KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10 3c2
Ár: 9900 Ft , Eladó: ectuc
Állapot: 2alkalommal hasznaltam, tobb mint 90%ban tele van, Helyszín: Pécs, fizetés: Szemelyes atvetel lehetseges, banki utalas +pk
Estée Lauder Double Wear  Alapozó SPF 10
Ár: 9500 , Eladó: supsup
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

rebchris

2018. január 18.

Nagyon szeretem ezt az alapozót,igazi kincs :) Felváltva szoktam használni az Estée Lauder Maximum Cover-el,de mind a kettő tökéletes.
Nagyon drága de megéri az árát,mert egy drogériás alapozót sem tudok hozzá viszonyítani,sőt ahogy többen írták a drágább alapozóktól is sokkal jobb.
Több ideig tart,nem kenődik,a fedése szerintem nagyon jó,mégis természetes hatást nyújt,és gyönyörű színekben kapható :)

rebchris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

topsminkotti

2018. január 17.

Kategóriájában (erősen fedő, matt, tartós alapozó) a legjobb választás. Ha valaki természetesen megjelenést szeretne és nincsenek bőrhibái, akkor indokolatlan használni, viszont, ha szükség van erős fedésű, tartós alapozóra, akkor ez a tökéletes választás. Ha a hasonló kategóriájú Mac studio fix alapozóval hasonlítjuk össze, akkor egyértelműen a DW nyer. Ami nagyon fontos, használat előtt fel kell rázni, akkor lesz igazán szép és magas a fedés.
Előnyei:
-Erősen fed, de nem maszk szerű. Érdemes ecsettel felvinni.
-Eddig a legtartósabb alapozó, amit használtam (én sminkesként menyasszonyokra is szoktam tenni és a visszajelzések alapján még 40 fokban is bírta hajnalig)
-Szép természetes matt fedés. Ha nem nagyon fényesedő a bőr, még púder sem kell rá.
-Igazodik a bőrszínhez (egy vendégem egyszer megkérdezte, hogy melyik színt használtam, mert meg akarta venni. Én már nem emlékeztem és mind a 4 színt, ami volt otthon magamra kentem :) Kb. 20 perc után, már nagyon hasonlóak volta egymáshoz). A Mac alapozónál pl nagyon pontosan el kell találni a színt, mert nem igazodik.
-Kevés kell belőle. Ár/ érték arányban tökéletes.
-Bármilyen bőrtípusra használható, nem csak zsírosra. Az én száraz bőrömet sem szárította (tovább)

Hátrányok:
-Az az öntős üveg.... Nekem szinte soha nem sikerül megoldani, hogy ne öntsek ki többet, mint amennyi kell. Egy pumpáért, mit nem adnék.
- Lehet érezni, hogy van valami a bőrön, bár ez ilyen rétegnél elviselhető.

Én nagyon sokáig hétköznapokra is ezt használtam, amin sokan csodálkoztak is a környezetemben, mert nincsenek bőrhibáim. Egy idő után rájöttem, hogy indokolatlan és most már könnyebb alapozót használok. De, aki a megadott kategóriában keres alapozót szerintem nem talál jobbat (talán még a Chanel, bár az drágább...)

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 17.

Előnyei:
-Erősen fed, de nem maszk szerű. Érdemes ecsettel felvinni.
-Kevés kell belőle. Ár/ érték arányban tökéletes.

Hátrányok:
- Lehet érezni, hogy van valami a bőrön, bár ez ilyen rétegnél elviselhető.

fanni191

2018. január 12.

UPDATE: Már a másodikat használom belőle. Még mindig hatalmas nagy szerelem. Mielőtt megvettem a második üveggel kipróbáltam a MAC Studio Fix alapozóját. A Douglasban az eladótól kértem segítséget, hogy tudna-e ajánlani valamilyen magas fedésű alapozót. Ő a MAC-et ajánlotta, én meg elcsábultam és megvettem. A két alapozó ég és föld, míg az DW a legdurvább piros hegeket is eltünteti azt arcomról a MAC szinte semmit. Azt hiszem tényleg életem végéig ezt az alapozót fogom használni.

Életem legjobb alapozója! Nagyon szeretem, mivel jól elfedi a bőrproblémáimat és iszonyat tartós, a nap végén alig tudom lemosni magamról. Sminkelés előtt mindig hidratálok és primert használok, majd az alapozás után púderrel fixálom.Nagyon sokáig elég, keveset kell belőle használni. Ha elfogy biztosan újraveszem. Hatalmas csillagos ötös neki!

fanni191
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 12.

torokemese

2018. január 10.

December kozepen vasaroltam az Allee-ban!
A legjobban fedo alapozom! Gyonyoruen fed, mattit es brutalisan hosszan tart!
Nem sokszor hasznaltam, de mindig mikor rajtam volt, sajnos ra kellett jonnom, hogy valojaban nekem nem igazan all jol a matt arcbor:-( Probalkoztam vele, de sajnos el kell, hogy engedjem!:-(
Nagyon sajnalom, de ha esetleg valakit erdekelne akkor szivesen eladnam!
Az 5 csillagot megerdemli, mert tenyleg fantasztikus egy cucc!
Ar: (9.000,-)
Szinkod: 1N2 ECRU

torokemese
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

December kozepen vasaroltam az Allee-ban!
A legjobban fedo alapozom! Gyonyoruen fed, mattit es brutalisan hosszan tart!
Nagyon sajnalom, de ha esetleg valakit erdekelne akkor szivesen eladnam!
Az 5 csillagot megerdemli, mert tenyleg fantasztikus egy cucc!
Ar: (9.000,-)
Szinkod: 1N2 ECRU

kkinga07

2018. január 6.

tami99 igen, ha bemész a Váci utcai boltba, szívesen segítenek. Mindenképp érdemes több árnyalatot kérni, és arra is vigyázz, h ne a NUDE fresh formulát adják, az kevésbé tartós.

Amúgy remek cucc, de annyit tud, vagyis valamivel tartósabb, m a dupe-ja a Revlon Colorstay. (bár állítólag annak is az új formulája már nem annyira jó). Nekem kissé átfényesedett a homlokom, még bepúderezve is, de szerintem ez a bőröm hibája, összességében jól fed, szép marad napközben is. Ügyesen eldolgozva pedig abszolút nincs maszkhatása. Nyilván, az ára zavar, ha könnyedén kapható lenne nálunk is a fele annyiba kerülő Revlon Colorstay, azt hiszem, inkább azt vásárolnám, mert nagyjából egy liga, tényleg a drogériás megfelelője a DWnek. Viszont jelen pillanatban nem tudok ennél jobb alapozót. Szóval ajánlom. :)

kkinga07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 6.

Cannes

2018. január 2.

Egyszerúen tökéletes nagyon jó a fedése tartós sorolhatnám még a pozítívumokat....DE a legfontosabb nem fogja be a kabátomat ezért kerestem új alapozót!

Cannes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 2.

Mse

2018. január 1.

Nagyon tartós, nem kell sokat felkenni, erős a fedése. Talán túl erős is.
Az én világos, hófehérke bőrömre nem is találtam megfelelő árnyalatot, az a Light verzióban van, de annak meg nincs ilyen erős fedése.

Mse
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 1.

Nagyon tartós, nem kell sokat felkenni, erős a fedése. Talán túl erős is.

asdf27

2017. december 30.

nekem csak próbaként tették fel, de ez nagyon durva anyag. Rászárad az emberre mint a vakolat, az arcizmaid nem mozognak alatta. Az igaz, hogy, tökéletesen fed, de gyakorlatilag mivel nem voltam aláalapozva 5 réteg szérummal, hogy előre kisimuljanak a ráncaim, ezért minden rögöcskét, mindent ráncot megmutatott.
Az eladó csajszi feltételezem, hogy feltette az 5 rétegnyi szérumot, de még mindig úgy nézett ki, mint aki Halloweenre készül vámpírmenyasszonynak, mert ahogy beszélt, az arcán repedezett a vakolat. Nagyon rémisztő volt ahogy a ráncait a Grand Canyon-hoz hasonlóvá tette ez a dolog.
Aki természetes hatást keres, annak nem ajánlom.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 30.

Aki természetes hatást keres, annak nem ajánlom.

Marshamalloww0507

2017. december 27.

Már nagyon régóta vágytam rá és hosszú idő után rávettem magam és megvettem. Pont olyan mint amire számítottam és a szín tökéletesen passzol, pedig rettegtem tőle, hogy nem lesz jó. Nekem az illata is nagyon tetszik. Ha kicsit olcsóbb lenne akkor csak ezt venném. Bár szerintem 4-5 havonta nem olyan túl nagy kiadás főleg ha le is van árazva .

Marshamalloww0507
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

mindapinkszent

2017. december 27.

Nagyon szeretem. Erős fedésű, de ha nem esünk túlzásba, nem maszkos. A legtartósabb alapozóm.
Akik régóta használjátok, mit tanácsoltok?
Az EL szalonban kiválasztottak nekem egy színt a kis gép segítségével. Szerintem túl sötét volt, ezért az eggyel világosabban vettem meg mégis. Persze világos lett itthon, sápaszt. Sötétítő cseppekkel tökéletesre tudom keverni. Szerintetek ha elfogy, vegyem az eredetileg ajánlott színt, vagy maradjak a kutyulásnál?

mindapinkszent
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 27.

Akik régóta használjátok, mit tanácsoltok?

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.