Estée Lauder

Ár:   13 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: beuska89, Módosítva: 2017. december 8.

Ár:   13 200 Ft
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Hosszantartó alapozó, mely akár 15 órán át fennmarad.

22 árnyalatban kapható

Ár: Megegyezés szerint , Eladó: Genever
Állapot: Új, bontatlan, esetleg néhányszor használt, Helyszín: --, fizetés: --
mlexa

2019. június 18.

Fél éve használom, és még mindig meg van a negyede kb. Szóval igen, drága, de valóban olyan minőséget kapsz a pénzedért, amilyet elvársz, illetve amit hosszú távon is tudsz használni. Azért is elég ilyen sokáig, mert nagyon kevés elegendő belőle. Sajnos az elején én sem tudtam még megfelelően a mennyiségeket, és túlzottan maszkos lett a végeredmény. Meg is ijedtem, hogy ennyi pénzt nem dobhatok ki csak így a kukába!! És nem is kellett, csak meg kell tanulni vele bánni. :) Keveset szoktam eloszlatni az arcomon, és nedves szivaccsal dolgozom el. Sietni kell, mert gyorsan szárad, de még is ügyelni kell a szép eldolgozásra. Nekem extra zsíros bőröm van, így soha nem volt olyan alapozó, ami kitartott volna rajtam. Hát 14 órát ez sem tart ki, de 8-at igen. Ami már hatalmas eredmény nálam, így napközben csak egyetlen egyszer kell újrafixálni. Maga az összkép, amit eredményez valóban csodás! De mint mondtam tényleg csak kis mennyiségben!! Vastagabb rétegben múmiafej!! Nekem ezt is púderezni kell, de akkor sem omlik össze. Szerintem nagyon is magas fedése van, korrektort már egyáltalán nem szoktam ez mellett használni. A melegekben keverem a gyengébb Lancome alapozómmal, mert soknak érzem. Viszont eddig önmagában is tökéletesen megállta a helyét! A szín is tökéletesen passzol a bőrömhöz, és én nem vettem észre, hogy oxidálódna. Kibírja az arcom piszkálását és a napi 20 orrfújásom. :D Száraz bőrre nem ajánlom, mert azért igen is van szárító hatása. Nekem nem emeli ki a száraz részeket, mert nincs, de ha lenne, egyből reflektorfénybe helyezné. Zsíros bőrre azonban szuper választás! Rengeteg hypeolt alapozót próbáltam már, meg hát a drogériából is sokakat, de eddig csak ennél az egynél érzem azt, hogy amit elkészítettem reggel, azt látom este is a tükörben. Nem kell aggódni, hogy itt ott lekopott, és jajj istenem, vajon hogy nézhetek ki. Összegezve én nagyon jó szívvel ajánlom, főleg elkeseredett zsíros bőrű lányoknak, akik azt hiszik, nincs olyan alapozó, ami rajtunk megmaradna! Hát tessék! Ki kell próbálni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

plotusmakeup

2019. június 18.

Legjobb alapozó! Mindenképpen javasolt alá hidratálni, de tökéletes fedése van, és szépen tartja magát egész nap a helyén. A szinskálája is elég széles, úgyhogy mindenki megtalálhatja a tökéletes színt. Évek óta ezt használom, csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Szandri

2019. június 15.

Sajnos nagyon nehéz eltalálni a tökéletes színt.. Más alapozóknál mindig sikerült, ennél valahogy nem megy...
Ezért keverem a Mac alapozómmal. 😅 de azt vettem észre, hogy a Mac jobban elfedi a bőrhibáimat.
Azért egy próbát még teszek és amint lesz időm Bp-n, meglátogatom az üzletüket, hogy segítsenek megtalálni a bőrömhöz illő színt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

ilki

2019. június 15.

Kipróbáltm a sok pozitív tapasztalat miatt, amit itt olvastam, nem rossz alapozó, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 15.

Myrkky

2019. június 14.

Azt hiszem rá kell érezni ennek az alapozónak a használatára. Nem pont száraz bőrre lett kifejlesztve, nekem inkább vízhiányos, főleg téli időszakban. Én szivaccsal használom, és nem túl vastag rétegben, mert valóban múmiaszerű bőrt tud eredményezni, kiemeli a ráncokat is. Így viszont egészen természetes színt tud eredményezni. Sajnos először a Müllerben vásároltam, ahol kevés szín kapható belőle. Az eladó hölgy nagyon segítőkész volt, náluk a legvilágosabb árnyalat az Ecru volt, mivel Glamour-napok volt, így csak megvettem, pedig ott is néztük, talán kissé ez is sötét, de világosabb alapozóval túl hullának véltük az arcomat. Aztán hazaérve mégis sötétnek találtam, látszott a különbség a nyakammal összevetve, ráadásul én úgy látom minimálisan oxidálódik is a nap végére. Rászántam magam és rendeltem egy Alabasert is, és a kettőt keverve használom, így még jobb. Az biztos, hogy a mostani kánikulában is kibír akár 20 órát is! Máskor nem sminkeltem ilyen időben, de most kifejezetten "jól esik", mert nem zsíros a bőröm. Érzékeny a bőröm, hajlamos piros foltokra is, és azt vettem észre, ha pár napig nem használom csúnyább a bőrképem. Szerintem érdemes beruházni rá, csak a színt kell nagyon jól belőni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

alexandra_domotor

2019. június 8.

Fantasztikus alapozó!
Óriási színválaszték, fedése közepes. A színek egymással is jól keverhetőek. Hamar szárad, púder nélkül is érintésálló. Zsíros bőrön hidegben és melegben egyaránt bírja. Nem fényesedik. Ha nagyon meleg van vagy sok ideje van fent, akkor átengedi az izzadságot, de közben nem sérül a smink. Bár én eddig minden alapozónál kifényesedtem a munkaidő alatt, ennél semmi még 15-20 óra után sem. A színek egymással is jól keverhetőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

Fantasztikus alapozó!

Marti1969

2019. május 30.

Nagyon tartós, szeretem. Természetes színekből könnyű volt megtalálni a megfelelőt. Nagy melegben viszont nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 30.

zsofi02

2019. május 29.

Nagyon szerettem volna szeretni, de nem megy. Mostanában nincs sok bőrhibám, de ez a cucc mindent 1000x-es nagyításban mutat. Kráter méretű pórusaim lesznek tőle. Iszonyat nehéz és maszk érzetű, nem építhető, mert “felszedi” az alatta levő réteget. Próbáltam többféle ecsettel, szivaccsal, primerrel, de sosem működött. Ekkorát még nem csalódtam ennyire hype-olt termékkel. Valószínűleg el fogom adni, ami maradt belőle a probálgatások után. Nagyon sajnálom, hogy nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

kakaska

2019. május 29.

Nagyon szép fedése van, nekem az Ivory Beige árnyalatból van mintám. Szép matt, illeszkedik a bőrszínemhez. Az ára elég borsos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

Kamea

2019. május 28.

Csak alkalmakra használom, mindennapos használatra túl töménynek tartom.
Alapos eldolgozás után szép, egyenletes, matt fedést (púdert sem kíván már) biztosít akár 10-12 órára is. Rendkívül tartós. Hamar szárad, így az eldolgozással sietni kell, illetve a mennyiséget is ki kell kísérletezni, nem kell belőle sok, mert az már sokk.
Az eredménnyel elégedett szoktam lenni, bár az első fél-háromnegyed órában – valószínűleg a szárazabb és kissé vízhiányos bőröm miatt – én is érzek némi „vakolat” hatást, de aztán elkezd az arcbőröm az alapozóval együtt lélegezni és mozogni.
Az árát enyhén szólva is túlzásnak tartom, de mivel nem használom minden nap, sátras ünnepekkor be szoktam rá ruházni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 28.

Csak alkalmakra használom, mindennapos használatra túl töménynek tartom.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!