KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: 6500 vagy csere , Eladó: Skincaremania
Állapot: Hasznàlt, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemèlyes átvétel; posta
KERESEM! Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Genever
Állapot: Pár alkalomra elég mennyiség, Helyszín: --, fizetés: Személyesen Szegeden vagy postázás

Botiadi

2018. július 18.

A legjobb alapozó..sokáig nem hittem el mi ez a hype körülötte de abszolút megalapozott. Nagyon jól fed, hihetetlen tartós, ahogy reggel felrakod úgy marad estig. Nálam a mindennapos használatkor sem szárította a bőröm. Elég egy kis mennyiség is belőle hogy tökéletes legyen a fedés.
Negatívumot nem tudok róla mondani...ha nem veszel hozzá pumpát a kiöntős használatot is meg lehet szokni. Más high end márkákkal összehasonlítva is (lancome huda beauty urban decay etc) is magasan a legjobb.

Botiadi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 18.

racheldawes

2018. július 16.

Annyira örülök, hogy rászántam magam, és végre kipróbáltam! Ez a Clinique Anti-blemish Solutions után a második magasabb árfekvésű alapozóm, és (az utóbbival ellentétben) szerintem teljes mértékben megéri az árát, ugyanis összességében fényévekre van a legjobb drogériás alapozótól is. Nekem 10 órát könnyedén kibír anékül, hogy – az időnkénti púderezést leszámítva – korrigálnom kellene a bőrömön. A fedése természetes hatást kelt, egyáltalán nem maszkszerű az összkép, szépen egybeolvad a bőrrel. Pattanásokat nem okozott; az irritációra hajlamos, érzékeny bőröm ellenére sem. Egyedül a szárazabb területek kiemelését tudom negatívumként megemlíteni, de megfelelő hidratálással ez az akadály is kiküszöbölhető. Plusz pont, hogy számtalan árnyalatban elérhető.

racheldawes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Lauramakeup

2018. július 12.

Csalodas. Nem rossz, de ennyi penzert en tobbet vartam.
A trend it up alapozojaval keverve elhasznalom, de nagyon atgondolom meger e ennyi penzt nekem.

Lauramakeup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 12.

Csalodas. Nem rossz, de ennyi penzert en tobbet vartam.

Dorcsa

2018. július 11.

Tavasszal vettem Müller napon, így 8 ezer forint körül jött ki, ennyit még kiadtam érte, de nekem a 13 ezres ára már nem férne bele..
Azért választottam, mert tudtam, hogy az elkövetkező időszakban sok eseményre vagyok hivatalos, ahol fontos volt, hogy tartós legyen a sminkem.
Ezt az elvárásom maximálisan teljesítette. Minimálisan tényleg beülhet ide-oda, de nálam ez nem zavaró mértékű. A vízhiányos bőrömmel Mac strobe krémmel pl teljesen jól együttműködik, nem szárít és ezen a hidratálón még szebben is mutat :)
Viszont ami miatt mégis sokáig vacilláltam, hogy megvegyem-e az az SPF tartalma, ami hát vakuval ugye tudjuk milyen.
Közelről sajnos ez a 10 spf is számít és látszik is a képeken, így én pl menyasszonyokon biztos nem használnám és az esküvőmre sem fogom, mert biztos, ami biztos. Az viszont elismerem, hogy vaku nélküli, természetesen fényben készült képeken maximálisan tökéletes arc köszön vissza!
Keresem az utódját, ami mindent tud, amit ő viszont SPF nélkül. :/

Dorcsa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Keresem az utódját, ami mindent tud, amit ő viszont SPF nélkül. :/

topsminkotti

2018. július 11.

UPDATE: Közben olvasgattam itt véleményeket és igen ráncokba (mivel szárad) hajlamos beülni, ez az alapozóval együttműködő hidratálóval erősen csökkenthető és nem kimondottan száraz bőrtípusra való. (Bár én is 40 felett, száraz bőrrel is tudom használni - mostanában inkább már csak alkalmakra) Szerintem a jó bőrelőkészítés ennél az alapozónál létfontosságú. Ennyit szerettem volna még mondani :)

Kategóriájában (erősen fedő, matt, tartós alapozó) a legjobb választás. Ha valaki természetesen megjelenést szeretne és nincsenek bőrhibái, akkor indokolatlan használni, viszont, ha szükség van erős fedésű, tartós alapozóra, akkor ez a tökéletes választás. Ha a hasonló kategóriájú Mac studio fix alapozóval hasonlítjuk össze, akkor egyértelműen a DW nyer. Ami nagyon fontos, használat előtt fel kell rázni, akkor lesz igazán szép és magas a fedés.
Előnyei:
-Erősen fed, de nem maszk szerű. Érdemes ecsettel felvinni.
-Eddig a legtartósabb alapozó, amit használtam (én sminkesként menyasszonyokra is szoktam tenni és a visszajelzések alapján még 40 fokban is bírta hajnalig)
-Szép természetes matt fedés. Ha nem nagyon fényesedő a bőr, még púder sem kell rá.
-Igazodik a bőrszínhez (egy vendégem egyszer megkérdezte, hogy melyik színt használtam, mert meg akarta venni. Én már nem emlékeztem és mind a 4 színt, ami volt otthon magamra kentem :) Kb. 20 perc után, már nagyon hasonlóak volta egymáshoz). A Mac alapozónál pl nagyon pontosan el kell találni a színt, mert nem igazodik.
-Kevés kell belőle. Ár/ érték arányban tökéletes.
-Bármilyen bőrtípusra használható, nem csak zsírosra. Az én száraz bőrömet sem szárította (tovább)

Hátrányok:
-Az az öntős üveg.... Nekem szinte soha nem sikerül megoldani, hogy ne öntsek ki többet, mint amennyi kell. Egy pumpáért, mit nem adnék.
- Lehet érezni, hogy van valami a bőrön, bár ez ilyen rétegnél elviselhető.

Én nagyon sokáig hétköznapokra is ezt használtam, amin sokan csodálkoztak is a környezetemben, mert nincsenek bőrhibáim. Egy idő után rájöttem, hogy indokolatlan és most már könnyebb alapozót használok. De, aki a megadott kategóriában keres alapozót szerintem nem talál jobbat (talán még a Chanel, bár az drágább...)

topsminkotti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 11.

Előnyei:
-Erősen fed, de nem maszk szerű. Érdemes ecsettel felvinni.
-Kevés kell belőle. Ár/ érték arányban tökéletes.

Hátrányok:
- Lehet érezni, hogy van valami a bőrön, bár ez ilyen rétegnél elviselhető.

szeliger

2018. július 6.

428.véleményként nehéz újdonságot írni ehhez az alapozóhoz, nem is tudok. Soha nem volt teljes kiszerelésem belőle, mert többnyire könnyedebb fedéssel szeretek járkálni. (Ennek megfelelően jó tíz éve ennek az alapozónak a light fajtája volt a standard alapozóm.) 7 ml-s mintaüvegek azonban rám találtak, főleg a nesszeszerakciók során kerültek hozzám. Még úgy is teljesen meggyőzött, hogy a szín nem pontosan illeszkedett, egy picit sötétebb az ideálisnál, a végeredmény ugyanakkor szép, sugárzó és tartós. Nem szárítja szét az amúgy is száraz bőrömet, nem fonnyad meg alatta, ezért is dicsérem. Igaz, hogy alákenem a márka The Illuminator primerét, a kettő nagyszerűen dolgozik együtt. Én is kézzel szeretem feltenni, utána a finomítást a Zoeva 110 végzi. Nekem a lemosás kicsit körülményesebb, nem double, hanem triple cleansing, de ennél nagyobb baj sose legyen, ez is csak a tartósságát igazolja.
Kétség nem fér hozzá, hogy öt csillag, a nagy klasszikus megbízhatóan teljesít minden körülmények között.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 6.

Anheszenamon

2018. július 4.

Nagyon jó termék, de én nem használom a hétköznapokon. Persze ha valami komolyabb bőrhibám van akkor igen, de főleg alkalmakra kenem fel. Én beauty blenderrel szeretem leginkább eldolgozni, úgy természetesebb a hatás mint a Sigma F80-as ecsetemmel. Gyönyörűen fed, tartós is tehát mindent teljesít amit ígér. Ha elfogy újra fogom venni, mert örök helye van a sminkkollekciómban.

Anheszenamon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Fuloporsi

2018. június 30.

Nekem nagyon bejött ez az alapozó.Szépen fed.Kombinált bőröm van,nem tapasztaltam maszkos hatást pedig mikor ezt használtam ciki vagy nem ciki még leginkább a kezemmel kentem fel nem is blendert használtam vagy ecsetet.Sajnos most már nekem nagyon drága,de a megfelelő árnyalat kiválasztása után mindenkinek ajánlom.Érdemes a kis tesztekkel kezdeni pl a Müllerbe akkor nem lehet elhibázni az árnyalatot!

Fuloporsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

nixiangel

2018. június 19.

Nagy kedvencem ez az alapozó. Hihetetlenül jó a fedése, természetes hatású a bőrön. Minden nap ugyan nem használom, mert nincs szükségem ekkora fedésre, de sokszor keverek belőle egy picit másik alapozóhoz. Emiatt nálam elég sokáig bírja egy üveg. Az egyetlen hátrányának én is csak azt tudom megemlíteni, hogy nem pumpás a kiszerelése.

nixiangel
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 19.

zsoficc

2018. június 18.

Két üveget használtam már el belőle. Egyszerűen tökéletes! Nekem nagyon sokáig kitart, egyszerre kevés is elég belőle, mégis tökéletes fedést érhetünk el. Alapvetően nekem nincs sok pattanásom/bőrhibám, de mégis amikor ezt használom rengetegen megdícsérik rajtam. Az igazi babahatás, porcelánbőr garantált.
Negatívum: nyárra talán egy kicsit sok,mert azért tényleg "full coverage" + az orrom környékén néha a mitesszereimnél pöttyökben kiül. De ezek mellett is 5/5ös alapozó.

zsoficc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 18.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.