Estée Lauder

Ár:   18 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2022. március 24.

Ár:   18 700 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

• a színárnyalatok széles skálája, minden arcbőr-tónushoz és altónushoz
  • könnyen felhordható és közepestől egészen magas takarásig rétegezhető
  • hibátlan arcbőrt kölcsönöz akár 24 órára
  • takarja a hibákat és tökéletesen egységesíti az arcbőrt
  • természetes, fél-matt hatást eredményez az arcon
  • nem tömíti el a pórusokat, és nem okoz akné képződést
  • megbízhatóan hő- és nedvességálló
  • törlés-álló és nem oxidálódik

49 árnyalatban kapható

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10 3W2 Cashew
Ár: 7000 Ft + postaköltség vagy Foxpost csomagköltség // csere 2W2-re , Eladó: ellie11
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, 12. kerület, fizetés: fizetés banki utalással, postával, vagy Foxpost
Estée Lauder Double Wear alapozó 4N3 Maple Sugar
Ár: 9900 Ft , Eladó: Bundesfrau
Állapot: Újszerű, egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy postai küldemény, banki átutalás

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

R06

2022. június 25.

Brutál tartós és nagyon magas a fedése

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 25.

Brutál tartós és nagyon magas a fedése

almasi.livia

2022. június 17.

imadom, nagyon tartos, tobbszor ujravettem már és fogom is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 17.

imadom, nagyon tartos, tobbszor ujravettem már és fogom is

Biancka

2022. június 7.

Szamomra AZ alapozo. Eloszor a mini kiszerelest vettem meg, kivancsisagbol, hatha nem passzol a szin, tartossag, stb.
Elsore eltalaltam a szint, tartos, nem komedogen, megfelelo alahidratalassal es felvitellel rajtam nagyon szep finish. Sajnos az aknes hegek miatt muszaj egy jobban fedo alapozot hasznalnom, de ez egy 13-14 oras munkanapot is “bir” (vallalhatoan kopik).
Mindig visszaterek hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 7.

Mindig visszaterek hozza.

LillyP

2022. május 25.

Évek óta adok neki esélyt....mindhiaba.Max egy óra múlva ragacsos lesz a bőrömön,és szépen kifenyesrdik./minden esetben alahidratalok,bázis stb/pl a catrice hd alapítója és ez szinte ugyanazt az eredményt adja,de megmerem kockàztatni hogy az előbbi még jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 25.

Orosvarianita

2022. május 21.

Nálam eddig a legjobb!
Próbáltam már sok drága márkás alapozót,de ez egyszerűen lekörözhetetlen!
Én a mini verziót vettem leárazva (5000ft) mert nem akartam a nagy verziót megvenni ha esetleg nem válik be,de ez a mini azóta is megvan és még mindig van benne bőven!
Ha a színt eltalálod,akkor tökéletes lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 21.

Nálam eddig a legjobb!
Próbáltam már sok drága márkás alapozót,de ez egyszerűen lekörözhetetlen!
Ha a színt eltalálod,akkor tökéletes lesz!

nangien

2022. április 24.

Nekem ez az alapozó az ÚRISTEN élmény a lehető legpozitívabb értelemben. Nagyon-nagyon keveset használok belőle RT blenderrel, így nagyon szép, egyáltalán nem maszkos vagy nehéz eredményt tudok elérni a hétköznapokra, de alkalmira is fel tudoom építeni. Valóban hajlamos kiemelni a szárazabb részeket, de megfelelő aláhidratálással és primerrel ez nagyon jól kezelhető, cserébe viszont elképesztően tartós, szinte teljesen ugyanolyan nap végére, mint amikor reggel feltettem, melegebb időben hajlamos tocsogni a homlokom, ráadásul frufrum is van, de ez rendíthetetlenül ott marad, utánpúdereznem persze azért kell. Aminek még nagyon örülök, hogy munka közben elég sokat kell telefonálnom, és nincs ott a telóm kijelzőjén, úgyhogy nem kell minden hívás után törölgetnem, nekem maszkon se látszott belül. Szerencsére elég érzékeny is a bőröm, hogy ne unatkozzak, de ezt használva egyáltalán nincs rosszabb állapotban, nem üti ki, nulla pattanás, nulla extra pirosság és hiszti. Drága, de mivel nagyon keveset használok belőle és azt nagyon szépen el lehet oszlatni, szerintem ár-érték arányban nagyon megéri, sokáig elég, ja és igen, nagyon világos bőröm van, de itt van elég opció kiválasztani a megfelelőt. Nekem ezek a pozitívumok megérik a magas árat, főleg, ha azt veszem, mennyit költöttem már olcsóbb verziókra, hogy ne legyek ennyire elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

anitaa17

2022. április 17.

Régóta terveztem, hogy kipróbálom, és épp úgy adódótt, hogy out of stock volt az árnyalatom a MAC Studio Flix Fuidból, amit egyébként használok.
Őszintén, engem nem nyűgözött le, nagyon sűrű, nehéz eldolgozni, mert szinte azonnal "rászárad" az ember bőrére, és a ráncokat is szerintem kiemeli, pedig így 30 évesen még nincs belőlük túl sok. Egyébként tényleg tartós, és el lehet érni vele szép végeredményt, de ügyesség kell hozzá. Az ára alapján többet várnék tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 17.

11Stella11

2022. április 11.

Mindig a tökéletes alapozót keresem, viszont mindig visszatérek hozzá. A kombinált bőrömre nekem nyáron a tuti, mert ugye tudjuk hogy ez szárít, mattít, ami ebben az időszakban fullasztó is lehetne, de nekem mégsem az. Persze azért csínján kell bánni az erős fedés miatt, de akinek hasonló problémái vannak és minden más alapozótól kifénylik, amikor melegebb az idő, akkor próbálja ki ezt.
A többit meg leírták előttem :) Szuper 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

A többit meg leírták előttem :) Szuper 5*

Tundebe

2022. április 11.

Nagyon jól fed, építhető, de vigyázni kell vele, mert könnyen maszkos hatása lesz. Extra tartós. Az ára viszont már nagyon magas szerintem. Így ár érték arányban csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

KezdoManias

2022. április 9.

Lephotoshoppolta rólam azt a 10 évet, amit a fényképész nem tudott:) EL ANR szérumot és Revitalizing Supreme+ krémet használok alá, esetleg egy kis erborian cc-t is a fényvédelem miatt. Ezen kellőképp szilikonos rétegek fölött könnyen lehetet teríteni kézzel is, így cseppet sem éreztem maszkosnak a végeredményt. (Persze nem is second skin.) Sokkal inkább láttam normál, szaténos finishűnek, mint mattnak a 2C2 pale almond árnyalatot. Mindent elmondtak már róla előttem - nem is tudom, eddig miért nem próbálkoztam vele. Talán mert féltem a tartósságától és hogy nehéz este megszabadítani tőle az arcbőrt. Valójában nem nagyobb macera, mint a többi alapozónál, amit használok. Ha nem is lesz mindennapos használatban, mindenképp fogok itthon tartani belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 9.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.