Estée Lauder

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2020. január 22.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: doriivargaa
Állapot: Új, használt, Helyszín: Debrecen, fizetés: Foxpost/posta
claudia.nyilas

2020. február 19.

Egy jó ideje használom már tawny árnyalatban, és ha tartós makulátlan sminket szeretnék, akkor csak érte nyúlok! Ha picit zsírosabb krémet használtam előtte, akkor délutánra azért hajlamos átfényesedni. És természetesen orr, száj környékén nap végére megkopik. (Orrfújás, evés.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 19.

nhviktoria

2020. február 19.

IMÁDOM! Sok évnyi keresgélés után végre rátaláltam az alapozóra. A szaküzletben segítenek kiválasztani a megfelelő színt, így a rossz színválasztás kizárva. Nehéz alapozóról van szó valóban, nem is hétköznapra használom,akkor elég egy BB krém, hanem amikor dolgozom. Olyankor erős fedésre van szükségem, ami tartós is tehát 12 óra múlva is épp olyan, mint amikor feltettem. Gyönyörűen fed, mintha photoshop lenne az arcomon. Pattanásokra hajlamos bőrömön sem okozott soha problémát. Ez a termék mindent teljesít, amit egy alapozónak kell. Alá kell hidratálni nyilván és nekem az vált be, hogy csak egy vékony réteget viszek fel belőle, különben szinte beton szerűre szárad az arcomon :D Ecsettel a legkönnyebb felvinni nekem. Az adagolása tényleg nem a legszerencsésebb, de egy idő után szerintem ki lehet tapasztalni mennyi kell belőle és ki lehet önteni annyit, amennyire szükségünk van.
Amíg gyártják nem veszek mást, az tuti :) 10 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Amíg gyártják nem veszek mást, az tuti :) 10 csillag

Destinyh

2020. február 2.

Már értem, hogy miért szeretik annyian. :D Elképesztő a finishe, az olcsóbb alapozók elmennek, megteszi az embernek, de EZ bomba biztos. Nem mozdul el a napfolyamán, nem kopik, olyan mint amikor reggel felkeni az ember, egy buli után is a tükörbe nézve is szép. Nem fénylik át, egyszerűen tökéletes. Az illatáért oda vagyok. Ami zavaró talán, hogy a kiöntögetős módszer nekem nem jön be, így már ez elején vettem hozzá pumpát. Össze sem lehet hasonlítani az olcsó kategóriás alapozókkal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 2.

Diamond26

2020. január 31.

A kedvenc alapozóm, már több éve használom, de még nem sikerült jobbat találnom. Szuper jó a fedése, tartós és könnyű vele dolgozni. Ecsettel és blenderrel egyaránt szépen eldolgozható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

farkaslivia

2020. január 29.

Tökéletes. Nagyon szép a fedése. Matt és tartós. A tartós itt azt jelenti, hogy reggel ahogyan felkented úgy marad estére is. Én személy szerint ecsettel szoktam eloszlatni, majd egy sminkszivaccsal átmegyek rajta. Így lehet a legszebb eredményt elérni vele. Összességében nekem mindennapos csodaszer :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

ppetruc

2020. január 29.

2020.01.29: jó pár alkalommal nekiestem, hogy akkor uccu, lássuk. Hát. Szomorú vagyok. A fényvédőmet nagyon nagyon utálja. Képtelen vele mit kezdeni. Sima hidratáló után se mutat szépen. Az ecset nem mindegy,nagyon nem. Egyenlőre nem érzem megváltásnak, csupán pénzkidobásnak 🙄

Huhaaa. Black Friday alkalmával szereztem be. Elsőre sikerült jó színt rendelnem (köszi findation.com!). Az első reakcióm az volt, hogy jééé, ez milyen pici! Első felvitelre nagyon tetszik, nem vált csíkossá, csodaszép fedést adott. A következő napokban fényvédővel, primerrel is tesztelni fogom. Később updatelek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

Amulett

2020. január 27.

Szépen fed és szépen egységesen felvihető, nekem nem csinál maszkszerű arcot. Szépen folyik, jól eldolgozható. Egyenlőre nagyon meg vagyok vele elégdve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 27.

cukimilla

2020. január 2.

Nagyon meg vagyok vele elégedve, bár az igazi színt még mindig nem találtam meg a bőrömhöz, több árnyalatból kell kikevernem. Ennek ellenére nem tágítok mellőle, mivel ez az egyetlen alapozó, amelyik nem fog, nem kopik, nem fénylik át a nap végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Racka

2019. december 30.

Két árnyalatból tudom a megfelelőt kikeverni, de megéri, mert kiváló a fedése, porcelán pofit varázsol, és extra tartós (náthás időszakban sem kopik) és csak fél nappal később kezd minimálisan fényesedni, amit egy pici púder rögtön helyrehoz. Mondtam már, hogy a tökéletes alapozó? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Pinki

2019. december 30.

Nagyon jó a minősege, szép a fedése, nem véletlenül az egyik leghypoltabb alapozó! De öregít, emellett azt is kell mondjam, hogy nem találtam jobbat, még! Össze kell keverni egy kis csillogással és az OK!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.