Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

4N1 Shell Beige - Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
Ár: 8800 Ft (postak-t tartalmaz) , Eladó: Andzsella
Állapot: Viszonylag új alig használt, Helyszín: Sopron, fizetés: Foxpost, banki utalás
Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10 4c2 auburn
Ár: 8000 , Eladó: peppi
Állapot: 2-3 alkalommal probalt, Helyszín: Győr, fizetés: Személyesen Győrben, vagy Foxpost/posta
alexa88

2019. március 25.

Évek óta használom és az árán kívül nem tudok negatívumot felsorolni. Nem pattog ki tőle a bőröm, nincs maszk érzésem, púderrel egész nap bírja, rengeteg színárnyalat elérhető.
Szerencsére nagyon sokáig elég egy üveg mindennapos használat mellett is, így mindig a Glamour napokra időzítem a vásárlást.

alexa88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

eszterrr95

2019. március 25.

Véééégreeee egy alapozó ami nem kerül rá a telefonom kijelzőjére!!!!!!! :)))
Imádom! Kedvenc! A zsíros-pattanásos bőrömhöz a legjobb alapozó.
Mivel itt sokan dicsérték, megvettem hozzá a MAC Strobe cream hidratálóját, viszont sajnos a nap végére a T-Zónában kifényesedik a bőröm tőle. De a Body Shop E-vitaminos géles krémmel együtt remekül működik. Tökéletes a fedése, a nap végéig tartós.

eszterrr95
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 25.

Véééégreeee egy alapozó ami nem kerül rá a telefonom kijelzőjére!!!!!!! :)))
Imádom! Kedvenc! A zsíros-pattanásos bőrömhöz a legjobb alapozó.

czinegemadar

2019. március 22.

Nem rossz. De semmi többet nem ad mint egy sima garnier bb krém.

czinegemadar
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Nem rossz. De semmi többet nem ad mint egy sima garnier bb krém.

kkytty21

2019. március 20.

Alig lehet érezni, hogy alapozó van az arcomon. Sajnos előtte kipróbáltam pár alapozót, de a színt sosem tudtam eltalálni. Ennek az alapozónak a választott színe viszont nagyon hasonló, mint a bőrszínem. Szuper termék én ajánlani tudom. Igaz, hogy drága, de sokáig elég.

kkytty21
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Syandra12

2019. március 19.

Nagyon féltem ettöl az alapozotol, mert azelott Mac-es BB kremet hasznaltam es tartottam tole hogy nagyon vakolat lesz a fejem ettől, de annyira jol lehet vele “jatszani” hogy ha nem akarom hogy erosen fedjen akkor egyszeruen nem szabad tul sokat a borre kenni. Ecsettel szoktam felkenni, elozoleg mindig rakok az arcomra hidratalo kremet es a Mac strobe primert is és igy csucs szuper !

Syandra12
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Petyuska

2019. március 19.

Ugyanazt tudom leírni, amit előttem majdnem 500-an. Próbáltam olcsóbbtól a drágább kategóriás alapozóig rengeteg típust. Nincs különösebben extra problémás bőröm, de sajnos szerencsétlenebbnél szerencsétlenebb színválasztás, és sok-sok minőségbeli mellényúlás miatt, már nagyon el voltam keseredve. Gondoltam teszek egy próbát, így hozzájutottam egy pici teszterhez, így indult a próba üzem. Hát mit ne mondjak, nem akartam hinni a szememnek, hogy ez ÉN VAGYOK?!? :D Mit nekem beauty blender, ilyen-olyan szivacs, ecset..az ujjaimmal egy minimális mennyiséget vittem fel, előzőleg hidratált arcbőrre. Gyorsan kell vele dolgozni, mert mattra szárad, elég gyorsan. Egyszerűen tökéletes ez az alapozó. Most ruházok be egy rendes üvegcsébe, ismerősöm szerint mindennapi "locsolás" mellett is 4-5 hónapig simán kitart. Azt sajnos - egyenlőre- a számlájára kell írnom, hogy a tökéletes fedés mögött picivel több mitesszerem lett, de az is lehet, hogy a nagy meleg az oka, erről később tudok nyilatkozni. Próbáljátok ki Lányok, nem fogtok csalódni. Szerintem abszolút megéri az árát.

UPDATE: sok alapozóval kísérleteztem a DW után is, közben is, mert valljuk be, borsos az ára, de higgyétek el, minden forintot megér, mert nagyon sokáig elég. Inkább kevesebb mennyiséggel kezdek, azt még tudom építeni, de levenni már nem igazán lehet belőle. :) Van belőle egy nyári és téli színem is, egyszerűen imádom, hogy nap végére nem mászik el. Nem hagy nyomot a mobilon, a szemüvegen. Előtte alaposan kell hidratálni hogy ne emelje ki a száraz részeket, de ezt leszámítva tökéletes. Már más az arctisztítási rutinom is, anno ráfogtam hogy több mitesszert okozott, de ez mára nincs így. Az alapozók királynője, 100*

Petyuska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

KoviKata16

Korcsoport: < 18
2019. március 19.

Nagyon szeretem, estére is fent marad az arcomon. A fedése közepes de könnyen építhető. Hamar megszárad és szinte elfelejtem a nap közben hogy rajtam van. Vizes állaga miatt könnyen eldolgozható.

KoviKata16
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 19.

casa17

2019. március 14.

Szuper alapozó,aki teheti próbálja ki, viszont szerintem (is) pontosan ugyanazt tudja, mint a Catrice HD alapozója, ami konkrétan ötöd annyiba kerül, ezért is az -1*...

Update: most fogyott el az üveg... az tuti h nem fogom újra venni ilyen horror áron, mert nem lett akkora szerelem...
fedése se 100%os,mivel problémás a bőrőm, zöld korrekt is használok olykor, de ordít alóla... a T zóna ugyanúgy átfényesedik, hiába a púder, sminkfixáló... -1*
Azért többet vártam ettől a felsőbb kategóriás alapozótól... 😏

casa17
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Azért többet vártam ettől a felsőbb kategóriás alapozótól... 😏

gyagi

2019. március 12.

Rengeteget olvasgattam, hogy mi lenne számomra a legideálisabb alapozó, ami kibír 8-10 órát az én eléggé zsíros bőrömön átfényesedés nélkül (persze púder segítségével), amin jócskán vannak takargatni való bőrhibák is, így a fedés sem utolsó szempont. Igazából az ára sem érdekelt annyira, csak működjön végre. (sajnos a MAC Fix Fluid-dal már befürödtem előtte)
De sajnos nekem nagyon nem lett AZ ALAPOZÓ...
Diszkógömbhöz hasonlóan csillog a fejem pár óra után, sőt szerintem fokozta is a bőröm zsírosodását. Akármennyit hidratálok alá, a száraz részeket iszonyatosan kiemeli, valamint a kis szem alatti és nevető ráncaimba is beleül, amit ha nem igazgatok folyamatosan nagyon hülyén tud kinézni, arról már nem is beszélve, hogy foltosodik az arcomon...
Sajnos az eladó-tanácsadó csajnak sem sikerült teljesen betalálni a szint, így azzal is voltak problémáim.
Először azt hittem, csak én vagyok béna az applikálással, így hagytam időt az ismerkedésre, de sajnos több hónapon át tartó barátkozás után sem történt meg az áttörés :(
Persze, hogy ne csak a rosszat írjam, a fedése tényleg zseniális, korrektorhoz csak nagyon ritka esetekben kellett nyúlnom amikor őt használtam.

gyagi
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

De sajnos nekem nagyon nem lett AZ ALAPOZÓ...

reka0305

2019. március 10.

Most vettem rá magam, hogy beruházzak egy üveggel ebből az alapozóból, mert kissé drágának találtam a 11.000 Ft-ot, plusz, hogy még 2500 Ft-ért pumpát is kell vegyek hozzá. Nagyon tetszik! Száraz ekcémára hajlamos a bőröm. Nekem nagyon jól beszívódik, szép fedése van, és egész nap tartós. Kellemes az illata, és nekem nagyon kevés kell belőle. Jól lehet játszani a mennyiséggel, ha keveset teszünk szinte alig látszik de még is egységes a bőröm színe, ha sokat teszünk teljes fedést, porcelán bőrt eredményez. Nálam újra vevős, még a borsos árát nézve is. (legalább már a pumpám megvan hozzá :D )

reka0305
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.