Estée Lauder

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2020. január 22.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: 8500 Ft , Eladó: raczjulia
Állapot: 2x használt, Helyszín: Szeged, fizetés: --
Ár: 10000 , Eladó: Szandrahm
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

raffaiadri

2020. augusztus 7.

A tökéletes alapozó. Nagyon jól fed, építhető, nem ül bele az apró ráncokba, egész nap tart, nem folyik el még 30 fokban sem. Nincs maszk hatás. A MAC alapozóját is nagyon szeretem , de ezt gyakrabban használom. Imádom, többször is újra vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Sosofel

2020. augusztus 7.

Száz éve terveztem, hogy beruházok rá, aztán amikor végre tényleg megtettem hatalmas reményekkel kezdtem használni. Rá kellett jönnöm, hogy ez is csak egy alapozó, ami túl van hypeolva. Azok a lányok akik hasonló cipőben járnak mint én, tehát zsíros bőrűek, akiknek irgalmatlanul hamar átragyog az összes alapozó: nem ez fogja a megoldást jelenteni. Ha nem ez az elvárás tőle,akkor egyébként jó cucc, de semmi extra, ezért én 5 csillagos csodaszernek nem tartom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

gbrrll

2020. augusztus 1.

Vegre, hosszu evek utan megtalaltam a szamomra tokeletes alapozot. Szepen fed, nem ul bele a porusokba, sokaig fent marad es nem fenyesedik. Es sikerult kivalasztanunk egy szamomra TENYLEG tokeltes arnyalatot. Az osszetevoit tekintve pedig teljesen szemetmentes. Mar masodojara vettem ujra, es ujra meg fogom venni. Az egyeduli hatul utoje az ara. Dehat a minoseget meg kell fizetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Divik

2020. július 26.

Regota szemezgettem vele es alig vartam hogy megvehessem. Nos elso neki futasra szerelem. Keves is elegendo ha nem akarunk egy full coverage hatast elerni. Valoban tartos, nem maszkal nem transzferalodik. Tobszori hasznalat utan vettem eszre ha nem megfelelo hidtaratalot illetve primert hasznalok, akkor a leheto leglatvanyosabban emeli ki az arcom szarazabb reszeit es ul bele a mimikai rancaimba. Szamomra kezzel, ecsettel es szivaccsal is teljesen jol eldolgozhato fuggoen attol milyen hatast akarok elerni. Teszem hozza nem hasznalom minden nap illetve atlagos hetkoznapokra. Ha elfogy ujraveszem ilyen tempoban ahogy hasznalom nekem jo kis befektetes 😂✋🏻

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 26.

Skaeszti

2020. július 25.

Elégedett vagyok vele maximálisan... tartós és könnyen eldolgozható kézzel is. Talán az ára miatt nemfogom ujra vásárolni és azt gondolom h olcsóbb árkategóriás termékek között is lehet ennyire jót találni :)
Egyébként maximális pont , mert tényleg nagyon jó ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Egyébként maximális pont , mert tényleg nagyon jó ;)

Snehulienka

2020. július 17.

Nekem 3 éve ez a kedvenc alapozóm. Este se üt át, igazan tartós. Aknes hegeket is jól elfedi, egy üveg kb. 8-9honapig kitart, es minden reggel ezt teszem fel nyarat kivéve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

nkata

2020. július 3.

Anno réges-régen ez volt az első drágább alapozóm és azóta is nagyon szeretem. A sminkesem használta ezt rajtam és amikor megláttam az eredményt tudtam hogy nekem ez kell. Nagyon szép a fedése, az utolsó bőrhibát is elkendőzi és ha az ember megfelelő színt választ (ez nálam a 2N1 desert beige) akkor nagyon természetes tud lenni a végeredmény. Nyáron ha lebarnulok szoktam bele sötétítő cseppeket tenni, így tudok játszani az árnyalattal és nem kell egy sötétebbre beruháznom. Mivel nagyjából most meg vagyok elégedve a bőröm állapotával és a kevesebb több elvét követem, ezért nagyon ritkán nyúlok csak hozzá, csak ha nagyon katasztofális a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

NikiN

2020. július 2.

Nagyon szerettem volna, hogy mukodjon, de sajnos az en boromon par ora mulva nagyon csunyan lekopik. Par evvel ezelott megvettem egy teljes kiszerelest, illetve a npokban egy kis mintat ujra kiprobaltam, hatha megis bevalna, de sajnos nem. Probaltam mindenhogy alahidratalni es primert hasznalni, de par ora mulva pikkelyszeruen lekopik. Foleg a szemem alatt es az orrom kornyeken lesz iszonyatosan csunya, de annyira, hogy le is kell mosnom rogton, mert kulonben nagyon szaraz kinezetu az arcom es sokkal oregebbnek is nez ki. Amikor felviszem nagyon szep, szinte porcelan bort ad, de ennyi penzert szerintem nem szabadna hogy ennyire ne legyen tartos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Bereczramona

2020. június 19.

Bevallom, többre számítottam. Annyira klassz minőségű bb krémeket lehet rendelni Koreából 2-3-4 ezer ft-ért. Ápolnak, jól fednek, nem maszkosak.
Na, az Estée Lauder Double wear még úgy sem fed el első rétegben mindent, hogy nem is csúnya a bőröm. Oké, oké, építhető... Na nincs az az Isten, hogy én megfullasszam a bőröm. Ráadásul ilyen drága alapozóból 3-4 milit egy alkalommal sokallok...
Mivel szerencsére nincs sok bőrhibám, eltettem, hogy olyan alkalmakkor használjam, amikor kell, hogy tartson az alapozó egész nap, mert ez kajak olyan, mintha telibe fújtam volna a fejem hajlakkal. De a tartóssága az egy réteges legalább közepes fedés nélkül nagyon drágára van becsülve. Megszoktam a tökéletes, olcsó, bőrápolí dolgokat, ez van... (megsúgom: Purito snail clearning bb cream!!!)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 19.

nikolettab

2020. június 17.

Megvettem, mert óriási volt körülötte a hype... Kár volt. :( Nem a legrosszabb alapozó, amit használtam, de talán ezért az árért jogosan vár kicsit többet az ember... De legalább a színt eltaláltam. :D Még zsírosabb lesz tőle a bőröm, összeáll pár óra után, általában alig várom, hogy lemossam az arcomról. Havi 1-2 alkalommal adok még esélyt neki, de egy 2500 Ft-os Catrice alapozótól különbül néz ki az arcom... Csalódás :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.