, mivel porcelán hibátlanságú, természetes színű arcot ad, ami éveket fiatalít az ember lányán...
Száraz bőrűeknek a Clinique Even Better jobb volt.
Ez a termék egy csodaszer.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 4.

Száraz bőrűeknek a Clinique Even Better jobb volt.
Ez a termék egy csodaszer.

Moringa

2019. április 24.

Értem én, hogy mindenki más szerint 5 csillagos ez az alapozó... mert szépen fed, sok árnyalatban kapható stb...
DE egy valami maradt ki a sorból ami szerintem a legfontosabb!
Ízléstelenül mutat az arcon. Akárhogy dolgozom el, ecsettel, blenderrel, nedves blender stb. egyszerűen nem épül be a bőr textúrajába és igen, maszkos hatást kelt! Ha csak egy leheletnyit is használok, akkor is!
Sokkal jobb inkább egy bb krémet, vagy lágyabb fedésű alapozót használni és a bőrhibákat korrektorozni, mint egy vakolatot felpakolni az arcra. Jóval modernebb textúrájú alapozók léteznek már, amik együtt élnek az arcbőrrel. Ez az alapozó NEM él együtt a bőrrel. Elfedi a saját, természetes, egyedi bőrszinünket és olcsó, ízléstelen hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

DE egy valami maradt ki a sorból ami szerintem a legfontosabb!

albertinablogg

2019. április 24.

Egyet kell, hogy értsek az előttem szólóval. Nekem egyik Estée Lauder sem működik jól a bőrömmel. Úgy mentem be a parfümériába nagy alapozó vásárlás előtt, hogy egy csomó feedbacket, review-t, youtube videót megnéztem, mégsem voltak jók. Ez konkrétan a nevetséges gésasmink, a gyengébbik fedésűje meg eldolgozhatatlan, csíkos. De beszéljünk erről. Nagyon erősen fed. Jó annak, akinek durva ragyái vannak, piros, aknés foltokkal, egy instán tényleg jól néz ki vele a smink szétfilterezve, de utcára nem való. Tú mácccs. Semmi természetesség nincs benne és nekem nagyon matt. Ez nem lesz foltos, építheted a végtelenségbe. Én nekem a Dior Star Fluid a kedvencem, de ahhoz nem tudok mindig hozzájutni. Most Lancome-om van, de váltani fogok arról is még valamire, de tuti nem erre! Persze akinek ez jött be és ez a csodaszer hajrá, én ettől így adok rá pontot. És a fényvédő éppen csak hogy jutott bele. SPF 10 na ne mááár! Minimum 30-as kell! (Én 50-est használok nappali krémembe keverve.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!