Estée Lauder

Ár:   13 700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2020. január 22.

Ár:   13 700 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: 9500 , Eladó: iheni
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, Győr, fizetés: Előre utalás esetén postázom is
Ár: 11000 , Eladó: Rea22
Állapot: Új , Helyszín: Esztergom , fizetés: Utalás, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

KeAdri

2021. június 9.

Évekig rajongtam ezért az alapozóért a kombinált, vízhiányos bőrömmel, de ahogy haladtam előre a 30as éveimben, egyre szörnyűbb bőrképet adott. Ha egyaltalan nincs mimika akkor talán jó, de a legkisebb mosolynál is engem 10 évvel öregített. 30 alatt viszont számomra tényleg csoda volt. A legtartósabb alapozó amivel valaha találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 9.

Rebeka_R09

2021. június 5.

Nagyon szép árnyalatai vannak ennek a terméknek. Érzékeny bőröm van és ennek ellenére nekem nem okozott irritációt, ami nagyon nagy dolog. Ugyanakkor van hibája a terméknek, nagyon szárit, és túl gyorsan szárad meg, amitől iszonyat nehez eldolgozni az arcomon. Hidratálással lehet kicsit javitani rajta. Viszont a hátrányai ellenére nem lesz maszkhatású az arcom tőle. Zsíros és kombinált bőrre ajánlanám a terméket. Jó terméknek találom, de talán ebben az árkategóriában van jobb termék is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 5.

NagyZsu99

2021. május 31.

Már régóta nézegetem, el is jött az én pillanatom, mostani akció során barátnőmmel muszáj volt megvennünk.
Eddig kb. 3x használtam, mitesszer problémáim és tág pórusaim vannak, az eladó hölgy figyelmeztetett, hogy a bőrhibákat kiemeli ez az alapozó.
Szerencsére nem! Nagyon jól fed, nem maszkos, nem csillog pár óra múlva (az előző Clinique-em csillogott), de tény, hogy jól alá kell hidratálni.
Egyetlen baj van vele, hogy én és barátnőm is nehezen tudjuk eldolgozni.. én már próbáltam úgy is, hogy egy olajosabb szérumot is feldobtam előtte, hátha könnyebb lesz. Hát nem volt.. Olyan, mintha rögtön beszívná a bőröm, akár ecsettel, akár beauty blenderrel akarom eldolgozni, tudom, hogy rossz, de már kézzel is próbáltam.
Mindenesetre elhasználom, hisz úgysem minden nap alapozózok. Ha egész áron vettem volna, jobban kiakadnék, de azért még mindig keresem az igazi alapozót.
Emiatt 1 csillagot le kell vonjak sajnos, ha bárkinek van megoldása a fentebbi dologra, ne röstelljen leírni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 31.

szandussss

2021. május 22.

Sajnos bárhogy próbálkozom, nekem nagyon szárítja a bőrömet. Kár érte, pedig egyébként szép a fedése és nagyon tartós is, de nekem nem ő lett az igazi :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

jusska

2021. május 20.

Sokáig csak drogériás alapozókat használtam, nem voltam velük teljesen megelégedve, de úgy gondoltam, nagy különbség nem lehet két alapozó között. Hát mekkorát tévedtem! :D Fantasztikus, már egy rétegben is gyönyörűen fed, nincs maszkhatása, tartós, nem irritálja a bőrömet. EstéeLauder üzletben vettem, tökéletesen eltalálták a bőrszínemet is. Imádom, nagyon ajánlom mindenkinek, hogy legalább egyszer próbálja ki, ha megteheti!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 20.

AnnaB18

2021. május 18.

Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt az alapozót, próbáltam már szinte mindent pattanásos bőr "elfedésére" de semmi sem vált be.
Könnyen lehet vele dolgozni ( ha megveszi a pumpát hozzá az ember... :D )
Napközben abszolút nem érzem, hogy az arcomon lenne, néha utána púderezek mert sajnos fényesedésre hajlamos a bőröm.
Az alapozó alá a CeraVe hidratálóját használom, nekem nagyon jól működik együtt a kettő.
Már többször újra vettem (Müller vagy Douglas), nekem minden napos használat mellett maximum 4 hónapig tart ki.
Nagyon szeretem ezt az alapozót :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

Könnyen lehet vele dolgozni ( ha megveszi a pumpát hozzá az ember... :D )
Nagyon szeretem ezt az alapozót :)

JulcsiToth

2021. április 30.

Évek óta kerestem a tökéletes alapozót. Hosszas olvasgatas után adtam egy esélyt ennek. Nagyon tág pórusaim vannak, időnként sok pattim is, és a T-vonalam bevilágítja a sötét éjszakát, úgy csillog. Szóval nem volt soha egyszerű dolgom, ha szép bőrképet akartam látni. Eleinte szkeptikus is voltam, de azért bizakódó is és bizony ez egy szuper jó alapozó, rendkívül stabil es tartós az arcomon, gyönyörű egységes, egesz nap és szintén egesz nap megkímél a csillogástól. Nagyon jo erzes viselni, nem erzem, hogy ott van es könnyű vele dolgozni. Vettem hozzá egy adagoló pumpát így meg pláne. Egyetlen dolog zavar, hogy latszanak a pórusaim, ha közelről nézi valaki az arcom. Mégis valahogy az egesz bőröm összképe szép ettől az alapozótól. Titkon kicsit nagyobb durranást vártam, de mégis azt hiszem, hogy ezzel megtalaltam, amit kerestem. A Shiseido Sports Spf50 BB kremmel valtogatva használva ez egy életen át nekem tökéletes alapozó lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 30.

fici

2021. április 16.

Inkább csalódott, mintsem elégedett vagyok. Annyi szép véleményt olvastam róla... Nekem sajnos foltokban kopik, ami egyáltalán nem megengedhető egy ilyen kategóriájú termék esetén. Bírja a maszkot? Dehoooogy... Nekem tök foltos az orrom/orcám, ha ezt használom....Pedig vékony rétegben beauty blenderrel viszem fel. Ellenben a dw water fresh- na az simán bírja, nem kopik, pedig sokkalta könnyedebb állagú alapozó! Csodát vártam, de csalódnom kellett (egyébként sminkesként írom véleményemet).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 16.

Toposz

2021. április 12.

Must have a maszkozás alatt (is/pláne) . Most lightosabb alapozót használok, de botrány, ahogy azzal a maszkom kinéz. Ez az alapozó tart, lehet nagyon vékonyan felvinni. Ha nem hidratálsz alá eléggé valóban szárítani fog, de ez szerintem teljesen rendben van (néha elrontom, de nem az alapozóra haragszom emiatt).
Amikor gyulladtabb volt az arcom éppen, akkor nagyon sokat tett azért, hogy jobb legyen a közérzetem. Hálás vagyok érte.. Mindig lesz nálam, még ha időnként szeretem is félrerakni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 12.

melanie500

2021. április 11.

Sokáig használtam és szerettem is. Tényleg brutál tartós, rácuppan a bőrödre. Szépen tartja az összes por állagú terméket magán, nem fénylik át, max bőrfényűre, kevés púder is elég a fixálásához. Volt olyan, hogy elkapott egy tavaszi zápor, mindenem elázott, de a sminkem tartott, mint a taft, meg se mozdult. Viszont munkanap végére engem kicsit szárított az orcáimon (t-vonalban zsíros bőröm van) és ki is emelte a szárazabb részeket, ha nem hidratáltam elég jól alá és beleült a ráncokba is azért. De bármikor visszatérnék hozzá, mert ilyen minőségű, ekkora színskálával rendelkező alapozót itthon nem találni még egyet, ha az ára nem lenne ennyire magas és kivennék végre belőle a teljesen felesleges fényvédőt. Sose fogom neki megbocsánatni, hogy esti vakus fényképezésnél hullafehér arcot varázsol és emiatt úgy tűnik, mintha az arcod külön életet élne a tested többi részétől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 11.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.