KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estee Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: 8000 , Eladó: Kataaaaa27
Állapot: Több mint 90%-ban tele van, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Posta,banki utalás,személyes átvétel
Ár: 9000 , Eladó: Bog
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: --, fizetés: Banki átutalás után postázom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

naomeed

2018. április 23.

Az első alapozó, ami bevált! Amikor már a Mac-es alapozóktól is kipattogott a bőröm, azt gondoltam, a BB krémnél sosem jutok tovább. Sminkes tanulmányaim megkezdésekor mindenhol szembejött velem. Kipróbáltam, a mattító hidratálóját alá téve. Egyszerűen tökéletes. Valóban elég gyorsan szárad, de számomra ez sem von le az 5 csillagból.

naomeed
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Andzsella

2018. április 22.

Fhú lehet hülyén hangzik, de egy egész kis novellát tudnék írni a történetemről ezzel az alapozóval :D legalábbis arról, hogy hogyan döntöttem úgy hogy megveszem.
Magyar youtubeon sokat hallottam, hogy DW így DW úgy, de úgy voltam vele minek full coverage alapozó, nem túl egészséges (most is így vagyok vele, de problémás a bőröm és azért a hiúságom, "sajnos" legyőzetetett :D ). Akkor kicsit érdekelni kezdett a dolog, mikor hallottam arról milyen szép végeredményre képes - híres a bababőr finish.
Nos eközben elkezdtem észrevenni, hogy az Artistry alapozóm mennyire nem kompatibilis az arcbőrömmel, bármit csinálom. Hydrating alapozó ugye és nekem, habár az adatok közt kombinált van feltüntetve, de inkább zsíros a bőröm, ami nem az az arcbőr amire egy hydrating foundation lett tervezve, ráadásul az még összefogott mindent és kenődősebb is volt (meg amúgyis fogyóban volt).
Így döntöttem el, hogy ideje váltani. Glamour kuponnal online Estée Lauder hivatalos oldaláról rendeltem, de igen ám csak hogy melyik árnyalatot. És voltam annyira hülye, hogy sötét bőrre választottam a Pure Beige-t ami 2C1 - tehát világos és hidegtónusú bőrre való (talán a swatch tévesztett meg)... na akkor ez az alapozó vissza lett küldve,de milyen árnyalatot válasszak akkor mégis (néztem videókat stb mindvégig, még mikor azt a hülye árnyalatot rendeltem meg)? És az EL hivatalos oldalán fent van, amúgy a fényképes teszt - és végül a jobb képekre kijött az Ivory Beige (kicsit világos), a Wheat (nekem kicsit sötétnek tűnt) és a Tawny - ez volt a tökéletes és ezt vettem meg :) - egy dél-kelet-ázsiai nagyon sötét bőrű lány is ezt használta egy videóban (már megijedtem, hogy mit vettem), nagyon világos is volt rajta, sajnos náluk ez az ideál és fehérítőkkel roncsolják a bőrűket, hogy minél világosabb legyen :/
Imádom a Tawny árnyalatot, gyönyörű, az alapozó maga építehtő full coverage, könnyen el tudom dolgozni, nem maszkhatású. Nem természetellenesen matt, nagyon szépen kiadja az ember természetes kontúrvonalát, nem szárított, nem kopott durván, nem kenődött erősen és csodaszépen nézett ki :) a Tarte light-medium honey korrektorommal pedig tudok neki adni egy enyhe "Kardashian kontúrt", ami szerintem szintén eszméletlenül jól néz ki és nem természetellenes :)
A Tarte Shape Tape és ez az alapozó az, ami ad a külsőmnek egy kis pluszt :)
Pumpa van hozzá - szerintem megéri, mert így nincs pazarlás... bár az eredti EL pumpa 3000 Ft, a MACes ami jó hozzá (és az van nekem) pedig 1700 Ft. Nem vagyok pesti így a "high end" drogériák termékkínálatában nem vagyok annyira képben, de nekem a glamour-napokkal szerencsém volt, mert a MACes pumpát olcsóbban tudtam Douglasről beszerezni a MAC ajakradírral együtt (mint hivatalos MAC oldalról) és ez így egy jó üzlet volt.

Andzsella
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

A Tarte Shape Tape és ez az alapozó az, ami ad a külsőmnek egy kis pluszt :)

Kitti0317

2018. április 20.

Az őszi Glamour napokon vettem a nagyon sok pozitív véleményen felbuzdulva. Számomra abszolút "worth the hype". Nagyon jó kis alapozó, a közepes fedéstől a full coverage-ig lehet építeni, attól függ melyiket szeretnéd éppen. Gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar szárad, de ez a mattító alapozóknál általában előfordul. Nekem kombinált bőröm van, azon nagyon szépen mutat (persze mindig púderezek rá, mert szerintem úgy lesz igazán szép az arcon), viszont ha nagyon száraz bőröm lenne nem biztos, hogy ennyire szeretném. Ami miatt igazán szeretem az az, hogy nagyon tartós. Ha rendesen csinálja az ember (hidratáló + alapozó + púder) akkor szerintem nagyon jól fennmarad egész nap. Az igaz, hogy egy idő után átfénylik a homlokomon, de személy szerint engem ez nem zavar, nem volt még olyan alapozóm amivel ne lett volna ez a probléma a kombinált bőröm miatt, és még azt is megkocáztatom, hogy ez miatt csak természetesebben mutat és nem fulladozik alatta a bőröm. Mivel high end márka, nekem az is plusz pont, hogy az üzletben segítenek megtalálni a pont hozzád passzoló árnyalatot, felkenik, megnézheted hogy milyen ha már oxidálódott picit a bőrön, ha nem jó szívesen felkennek egy másik árnyalatot, így lehetetlen rossz árnyalatba nyúlni. Az egyetlen problémám vele az a kiszerelése, és hogy külön kell(ene) megvenni hozzá a pumpát, amit kicsit felesleges lehúzásnak érzek, de ez miatt nem tartottam volna fairnek levonni egy csillagot. Jól csinálja amire ki lett találva, szép a fedése, szép a színe, drogériás alapozókhoz képest nagyon jó az INCI-je is. Az egyik legjobb alapozó amit valaha használtam.

Kitti0317
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 20.

jnicole

2018. április 19.

A rengeteg pozitív értékelés hatására esett erre az alapozóra a választásom. Őszintén szólva én többet vártam tőle, de ez sem "csodaszer". Alapvetően tartósnak mondanám, de nekem 2-3 óra elteltével nagyon átfénylett a homlokom, bármilyen krémet vagy primert is kentem fel alá. Valamint a pórusaimba is nagyon beleült. Pozitívum viszont hogy kevés kell belőle, és sokáig elég, napi használat mellett is. De nem venném újra...

jnicole
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Gina1031

2018. április 16.

Idén töltöm a negyvenet és elhatároztam, hogy ideje kipróbálnom egy nem drogériás, hanem magasabb árfekvésű alapozót. Az Astor általam eddig igen kedvelt alapozója egyre inkább kiemeli a ráncaimat és valahogy mostanában nem vagyunk jóban - bár tényleg, évek óta használom. Nos, akcióval 10.000,- Ft-nál valamivel drágábban megrendeltem az 1N1 árnyalatot, rettegve, hogy mi van, ha mégsem jó a szín. Hozzá kell tegyem, hogy azért itt van színválaszték, az én sápadt sárgás bőrömre ez az ivory nude árnyalat tűnt jó választásnak. Az Estée webshopból viszonylag lassan ért ide a termék, utalástól számítva egy hét is eltelt, míg megérkezett. Kibontva pánikba estem, mert sötétnek tűnt a szín. de ez a kétségbeesés csak az első felvitelig tartott: tökéletes és jóval világosabb felkenve, mint az üvegből kipöttyintve. Egyébként kiborít, hogy nem adagolóval együtt árulják... de mindegy, erre is találok majd megoldást.
Az eddigi tapasztalatok: igényli az aláhidratálást, és nagyon óvatosan kell bánni a mennyiséggel - különben szörnyen maszkhatású lesz a fejemen.
Hamar szárad, igyekezni kell a felvitellel.
A pigmentfoltjaimat nem fedi el egy rétegben, de igazából ez annyira nem zavar, legalább valamennyire természetes a megjelenésem.

És az egyértelmű pozitívum: nem volt még olyan alapozóm, ami kibírta volna a nap végét a fejemen.Munka közben sokat telefonálok, van, hogy a nyolc órás munkanapból három órát a fülemen van a telefon, miközben gépelek, ügyeket intézek, tehát az arcommal "tartom"... Nos, ez az első alapozó, ami nem kenődik fel a telefonkijelzőre, ami ugyanúgy fent marad este hatig, mint ahogy reggel fél 8-kor feltettem. Számomra ez a leglényegesebb eddig megtapasztalt különbség a drogériás alapozókhoz képest.

Most már csak egy jól passzoló fényvédőt kell találnom alá. Az az érzésem, hogy Paula Super-light Daily Wrinkle Denfense-vel nem szeretik egymást. Az viszont kizárt, hogy fényvédő nélkül egy alapozóra bízzam a már így is pigmentfoltos bőrömet.
Ha valaki tudna tanáccsal szolgálni, megköszönöm!

Gina1031
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

Hamar szárad, igyekezni kell a felvitellel.

Ha valaki tudna tanáccsal szolgálni, megköszönöm!

versace

2018. április 15.

A korábban (közel 7 éve) használt erősebb fedésű alapozóm (Chanel Mat Lumiere) már nem beszerezhető, a leginkább nyárra használt alapozóm (Chanel Perfection Lumiere Velvet), gyengébb fedésű, mint amilyet szerettem volna, így végül az itt olvasottak hatására esett erre a választásom. Sajnos nekem nagyon nem vált be, próbáltam megszeretni, rendíthetetlenül használtam, de sehogy sem sikerült megbékélnem vele. Az eddig használt alapozóimhoz képest a felvitel számomra szörnyű volt, olajos és ragacsos érzés a bőrömön, kissé úgy éreztem, hogy nem tud lélegezni alatta az arcbőröm. Maga az alapozó sem oszlatható el szépen az arcon (ez lehet az én hibám is, mert nem vagyok egy sminkmester - de a korábbi alapozómmal nem volt ilyen gond), bárhogy is igyekeztem eldolgozni a legtöbb alkalommal nem sikerült, a színe egyáltalán nem illeszkedik a bőrszínemhez megfelelően és persze ki is fénylett az arcomon, bár nem ez volt a legnagyobb gond vele. A helyzet nem javult, sőt romlott, mintha nehezebb lenne eldolgozni és mostanra már az arcom állapotán is észrevettem, hogy mióta ezt használom sokkal fáradtabbnak tűnik. Megjegyzem, hogy mindig is vigyáztam arra, hogy az alapozó ne elfedjen, hanem kiegészítsen. Az arcbőröm előtte egységes és üde volt, de ez megváltozott, még nem volt ilyen lepukkant. Közel öt hónapig bírtam vele, még kb félig van - de lecseréltem (nagy mérgelődés közepette). Nem fogom újra venni. Összességében nem voltam vele megelégedve, szerencsére megjelent a Chanel Le Teint Ultra (matt hatással), amit viszont bátran ajánlok.

versace
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.

Serpentina

2018. április 15.

Ez az “alapozók királynője”.
Igen, borsos az ára, de teljes mértékben megéri.
A drogériás alapozók közül egyik sem jött be igazán. Mindegyik vagy extrém módon szárított, vagy kenődött, fél óra múlva már sehol nem volt, illetve a bőrhibáimat inkább kiemelte, mint elfedte.
Ekkor találtam rá erre a termékre. Rengetegen zengtek róla ódákat, így úgy gondoltam, teszek egy próbát.
Minden elvárásomat felülmúlta!
Az 1N2 “Ecru” árnyalatban szereztem be. Az első észrevételem az volt, hogy eddig még egyik alapozó sem mutatott rajtam ennyire természetesen.
Egy hihetetlen erős fedésű alapozóról beszélünk. Az tény, hogy a hidratálás nem maradhat el, de ha megfelelő krémet használunk alá, nem fog szárítani.
Nagyon kevés mennyiség is elég belőle a legcsúnyább sebek elfedésére is.
Vizes beauty blenderrel nem lesz maszk hatása, hanem nagyon természetes és láthatatlan lesz a végeredmény.
Fél éve használom, és még mindig csak a negyede fogyott el, pedig szinte minden nap rajtam van.
Tehát a magas ár mellé nagy mennyiség párosul, így még gazdaságosnak is mondanám.

Serpentina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

Ez az “alapozók királynője”.
Igen, borsos az ára, de teljes mértékben megéri.
Minden elvárásomat felülmúlta!
Nagyon kevés mennyiség is elég belőle a legcsúnyább sebek elfedésére is.

marryjane

2018. április 13.

Mindent tud, imádom, de az én rosaceás bőrömet bántja. Leváltottam.

marryjane
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Mindent tud, imádom, de az én rosaceás bőrömet bántja. Leváltottam.

Sophia15151515

Korcsoport: < 18
2018. április 12.

Csoda,az a fedés, valami hihetetlen,a színnel hadilábon voltunk de rájöttem,hogy illeszkedik az arcszinemhez ami nagyon érdekes,bulikba must have mert nem mászik ő sehova,nem ken össze semmit. Ecsettel dolgozom el. Nem szárítja a bőröm.

Sophia15151515
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 12.

dorci993

2018. április 11.

Nekem sem vált be sajnos, pedig az itteni vélemények nagyon meggyőzőek voltak, és vagy fél évig ácsingóztam utána, mire megvettem. Az Ecru színt használom, ami nyárra oké lehetne, télre kicsit már sötét, de azt meg tudom oldani egy klassz alapozó-világosítóval. Október körül vettem meg, télen egészen oké volt, bár azért bőven átfénylett nemhogy estére, de délutánra is, viszont ettől eltekintve nem volt vele bajom, leszámítva mondjuk, hogy minden kabátom gallérját befogta, szóval az én arcomra valahogy nem „köt” rá. Viszont mióta beütött ez a 20 fok körüli idő, tragédia. Télen nem tűnt fel, de most már felkenéskor úgy érzem, vastag vakolat-réteg ül az arcomon (pedig figyelek, hogy vékonyan kenjem). Napközben szinte leolvad az arcomról,pedig nem izzadok, olyan mintha egyszerűen a melegebb levegőtől megolvadna vagy én nem tudom. Nap végére rendesen lekopik, és brutálisan fénylik, de még így is fuldoklik alatta a bőröm. Ha nap közben hozzáérek az arcomhoz, rendesen látszik a kezemen, ahogy kvázi mállik le rólam. Szóval most eltettem őszre, ha addig nem buggyan meg elhasználom, aztán többet nem veszem meg, ennyiért főleg.

dorci993
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Térfogat növelő, sűrűség szabályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Tartósítószer.